sobota, 27 maja 2017 r.

Chełm

Chełm: Ponad ćwierć miliona dla pogotowia

Dodano: 13 grudnia 2011, 21:10
Autor: (sad)

Ponad 255 tys. zł dodatkowego wsparcia dostanie w najbliższych dniach chełmska Stacja Ratownictwa Medycznego. Pieniądze przyznał Zarząd Województwa Lubelskiego.

Dotacja zostanie przeznaczona na rozbudowę i adaptację budynków SRM w Chełmie i przenosiny stacji do siedziby przy ul. Rejowieckiej.

– Mamy świadomość znaczenia, jakie dla mieszkańców ma pogotowie ratunkowe i odpowiednia jakość świadczonych przez nie usług – mówi wicemarszałek województwa lubelskiego Krzysztof Grabczuk. – Dlatego dość łatwo udało mi się przekonać pozostałych członków Zarządu Województwa do wygospodarowania dodatkowych pieniędzy dla chełmskiej stacji.

W ubiegłym roku na rozbudowę i adaptację budynków wydano 1 mln 614 tys. zł. Na początku tego roku pogotowie dostało na rozbudowę siedziby przy Rejowieckiej 710 tys., a teraz na jego konto wpłynie kolejne 255 tys. zł.

Przenosiny Stacji Ratownictwa Medycznego w Chełmie na ul. Rejowiecką powinny zakończyć się pod koniec grudnia. – Cieszę się i bardzo dziękuję za to, że samorząd województwa przychylił się do naszej prośby – mówi Tomasz Kazimierczak, p.o. dyrektor chełmskiego pogotowia. – Dzięki przyznanym pieniądzom uda się nam dokończyć inwestycję.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń:

Alarm24 telefon 691 770 010
Kliknij i dodaj swojego newsa!