Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

15 grudnia 2012 r.
16:13
Edytuj ten wpis

Chojno: Nissan wypadł z drogi. Nie żyje pasażer

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 8 A A
Do wypadku doszło w Chojnie (Archiwum)
Do wypadku doszło w Chojnie (Archiwum)

W sobotę po południu w Chojnie, w powiecie chełmskim, nissan wypadł z drogi. Nie żyje pasażer.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło w pobliżu zajazdu Gościniec. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca nissana stracił panowanie nad autem. Auto wpadło w poślizg, zjechało na pobocze a potem uderzyło w drzewo.

Zginął pasażer.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 16 grudnia 2012 o 15:03
[quote name='Gość' timestamp='1355665139' post='710118']
Jarek zmień pracę sępie cholerny............
[/quote]Daj mu spokój,taka robota-ŁOWCA SKÓR.
Avatar
Gość / 16 grudnia 2012 o 14:38
Jarek zmień pracę sępie cholerny............
Avatar
Kinga / 16 grudnia 2012 o 13:09
Jarek chce klientom odszkodowanie wysępić, gościu zmień prace...
Avatar
tonio / 15 grudnia 2012 o 20:33
Gdzie Chojno ? gdzie Zajazd GOSCINIEC ?? redaktorku albo jedno albo drugie wstyd...
Avatar
Gość / 15 grudnia 2012 o 19:41
A ja się pytam gdzie są siatki na polach przy drodze? Co roku były a teraz cała trasa Chełm Lublin zawiana, tylko coś tam przy Stołpiu. Chociaż do czegoś przydały się bariery dźwiękoszczelne montowane na polach na trasie Lublin Piaski
Avatar
Mieszkaniec Lublina / 15 grudnia 2012 o 18:53
Dawajcie wpisy o państwie POlicyjnym! O fotoradarach jako maszynkach do zarabiania pieniędzy! o zbędnych zakupach nieoznakowanych radiowozów! o ograniczaniu prędkości na nowych, wyremontowanych uliczkach!
Avatar
Jarek / 15 grudnia 2012 o 17:48
Rafale mógłbyś odezwać się do mnie. Mój mejl: jarczynka@tlen.pl. Z góry dziękuję!
Avatar
Rafał / 15 grudnia 2012 o 17:29
bardzo szkoda, znałem Pawła:(((((((((((
Avatar
Gość / 16 grudnia 2012 o 15:03
[quote name='Gość' timestamp='1355665139' post='710118']
Jarek zmień pracę sępie cholerny............
[/quote]Daj mu spokój,taka robota-ŁOWCA SKÓR.
Avatar
Gość / 16 grudnia 2012 o 14:38
Jarek zmień pracę sępie cholerny............
Avatar
Kinga / 16 grudnia 2012 o 13:09
Jarek chce klientom odszkodowanie wysępić, gościu zmień prace...
Avatar
tonio / 15 grudnia 2012 o 20:33
Gdzie Chojno ? gdzie Zajazd GOSCINIEC ?? redaktorku albo jedno albo drugie wstyd...
Avatar
Gość / 15 grudnia 2012 o 19:41
A ja się pytam gdzie są siatki na polach przy drodze? Co roku były a teraz cała trasa Chełm Lublin zawiana, tylko coś tam przy Stołpiu. Chociaż do czegoś przydały się bariery dźwiękoszczelne montowane na polach na trasie Lublin Piaski
Avatar
Mieszkaniec Lublina / 15 grudnia 2012 o 18:53
Dawajcie wpisy o państwie POlicyjnym! O fotoradarach jako maszynkach do zarabiania pieniędzy! o zbędnych zakupach nieoznakowanych radiowozów! o ograniczaniu prędkości na nowych, wyremontowanych uliczkach!
Avatar
Jarek / 15 grudnia 2012 o 17:48
Rafale mógłbyś odezwać się do mnie. Mój mejl: jarczynka@tlen.pl. Z góry dziękuję!
Avatar
Rafał / 15 grudnia 2012 o 17:29
bardzo szkoda, znałem Pawła:(((((((((((
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 0 0

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 1 4

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza"

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza" 0 1

„Człowiek - legenda, który przyprowadził Śląsk do Polski, a potem został przez Polskę zdeptany”.

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć) 12 1

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Andrzeja Boboli w Lublinie. Towarzyszyliśmy im w tej uroczystej chwili.

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 28 maja o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej w Lublinie (ul. Narutowicza 6) odbędzie się wyjątkowy koncert Magiczny "Lublin Jagiellonów".

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia)
galeria
film

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia) 7 0

Mieszkańcy Puław, którzy mimo kapryśnej pogody w sobotni wieczór pojawili się przed Urzędem Miasta, nie żałowali. Spektakl warszawskiego Teatru Akt oraz finałowe widowisko z wykorzystaniem światła i muzyki, zrobiły wrażenie na widzach.

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian
DNI OTWARTE
galeria

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian 2 0

Mieszkańcy Puław mogli zobaczyć eksponaty z Muzeum Techniki Biurowej. Wystawa, a także sentymentalny pokój urzędnika z PRL-u była otwarta w Urzędzie Miasta. Nie brakowało także konkursów z nagrodami i turniejów dla młodzieży.

Festyn z okazji Dnia Matki. Tak bawili się mieszkańcy LSM (zdjęcia)
galeria

Festyn z okazji Dnia Matki. Tak bawili się mieszkańcy LSM (zdjęcia) 3 1

W sobotę mieszkańcy Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej bawili się na festynie rodzinnym z okazji Dnia Matki. W programie były: występ zespołu tanecznego DK LSM oraz zespołów tanecznych "Wega" i "Kallista"; koncerty grupy wokalnej DK LSM, "Senioritek", "Pasjonatty" czy Kapeli Podwórkowej "Klawa Ferajna".

Dzieje Puław: Pogoń litewska. Analiza herbu Czartoryskich
HISTORIA

Dzieje Puław: Pogoń litewska. Analiza herbu Czartoryskich 9 1

Herb to ustalona według reguł heraldycznych oznaka osoby, rodziny, miasta, prowincji czy państwa. Natomiast herby rycerskie, znane od XIX wieku, były dziedzicznymi oznakami przynależności do stanu szlacheckiego. Wywodziły się od znaków umieszczanych na barwionych chorągwiach, a od XII wieku także na różnych częściach uzbrojenia w celu odróżnienia oddziałów i poszczególnych rycerzy średniowiecznych.

Wernisaż wystawy "Sacrum Profanum" w Nałęczowie
27 maja 2018, 14:30

Wernisaż wystawy "Sacrum Profanum" w Nałęczowie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Nałęczowski Ośrodek Kultury (ul. Lipowa 6) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Aleksandry Anny Janeczek i Leszka Janeczka - Sacrum Profanum. Otwarcie ekspozycji odbędzie się 27 maja o godz. 14.30.

Niedziela, 27 maja. Sprawdź, czy tego dnia zrobisz zakupy

Niedziela, 27 maja. Sprawdź, czy tego dnia zrobisz zakupy 13 10

27 maja jest niedzielą handlową - tego dnia bez ograniczeń możemy zrobić zakupy. Poniżej publikujemy harmonogram na kolejne tygodnie.

Wystawa Urszuli Tomasiak w Bibliotece Miejskiej w Puławach
29 maja 2018, 18:00

Wystawa Urszuli Tomasiak w Bibliotece Miejskiej w Puławach 3 0

Co Gdzie Kiedy. 29 maja o godz. 18 w Galerii Inter Libros, w Bibliotece Miejskiej w Puławach, odbędzie się wernisaż wystawy prac Urszuli Tomasiak.

Kultywują tradycję Wojska II RP. Nie lubią, jak się ich nazywa rekonstruktorami
galeria

Kultywują tradycję Wojska II RP. Nie lubią, jak się ich nazywa rekonstruktorami 2 0

Nie lubią, gdy nazywa się ich rekonstruktorami historii. Są osobami ją ożywiającymi. Członkowie Kawalerii Ochotniczej kultywują tradycję Wojska Polskiego II Rzeczypospolitej

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 2

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 8 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!