Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

17 maja 2013 r.
12:34
Edytuj ten wpis

Chcieli pieniędzy od prostytutek. Grozili im zabójstwem

Autor: Zdjęcie autora (MB)
0 13 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Dwaj mężczyźni zadzwonili do mieszkanek Chełma, które ogłaszały się w gazecie jako "panie do towarzystwa”. Grożąc zabójstwem zażądali od nich pieniędzy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wszystko to działo się na przełomie kwietnia i maja, ale mężczyźni wpadli teraz. – Dwie kobiety otrzymywały telefony z żądaniem zapłaty 1200 złotych pochodzących z nierządu – relacjonuje mł. asp. Ewa Czyż z policji w Chełmie. – W przypadku nie przekazania pieniędzy dzwoniący grozili im zabójstwem. Kobiety powiadomiły policję.

Okazało się, że to prostytutki. – Ogłaszały się w jednej z miejscowych gazet jako "panie do towarzystwa” – mówi Marzena Kucińska, prokurator rejonowy w Chełmie. – Przypuszczamy, że mężczyźni zatrzymani w tej sprawie uzyskali numery telefonów do nich w oparciu o te ogłoszenia. Numery były podane w gazecie.

Na razie nic nie wskazuje na to, że byli z kobietami związani – jako klienci albo stręczyciele. Prawdopodobnie, po prostu wpadli na pomysł, żeby wyłudzić od nich pieniądze.

Zatrzymani 23- i 33-latek zostali już doprowadzeni do sądu, który zdecydował o zamknięciu ich w tymczasowym areszcie na trzy miesiące. Grozi im do lat 10 pozbawienia wolności.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
bolo / 17 maja 2013 o 20:57
Abonamentu RYŻY też nie pozwolił płacić,a się domagają.
Avatar
Don Aldo / 17 maja 2013 o 20:13
[quote name='...szczesliwa mama...' timestamp='1368798950' post='771293']
Ulzylo Ci ... sfrustrowany prostaku?
[/quote]

i bardzo dobrze, prostak zajmuje sie palantem Vincentem.
A tu należy podkreślic, że chodził o haracz.
A premier Donald Tusk namawiał by nie płacic haraczu.
Avatar
Stella / 17 maja 2013 o 19:56
POdpaska ją chyba w d.u.p.ę uwiera. Pinda jedna !!!
Avatar
jacus / 17 maja 2013 o 18:28
[quote name='...szczesliwa mama...' timestamp='1368798950' post='771293']
Ulzylo Ci ... sfrustrowany prostaku?
[/quote]mamusiu szczesliwa ,a coz on takiego zlego napisal ?
Avatar
Gość / 17 maja 2013 o 16:14
[quote name='Duży Wacek' timestamp='1368795423' post='771270']
Normalnie to się montuje na takich hakach na halterach, tak jest np. u KACAPÓW i dalej na wschód, u nas mogły by dziewczęta nosić przy podwiązkach,to przecież zaledwie kilka kilo.
[/quote]
Avatar
...szczesliwa mama... / 17 maja 2013 o 15:55
[quote name='Stella' timestamp='1368796398' post='771276']
Już żyd VINSENT im wymyśli nowy model taxometru.
[/quote]
Ulzylo Ci ... sfrustrowany prostaku?
Avatar
Stella / 17 maja 2013 o 15:13
[quote name='bolek' timestamp='1368790644' post='771238']
Teraz jeszcze tym paniom skarbówka dobierze sie do skóry
[/quote]Już żyd VINSENT im wymyśli nowy model taxometru.
Avatar
Duży Wacek / 17 maja 2013 o 14:57
[quote name='...szczesliwa mama...' timestamp='1368794272' post='771259']
Nie mozna wykluczyc takiego faktu. Prawdopodobnie nie posiadaly kasy fiskalnej i pracowaly na czarno! Z drugiej zas strony nasuwa sie pytanie, gdzie i w jaki spsob takowa kase mialyby zainstalowac spelniajac oczekiwania US! lamiglowka godna Salomona!
[/quote] Normalnie to się montuje na takich hakach na halterach, tak jest np. u KACAPÓW i dalej na wschód, u nas mogły by dziewczęta nosić przy podwiązkach,to przecież zaledwie kilka kilo.
Avatar
...szczesliwa mama... / 17 maja 2013 o 14:37
[quote name='bolek' timestamp='1368790644' post='771238']
Teraz jeszcze tym paniom skarbówka dobierze sie do skóry
[/quote]
Nie mozna wykluczyc takiego faktu. Prawdopodobnie nie posiadaly kasy fiskalnej i pracowaly na czarno! Z drugiej zas strony nasuwa sie pytanie, gdzie i w jaki spsob takowa kase mialyby zainstalowac spelniajac oczekiwania US! lamiglowka godna Salomona!
Avatar
bolek / 17 maja 2013 o 13:37
Teraz jeszcze tym paniom skarbówka dobierze sie do skóry
Avatar
bolo / 17 maja 2013 o 20:57
Abonamentu RYŻY też nie pozwolił płacić,a się domagają.
Avatar
Don Aldo / 17 maja 2013 o 20:13
[quote name='...szczesliwa mama...' timestamp='1368798950' post='771293']
Ulzylo Ci ... sfrustrowany prostaku?
[/quote]

i bardzo dobrze, prostak zajmuje sie palantem Vincentem.
A tu należy podkreślic, że chodził o haracz.
A premier Donald Tusk namawiał by nie płacic haraczu.
Avatar
Stella / 17 maja 2013 o 19:56
POdpaska ją chyba w d.u.p.ę uwiera. Pinda jedna !!!
Avatar
jacus / 17 maja 2013 o 18:28
[quote name='...szczesliwa mama...' timestamp='1368798950' post='771293']
Ulzylo Ci ... sfrustrowany prostaku?
[/quote]mamusiu szczesliwa ,a coz on takiego zlego napisal ?
Avatar
Gość / 17 maja 2013 o 16:14
[quote name='Duży Wacek' timestamp='1368795423' post='771270']
Normalnie to się montuje na takich hakach na halterach, tak jest np. u KACAPÓW i dalej na wschód, u nas mogły by dziewczęta nosić przy podwiązkach,to przecież zaledwie kilka kilo.
[/quote]
Avatar
...szczesliwa mama... / 17 maja 2013 o 15:55
[quote name='Stella' timestamp='1368796398' post='771276']
Już żyd VINSENT im wymyśli nowy model taxometru.
[/quote]
Ulzylo Ci ... sfrustrowany prostaku?
Avatar
Stella / 17 maja 2013 o 15:13
[quote name='bolek' timestamp='1368790644' post='771238']
Teraz jeszcze tym paniom skarbówka dobierze sie do skóry
[/quote]Już żyd VINSENT im wymyśli nowy model taxometru.
Avatar
Duży Wacek / 17 maja 2013 o 14:57
[quote name='...szczesliwa mama...' timestamp='1368794272' post='771259']
Nie mozna wykluczyc takiego faktu. Prawdopodobnie nie posiadaly kasy fiskalnej i pracowaly na czarno! Z drugiej zas strony nasuwa sie pytanie, gdzie i w jaki spsob takowa kase mialyby zainstalowac spelniajac oczekiwania US! lamiglowka godna Salomona!
[/quote] Normalnie to się montuje na takich hakach na halterach, tak jest np. u KACAPÓW i dalej na wschód, u nas mogły by dziewczęta nosić przy podwiązkach,to przecież zaledwie kilka kilo.
Avatar
...szczesliwa mama... / 17 maja 2013 o 14:37
[quote name='bolek' timestamp='1368790644' post='771238']
Teraz jeszcze tym paniom skarbówka dobierze sie do skóry
[/quote]
Nie mozna wykluczyc takiego faktu. Prawdopodobnie nie posiadaly kasy fiskalnej i pracowaly na czarno! Z drugiej zas strony nasuwa sie pytanie, gdzie i w jaki spsob takowa kase mialyby zainstalowac spelniajac oczekiwania US! lamiglowka godna Salomona!
Avatar
bolek / 17 maja 2013 o 13:37
Teraz jeszcze tym paniom skarbówka dobierze sie do skóry
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 0 1

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 0

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 0 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 0 11

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 0 2

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 0 3

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo 0 0

W Zamościu odbędzie się festiwal Hip-Hop Graffiti Jam, podczas którego stworzona będzie miejską galerię sztuki na szarych dziś murach Ogrodu Zoologicznego. Wszystko dzięki grantowi otrzymanego w programie Lechstarter.

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt
26 maja 2018, 12:00

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt 0 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (ul. Popiełuszki 5) zaprasza na wernisaż interaktywnej wystawy dla dzieci Skład sztuki. Otwarcie ekspozycji odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą 0 4

Miały pachnieć nowością, koić klimatyzacją i zapewniać pasażerom bezprzewodowy internet. W takich warunkach miały nas wozić po trasach regionalnych, np. z Lublina do Chełma i Dęblina. Miały, ale na razie nie będą. Unieważniony został przetarg na dostawę 11 pociągów elektrycznych dla województwa lubelskiego

100 milionów złotych na fotonikę!

100 milionów złotych na fotonikę! 0 0

100 mln zł na fotonikę – wspólne przedsięwzięcie NCBiR i samorządu województwa lubelskiego Samorząd województwa lubelskiego oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju wspólnie wspierają projekty w zakresie innowacyjnych technologii fotonicznych. Na ten cel przeznaczono aż 100 milionów złotych.

Havana Nights w El Cubano
26 maja 2018, 21:00

Havana Nights w El Cubano 0 0

W sobotę, 26 maja o godz. 21 w klubie El Cubano (ul. Zesłańców Sybiru 5) odbędzie się impreza z cyklu Havana Nights.

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia]
galeria

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia] 0 1

Ponad 3 tys. chronionych pijawek lekarskich znaleźli celnicy w śmietnikach w międzynarodowym pociągu z Kijowa do Warszawy. Żaden z podróżnych nie przyznał się do przemytu.

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy
wiersz między newsami

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy 0 0

Problemy, które nie są obce działaczom ruchu Zero Waste, idee bliskie wrogom nadmiaru, konsumpcjonizmu i jednorazowości. Poeta z minionej epoki jest wam bratem

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!