poniedziałek, 19 marca 2018 r.

Chełm

Biuro Obsługi Mieszkańców w chełmskim magistracie będzie czynne dłużej

  Edytuj ten wpis
Dodano: 28 marca 2010, 12:27
Autor: sad

Od początku kwietnia łatwiej będzie osobom pracującym, załatwić sprawę w chełmskim urzędzie miasta. A to dlatego, że zostaną wydłużone godziny pracy Biura Obsługi Interesantów.

Od 1 kwietnia biuro będzie czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-18. Jak tłumaczą urzędnicy wydłużenie czasu pracy, to wyjście naprzeciw oczekiwaniom i wnioskom płynącym od samych mieszkańców.

Najbardziej skorzystają ci, którzy ze względu na zajęcia zawodowe i inne obowiązki nie mogą załatwić swoich spraw w godzinach pracy urzędu.

– Zależy nam na doskonaleniu poziomu obsługi mieszkańców – mówi prezydent Agata Fisz. – Dlatego staramy się na bieżąco reagować na zgłaszane uwagi i propozycje w zakresie usprawnienia funkcjonowanie urzędu.

Dotąd Biuro Obsługi Interesantów w wydłużonym czasie pracowało tylko dwa dni w tygodniu: we wtorek i w czwartek (do godz. 17). Teraz mieszkańcy będą mogli składać podania i pisma, pobierać formularze oraz uzyskać potrzebne informacje również późnym popołudniem.

– W końcu ktoś pomyślał o ludziach takich jak ja – mówi Marzena Demczuk, która pracuje jako ekspedientka. – Kończę pracę o 17 i żeby załatwić coś w urzędzie byłam zmuszona albo brać urlop, albo chociaż się zwolnić na chwilę u szefa. To nie było najlepsze rozwiązanie. Teraz w końcu zdążę załatwić formalności także po pracy.

Nie tylko Biuro Obsługi Interesantów pracuje w wydłużonych godzinach. We wtorki i czwartki do 17 można załatwiać formalności także w wydziałach: komunikacji, finansowym, spraw społecznych, geodezji, kartografii i mienia komunalnego, infrastruktury komunalnej, gospodarki przestrzennej, architektury i budownictwa oraz w Urzędzie Stanu Cywilnego i u Miejskiego Rzecznika Konsumentów.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!