Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

1 marca 2011 r.
14:15
Edytuj ten wpis

Chełm: Nastoletni złodzieje wpadli na gorącym uczynku

Autor: Zdjęcie autora (Pit)
0 6 A A
W niedzielę w nocy policjanci patrolujący jedną z chełmskich ulic zauważyli dwóch młodych mężczyzn n
W niedzielę w nocy policjanci patrolujący jedną z chełmskich ulic zauważyli dwóch młodych mężczyzn n

12 tysięcy zł były warte łupy, które wynieśli ze sklepu w Chełmie dwaj nastoletni złodzieje. Rabusie wpadli, kiedy wracali ze zrabowanymi fantami.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- W niedzielę w nocy policjanci patrolujący jedną z chełmskich ulic zauważyli dwóch młodych mężczyzn niosących ze sobą wypakowany worek. Kiedy tylko młodzieńcy zauważyli mundurowych, porzucili pakunek i zaczęli uciekać - mówi sierż. sztab. Ewa Czyż z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Mundurowi nie mieli większego problemu z dogonieniem złodziei.

- Jak się okazało włamali się wcześniej do sklepu spożywczego przy ul. Lubelskiej, skąd skradli papierosy, słodycze i inne produkty, które zapakowali w przygotowany wcześniej worek.– dodaje.
Właściciel sklepu wycenił straty na 12 tysięcy zł. Części zrabowanych przedmiotów nie udało się odzyskać. Policja ustala, co się z nimi stało.

18-latek usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Grozi mu teraz kara pozbawienia wolności do lat 10. Nieletnim zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Buzal / 2 marca 2011 o 11:21
Jak mozna nazwac glodnego i spragnionego trochu luksusu mlodego czlowieka rabusiem?
Jak mozna dopuscic co by w naszem spoleczenstwie byla az taka bieda i niedostatek przez rzady PO i Tuskomatoluw?
Jak mozna pozwolic na kryminalistyke takich bez roboty i zapatrywan na pårzyszlosc ludzi?
Jak mozna niechciec podac im renki z pomoca na lepszy zywot?
Jak mozna pozwolic nato, zeby partja i ludzie z prawdziwie Polskim rodowodem byli traktowani masmedialnie tak chaotycznie jak sie to robi z braciami Kaczynskimi?
Jak mozna pozwolic coby taka Olejnik obrazala wiekrzosc prawdziwych Polakow?
Jak mozna pozwolic zeby radio i telewizja jeszcze nie byla postawiona do sadu za szkalowanie i podniecanie do zlego?
Te porazajace w wymowie fakty powinne byc tematem debaty i otsuniecia od wladzy PO.
A wystarczy to i Polska znow stanie sie wiekla i bogata dla wszytkich.
Jak mozna nazwac glodnego i spragnionego trochu luksusu mlodego czlowieka rabusiem?
Jak mozna dopuscic co by w naszem spoleczenstwie byla az taka bieda i niedostatek przez rzady PO i Tuskomatoluw?
Jak mozna pozwolic na kryminalistyke takich bez roboty i zapatrywan na pårzyszlosc ludzi?
Jak mozna niechciec podac im renki z pomoca na lepszy zywot?
Jak mozna pozwolic nato, zeby partja i ludzie z prawdziwie Polskim rodowodem byli traktowani masmedialnie tak chaotycznie jak sie to robi z braciami Kaczynskimi?
Jak moz... rozwiń
Avatar
gładki / 2 marca 2011 o 07:48
Przyłapani na gorącym uczynku, a część fantów zginęła?
Avatar
arek / 1 marca 2011 o 23:30
dobrze na tym wyszedł właściciel sklepu przegioł pałe
Avatar
Gość / 1 marca 2011 o 19:12
towaru było na 200 zł, resztę ukradł właściciel, tzn, wrzucił sobie w koszty
Avatar
mosquito / 1 marca 2011 o 17:19
Tylko ta osoba, która to napisała niech nie śmie nazywać się dziennikarzem ! Wcześniej może śmiała.
Avatar
x / 1 marca 2011 o 17:11
to chyba nie był sklep spożywczy tylko jubiler bo jak do jednego worka można towaru nabrać za 12 tys.złotych ?
Avatar
Buzal / 2 marca 2011 o 11:21
Jak mozna nazwac glodnego i spragnionego trochu luksusu mlodego czlowieka rabusiem?
Jak mozna dopuscic co by w naszem spoleczenstwie byla az taka bieda i niedostatek przez rzady PO i Tuskomatoluw?
Jak mozna pozwolic na kryminalistyke takich bez roboty i zapatrywan na pårzyszlosc ludzi?
Jak mozna niechciec podac im renki z pomoca na lepszy zywot?
Jak mozna pozwolic nato, zeby partja i ludzie z prawdziwie Polskim rodowodem byli traktowani masmedialnie tak chaotycznie jak sie to robi z braciami Kaczynskimi?
Jak mozna pozwolic coby taka Olejnik obrazala wiekrzosc prawdziwych Polakow?
Jak mozna pozwolic zeby radio i telewizja jeszcze nie byla postawiona do sadu za szkalowanie i podniecanie do zlego?
Te porazajace w wymowie fakty powinne byc tematem debaty i otsuniecia od wladzy PO.
A wystarczy to i Polska znow stanie sie wiekla i bogata dla wszytkich.
Jak mozna nazwac glodnego i spragnionego trochu luksusu mlodego czlowieka rabusiem?
Jak mozna dopuscic co by w naszem spoleczenstwie byla az taka bieda i niedostatek przez rzady PO i Tuskomatoluw?
Jak mozna pozwolic na kryminalistyke takich bez roboty i zapatrywan na pårzyszlosc ludzi?
Jak mozna niechciec podac im renki z pomoca na lepszy zywot?
Jak mozna pozwolic nato, zeby partja i ludzie z prawdziwie Polskim rodowodem byli traktowani masmedialnie tak chaotycznie jak sie to robi z braciami Kaczynskimi?
Jak moz... rozwiń
Avatar
gładki / 2 marca 2011 o 07:48
Przyłapani na gorącym uczynku, a część fantów zginęła?
Avatar
arek / 1 marca 2011 o 23:30
dobrze na tym wyszedł właściciel sklepu przegioł pałe
Avatar
Gość / 1 marca 2011 o 19:12
towaru było na 200 zł, resztę ukradł właściciel, tzn, wrzucił sobie w koszty
Avatar
mosquito / 1 marca 2011 o 17:19
Tylko ta osoba, która to napisała niech nie śmie nazywać się dziennikarzem ! Wcześniej może śmiała.
Avatar
x / 1 marca 2011 o 17:11
to chyba nie był sklep spożywczy tylko jubiler bo jak do jednego worka można towaru nabrać za 12 tys.złotych ?
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W jednym gospodarstwie w woj. lubelskim trzeba było zabić 1151 świń. ASF zagraża Europie

W jednym gospodarstwie w woj. lubelskim trzeba było zabić 1151 świń. ASF zagraża Europie 0 0

1151 świń trzeba była zabić tylko w jednym gospodarstwie w Świerżach w gminie Dorohusk. W tym roku w powiecie chełmskim wykryto osiem ognisk afrykańskiego pomoru świń. – To jest już stan klęski, a rząd nie ma pomysłu, co z tym zrobić – alarmował wczoraj w Brukseli marszałek województwa Sławomir Sosnowski.

Boks. Lublin lepszy od Chełma w memoriale Stanisława Zalewskiego

Boks. Lublin lepszy od Chełma w memoriale Stanisława Zalewskiego 0 0

Boks Na lubelskim Moście Kultury rozegrano XV Memoriał Stanisława Zalewskiego

"Zmiana dobra czy dojna?". Ulotki w skrzynkach mieszkańców Białej Podlaskiej
galeria

"Zmiana dobra czy dojna?". Ulotki w skrzynkach mieszkańców Białej Podlaskiej 0 0

Mieszkańcy Białej Podlaskiej w swoich skrzynkach znaleźli ulotki. Jedna z nich to apel Bezpartyjnych od stowarzyszenia Biała Samorządowa. Do drugiej - "Suwerenie, włącz myślenie" przyznają się członkowie bialskiego KOD.

Wypadł z drogi, uderzył w znak i w drzewo. 57-latek nie żyje

Wypadł z drogi, uderzył w znak i w drzewo. 57-latek nie żyje 0 1

Tragiczny wypadek w Ostrowie Lubelskim. Nie żyje 57-latek.

"Manewry miłosne" i "Gurgacz" w Kinie w Bramie
22 czerwca 2018, 21:00

"Manewry miłosne" i "Gurgacz" w Kinie w Bramie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Kino w Bramie przy ul. Królewskiej 3 zaprasza na kolejne weekendowe seanse z polskim filmem. W piątek, 22 czerwca o godz. 21 zobaczymy Manewry miłosne, a w sobotę, 23 czerwca o tej samej porze będzie miała miejsce projekcja filmu Gurgacz. Kapelan Niezłomnych.

Szokujące odkrycie. Dziecko nie żyło od kilku tygodni, w mieszkaniu była matka
film

Szokujące odkrycie. Dziecko nie żyło od kilku tygodni, w mieszkaniu była matka 0 1

W jednym z krośnieńskich mieszkań policjanci znaleźli zwłoki 13-miesięcznej Amelki. Dziecko i jego matka zaginęli kilka tygodni wcześniej. Mimo wielokrotnych próśb ojca dziecka, policja nie weszła do mieszkania.

Tomasovia gra rewanż z Garbarnią Kraków. Jeszcze nie rezygnują z CLJ

Tomasovia gra rewanż z Garbarnią Kraków. Jeszcze nie rezygnują z CLJ 0 0

Dzisiaj o godz. 17 zostanie rozegrany rewanżowy mecz barażowy o awans do Centralnej Ligi Juniorów Starszych. Tomasovia podejmuje Garbarnię Kraków, z którą przegrała pierwszy mecz 1:4

Muzycy Filharmonii Lubelskiej będą strajkować? Chcą przywrócenia kolegi do pracy

Muzycy Filharmonii Lubelskiej będą strajkować? Chcą przywrócenia kolegi do pracy 1 4

Muzycy Filharmonii Lubelskiej grożą strajkiem po zwolnieniu przewodniczącego jednego ze związków zawodowych. Ustępującemu ze stanowiska dyrektorowi dają czas do końca tygodnia na przywrócenie kolegi do pracy. Ale szef instytucji nie zamierza zmieniać decyzji.

Zdolna młodzież TBV Startu Lublin

Zdolna młodzież TBV Startu Lublin 0 2

Koszykówka młodzieżowa MKS Start SA Lublin zajął siódme miejsce w finałach mistrzostw Polski młodzików

Polska - Senegal. Kilkaset osób w strefie kibica w Puławach [zdjęcia]
galeria

Polska - Senegal. Kilkaset osób w strefie kibica w Puławach [zdjęcia] 7 0

Tuż przed godz. 17 na placu F. Chopina w Puławach zrobiło się biało-czerwono. Kibice zgromadzili się w specjalnej strefie, by wspólnie obejrzeć mecz Polska-Senegal. Kolejne wspólne oglądanie już w niedzielę.

Rozbudowę COZL dokończy Budimex

Rozbudowę COZL dokończy Budimex 0 3

Sejmik województwa zgodził się na zwiększenie wydatków na dokończenie rozbudowy i modernizacji Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej – chodzi o ponad 64 mln zł w latach 2018-2019.

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa
film

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa 4 10

Wczoraj na odnawianą część Krakowskiego Przedmieścia przywieziono platany, które dostaną tu stały meldunek.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.