Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

3 stycznia 2010 r.
12:30
Edytuj ten wpis

Chełmskie atrakcje w ogólnopolskiej telewizji

Autor: Zdjęcie autora (SAD)
0 8 A A

Przed Nowym Rokiem w mieście gościła ekipa kanału TVN Turbo. To właśnie u nas nagrywała kolejny odcinek programu "Pojechany łikend”.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Efekty tej wizyty, widzowie będą mogli zobaczyć w telewizji 30 stycznia o godz. 12.30. Zaś przez następnych kilkanaście dni stacja będzie emitować powtórki.

"Pojechany łikend” to program, w którym prowadzący przemierza Polskę w poszukiwaniu ciekawych plenerów. Atrakcyjnych miejsc, w których można aktywnie spędzić wolny czas. Jak to się stało, że zawitał również do Chełma?

– Już kilka tygodni temu rozpoczęliśmy rozmowy z TVN Turbo w sprawie realizacji tego programu w naszym mieście – mówi prezydent Agata Fisz. – Przygotowaliśmy specjalną ofertę zawierającą opisy ponad dwudziestu oryginalnych atrakcji miasta i okolic, które mogłyby zostać wykorzystane w programie.

Rozmowy okazały się na tyle skuteczne, że ekipa TVN do Chełma przyjechała. Jakie atrakcje przygotowali dla niej urzędnicy? To pytanie na razie musi zostać bez odpowiedzi.

– Z uwagi na możliwość zmian i zalecenia producenta, nie możemy ujawnić, co dokładnie zostanie zaprezentowane w produkcji – mówi Roland Kurczewicz, pełnomocnik prezydenta.

Wiadomo jedynie, że w programie wystąpią również mieszkańcy Chełma: ludzie muzyki, sztuki i pasjonaci dość oryginalnych sportów.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ość / 5 stycznia 2010 o 13:26
ciekawe ile pani prezydent zapłaciła za to z miejskiej kasy ?
Avatar
Gość / 4 stycznia 2010 o 11:27
ToBi napisał:
Chłopaku z sąsiedztwa bardzo mi jest przykro ale musze Cię zasmucić! Program pod nazwą "Pojechany łikend” nie jest poświęcony ani boiskom, ani kościołom, ani bazylikom, a już napewno nie Rydzykowi jak byś zapewne chciał. Ten program pokazuje miejsca w których mężczyzna może ciekawie spędzić czas. A co ciekawego można robić w bazylice to już chyba tylko wiesz. A co oni chcą pokazać z tego chełmofonowego miasta to chyba nikt oprócz nich nie wie. No może że jakiś paintball w tych krzakach co kolega wcześniej pisał

program jest tak pojechany,że chyba masz racje z niego sie dowiemy co w CHEŁMIE PISZCZY, ale ja nie widzę sensu promować tego miasta bo tu sie k..... nic nie dzieje. Za pare dni WILEKA ORKIETRA ŚWIATECZNEJ POMOCY i co sie będzie działo?????? znowu bedę musiał jechać do WDK aby dać 20 zł jakiejś zdiwionej panience. MARAZM totalny.
idzę sensu promować tego miasta bo tu sie k..... nic nie dzieje. Za pare dni WILEKA ORKIETRA ŚWIATECZNEJ POMOCY i co sie będzie działo?????? znowu bedę musiał jechać do WDK aby dać 20 zł jakiejś zdiwionej panience. MARAZM totalny. rozwiń
Avatar
ToBi / 4 stycznia 2010 o 01:39
Chłopaku z sąsiedztwa bardzo mi jest przykro ale musze Cię zasmucić! Program pod nazwą "Pojechany łikend” nie jest poświęcony ani boiskom, ani kościołom, ani bazylikom, a już napewno nie Rydzykowi jak byś zapewne chciał. Ten program pokazuje miejsca w których mężczyzna może ciekawie spędzić czas. A co ciekawego można robić w bazylice to już chyba tylko wiesz. A co oni chcą pokazać z tego chełmofonowego miasta to chyba nikt oprócz nich nie wie. No może że jakiś paintball w tych krzakach co kolega wcześniej pisał
Chłopaku z sąsiedztwa bardzo mi jest przykro ale musze Cię zasmucić! Program pod nazwą "Pojechany łikend” nie jest poświęcony ani boiskom, ani kościołom, ani bazylikom, a już napewno nie Rydzykowi jak byś zapewne chciał. Ten program pokazuje miejsca w których mężczyzna może ciekawie spędzić czas. A co ciekawego można robić w bazylice to już chyba tylko wiesz. A co oni chcą pokazać z tego chełmofonowego miasta to chyba nikt oprócz nich nie wie. No może że jakiś paintball w tych krzakach co kolega wcześniej pisał rozwiń
Avatar
Kazimierz / 4 stycznia 2010 o 01:00
Polowcy robio reklame co by to do wyborow ludzi sklucic i nie dac im glosu na piS bo sie boja ministra Kaczynskiego na wysokim stanowisku.
ale narud wie z czem sie to je i pogoni te niewyksztalcone sfolocze w diably do roboty.
zauwaszcie moji rodacy ze jak minister Ziober wzial pale do renki to i patriotycznej postawy i uszanowania naszego swietego kosciola wymusil.
a jak te kaszuby sie do zadzenia wzieli to tylko sromota i bieta w narodzie i w naszej ziemi.
kryzys jakis tam wymyslili, bo mysla ze narud glupi i wiare im da, a gdzie pieniondz co to sie narodowi nalezy?
kazdy powinien dostac tyle ile potszeba mu na wyzycie i jak Pis mowil, a nie komunisci ze ZOLMO stoja na przeszkodzie i narodowi nie dadza bo sami chco.
Polowcy robio reklame co by to do wyborow ludzi sklucic i nie dac im glosu na piS bo sie boja ministra Kaczynskiego na wysokim stanowisku.
ale narud wie z czem sie to je i pogoni te niewyksztalcone sfolocze w diably do roboty.
zauwaszcie moji rodacy ze jak minister Ziober wzial pale do renki to i patriotycznej postawy i uszanowania naszego swietego kosciola wymusil.
a jak te kaszuby sie do zadzenia wzieli to tylko sromota i bieta w narodzie i w naszej ziemi.
kryzys jakis tam wymyslili, bo mysla ze narud glupi i wiare ... rozwiń
Avatar
wagabunda / 3 stycznia 2010 o 22:32
niestety ale miasteczko nad Uherka potrzebuje do rzadzenia nie tylko ludzi z jajem ale takze z glowa

jak na razie to niczego nie wymyslono, komuna sie wiecznie kloci z pisiorami, platformami i innymi pseudo politykami ktorym sloma z buta wystaje
Avatar
chlopakZsasiedztwa / 3 stycznia 2010 o 22:05
Gość napisał:
A ja wiem co pokarzą, katedrę ,
fontanne dziurawa Lubelska
ruiny stadionu i basenu przy Trubakowskiej,
przemytników fajek z bazaru
2 zapyziałe supermarkety nazwy nie wymienię[/quote]

W chełmie nie ma katedry - jest bazylika
Fontanna dostała nazwę "Lubelska"?? Jest dziurawa??
hmm, boisko nie jest w najgorszym stanie
osoby, które są na bazarze rzadko kiedy są przemytnikami. To są handlarze zajmujący się przemyconym towarem
hmm - nie wiem, co masz do supermarketów?? Zaiwaniasz w nich po 12h i masz jakiś żal??

Gość napisał:
hotel Kamena jedyny w mieście[/quote]

Hoteli jest więcej, chociażby Kozak, Relax...

[quote name='Gość' post='212982' date='3.01.2010, 19:27:31']łake chwastów między Lubelska A Lwowska.


między Lubelską a Lwowską nie ma chwastów, uwierz... chyba coś Ci się pomyliło kolego. Na skrzyżowaniu tych dwóch ulic stoi kościół, naprzeciwko jest Plac Konstytucji.

[quote name='Gość' post='212982' date='3.01.2010, 19:27:31']No i nie odsnieżone ulice pełne błota i chodniki niczyje.


20.12 (jak kręcili program) akurat na chodnikach i ulicach panował porządek - wszystko się przez Święta rozpuściło.

Nie wiem, dlaczego jesteś taki uprzedzony?? Nie pasuje Ci coś tutaj, to postaraj się zmienić... albo wyjedź.
W Chełmie mamy naprawdę wiele rzeczy wartych pokazania - chociażby Bazylika i wieża, z której można podziwiać całe miasto, podziemia kredowe, zabytkowa cerkiew...

PS. Nie wiem, czy wiecie, ale Chełm jest największym miastem w Polsce, w którym nie ma wieżowców (jedynie wspomniany już Hotel Kamena - 5 pięter, i nowy budynek szpitala - 6 pięter)
przez Święta rozpuściło.

Nie wiem, dlaczego jesteś taki uprzedzony?? Nie pasuje Ci coś tutaj, to postaraj się zmienić... albo wyjedź.
W Chełmie mamy naprawdę wiele rzeczy wartych pokazania - chociażby Bazylika i wieża, z której można podziwiać całe miasto, podziemia kredowe, zabytkowa cerkiew...

PS. Nie wiem, czy wiecie, ale Chełm jest największym miastem w Polsce, w którym nie ma wieżowców (jedynie wspomniany już Hotel Kamena - 5 pięter, i nowy budynek szpitala - 6 pięter) rozwiń
Avatar
Gość / 3 stycznia 2010 o 19:27
A ja wiem co pokarzą, katedrę , fontanne dziurawa Lubelska i ruiny stadionu i basenu przy Trubakowskiej, przemytników fajek z bazaru i 2 zapyziałe supermarkety nazwy nie wymienię, hotel Kamena jedyny w mieście i łake chwastów między Lubelska A Lwowska. No i nie odsnieżone ulice pełne błota i chodniki niczyje. Czyli Chełm w pigułce.
Avatar
4est / 3 stycznia 2010 o 17:54
bardzo ciekawy pomysł podratulować urzędnikom
Avatar
ość / 5 stycznia 2010 o 13:26
ciekawe ile pani prezydent zapłaciła za to z miejskiej kasy ?
Avatar
Gość / 4 stycznia 2010 o 11:27
ToBi napisał:
Chłopaku z sąsiedztwa bardzo mi jest przykro ale musze Cię zasmucić! Program pod nazwą "Pojechany łikend” nie jest poświęcony ani boiskom, ani kościołom, ani bazylikom, a już napewno nie Rydzykowi jak byś zapewne chciał. Ten program pokazuje miejsca w których mężczyzna może ciekawie spędzić czas. A co ciekawego można robić w bazylice to już chyba tylko wiesz. A co oni chcą pokazać z tego chełmofonowego miasta to chyba nikt oprócz nich nie wie. No może że jakiś paintball w tych krzakach co kolega wcześniej pisał

program jest tak pojechany,że chyba masz racje z niego sie dowiemy co w CHEŁMIE PISZCZY, ale ja nie widzę sensu promować tego miasta bo tu sie k..... nic nie dzieje. Za pare dni WILEKA ORKIETRA ŚWIATECZNEJ POMOCY i co sie będzie działo?????? znowu bedę musiał jechać do WDK aby dać 20 zł jakiejś zdiwionej panience. MARAZM totalny.
idzę sensu promować tego miasta bo tu sie k..... nic nie dzieje. Za pare dni WILEKA ORKIETRA ŚWIATECZNEJ POMOCY i co sie będzie działo?????? znowu bedę musiał jechać do WDK aby dać 20 zł jakiejś zdiwionej panience. MARAZM totalny. rozwiń
Avatar
ToBi / 4 stycznia 2010 o 01:39
Chłopaku z sąsiedztwa bardzo mi jest przykro ale musze Cię zasmucić! Program pod nazwą "Pojechany łikend” nie jest poświęcony ani boiskom, ani kościołom, ani bazylikom, a już napewno nie Rydzykowi jak byś zapewne chciał. Ten program pokazuje miejsca w których mężczyzna może ciekawie spędzić czas. A co ciekawego można robić w bazylice to już chyba tylko wiesz. A co oni chcą pokazać z tego chełmofonowego miasta to chyba nikt oprócz nich nie wie. No może że jakiś paintball w tych krzakach co kolega wcześniej pisał
Chłopaku z sąsiedztwa bardzo mi jest przykro ale musze Cię zasmucić! Program pod nazwą "Pojechany łikend” nie jest poświęcony ani boiskom, ani kościołom, ani bazylikom, a już napewno nie Rydzykowi jak byś zapewne chciał. Ten program pokazuje miejsca w których mężczyzna może ciekawie spędzić czas. A co ciekawego można robić w bazylice to już chyba tylko wiesz. A co oni chcą pokazać z tego chełmofonowego miasta to chyba nikt oprócz nich nie wie. No może że jakiś paintball w tych krzakach co kolega wcześniej pisał rozwiń
Avatar
Kazimierz / 4 stycznia 2010 o 01:00
Polowcy robio reklame co by to do wyborow ludzi sklucic i nie dac im glosu na piS bo sie boja ministra Kaczynskiego na wysokim stanowisku.
ale narud wie z czem sie to je i pogoni te niewyksztalcone sfolocze w diably do roboty.
zauwaszcie moji rodacy ze jak minister Ziober wzial pale do renki to i patriotycznej postawy i uszanowania naszego swietego kosciola wymusil.
a jak te kaszuby sie do zadzenia wzieli to tylko sromota i bieta w narodzie i w naszej ziemi.
kryzys jakis tam wymyslili, bo mysla ze narud glupi i wiare im da, a gdzie pieniondz co to sie narodowi nalezy?
kazdy powinien dostac tyle ile potszeba mu na wyzycie i jak Pis mowil, a nie komunisci ze ZOLMO stoja na przeszkodzie i narodowi nie dadza bo sami chco.
Polowcy robio reklame co by to do wyborow ludzi sklucic i nie dac im glosu na piS bo sie boja ministra Kaczynskiego na wysokim stanowisku.
ale narud wie z czem sie to je i pogoni te niewyksztalcone sfolocze w diably do roboty.
zauwaszcie moji rodacy ze jak minister Ziober wzial pale do renki to i patriotycznej postawy i uszanowania naszego swietego kosciola wymusil.
a jak te kaszuby sie do zadzenia wzieli to tylko sromota i bieta w narodzie i w naszej ziemi.
kryzys jakis tam wymyslili, bo mysla ze narud glupi i wiare ... rozwiń
Avatar
wagabunda / 3 stycznia 2010 o 22:32
niestety ale miasteczko nad Uherka potrzebuje do rzadzenia nie tylko ludzi z jajem ale takze z glowa

jak na razie to niczego nie wymyslono, komuna sie wiecznie kloci z pisiorami, platformami i innymi pseudo politykami ktorym sloma z buta wystaje
Avatar
chlopakZsasiedztwa / 3 stycznia 2010 o 22:05
Gość napisał:
A ja wiem co pokarzą, katedrę ,
fontanne dziurawa Lubelska
ruiny stadionu i basenu przy Trubakowskiej,
przemytników fajek z bazaru
2 zapyziałe supermarkety nazwy nie wymienię[/quote]

W chełmie nie ma katedry - jest bazylika
Fontanna dostała nazwę "Lubelska"?? Jest dziurawa??
hmm, boisko nie jest w najgorszym stanie
osoby, które są na bazarze rzadko kiedy są przemytnikami. To są handlarze zajmujący się przemyconym towarem
hmm - nie wiem, co masz do supermarketów?? Zaiwaniasz w nich po 12h i masz jakiś żal??

Gość napisał:
hotel Kamena jedyny w mieście[/quote]

Hoteli jest więcej, chociażby Kozak, Relax...

[quote name='Gość' post='212982' date='3.01.2010, 19:27:31']łake chwastów między Lubelska A Lwowska.


między Lubelską a Lwowską nie ma chwastów, uwierz... chyba coś Ci się pomyliło kolego. Na skrzyżowaniu tych dwóch ulic stoi kościół, naprzeciwko jest Plac Konstytucji.

[quote name='Gość' post='212982' date='3.01.2010, 19:27:31']No i nie odsnieżone ulice pełne błota i chodniki niczyje.


20.12 (jak kręcili program) akurat na chodnikach i ulicach panował porządek - wszystko się przez Święta rozpuściło.

Nie wiem, dlaczego jesteś taki uprzedzony?? Nie pasuje Ci coś tutaj, to postaraj się zmienić... albo wyjedź.
W Chełmie mamy naprawdę wiele rzeczy wartych pokazania - chociażby Bazylika i wieża, z której można podziwiać całe miasto, podziemia kredowe, zabytkowa cerkiew...

PS. Nie wiem, czy wiecie, ale Chełm jest największym miastem w Polsce, w którym nie ma wieżowców (jedynie wspomniany już Hotel Kamena - 5 pięter, i nowy budynek szpitala - 6 pięter)
przez Święta rozpuściło.

Nie wiem, dlaczego jesteś taki uprzedzony?? Nie pasuje Ci coś tutaj, to postaraj się zmienić... albo wyjedź.
W Chełmie mamy naprawdę wiele rzeczy wartych pokazania - chociażby Bazylika i wieża, z której można podziwiać całe miasto, podziemia kredowe, zabytkowa cerkiew...

PS. Nie wiem, czy wiecie, ale Chełm jest największym miastem w Polsce, w którym nie ma wieżowców (jedynie wspomniany już Hotel Kamena - 5 pięter, i nowy budynek szpitala - 6 pięter) rozwiń
Avatar
Gość / 3 stycznia 2010 o 19:27
A ja wiem co pokarzą, katedrę , fontanne dziurawa Lubelska i ruiny stadionu i basenu przy Trubakowskiej, przemytników fajek z bazaru i 2 zapyziałe supermarkety nazwy nie wymienię, hotel Kamena jedyny w mieście i łake chwastów między Lubelska A Lwowska. No i nie odsnieżone ulice pełne błota i chodniki niczyje. Czyli Chełm w pigułce.
Avatar
4est / 3 stycznia 2010 o 17:54
bardzo ciekawy pomysł podratulować urzędnikom
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 9 10

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 3 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 21 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 28 2

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 59 10

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 30 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 47 13

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 45 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 398 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 8 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!