Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

28 lutego 2009 r.
21:55
Edytuj ten wpis

Blue Cafe nakręci swój nowy teledysk w Chełmie

0 11 A A

Prawdopodobnie już wiosną, na ulicach naszego miasta będzie kręcony teledysk zespołu Blue Cafe. Samorząd jest już po wstępnych rozmowach z członkami i menagerem grupy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pokazanie miasta w teledysku znanego zespołu, to pomysł prezydent Agaty Fisz na promocję Chełma.

Scenariusz ma zakładać pokazanie naszego miasta jako dynamicznego i tętniącego życiem ośrodka. W obrazie mają być uwzględnione także chełmskie zabytki i inne szczególnie atrakcyjne miejsca.

Aby widz oglądający wideoklip skojarzył obrazy z Chełmem, kilkakrotnie pojawi się nazwa miasta. Możliwe, że do kilku scen zostaną zaproszeni także chełmianie.

Najbardziej prawdopodobny termin rozpoczęcia produkcji to maj lub czerwiec.

Miasto deklaruje, że dołoży do teledysku. Ile, jeszcze nie wiadomo. W grę wchodzi od kilku do kilkunastu tysięcy złotych.

(sad)

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
nef / 4 marca 2009 o 12:57
Czesiek, teledysk to dobry pomysł. Idiotyczna jest natomiast chęć pokazania czegoś, co nie istnieje. Chełm nie jest dynamicznym, rozwijającym się miastem i wszyscy o tym wiemy. Ma natomiast inne atuty-spokój, sporo z zieleni, trochę ładnej architektury. Jak dla mnie teledysk mógłby zostać nakręcony choćby w chełmskich podziemiach. Co do pomysłów na promocję, to jak wydaje mi się są w mieście ludzie, którzy za to biorą pieniądze, niech więc wezmą się do roboty.
Avatar
czesiek / 4 marca 2009 o 10:12
Ludzie, co z wami. Umiecie tylko krytykować. Gdy władza nic nie robi, źle. Gdy podejmuje działania, też źle. Zdecydujcie się w końcu na coś. A może sami wymyślicie, jak skutecznie wypromować nasze miasto?
Avatar
nef / 3 marca 2009 o 07:29
Proponuję nakręcic teledysk na którymś z chełmskich dworców. Może Chełm Miasto? Tam dopiero tętni życie...Ewentualnie na dworcu PKS.W pobliżu ustawiaja się handlarze fajkami, można ich pokazac jako dynamicznych przedstawicieli chełmskiego biznesu. Jeśli chodzi o parokrotne pokazanie nazwy miasta, sądzę, że najlepiej będzie ją napisac na kawałku tektury i dac w łapki któremuś z żebraków, którzy czasami zjawiają się na tzw. deptaku. Ewentualnie, jeśli budżet teledysku będzie skromniejszy, a zatem sceny ograniczą się do terenu np. dworca Chełm Miasto, zawsze skorzystac można z pomocy któregoś z panów, którzy wylegują się na ławeczkach dworcowych i wręczyc mu tekturę z nazwą miasta, a może przebrac go nawet za białego niedzwiedzia?
Proponuję nakręcic teledysk na którymś z chełmskich dworców. Może Chełm Miasto? Tam dopiero tętni życie...Ewentualnie na dworcu PKS.W pobliżu ustawiaja się handlarze fajkami, można ich pokazac jako dynamicznych przedstawicieli chełmskiego biznesu. Jeśli chodzi o parokrotne pokazanie nazwy miasta, sądzę, że najlepiej będzie ją napisac na kawałku tektury i dac w łapki któremuś z żebraków, którzy czasami zjawiają się na tzw. deptaku. Ewentualnie, jeśli budżet teledysku będzie skromniejszy, a zatem sceny ograniczą się do terenu np. dworca Chełm ... rozwiń
Avatar
Gość / 2 marca 2009 o 10:03
Ty, US-boy, wracaj na zmywak, robota czeka, a nie się tu się rozpisujesz.
Avatar
Mgr Henio Bekalski-Stopa / 2 marca 2009 o 05:10
robbert napisał:
"...Scenariusz ma zakładać pokazanie naszego miasta jako dynamicznego i tętniącego życiem ośrodka..." - o qrde!!!! Jak oni to zrobią??!! Toż to czyste science-fiction:) Agata, wróć do czytania bajek dzieciom w przedszkolach!!!!



Jezeli z Leppera i innych czubkow z Samoobrony potrafili zrobic politykow na miare tych rzadzacych Chelmem to na pewno uda sie przerobienie Chelma na Las Vegas.
Na poczatek w ramach oszczednosci pradu proponuje zamienic zasilanie latarni ulicznych.
Nalezy zalozyc chodowle robaczkow swietojanskich. Wedlug wstepnych szacunkow gdyby sie puscilo ze trzy miliardy tych latajacych swietlikow to miasto Chelm ma szanse na zostanie Las Vegas wschodu.
Tylko jeden warunek!
Robaczki te nie lubia ostrych dzwiekow, wiec hejnal miejski musialby zostac zlikwidowany a posiedzenia rady miasta przenoszone do stodoly wojta kilkanascie kilometrow za miastem



Jezeli z Leppera i innych czubkow z Samoobrony potrafili zrobic politykow na miare tych rzadzacych Chelmem to na pewno uda sie przerobienie Chelma na Las Vegas.
Na poczatek w ramach oszczednosci pradu proponuje zamienic zasilanie latarni ulicznych.
Nalezy zalozyc chodowle robaczkow swietojanskich. Wedlug wstepnych szacunkow gdyby sie puscilo ze trzy miliardy tych latajacych swietlikow to miasto Chelm ma szanse na zostanie Las Vegas wschodu.
Tylko jeden warunek!
Robaczki te nie l... rozwiń
Avatar
kiedys chelmianin / 2 marca 2009 o 04:57
W Nowym Jorku, Los Angeles, oraz milionach innych miast ktos kto chce nakrecic cos komercyjnego po prostu musi zaplacic. Miast za te pieniadze robi promocje turystyki. Wladze Chelma od wielu lat nie maja pojecia jak sie zabrac do promocji. Wszystko przez to ze grodem rzadza ludzie nie majacy pojecia na temat marketingu i reklamy.
Nic dziwnego ze kto madry ucieka z Chelma jesli znajdzie tylko sposob na wyjazd.

To ze jeden czlowiek z Blue Cafe pochodzi z Chelma i nawet ostatnio mial na Hrubieszowskiej w pseudo hotelu wesele nie znaczy ze nalezy promowac akurat ta grupe i w taki sposob.

Wracajac do hoteli, gdzie moze sie podziac 100 czy 200 osobowa wycieczka chcaca odwiedzic Chelm?
Wlasciwie poza podziemiami to miasto to nei ma nic wiecej do zaoferowania......
W Nowym Jorku, Los Angeles, oraz milionach innych miast ktos kto chce nakrecic cos komercyjnego po prostu musi zaplacic. Miast za te pieniadze robi promocje turystyki. Wladze Chelma od wielu lat nie maja pojecia jak sie zabrac do promocji. Wszystko przez to ze grodem rzadza ludzie nie majacy pojecia na temat marketingu i reklamy.
Nic dziwnego ze kto madry ucieka z Chelma jesli znajdzie tylko sposob na wyjazd.

To ze jeden czlowiek z Blue Cafe pochodzi z Chelma i nawet ostatnio mial na Hrubieszowskiej w pseudo hotelu wese... rozwiń
Avatar
Badji / 1 marca 2009 o 20:45
Zdaje się, że jeden z muzyków z Blue Cafe pochodzi z Chełma.
Avatar
max / 1 marca 2009 o 17:06
"Aby widz oglądający wideoklip skojarzył obrazy z Chełmem, kilkakrotnie pojawi się nazwa miasta....." dobre ))
Avatar
GL / 1 marca 2009 o 15:41
NO COMMENTS )
Avatar
ziut / 1 marca 2009 o 13:23
Hej robbert - to tylko dowód, że telewizja może człowiekowi wszystko wcisnąć
Avatar
nef / 4 marca 2009 o 12:57
Czesiek, teledysk to dobry pomysł. Idiotyczna jest natomiast chęć pokazania czegoś, co nie istnieje. Chełm nie jest dynamicznym, rozwijającym się miastem i wszyscy o tym wiemy. Ma natomiast inne atuty-spokój, sporo z zieleni, trochę ładnej architektury. Jak dla mnie teledysk mógłby zostać nakręcony choćby w chełmskich podziemiach. Co do pomysłów na promocję, to jak wydaje mi się są w mieście ludzie, którzy za to biorą pieniądze, niech więc wezmą się do roboty.
Avatar
czesiek / 4 marca 2009 o 10:12
Ludzie, co z wami. Umiecie tylko krytykować. Gdy władza nic nie robi, źle. Gdy podejmuje działania, też źle. Zdecydujcie się w końcu na coś. A może sami wymyślicie, jak skutecznie wypromować nasze miasto?
Avatar
nef / 3 marca 2009 o 07:29
Proponuję nakręcic teledysk na którymś z chełmskich dworców. Może Chełm Miasto? Tam dopiero tętni życie...Ewentualnie na dworcu PKS.W pobliżu ustawiaja się handlarze fajkami, można ich pokazac jako dynamicznych przedstawicieli chełmskiego biznesu. Jeśli chodzi o parokrotne pokazanie nazwy miasta, sądzę, że najlepiej będzie ją napisac na kawałku tektury i dac w łapki któremuś z żebraków, którzy czasami zjawiają się na tzw. deptaku. Ewentualnie, jeśli budżet teledysku będzie skromniejszy, a zatem sceny ograniczą się do terenu np. dworca Chełm Miasto, zawsze skorzystac można z pomocy któregoś z panów, którzy wylegują się na ławeczkach dworcowych i wręczyc mu tekturę z nazwą miasta, a może przebrac go nawet za białego niedzwiedzia?
Proponuję nakręcic teledysk na którymś z chełmskich dworców. Może Chełm Miasto? Tam dopiero tętni życie...Ewentualnie na dworcu PKS.W pobliżu ustawiaja się handlarze fajkami, można ich pokazac jako dynamicznych przedstawicieli chełmskiego biznesu. Jeśli chodzi o parokrotne pokazanie nazwy miasta, sądzę, że najlepiej będzie ją napisac na kawałku tektury i dac w łapki któremuś z żebraków, którzy czasami zjawiają się na tzw. deptaku. Ewentualnie, jeśli budżet teledysku będzie skromniejszy, a zatem sceny ograniczą się do terenu np. dworca Chełm ... rozwiń
Avatar
Gość / 2 marca 2009 o 10:03
Ty, US-boy, wracaj na zmywak, robota czeka, a nie się tu się rozpisujesz.
Avatar
Mgr Henio Bekalski-Stopa / 2 marca 2009 o 05:10
robbert napisał:
"...Scenariusz ma zakładać pokazanie naszego miasta jako dynamicznego i tętniącego życiem ośrodka..." - o qrde!!!! Jak oni to zrobią??!! Toż to czyste science-fiction:) Agata, wróć do czytania bajek dzieciom w przedszkolach!!!!



Jezeli z Leppera i innych czubkow z Samoobrony potrafili zrobic politykow na miare tych rzadzacych Chelmem to na pewno uda sie przerobienie Chelma na Las Vegas.
Na poczatek w ramach oszczednosci pradu proponuje zamienic zasilanie latarni ulicznych.
Nalezy zalozyc chodowle robaczkow swietojanskich. Wedlug wstepnych szacunkow gdyby sie puscilo ze trzy miliardy tych latajacych swietlikow to miasto Chelm ma szanse na zostanie Las Vegas wschodu.
Tylko jeden warunek!
Robaczki te nie lubia ostrych dzwiekow, wiec hejnal miejski musialby zostac zlikwidowany a posiedzenia rady miasta przenoszone do stodoly wojta kilkanascie kilometrow za miastem



Jezeli z Leppera i innych czubkow z Samoobrony potrafili zrobic politykow na miare tych rzadzacych Chelmem to na pewno uda sie przerobienie Chelma na Las Vegas.
Na poczatek w ramach oszczednosci pradu proponuje zamienic zasilanie latarni ulicznych.
Nalezy zalozyc chodowle robaczkow swietojanskich. Wedlug wstepnych szacunkow gdyby sie puscilo ze trzy miliardy tych latajacych swietlikow to miasto Chelm ma szanse na zostanie Las Vegas wschodu.
Tylko jeden warunek!
Robaczki te nie l... rozwiń
Avatar
kiedys chelmianin / 2 marca 2009 o 04:57
W Nowym Jorku, Los Angeles, oraz milionach innych miast ktos kto chce nakrecic cos komercyjnego po prostu musi zaplacic. Miast za te pieniadze robi promocje turystyki. Wladze Chelma od wielu lat nie maja pojecia jak sie zabrac do promocji. Wszystko przez to ze grodem rzadza ludzie nie majacy pojecia na temat marketingu i reklamy.
Nic dziwnego ze kto madry ucieka z Chelma jesli znajdzie tylko sposob na wyjazd.

To ze jeden czlowiek z Blue Cafe pochodzi z Chelma i nawet ostatnio mial na Hrubieszowskiej w pseudo hotelu wesele nie znaczy ze nalezy promowac akurat ta grupe i w taki sposob.

Wracajac do hoteli, gdzie moze sie podziac 100 czy 200 osobowa wycieczka chcaca odwiedzic Chelm?
Wlasciwie poza podziemiami to miasto to nei ma nic wiecej do zaoferowania......
W Nowym Jorku, Los Angeles, oraz milionach innych miast ktos kto chce nakrecic cos komercyjnego po prostu musi zaplacic. Miast za te pieniadze robi promocje turystyki. Wladze Chelma od wielu lat nie maja pojecia jak sie zabrac do promocji. Wszystko przez to ze grodem rzadza ludzie nie majacy pojecia na temat marketingu i reklamy.
Nic dziwnego ze kto madry ucieka z Chelma jesli znajdzie tylko sposob na wyjazd.

To ze jeden czlowiek z Blue Cafe pochodzi z Chelma i nawet ostatnio mial na Hrubieszowskiej w pseudo hotelu wese... rozwiń
Avatar
Badji / 1 marca 2009 o 20:45
Zdaje się, że jeden z muzyków z Blue Cafe pochodzi z Chełma.
Avatar
max / 1 marca 2009 o 17:06
"Aby widz oglądający wideoklip skojarzył obrazy z Chełmem, kilkakrotnie pojawi się nazwa miasta....." dobre ))
Avatar
GL / 1 marca 2009 o 15:41
NO COMMENTS )
Avatar
ziut / 1 marca 2009 o 13:23
Hej robbert - to tylko dowód, że telewizja może człowiekowi wszystko wcisnąć
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski 0 0

Kosmetyki do makijażu, lokówki i suszarki, szczotki do włosów, lakiery do paznokci, pędzle oraz lusterka i lampy. W środę hol na parterze Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie zamienił się w salon kosmetyczno-fryzjerski

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii!

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii! 0 0

Najniżej notowany zespół z całej czwórki półfinalistów Pucharu Polski sprawił niespodziankę i ograł u siebie Eko Różanka 1:0

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016 21 1

Nie czekając na telewizyjną licencję MOSiR zamawia już wielki ekran, na którym obok Areny Lublin chce wyświetlać mecze zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Planowana przy stadionie strefa kibica ma być trzykrotnie większa od tej, którą przygotowano na Euro 2016 obok Aqua Lublin

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca 0 0

Piłkarze Powiślaka robili co mogli, ale kończą przygodę z Pucharem Polski na etapie wojewódzkiego półfinału. W środę lepsze okazały się Orlęta Spomlek, które wygrały w Końskowoli 5:2

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 1

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 2 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 2

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja 0 8

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 2 1

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 29 6

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 37 10

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia]
galeria

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia] 46 97

Właściciel górek czechowskich pokazał w środę koncepcję nowego parku, którego urządzenie oferuje w zamian za zgodę władz miasta na budowę mieszkań na pozostałej części dawnego poligonu. Spółka TBV twierdzi, że gotowa jest wyłożyć pieniądze na park i oddać go miastu za złotówkę. Co na to Ratusz?

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy
26 maja 2018, 12:00

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy 1 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Nadwiślańskie zaprasza na Zamek w Janowcu na 9. edycję Święta Wina. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego 20 29

Znamy kolejnych kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych. Dzisiaj PiS ogłosił kogo poprze w wyborach na prezydenta Puław, Białej Podlaskiej, Chełma i Zamościa.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!