Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

16 listopada 2016 r.
14:50

Chełmski Park Wodny - otwarcie. Są promocyjne bilety do aquaparku

14 5 A A
(fot. Przemysław Śmiechowski / materiały prasowe)
(fot. Przemysław Śmiechowski / materiały prasowe)

W piątek zaczyna się wydawanie wejściówek do otwieranego 26 listopada aquaparku. Obiekt zaczynie przyjmować chętnych od godz. 9. W sobotę i niedzielę promocyjna wejściówka kosztować będzie złotówkę.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Od godz. 9 co dwie godziny i 15 minut będą wchodziły kolejne dwustuosobowe grupy – mówi Zbigniew Mazurek, prezes spółki Chełmski Park Wodny i Targowiska Miejskie, która była inwestorem i jest gospodarzem obiektu.

Promocyjne wejściówki dostępne będą od 18 listopada w * Centrum Kultury „Zorza” przy ul. Strażackiej 2 * Chełmskim Domu Kultury przy pl. Tysiąclecia 1 oraz * Filii nr 2 Chełmskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Zachodnia 31.

Każdy będzie mógł otrzymać maksymalnie cztery. Wejściówki będą wydawane bez opłat, dopiero w kasach Chełmskiego Parku Wodnego, bezpośrednio przed wejściem do obiektu będzie się płaciło 1 zł.

Wejściówka za 1 zł umożliwi korzystanie ze wszystkich atrakcji Chełmskiego Parku Wodnego przez 75 minut. Nie będzie możliwości przedłużenia pobytu za dopłatą. Osoby poniżej 13 roku życia mogą korzystać z atrakcji wodnych chełmskiego aquaparku wyłącznie pod opieką osoby dorosłej i nie będą samodzielnie wpuszczane na teren części wodnej.

– Podczas promocyjnego weekendu chełmianie i ich goście będą mieli okazję zapoznać się ze wszystkimi atrakcjami naszego obiektu – dodaje Mazurek. – Dla posiadaczy wejściówek dostępny będzie cały kompleks basenowy z jacuzzi i wszystkimi zjeżdżalniami. Wejście do saunarium zarezerwowane będzie jedynie dla osób, które ukończyły 18 lat i przyniosą ręcznik. Z kolei by skorzystać z sal do gry w squasha trzeba będzie mieć strój sportowy i obuwie z białą podeszwą. Zainteresowani podczas promocyjnego weekendu mogą liczyć na pomoc i podpowiedzi profesjonalnego instruktora.

Po inauguracyjnym weekendzie goście aquaparku już sami będą decydować o czasie pobytu w aquaparku i godzinie wejścia. Wejściówki będą do kupienia już tylko w kasie parku wodnego. Cennik zostanie ogłoszony na tydzień przed otwarciem.

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Ela / 18 listopada 2016 o 18:57
Dzwoniłam do Zorzy bilety były dostępne tylko rano
Avatar
m / 18 listopada 2016 o 11:02
Malo wiesz,a naprawde to gowno wiesz.Dowiedz sie dokladnie a pozniej pisz.
Avatar
Gość / 18 listopada 2016 o 10:50
Po co pisać głupoty, że wejściówki będą rozdawane 18,11........już 17.11 zostały rozdane, czyżby aquapark rozpoczynał działalność od kłamstwa??????????
Avatar
Gość / 17 listopada 2016 o 18:24
Jasne 17 już rozdali prawie wszystkie
Avatar
Gość / 17 listopada 2016 o 09:09
Zbigniew Mazurek to pewnie rodzina Beaty Mazurek "smutnej" z PiS. Jak Ona będzie się tam kąpać, to ja tam nie chodzę...
Avatar
Ela / 18 listopada 2016 o 18:57
Dzwoniłam do Zorzy bilety były dostępne tylko rano
Avatar
m / 18 listopada 2016 o 11:02
Malo wiesz,a naprawde to gowno wiesz.Dowiedz sie dokladnie a pozniej pisz.
Avatar
Gość / 18 listopada 2016 o 10:50
Po co pisać głupoty, że wejściówki będą rozdawane 18,11........już 17.11 zostały rozdane, czyżby aquapark rozpoczynał działalność od kłamstwa??????????
Avatar
Gość / 17 listopada 2016 o 18:24
Jasne 17 już rozdali prawie wszystkie
Avatar
Gość / 17 listopada 2016 o 09:09
Zbigniew Mazurek to pewnie rodzina Beaty Mazurek "smutnej" z PiS. Jak Ona będzie się tam kąpać, to ja tam nie chodzę...
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 0 0

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 0

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia

Nowa hala sportowa powstanie za większe pieniądze. Radni zgodzili się na wzrost zadłużenia 0 1

Puławscy radni upoważnili prezydenta do zadłużenia miasta i rozstrzygnięcia ostatniego przetargu na budowę nowej hali widowiskowo-sportowej. Łączne wydatki związane z budową pierwszego etapu obiektu (bez basenu) władze szacują na ok. 90 mln złotych.

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych
26 maja 2018, 10:00

Po zdrowie na wakacje. Gratisowe badania w Tarasach Zamkowych 0 0

Z bezpłatnych badań prowadzonych przez studentów z organizacji Młodych Medyków przy Uniwersytecie Medycznym w Lublinie będzie można skorzystać już w sobotę, 26 maja w Tarasach Zamkowych.

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia]
galeria

Straż Graniczna świętowała w Białej Podlaskiej. Awanse na wyższe stopnie [zdjęcia] 0 0

Ponad 300 awansów na wyższe stopnie służbowe przyznał Nadbużański Oddział Straży Granicznej. Okazją były piątkowe wojewódzkie uroczystości 27. rocznicy utworzenia Straży Granicznej, które odbyły się w Białej Podlaskiej.

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy
galeria
film

Noc Kultury 2018: Lista wydarzeń, na które musisz odebrać wejściówkę. Kto pierwszy, ten lepszy 0 0

Od soboty będzie można rezerwować bezpłatne wejściówki na Noc Kultury (2/3 czerwca). Obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, a rezerwacja jest możliwa tylko przez internet. Chodzi oczywiście tylko o wydarzenia, na które wpuszczana może być ograniczona liczba widzów. Jakie to imprezy i jak zdobyć wejściówkę?

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta
Sonda

Puławy: Nauczycielka stanie do walki o fotel prezydenta 0 11

Przewodnicząca rady miasta Bożena Krygier powalczy jesienią o fotel prezydenta miasta Puławy. Jej kandydaturę potwierdziły władze Prawa i Sprawiedliwości.

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 0 2

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 0 3

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo 0 0

W Zamościu odbędzie się festiwal Hip-Hop Graffiti Jam, podczas którego stworzona będzie miejską galerię sztuki na szarych dziś murach Ogrodu Zoologicznego. Wszystko dzięki grantowi otrzymanego w programie Lechstarter.

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt
26 maja 2018, 12:00

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt 0 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (ul. Popiełuszki 5) zaprasza na wernisaż interaktywnej wystawy dla dzieci Skład sztuki. Otwarcie ekspozycji odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą 0 4

Miały pachnieć nowością, koić klimatyzacją i zapewniać pasażerom bezprzewodowy internet. W takich warunkach miały nas wozić po trasach regionalnych, np. z Lublina do Chełma i Dęblina. Miały, ale na razie nie będą. Unieważniony został przetarg na dostawę 11 pociągów elektrycznych dla województwa lubelskiego

100 milionów złotych na fotonikę!

100 milionów złotych na fotonikę! 0 0

100 mln zł na fotonikę – wspólne przedsięwzięcie NCBiR i samorządu województwa lubelskiego Samorząd województwa lubelskiego oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju wspólnie wspierają projekty w zakresie innowacyjnych technologii fotonicznych. Na ten cel przeznaczono aż 100 milionów złotych.

Havana Nights w El Cubano
26 maja 2018, 21:00

Havana Nights w El Cubano 0 0

W sobotę, 26 maja o godz. 21 w klubie El Cubano (ul. Zesłańców Sybiru 5) odbędzie się impreza z cyklu Havana Nights.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!