Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

6 czerwca 2015 r.
12:47

Chełm: Rodzice pobili swojego 1,5-rocznego syna podczas kłótni (wideo)

Autor: Zdjęcie autora łm
0 17 A A
Mieszkanka Chełma zatrzymana przez policjantów
Mieszkanka Chełma zatrzymana przez policjantów

Śmigłowiec zabrał do szpitala 1,5-roczne dziecko, które pobili podczas domowej awantury rodzice.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło w ostatnią środę około godziny czwartej nad ranem w Chełmie w jednym ze śródmiejskich mieszkań. Dziecko było na rękach ojca, pomiędzy szarpiącymi się rodzicami.

- Doznało poważnych obrażeń ciała w postaci pękniętej śledziony, urazu głowy oraz nosa z krwotokiem - informuje Kamil Gołębiowski z lubelskiej policji.

Ojciec dziecka podczas wstępnego przesłuchania zeznał, że 25-latka dwa razy uderzyła chłopca. Po całym zajściu wyszła z domu, a ojciec zabrał synka do babci. Tego samego dnia w południe mężczyzna powiadomił kuratora sądowego. Kurator, gdy tylko zobaczyła chłopca od razu wezwała karetkę. Dziecko zostało przetransportowane śmiglowcem do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięgo w Lublinie.

W piątek dwoje rodziców trafiło do aresztu. Mają ograniczone prawa rodzicielskie w związku z nadużywaniem alkoholu przez 25-latkę. Posiadają również bogatą kartotekę w policyjnych bazach. Oboje byli notowani m.in. za kradzieże i przestępstwa narkotykowe. Teraz o ich losie zdecyduje prokurator i sąd.

Zgodnie z kodeksem karnym za naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gość / 7 czerwca 2015 o 23:33

Sądzę, że jeśli dzieciak wyjdzie z tego cało kobieta ta nie powinna trafić do ZK (będzie utrzymywana z naszych p-odatków, więżienie itak jej niczego nie nauczy) . Natomiast jeśli chłopiec umrze lub dozna ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oczywiście tak. Myślę że jeśli kocha dziecko to największą karą dla niej powinno być całkowite pozbawienie jej władzy rodzicielskiej tj. dzieciak trafia do adopcji, matka nic nie wie o jego dalszym losie tj. gdzie mieszka, jak się nazywa, gdzie chodzi do szkoły itp. Jeśli go natomiast nie kocha to i tak taka procedura powinna być przeprowadzona. Dla dobra dziecka...

ona kocha swoje dziecko??? co za idiotyzm nawet tak przypuszczać

ona kocha swoje dziecko??? co za idiotyzm nawet tak przypuszczać

rozwiń
Avatar
Gość / 7 czerwca 2015 o 21:13
Sądzę, że jeśli dzieciak wyjdzie z tego cało kobieta ta nie powinna trafić do ZK (będzie utrzymywana z naszych p-odatków, więżienie itak jej niczego nie nauczy) . Natomiast jeśli chłopiec umrze lub dozna ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oczywiście tak. Myślę że jeśli kocha dziecko to największą karą dla niej powinno być całkowite pozbawienie jej władzy rodzicielskiej tj. dzieciak trafia do adopcji, matka nic nie wie o jego dalszym losie tj. gdzie mieszka, jak się nazywa, gdzie chodzi do szkoły itp. Jeśli go natomiast nie kocha to i tak taka procedura powinna być przeprowadzona. Dla dobra dziecka...
Sądzę, że jeśli dzieciak wyjdzie z tego cało kobieta ta nie powinna trafić do ZK (będzie utrzymywana z naszych p-odatków, więżienie itak jej niczego nie nauczy) . Natomiast jeśli chłopiec umrze lub dozna ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oczywiście tak. Myślę że jeśli kocha dziecko to największą karą dla niej powinno być całkowite pozbawienie jej władzy rodzicielskiej tj. dzieciak trafia do adopcji, matka nic nie wie o jego dalszym losie tj. gdzie mieszka, jak się nazywa, gdzie chodzi do szkoły itp. Jeśli go natomiast nie kocha to i tak tak... rozwiń
Avatar
Gość / 7 czerwca 2015 o 20:06
Pierdolona bladz!! Ja bym jej kurwiadze wszystkie zeby wybila za to!! Wpierdol najpierw powinna dostac a pozniej kratki! Ten typ tak samo bo w zaden sposob nie obronil tego Dzieciątka!
Avatar
Gość / 7 czerwca 2015 o 19:32
ja nie moge jak mozna tak sie zachowywac?? Powiedzcie.
Avatar
Gość / 6 czerwca 2015 o 22:48
dzieckiem sie zasłaniał idiota
Avatar
Gość / 6 czerwca 2015 o 22:31

Co za podła kobieta, jak mogła? Chyba niespełna rozumu. Dlaczego jednak ojciec został aresztowany, skoro sam zawiadomił, widać miał jakiś odruch serca. Natomiast żonę widocznie za bardzo szanował, a powinien bić małpę.

Trzymał dziecko do rana i zawiadomił kuratorkę...w takim stanie...debil...Co nie dał rady obronić się przed kurwą?Musiał dziecko na rękach trzymać?Jak widział co się dzieje?Patologia!

Avatar
Gość / 6 czerwca 2015 o 19:45
Co za podła kobieta, jak mogła? Chyba niespełna rozumu. Dlaczego jednak ojciec został aresztowany, skoro sam zawiadomił, widać miał jakiś odruch serca. Natomiast żonę widocznie za bardzo szanował, a powinien bić małpę.
Avatar
Gość / 6 czerwca 2015 o 19:27
a on co robil jak ona dziecko bila szmata nie matka takim to tylko macice wycinac zeby dalej rodzic nie mogly szmataaaaaaaaa.....!!!!!!!!!!! kryminal kryminal kryminal!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 6 czerwca 2015 o 19:25
brak słów biedne dzieciatko a ich tylko zajebac!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 6 czerwca 2015 o 18:40
Aż ciepło sie robi na sercu czytając jakich mamy praworządnych obywateli , tak dbających o innych i przejmujacych sie losem niewinnych oraz bezbronnych. Ale gdybyście byli tego świadkiem to nikt niezareagowałby tylko patrzył sie jak szpak w pizde :)
Avatar
gość / 7 czerwca 2015 o 23:33

Sądzę, że jeśli dzieciak wyjdzie z tego cało kobieta ta nie powinna trafić do ZK (będzie utrzymywana z naszych p-odatków, więżienie itak jej niczego nie nauczy) . Natomiast jeśli chłopiec umrze lub dozna ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oczywiście tak. Myślę że jeśli kocha dziecko to największą karą dla niej powinno być całkowite pozbawienie jej władzy rodzicielskiej tj. dzieciak trafia do adopcji, matka nic nie wie o jego dalszym losie tj. gdzie mieszka, jak się nazywa, gdzie chodzi do szkoły itp. Jeśli go natomiast nie kocha to i tak taka procedura powinna być przeprowadzona. Dla dobra dziecka...

ona kocha swoje dziecko??? co za idiotyzm nawet tak przypuszczać

ona kocha swoje dziecko??? co za idiotyzm nawet tak przypuszczać

rozwiń
Avatar
Gość / 7 czerwca 2015 o 21:13
Sądzę, że jeśli dzieciak wyjdzie z tego cało kobieta ta nie powinna trafić do ZK (będzie utrzymywana z naszych p-odatków, więżienie itak jej niczego nie nauczy) . Natomiast jeśli chłopiec umrze lub dozna ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oczywiście tak. Myślę że jeśli kocha dziecko to największą karą dla niej powinno być całkowite pozbawienie jej władzy rodzicielskiej tj. dzieciak trafia do adopcji, matka nic nie wie o jego dalszym losie tj. gdzie mieszka, jak się nazywa, gdzie chodzi do szkoły itp. Jeśli go natomiast nie kocha to i tak taka procedura powinna być przeprowadzona. Dla dobra dziecka...
Sądzę, że jeśli dzieciak wyjdzie z tego cało kobieta ta nie powinna trafić do ZK (będzie utrzymywana z naszych p-odatków, więżienie itak jej niczego nie nauczy) . Natomiast jeśli chłopiec umrze lub dozna ciężkiego uszczerbku na zdrowiu oczywiście tak. Myślę że jeśli kocha dziecko to największą karą dla niej powinno być całkowite pozbawienie jej władzy rodzicielskiej tj. dzieciak trafia do adopcji, matka nic nie wie o jego dalszym losie tj. gdzie mieszka, jak się nazywa, gdzie chodzi do szkoły itp. Jeśli go natomiast nie kocha to i tak tak... rozwiń
Avatar
Gość / 7 czerwca 2015 o 20:06
Pierdolona bladz!! Ja bym jej kurwiadze wszystkie zeby wybila za to!! Wpierdol najpierw powinna dostac a pozniej kratki! Ten typ tak samo bo w zaden sposob nie obronil tego Dzieciątka!
Avatar
Gość / 7 czerwca 2015 o 19:32
ja nie moge jak mozna tak sie zachowywac?? Powiedzcie.
Avatar
Gość / 6 czerwca 2015 o 22:48
dzieckiem sie zasłaniał idiota
Avatar
Gość / 6 czerwca 2015 o 22:31

Co za podła kobieta, jak mogła? Chyba niespełna rozumu. Dlaczego jednak ojciec został aresztowany, skoro sam zawiadomił, widać miał jakiś odruch serca. Natomiast żonę widocznie za bardzo szanował, a powinien bić małpę.

Trzymał dziecko do rana i zawiadomił kuratorkę...w takim stanie...debil...Co nie dał rady obronić się przed kurwą?Musiał dziecko na rękach trzymać?Jak widział co się dzieje?Patologia!

Avatar
Gość / 6 czerwca 2015 o 19:45
Co za podła kobieta, jak mogła? Chyba niespełna rozumu. Dlaczego jednak ojciec został aresztowany, skoro sam zawiadomił, widać miał jakiś odruch serca. Natomiast żonę widocznie za bardzo szanował, a powinien bić małpę.
Avatar
Gość / 6 czerwca 2015 o 19:27
a on co robil jak ona dziecko bila szmata nie matka takim to tylko macice wycinac zeby dalej rodzic nie mogly szmataaaaaaaaa.....!!!!!!!!!!! kryminal kryminal kryminal!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 6 czerwca 2015 o 19:25
brak słów biedne dzieciatko a ich tylko zajebac!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 6 czerwca 2015 o 18:40
Aż ciepło sie robi na sercu czytając jakich mamy praworządnych obywateli , tak dbających o innych i przejmujacych sie losem niewinnych oraz bezbronnych. Ale gdybyście byli tego świadkiem to nikt niezareagowałby tylko patrzył sie jak szpak w pizde :)
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 5 2

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 14 4

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 169 19

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 2 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 12 20

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS

Kolejne wzmocnienie Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel i Magdalena Szajtauer wzmocniły Pszczółkę Polski Cukier AZS UMCS Lublin. Dorota Mistygacz podpisała nowy kontrakt

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 1

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 21 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 39 45

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 26 3

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!