Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

13 września 2010 r.
9:10
Edytuj ten wpis

Chełm gospodarzem Ogólnopolskiego Maratonu Rowerowego MTB

Autor: Zdjęcie autora (mk)
0 5 A A

Chełm został po raz kolejny gospodarzem Ogólnopolskiego Maratonu Rowerowego MTB. Impreza odbędzie się już w najbliższą sobotę. Organizatorzy zadbali nie tylko o ciekawą trasę przejazdu, ale także o podział uczestników na grupy wiekowe, aby nikt nie został w tyle.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Maraton odbędzie się 18 września. Wystartuje z Placu Łuczkowskiego o godzinie 11. Uczestnicy przejadą trasą o długości 70 km.

Będą podzieleni na 6 grup: ze względu na wiek i płeć. Dla osób poniżej 16 roku życia, zostanie wytyczona inna trasa.

Przejadą oni przez okolice dawnej ścieżki zdrowia w Borku. Pokonają dystans 20 km. Obie trasy będą podzielone na odcinki asfaltowe i na utwardzonym gruncie. Nie zabraknie górek i miejsc do szybkich zjazdów.

– Zapraszamy do udziału wszystkich, którzy czują się na siłach. Wśród tych, którzy pokonają wyznaczony dystans losowane będą nagrody. Ta główna to rower CUBE AIM o wartości 1700 zł. – zdradza Artur Juszczak, komandor rajdu, radny miejski i sponsor imprezy.

Organizatorami imprezy są Chełmskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych, Chełmska Grupa Rowerowa LC24 oraz sklepy rowerowe KOOBRA i PELETON.

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
hopsas / 20 września 2010 o 07:23
[quote name='Zdisław' date='15 wrzesień 2010 - 18:11 ' timestamp='1284567078' post='347755']
Dziwactwo: dwa sklepy-jeden adres - pachnie kombinacją na kilometr!
Pierwszy maraton był klęską - ci sami organizatorzy zarzekali się - NIGDY WIĘCEJ!
Po drugim uczestnicy pod adresem organizatorów kierowali groźby karalne.
Zobaczymy jak będzie wyglądało to za trzecim razem!
Amen!
[/quote]

Wskazujący trasę quad pomylił w pewnym momencie trasę, tak nieszczęśliwie że wywiódł w pole będących w szpicy przyjezdnych zawodników.
Dlatego klasyfikacja ogólna jest taka wspaniała dla Chełma.
Jak czytamy w artykule:-"Wśród tych, którzy pokonają wyznaczony dystans losowane będą nagrody. Ta główna to rower CUBE AIM o wartości 1700 zł. ? zdradza Artur Juszczak, komandor rajdu, radny miejski i sponsor imprezy.
Paradne! Rower wygrał jeden ze sponsorów tej nagrody - właściciel sklepu - to tak jakby szóski w totka trafiały do prezesów totalizatora.
[quote name='Zdisław' date='15 wrzesień 2010 - 18:11 ' timestamp='1284567078' post='347755']
Dziwactwo: dwa sklepy-jeden adres - pachnie kombinacją na kilometr!
Pierwszy maraton był klęską - ci sami organizatorzy zarzekali się - NIGDY WIĘCEJ!
Po drugim uczestnicy pod adresem organizatorów kierowali groźby karalne.
Zobaczymy jak będzie wyglądało to za trzecim razem!
Amen!
[/quote]

Wskazujący trasę quad pomylił w pewnym momencie trasę, tak nieszczę... rozwiń
Avatar
Zdisław / 15 września 2010 o 18:11
[quote name='KOORBA' date='14 wrzesień 2010 - 20:00 ' timestamp='1284487208' post='347252']
[size="6"]Niema tez takiego sklepu jak koobra xD tylko KOORBA [/size]
[/quote]
Dziwactwo: dwa sklepy-jeden adres - pachnie kombinacją na kilometr!
Pierwszy maraton był klęską - ci sami organizatorzy zarzekali się - NIGDY WIĘCEJ!
Po drugim uczestnicy pod adresem organizatorów kierowali groźby karalne.
Zobaczymy jak będzie wyglądało to za trzecim razem!
Amen!
[quote name='KOORBA' date='14 wrzesień 2010 - 20:00 ' timestamp='1284487208' post='347252']
[size="6"]Niema tez takiego sklepu jak koobra xD tylko KOORBA [/size]
[/quote]
Dziwactwo: dwa sklepy-jeden adres - pachnie kombinacją na kilometr!
Pierwszy maraton był klęską - ci sami organizatorzy zarzekali się - NIGDY WIĘCEJ!
Po drugim uczestnicy pod adresem organizatorów kierowali groźby karalne.
Z... rozwiń
Avatar
KOORBA / 14 września 2010 o 20:00
[size="6"]Niema tez takiego sklepu jak koobra xD tylko KOORBA [/size]
Avatar
stefan / 13 września 2010 o 22:01
???? nie ma takiego radnego !!!!!!!
Avatar
MTB / 13 września 2010 o 10:37
To wspaniale ze panowie z rowerowego przy ul.Lwowskiej znów organizują maraton ,a widzę że z roku na rok są coraz lepsze nagrody co mnie bardzo cieszy. Pozdrawiam i oby tak dalej
Avatar
hopsas / 20 września 2010 o 07:23
[quote name='Zdisław' date='15 wrzesień 2010 - 18:11 ' timestamp='1284567078' post='347755']
Dziwactwo: dwa sklepy-jeden adres - pachnie kombinacją na kilometr!
Pierwszy maraton był klęską - ci sami organizatorzy zarzekali się - NIGDY WIĘCEJ!
Po drugim uczestnicy pod adresem organizatorów kierowali groźby karalne.
Zobaczymy jak będzie wyglądało to za trzecim razem!
Amen!
[/quote]

Wskazujący trasę quad pomylił w pewnym momencie trasę, tak nieszczęśliwie że wywiódł w pole będących w szpicy przyjezdnych zawodników.
Dlatego klasyfikacja ogólna jest taka wspaniała dla Chełma.
Jak czytamy w artykule:-"Wśród tych, którzy pokonają wyznaczony dystans losowane będą nagrody. Ta główna to rower CUBE AIM o wartości 1700 zł. ? zdradza Artur Juszczak, komandor rajdu, radny miejski i sponsor imprezy.
Paradne! Rower wygrał jeden ze sponsorów tej nagrody - właściciel sklepu - to tak jakby szóski w totka trafiały do prezesów totalizatora.
[quote name='Zdisław' date='15 wrzesień 2010 - 18:11 ' timestamp='1284567078' post='347755']
Dziwactwo: dwa sklepy-jeden adres - pachnie kombinacją na kilometr!
Pierwszy maraton był klęską - ci sami organizatorzy zarzekali się - NIGDY WIĘCEJ!
Po drugim uczestnicy pod adresem organizatorów kierowali groźby karalne.
Zobaczymy jak będzie wyglądało to za trzecim razem!
Amen!
[/quote]

Wskazujący trasę quad pomylił w pewnym momencie trasę, tak nieszczę... rozwiń
Avatar
Zdisław / 15 września 2010 o 18:11
[quote name='KOORBA' date='14 wrzesień 2010 - 20:00 ' timestamp='1284487208' post='347252']
[size="6"]Niema tez takiego sklepu jak koobra xD tylko KOORBA [/size]
[/quote]
Dziwactwo: dwa sklepy-jeden adres - pachnie kombinacją na kilometr!
Pierwszy maraton był klęską - ci sami organizatorzy zarzekali się - NIGDY WIĘCEJ!
Po drugim uczestnicy pod adresem organizatorów kierowali groźby karalne.
Zobaczymy jak będzie wyglądało to za trzecim razem!
Amen!
[quote name='KOORBA' date='14 wrzesień 2010 - 20:00 ' timestamp='1284487208' post='347252']
[size="6"]Niema tez takiego sklepu jak koobra xD tylko KOORBA [/size]
[/quote]
Dziwactwo: dwa sklepy-jeden adres - pachnie kombinacją na kilometr!
Pierwszy maraton był klęską - ci sami organizatorzy zarzekali się - NIGDY WIĘCEJ!
Po drugim uczestnicy pod adresem organizatorów kierowali groźby karalne.
Z... rozwiń
Avatar
KOORBA / 14 września 2010 o 20:00
[size="6"]Niema tez takiego sklepu jak koobra xD tylko KOORBA [/size]
Avatar
stefan / 13 września 2010 o 22:01
???? nie ma takiego radnego !!!!!!!
Avatar
MTB / 13 września 2010 o 10:37
To wspaniale ze panowie z rowerowego przy ul.Lwowskiej znów organizują maraton ,a widzę że z roku na rok są coraz lepsze nagrody co mnie bardzo cieszy. Pozdrawiam i oby tak dalej
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 1 0

W przedostatniej kolejce rozgrywek drużyna z Puław podzieliła się punktami z Radomiakiem. Niestety, zdobyty w Radomiu punkt ma gorzki smak bo puławianie w przyszłym sezonie grać będą o szczebel niżej.

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 2 1

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 18 2

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 123 28

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (relacja na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (relacja na żywo) 13 8

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Chełmianka - Motor. Dla obu ekip, to spotkanie o wszystko. Pierwszy gwizdek o godz. 17

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 35 44

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 2

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 13 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 1

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 14 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 40 10

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 2

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 44 2

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!