sobota, 17 marca 2018 r.

Chełm

Chełm: Zaparkujesz koło kina do ostatniego seansu

  Edytuj ten wpis
Dodano: 25 września 2013, 17:38
Autor: (pp)

Koniec z problemami zmotoryzowanych kinomanów. Urząd Miasta w Chełmie udostępnił widzom kina Zorza służbowy parking na tyłach magistratu.

Do tej pory zmotoryzowani kinomani mieli problem z parkowaniem samochodów.

Do dyspozycji było zaledwie kilkanaście miejsc parkingowych znajdujących się naprzeciw kina, przy ul. Strażackiej. Sytuacja była szczególnie kłopotliwa w weekendy, kiedy na seans w Zorzy przyjeżdżało więcej widzów.

Sytuacja jednak zmieniła się. Znajdujący się na tyłach chełmskiego magistratu parking służył do tej pory przede wszystkim pracownikom urzędu i osobom, które miały tam do załatwienia urzędowe sprawy. Parking oblegany w ciągu dnia, wieczorem i nocą był zamykany.

– Wraz z powrotem kina do budynku przy ul. Strażackiej, parkować tam można już znacznie dłużej – mówi Roland Kurczewicz, pełnomocnik prezydenta Chełma. – Nowe kino cieszy się dużo większym zainteresowaniem, niż kiedyś. Dlatego parking urzędu będzie do późnych godzin wieczornych dostępny dla wszystkich, w tym widzów Centrum Kultury Filmowej "Zorza” – dodaje Kurczewicz.

Nie oznacza to, że parking czynny będzie całą dobę. – Budynek urzędu i otoczenie są stale dozorowane ze względu na bezpieczeństwo i ochronę znajdujących się tam dokumentów. Dlatego w godzinach nocnych parking powinien być zamykany, ale dla potrzeb widzów dostępny będzie do końca ostatniego seansu – wyjaśnia Elżbieta Grzyb, sekretarz miasta.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Gość
tak jest
(2) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (27 września 2013 o 13:10) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Podobno w Lux Medzie przyjmuje psychiatra , zgłoś sie PISIACZKU pilnie!!!!

Rozwiń
tak jest
tak jest (26 września 2013 o 15:59) 0
Zaloguj się, aby oddać głos

Gdyby Irlandczyk, Grek czy Niemiec zarabiał 1500 Euro i 5.50 Euro wydawał na litr paliwa, 20 Euro na kino i 250 Euro na średniej klasy buty, 5 tys. Euro za metr kw. mieszkania i 60 tys. Euro za średniej klasy nowy samochód, to na ulicach panowałaby regularna, krwawa wojna! Polska płaca minimalna 334 Euro, minimalna płaca w Irlandii 1462 przy zbliżonych kosztach życia. Polacy to najgłupszy naród na świecie , od zawsze okradany i poniżany, i nawet nie zdający sobie z tego sprawy (vide wyniki wyborów). A teraz jeszcze będziemy się dokładać do wymienionych wyżej państw. Bo nas stać a oni mają mityczny kryzys. To co jest w Polsce to nawet nie można nazwać kryzysem, to jest od zawsze dno i dwa metry mułu!!! Polak jest tanim wyrobnikiem UE, a Polska rynkiem zbytu dla towarów drugiej i trzeciej kategorii po cenach wyższych niż w UE !! LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY Gdybym był okupantem i chciał zniszczyć naród to wyganiałbym młodych ,mądrych ludzi zagranicę za chlebem na emigrację, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe, dawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, stawiałbym 500 nowych radarów, wzmacniałbym inwigilację obywateli, likwidowałbym państwowe szkolnictwo i służbę zdrowia oraz ograniczałbym do nich dostęp, oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski, wyśmiewałbym ich wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi ,aby przez odwróconą hipotekę przejąć za bezcen ich mieszkania i domy, zachęcałbym ich kobiety do feminizmu ,prostytucji i aborcji ,aby nie nadawały się na dobre matki i żony, zadłużałbym ich bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, aby nie mogli się temu sprzeciwiać, likwidowałbym ich przemysł ,a w zamian budowałbym ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty, dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów, itd. Obejrzyj się wokoło!!!!!! niech każdy prawdziwy Polak wklei to raz pod jakimś artykułem ,róbcie tak każdego dnia na wp. onet. interii

Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (2)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!