Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

2 grudnia 2010 r.
9:16
Edytuj ten wpis

Chełm: Kierowca autobusu potrącił na przejściu 16-latkę

Autor: Zdjęcie autora (sad)
0 12 A A

Kierujący autobusem 48-letni chełmianin potrącił na przejściu dla pieszych 16-letnią dziewczynę. Do wypadku doszło wczoraj na ul. 11 Listopada.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Jak ustaliła policja, wszystko wskazuje na to, że do wypadku doszło z winy kierowcy. Nie zachował on wystarczającej ostrożności. Ranna 16-latka ze złamaniem nosa trafiła do szpitala.

Kierowca autobusu był trzeźwy.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ja / 8 grudnia 2010 o 12:17
zal jacy ludzie potrafią byc egoistyczni i wredni dziewczyna cierpi a dla niektorych wazna jest ortografia dla innych kazda nastolatka to blondynka malolata czy galerianka poglądy wasze mnie dziwią ale coz pewno w waszych oczach kazdy ojciec z córeczką to pedofil a kazda kobieta w mini to prostytutka taka widac ludzka natura bywa a czy wy mądrzy ludzie nie popelniacie błędów i czy jak komus z waszych bliskich cos sie stanie tez go tak gnoicie zal zal zal popatrzmy na siebie wszyscy pozdrawiam
Avatar
K2O / 5 grudnia 2010 o 23:13
Sam miałem taki przypadek w Chełmie... Jechałem z górki, był lód jak szkło, a jakieś dwie "galerianki" wlazły na przejście. Miałem max. 30km/h i nie pomogło ABS i ESP. Przejechałem bokiem przez pasy... Jeszcze jedna z nich pokazywała mi swój "najsłabszy punkt"
Pustakom się wydaje że jeśli wchodzą na pasy, to mają w 100% pierwszeństwo, ale nie biorą pod uwagę tego że wchodzą kilka metrów przed samochodem na oblodzoną nawierzchnię...
Avatar
K2O / 5 grudnia 2010 o 22:51
[quote name='aga' timestamp='1291301879' post='397423']
sam chyba pozbawiony jestes muzgu a w takie mrozy to trzeba byc kretynem zeby miec kaptur i go nie włozyc albo cie jakas laska kopnela i czujesz sie urazony albo jestes jednym z tych zajebistych kierowców co to wogle nie mają praktyki a uwazają sie za profesjonalistów trochę pokory człowieku a 16-sto latce wspolczuję bulu i strachu jednak zdezenie z autobusem to nic milego
[/quote]
BÓLU A NIE bulu specjalistko...
Avatar
JustynaLBN / 3 grudnia 2010 o 15:26
[quote name='aga' timestamp='1291301879' post='397423']
sam chyba pozbawiony jestes muzgu a w takie mrozy to trzeba byc kretynem zeby miec kaptur i go nie włozyc albo cie jakas laska kopnela i czujesz sie urazony albo jestes jednym z tych zajebistych kierowców co to wogle nie mają praktyki a uwazają sie za profesjonalistów trochę pokory człowieku a 16-sto latce wspolczuję bulu i strachu jednak zdezenie z autobusem to nic milego
[/quote]


Dokładnie, również zalecam LEKTURĘ SŁOWNIKA, BO KALECZYSZ JĘZYK! bÓlu do cholery!!!!!!!
[quote name='aga' timestamp='1291301879' post='397423']
sam chyba pozbawiony jestes muzgu a w takie mrozy to trzeba byc kretynem zeby miec kaptur i go nie włozyc albo cie jakas laska kopnela i czujesz sie urazony albo jestes jednym z tych zajebistych kierowców co to wogle nie mają praktyki a uwazają sie za profesjonalistów trochę pokory człowieku a 16-sto latce wspolczuję bulu i strachu jednak zdezenie z autobusem to nic milego
[/quote]


Dokładnie, również zalecam LEKTURĘ SŁOWNIKA, BO KA... rozwiń
Avatar
monika / 3 grudnia 2010 o 09:40
Może znacie tą dziewczynę,do której szkoły chodzi?
Avatar
andy / 3 grudnia 2010 o 08:30
[quote name='aga' timestamp='1291301879' post='397423']
sam chyba pozbawiony jestes muzgu a w takie mrozy to trzeba byc kretynem zeby miec kaptur i go nie włozyc albo cie jakas laska kopnela i czujesz sie urazony albo jestes jednym z tych zajebistych kierowców co to wogle nie mają praktyki a uwazają sie za profesjonalistów trochę pokory człowieku a 16-sto latce wspolczuję bulu i strachu jednak zdezenie z autobusem to nic milego
[/quote]
musisz sie jeszcze dużo uczyć - proponuję słownik ortograficzny
Avatar
lineker / 3 grudnia 2010 o 07:48
[quote name='aga' timestamp='1291301879' post='397423']
sam chyba pozbawiony jestes muzgu a w takie mrozy to trzeba byc kretynem zeby miec kaptur i go nie włozyc albo cie jakas laska kopnela i czujesz sie urazony albo jestes jednym z tych zajebistych kierowców co to wogle nie mają praktyki a uwazają sie za profesjonalistów trochę pokory człowieku a 16-sto latce wspolczuję bulu i strachu jednak zdezenie z autobusem to nic milego
[/quote]
a ty jesteś CIEMNA I CHORA MAŁOLATA I MASZ KOMPLEKSY JA nie mam problemu z kobietami tak jak TY z chłopakami ale trzeba się rozglądać jak się wchodzi na pasy a nie bezpośrednio jak ma obojętnie jaki kierowca zachamować czy amator czy zawodowiec ale co ty możesz wiedzieć jak masz 14-16 lat jak będziesz miała prawko to pogadamy trzymaj się
[quote name='aga' timestamp='1291301879' post='397423']
sam chyba pozbawiony jestes muzgu a w takie mrozy to trzeba byc kretynem zeby miec kaptur i go nie włozyc albo cie jakas laska kopnela i czujesz sie urazony albo jestes jednym z tych zajebistych kierowców co to wogle nie mają praktyki a uwazają sie za profesjonalistów trochę pokory człowieku a 16-sto latce wspolczuję bulu i strachu jednak zdezenie z autobusem to nic milego
[/quote]
a ty jesteś CIEMNA I CHORA MAŁOLATA I MASZ KOMPLEKSY JA nie mam... rozwiń
Avatar
aga / 2 grudnia 2010 o 15:57
sam chyba pozbawiony jestes muzgu a w takie mrozy to trzeba byc kretynem zeby miec kaptur i go nie włozyc albo cie jakas laska kopnela i czujesz sie urazony albo jestes jednym z tych zajebistych kierowców co to wogle nie mają praktyki a uwazają sie za profesjonalistów trochę pokory człowieku a 16-sto latce wspolczuję bulu i strachu jednak zdezenie z autobusem to nic milego
Avatar
lineker / 2 grudnia 2010 o 14:19
ponakładają małolaty kaptury na te puste łby i wchodzą na pasy bo myślą że są w lecie i kierowca wychamuje na drugi raz niech UWAŻA MAŁOLATA
Avatar
Gość / 2 grudnia 2010 o 13:29
a mnie przypomina to że jest zima, drogi w mieście nieodśnieżone a pod spodem zajeżdżony lód. Mam auto 4/4 i 10 na godzinę stawia w poprzek przy skręcie, ale nikt sobie z tego nic nie robi. Chodniki zasypane ludzie ida droga. Tak jest na Lubelskiej, Szpitalnej, Trubakowskiej , Metalowej przy prywatnych domkach i w całym mieście, a na osiedlowych uliczkach jeden pas wyjeżonego sneigu a reszta nie ruszona żaden plug tam nie zaglada. dzisiaj zapowiada koleje opady śniegu, a urzędasy zachowują sie tak jakbyśmy mieszkali w Chorwacji.Odśnieżający pług widziałem o 12.00 na Trubakowskiej.
a mnie przypomina to że jest zima, drogi w mieście nieodśnieżone a pod spodem zajeżdżony lód. Mam auto 4/4 i 10 na godzinę stawia w poprzek przy skręcie, ale nikt sobie z tego nic nie robi. Chodniki zasypane ludzie ida droga. Tak jest na Lubelskiej, Szpitalnej, Trubakowskiej , Metalowej przy prywatnych domkach i w całym mieście, a na osiedlowych uliczkach jeden pas wyjeżonego sneigu a reszta nie ruszona żaden plug tam nie zaglada. dzisiaj zapowiada koleje opady śniegu, a urzędasy zachowują sie tak jakbyśmy mieszkali w Chorwacji.Odśnieżając... rozwiń
Avatar
ja / 8 grudnia 2010 o 12:17
zal jacy ludzie potrafią byc egoistyczni i wredni dziewczyna cierpi a dla niektorych wazna jest ortografia dla innych kazda nastolatka to blondynka malolata czy galerianka poglądy wasze mnie dziwią ale coz pewno w waszych oczach kazdy ojciec z córeczką to pedofil a kazda kobieta w mini to prostytutka taka widac ludzka natura bywa a czy wy mądrzy ludzie nie popelniacie błędów i czy jak komus z waszych bliskich cos sie stanie tez go tak gnoicie zal zal zal popatrzmy na siebie wszyscy pozdrawiam
Avatar
K2O / 5 grudnia 2010 o 23:13
Sam miałem taki przypadek w Chełmie... Jechałem z górki, był lód jak szkło, a jakieś dwie "galerianki" wlazły na przejście. Miałem max. 30km/h i nie pomogło ABS i ESP. Przejechałem bokiem przez pasy... Jeszcze jedna z nich pokazywała mi swój "najsłabszy punkt"
Pustakom się wydaje że jeśli wchodzą na pasy, to mają w 100% pierwszeństwo, ale nie biorą pod uwagę tego że wchodzą kilka metrów przed samochodem na oblodzoną nawierzchnię...
Avatar
K2O / 5 grudnia 2010 o 22:51
[quote name='aga' timestamp='1291301879' post='397423']
sam chyba pozbawiony jestes muzgu a w takie mrozy to trzeba byc kretynem zeby miec kaptur i go nie włozyc albo cie jakas laska kopnela i czujesz sie urazony albo jestes jednym z tych zajebistych kierowców co to wogle nie mają praktyki a uwazają sie za profesjonalistów trochę pokory człowieku a 16-sto latce wspolczuję bulu i strachu jednak zdezenie z autobusem to nic milego
[/quote]
BÓLU A NIE bulu specjalistko...
Avatar
JustynaLBN / 3 grudnia 2010 o 15:26
[quote name='aga' timestamp='1291301879' post='397423']
sam chyba pozbawiony jestes muzgu a w takie mrozy to trzeba byc kretynem zeby miec kaptur i go nie włozyc albo cie jakas laska kopnela i czujesz sie urazony albo jestes jednym z tych zajebistych kierowców co to wogle nie mają praktyki a uwazają sie za profesjonalistów trochę pokory człowieku a 16-sto latce wspolczuję bulu i strachu jednak zdezenie z autobusem to nic milego
[/quote]


Dokładnie, również zalecam LEKTURĘ SŁOWNIKA, BO KALECZYSZ JĘZYK! bÓlu do cholery!!!!!!!
[quote name='aga' timestamp='1291301879' post='397423']
sam chyba pozbawiony jestes muzgu a w takie mrozy to trzeba byc kretynem zeby miec kaptur i go nie włozyc albo cie jakas laska kopnela i czujesz sie urazony albo jestes jednym z tych zajebistych kierowców co to wogle nie mają praktyki a uwazają sie za profesjonalistów trochę pokory człowieku a 16-sto latce wspolczuję bulu i strachu jednak zdezenie z autobusem to nic milego
[/quote]


Dokładnie, również zalecam LEKTURĘ SŁOWNIKA, BO KA... rozwiń
Avatar
monika / 3 grudnia 2010 o 09:40
Może znacie tą dziewczynę,do której szkoły chodzi?
Avatar
andy / 3 grudnia 2010 o 08:30
[quote name='aga' timestamp='1291301879' post='397423']
sam chyba pozbawiony jestes muzgu a w takie mrozy to trzeba byc kretynem zeby miec kaptur i go nie włozyc albo cie jakas laska kopnela i czujesz sie urazony albo jestes jednym z tych zajebistych kierowców co to wogle nie mają praktyki a uwazają sie za profesjonalistów trochę pokory człowieku a 16-sto latce wspolczuję bulu i strachu jednak zdezenie z autobusem to nic milego
[/quote]
musisz sie jeszcze dużo uczyć - proponuję słownik ortograficzny
Avatar
lineker / 3 grudnia 2010 o 07:48
[quote name='aga' timestamp='1291301879' post='397423']
sam chyba pozbawiony jestes muzgu a w takie mrozy to trzeba byc kretynem zeby miec kaptur i go nie włozyc albo cie jakas laska kopnela i czujesz sie urazony albo jestes jednym z tych zajebistych kierowców co to wogle nie mają praktyki a uwazają sie za profesjonalistów trochę pokory człowieku a 16-sto latce wspolczuję bulu i strachu jednak zdezenie z autobusem to nic milego
[/quote]
a ty jesteś CIEMNA I CHORA MAŁOLATA I MASZ KOMPLEKSY JA nie mam problemu z kobietami tak jak TY z chłopakami ale trzeba się rozglądać jak się wchodzi na pasy a nie bezpośrednio jak ma obojętnie jaki kierowca zachamować czy amator czy zawodowiec ale co ty możesz wiedzieć jak masz 14-16 lat jak będziesz miała prawko to pogadamy trzymaj się
[quote name='aga' timestamp='1291301879' post='397423']
sam chyba pozbawiony jestes muzgu a w takie mrozy to trzeba byc kretynem zeby miec kaptur i go nie włozyc albo cie jakas laska kopnela i czujesz sie urazony albo jestes jednym z tych zajebistych kierowców co to wogle nie mają praktyki a uwazają sie za profesjonalistów trochę pokory człowieku a 16-sto latce wspolczuję bulu i strachu jednak zdezenie z autobusem to nic milego
[/quote]
a ty jesteś CIEMNA I CHORA MAŁOLATA I MASZ KOMPLEKSY JA nie mam... rozwiń
Avatar
aga / 2 grudnia 2010 o 15:57
sam chyba pozbawiony jestes muzgu a w takie mrozy to trzeba byc kretynem zeby miec kaptur i go nie włozyc albo cie jakas laska kopnela i czujesz sie urazony albo jestes jednym z tych zajebistych kierowców co to wogle nie mają praktyki a uwazają sie za profesjonalistów trochę pokory człowieku a 16-sto latce wspolczuję bulu i strachu jednak zdezenie z autobusem to nic milego
Avatar
lineker / 2 grudnia 2010 o 14:19
ponakładają małolaty kaptury na te puste łby i wchodzą na pasy bo myślą że są w lecie i kierowca wychamuje na drugi raz niech UWAŻA MAŁOLATA
Avatar
Gość / 2 grudnia 2010 o 13:29
a mnie przypomina to że jest zima, drogi w mieście nieodśnieżone a pod spodem zajeżdżony lód. Mam auto 4/4 i 10 na godzinę stawia w poprzek przy skręcie, ale nikt sobie z tego nic nie robi. Chodniki zasypane ludzie ida droga. Tak jest na Lubelskiej, Szpitalnej, Trubakowskiej , Metalowej przy prywatnych domkach i w całym mieście, a na osiedlowych uliczkach jeden pas wyjeżonego sneigu a reszta nie ruszona żaden plug tam nie zaglada. dzisiaj zapowiada koleje opady śniegu, a urzędasy zachowują sie tak jakbyśmy mieszkali w Chorwacji.Odśnieżający pług widziałem o 12.00 na Trubakowskiej.
a mnie przypomina to że jest zima, drogi w mieście nieodśnieżone a pod spodem zajeżdżony lód. Mam auto 4/4 i 10 na godzinę stawia w poprzek przy skręcie, ale nikt sobie z tego nic nie robi. Chodniki zasypane ludzie ida droga. Tak jest na Lubelskiej, Szpitalnej, Trubakowskiej , Metalowej przy prywatnych domkach i w całym mieście, a na osiedlowych uliczkach jeden pas wyjeżonego sneigu a reszta nie ruszona żaden plug tam nie zaglada. dzisiaj zapowiada koleje opady śniegu, a urzędasy zachowują sie tak jakbyśmy mieszkali w Chorwacji.Odśnieżając... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa

MUNDIAL 2018. Iran – Hiszpania 0:1. Na ratunek Costa 0 1

MUNDIAL 2018 Reprezentacja Hiszpanii po wielkich męczarniach wyszarpała zwycięstwo przeciwko Iranowi zwyciężając 1:0, a jedyną bramkę zdobył w drugiej połowie Diego Costa

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta
Alarm24

Odpady z Danii przyjechały do naszego regionu. Rozładunek zablokował starosta 48 17

Tir z plastikowymi odpadami przyjechał wczoraj do Zofiówki w gminie Łęczna. Plastik z Danii, którego rozładunek zablokował w minionym tygodniu włodawski starosta, został złożony w zamykanym magazynie. Tym razem legalnie

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 1 3

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 3 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 3 7

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 7 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 90 11

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 1 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 15 9

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 177 15

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 8 1

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 2

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!