Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

23 marca 2011 r.
10:50
Edytuj ten wpis

Chełm: Policyjny pościg za 19-latkiem. Skoda stanęła w płomieniach

Autor: Zdjęcie autora (bar)
0 18 A A
19-latek uszedł z życiem z płonącego auta. Wyciągnęli go policjanci (Archiwum)
19-latek uszedł z życiem z płonącego auta. Wyciągnęli go policjanci (Archiwum)

Przez ponad 20 kilometrów 19-latek skutecznie omijał policyjne patrole. Ścigany przez kilka radiowozów, w końcu uderzył w latarnię. Mimo, że samochód zapalił się, kierowca uciekał dalej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Po północy dyżurny krasnostawskiej policji postawił na nogi chełmskich mundurowych: w stronę Chełma ucieka kierowca skody fabii. Nie zatrzymał się do drogowej kontroli. Potem na nie zareagował na podobne wezwanie pod Chełmem.

Klucząc ulicami miasta, na pl. Wolności tyłem auta zawadził o latarnię. Mimo to jechał dalej. Wtedy ścigający go policjanci zauważyli, że samochód kierowany przez 19-latka płonie.

– Skoda zatrzymała się dopiero na ul. Lubelskiej na wysokości Bazyliki – mówi Tomasz Błaziak, naczelnik chełmskiej drogówki. – Policjanci natychmiast wyciągnęli kierowcę z auta i zaczęli gasić samochód. Gdy na miejsce przyjechali także strażacy, auto zdążyło doszczętnie spłonąć.

Być może w porę wyciągając pirata drogowego z samochodu, policjanci uratowali mu życie. Pytany dlaczego uciekał, przyznał się, że nie miał prawa jazdy. Teraz 19-letni mieszkaniec Krasnegostawu musi się liczyć z karą nawet do 5 tys. grzywny oraz zakazem prowadzenia pojazdów przez trzy lata.

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Virooz / 11 maja 2011 o 19:00
Wiwat wiwat, oczywiscie. Na Reja przynajmniej nie ma zesranych kur*w obrabiajacych kazdemu d*** :] Czego żaden z Was zasrance nie poda swoich danych tylko moja ksywe lub jakies "prawda_zaw_boli"? Boli to Cie prawda ze jestes smieszna szmata ktora nie ma jaj zeby powiedziec wprost co ma do powiedzenia lub podpisac sie pod swoja wypowiedzia :] Zalosne papierowe tygryski, szkoda mi Was przewielkie kozaki chowajace sie za monitorem :] bless
Avatar
prawda_zaw_boli / 29 kwietnia 2011 o 21:27
norkomani góra, wiwat reja
Avatar
Virooz / 22 kwietnia 2011 o 15:54
Kolezko podszywajacy sie pode mnie, taki komentarz to lekka głupota z Twojej strony i moze miec powazne konsekwencje, powazniejsze niz ci sie gnojku wydaje :] a Wy dalej czytajcie bzdury, jarajcie sie falszywymi informacjami i obrabiajcie d*** majac z radosci kisiel w majtach :] pozdro
Avatar
bolek / 28 marca 2011 o 18:26
[quote name='skodziarz' timestamp='1301298100' post='455723']
To taką fabią dał radę uciekać policyjnym scigaczom?Dziwne.A przecież policja z lubelszczyzny otrzymała w jesieni superszybkie motoryu pościgowe oraz alfa romego przygotowane do pościgów.
P.S.Czy jeszcze wszystkie te maszynki są sprawne czy już jakaś poszła do kasacji?
[/quote]
Jeszcze nie umieja tym jezdzic.
Avatar
skodziarz / 28 marca 2011 o 09:41
To taką fabią dał radę uciekać policyjnym scigaczom?Dziwne.A przecież policja z lubelszczyzny otrzymała w jesieni superszybkie motoryu pościgowe oraz alfa romego przygotowane do pościgów.
P.S.Czy jeszcze wszystkie te maszynki są sprawne czy już jakaś poszła do kasacji?
Avatar
jaaa / 27 marca 2011 o 21:13
Co do poprzedniego komentarza - Nie masz prawa umieszczac jego danych osobowych publicznie, niezaleznie od tego wydarzenia...
Avatar
ajron / 27 marca 2011 o 17:46
wiecie kto to byl?????????????? Wojtek Mazurek tak zwany AJRON je***y sprzedawczyk rozjebals ie kiedys na psach z trawka a wszystko to bo byl nacpany speeda je***y deb*** h** ci w d*** ku*** mogl splonac
Avatar
GOść / 27 marca 2011 o 15:47
To nawet nie była skoda fabia tylko skoda fellicia. A ten cały pościg to szczyt debi*izmu!
Avatar
ksu87 / 24 marca 2011 o 18:15
Mogli go nie gonić nic by się nie stało;)
Avatar
Gość / 24 marca 2011 o 10:24
sie TATUS UCIESZYŁ
Avatar
Virooz / 11 maja 2011 o 19:00
Wiwat wiwat, oczywiscie. Na Reja przynajmniej nie ma zesranych kur*w obrabiajacych kazdemu d*** :] Czego żaden z Was zasrance nie poda swoich danych tylko moja ksywe lub jakies "prawda_zaw_boli"? Boli to Cie prawda ze jestes smieszna szmata ktora nie ma jaj zeby powiedziec wprost co ma do powiedzenia lub podpisac sie pod swoja wypowiedzia :] Zalosne papierowe tygryski, szkoda mi Was przewielkie kozaki chowajace sie za monitorem :] bless
Avatar
prawda_zaw_boli / 29 kwietnia 2011 o 21:27
norkomani góra, wiwat reja
Avatar
Virooz / 22 kwietnia 2011 o 15:54
Kolezko podszywajacy sie pode mnie, taki komentarz to lekka głupota z Twojej strony i moze miec powazne konsekwencje, powazniejsze niz ci sie gnojku wydaje :] a Wy dalej czytajcie bzdury, jarajcie sie falszywymi informacjami i obrabiajcie d*** majac z radosci kisiel w majtach :] pozdro
Avatar
bolek / 28 marca 2011 o 18:26
[quote name='skodziarz' timestamp='1301298100' post='455723']
To taką fabią dał radę uciekać policyjnym scigaczom?Dziwne.A przecież policja z lubelszczyzny otrzymała w jesieni superszybkie motoryu pościgowe oraz alfa romego przygotowane do pościgów.
P.S.Czy jeszcze wszystkie te maszynki są sprawne czy już jakaś poszła do kasacji?
[/quote]
Jeszcze nie umieja tym jezdzic.
Avatar
skodziarz / 28 marca 2011 o 09:41
To taką fabią dał radę uciekać policyjnym scigaczom?Dziwne.A przecież policja z lubelszczyzny otrzymała w jesieni superszybkie motoryu pościgowe oraz alfa romego przygotowane do pościgów.
P.S.Czy jeszcze wszystkie te maszynki są sprawne czy już jakaś poszła do kasacji?
Avatar
jaaa / 27 marca 2011 o 21:13
Co do poprzedniego komentarza - Nie masz prawa umieszczac jego danych osobowych publicznie, niezaleznie od tego wydarzenia...
Avatar
ajron / 27 marca 2011 o 17:46
wiecie kto to byl?????????????? Wojtek Mazurek tak zwany AJRON je***y sprzedawczyk rozjebals ie kiedys na psach z trawka a wszystko to bo byl nacpany speeda je***y deb*** h** ci w d*** ku*** mogl splonac
Avatar
GOść / 27 marca 2011 o 15:47
To nawet nie była skoda fabia tylko skoda fellicia. A ten cały pościg to szczyt debi*izmu!
Avatar
ksu87 / 24 marca 2011 o 18:15
Mogli go nie gonić nic by się nie stało;)
Avatar
Gość / 24 marca 2011 o 10:24
sie TATUS UCIESZYŁ
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku 0 0

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 0 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 0 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 0 9

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 0 2

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 0 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 0 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 35 7

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 9

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 5

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 7 7

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!