Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

16 marca 2012 r.
9:59
Edytuj ten wpis

Czarodziejka-złodziejka leczyła jajkami i pieniędzmi

Autor: Zdjęcie autora sad
0 5 A A

70-letnia mieszkanka gminy Izbica straciła 800 zł po tym, jak wpuściła do mieszkania oszustkę. Około 40-letnia nieznajoma odwiedziła ją pod pretekstem kupna staroci. W trakcie rozmowy "zdradziła” jednak, że ma dar uzdrawiania.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Oszustka powiedziała, że odczyni uroki, które sprawią, że "z domu odejdą wszelkie choroby”. Zaczęła od rozbijania jajek.

Potem poleciła gospodyni włożyć do ściereczki wszystkie pieniądze, które są w domu i wynieść do innego pomieszczenia. Na koniec zażyczyła sobie przyniesienia kury, na którą miała "przelać” choroby.

- Gdy nieznajoma dostała kurę, odmówiła nad nią krótką modlitwę i poleciła wyrzucić ją na podwórze - mówi Marzena Skiba, rzecznik krasnostawskiej policji. - W tym czasie również wyszła na zewnątrz. Kiedy właścicielka wróciła domu okazało się, że w zapakowanych w ścierkę 1250 złotych brakuje 8 banknotów 100-złotowych.

Policja szuka oszustki.

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
"radiomaryjny" / 17 marca 2012 o 22:56
[quote name='<wesolek>' timestamp='1331898703' post='610648']
Smiac sie, czy tez plakac????
Zauwazcie prosze, ze i tacy obywatele maja wszystkie demokratyczne prawa wyborcze w naszym biednym kraju! To jest jedna wielka tragedia! Nie mozemy sie pozniej dziwic, ze starowinki i staruszkowie "biegaja" z pochodniami po Krakowskim Przedmiesciu!
[/quote]
Swietnyn komentarz, ale chyba nie spodziewales sie, ze bedzie zrozumiany....
Spora czesc, nawet tego umiejacego czytac, elektoratu nie posiada umiejetnosci kojarzenia.
Tak zwana Sciana Wschodnia w znacznej mierze przynalezy do mniej rozgarnietej czesci polskiego spoleczenstwa!
[quote name='<wesolek>' timestamp='1331898703' post='610648']
Smiac sie, czy tez plakac????
Zauwazcie prosze, ze i tacy obywatele maja wszystkie demokratyczne prawa wyborcze w naszym biednym kraju! To jest jedna wielka tragedia! Nie mozemy sie pozniej dziwic, ze starowinki i staruszkowie "biegaja" z pochodniami po Krakowskim Przedmiesciu!
[/quote]
Swietnyn komentarz, ale chyba nie spodziewales sie, ze bedzie zrozumiany....
Spora czesc, nawet tego umiejacego czy... rozwiń
Avatar
<wesolek> / 16 marca 2012 o 16:15
[quote name='gość' timestamp='1331906696' post='610684']
Do wesołka. Zastanowiłeś się baranie przez kogo biegają z tymi pochodniami.
[/quote]
Szanowny "gosciu".... nie jestes w stanie obrazic mnie inwektywami, bo rozumiem, ze najprawdopodobniej zaliczasz sie do tej samej sfery intelektualnych geniuszy, a wiec i nawet nie spodziewam sie z Twojej strony sprecyzowania zasadnosci -owego biegania z pochodniami! Ale.....nie wymagam tez tego od Ciebie!
Avatar
Gość / 16 marca 2012 o 15:16
[quote name='gość' timestamp='1331906696' post='610684']
Do wesołka. Zastanowiłeś się baranie przez kogo biegają z tymi pochodniami.
[/quote]
Ma kolego w tej głowie jak baran w torbie,pierdnie coś zanim pomyśli.
Avatar
gość / 16 marca 2012 o 15:04
Do wesołka. Zastanowiłeś się baranie przez kogo biegają z tymi pochodniami.
Avatar
<wesolek> / 16 marca 2012 o 12:51
Smiac sie, czy tez plakac????
Zauwazcie prosze, ze i tacy obywatele maja wszystkie demokratyczne prawa wyborcze w naszym biednym kraju! To jest jedna wielka tragedia! Nie mozemy sie pozniej dziwic, ze starowinki i staruszkowie "biegaja" z pochodniami po Krakowskim Przedmiesciu!
Avatar
"radiomaryjny" / 17 marca 2012 o 22:56
[quote name='<wesolek>' timestamp='1331898703' post='610648']
Smiac sie, czy tez plakac????
Zauwazcie prosze, ze i tacy obywatele maja wszystkie demokratyczne prawa wyborcze w naszym biednym kraju! To jest jedna wielka tragedia! Nie mozemy sie pozniej dziwic, ze starowinki i staruszkowie "biegaja" z pochodniami po Krakowskim Przedmiesciu!
[/quote]
Swietnyn komentarz, ale chyba nie spodziewales sie, ze bedzie zrozumiany....
Spora czesc, nawet tego umiejacego czytac, elektoratu nie posiada umiejetnosci kojarzenia.
Tak zwana Sciana Wschodnia w znacznej mierze przynalezy do mniej rozgarnietej czesci polskiego spoleczenstwa!
[quote name='<wesolek>' timestamp='1331898703' post='610648']
Smiac sie, czy tez plakac????
Zauwazcie prosze, ze i tacy obywatele maja wszystkie demokratyczne prawa wyborcze w naszym biednym kraju! To jest jedna wielka tragedia! Nie mozemy sie pozniej dziwic, ze starowinki i staruszkowie "biegaja" z pochodniami po Krakowskim Przedmiesciu!
[/quote]
Swietnyn komentarz, ale chyba nie spodziewales sie, ze bedzie zrozumiany....
Spora czesc, nawet tego umiejacego czy... rozwiń
Avatar
<wesolek> / 16 marca 2012 o 16:15
[quote name='gość' timestamp='1331906696' post='610684']
Do wesołka. Zastanowiłeś się baranie przez kogo biegają z tymi pochodniami.
[/quote]
Szanowny "gosciu".... nie jestes w stanie obrazic mnie inwektywami, bo rozumiem, ze najprawdopodobniej zaliczasz sie do tej samej sfery intelektualnych geniuszy, a wiec i nawet nie spodziewam sie z Twojej strony sprecyzowania zasadnosci -owego biegania z pochodniami! Ale.....nie wymagam tez tego od Ciebie!
Avatar
Gość / 16 marca 2012 o 15:16
[quote name='gość' timestamp='1331906696' post='610684']
Do wesołka. Zastanowiłeś się baranie przez kogo biegają z tymi pochodniami.
[/quote]
Ma kolego w tej głowie jak baran w torbie,pierdnie coś zanim pomyśli.
Avatar
gość / 16 marca 2012 o 15:04
Do wesołka. Zastanowiłeś się baranie przez kogo biegają z tymi pochodniami.
Avatar
<wesolek> / 16 marca 2012 o 12:51
Smiac sie, czy tez plakac????
Zauwazcie prosze, ze i tacy obywatele maja wszystkie demokratyczne prawa wyborcze w naszym biednym kraju! To jest jedna wielka tragedia! Nie mozemy sie pozniej dziwic, ze starowinki i staruszkowie "biegaja" z pochodniami po Krakowskim Przedmiesciu!
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nowa hala sportowa powstanie w Lublinie. W środku sala dla VIP-ów z lustrem weneckim
film

Nowa hala sportowa powstanie w Lublinie. W środku sala dla VIP-ów z lustrem weneckim 0 0

Nową halę sportową przy Głębokiej postawi Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, który ogłosił właśnie przetarg na jej zaprojektowanie i budowę. Trochę to potrwa, bo pierwsze zajęcia w nowej hali mają się zacząć dopiero w roku akademickim 2020/21.

Puławy: Zderzenie czterech pojazdów na ul. Piaskowej
galeria

Puławy: Zderzenie czterech pojazdów na ul. Piaskowej 0 0

Do zdarzenia doszło przed godz. 15 w okolicach Biedronki przy ul. Piaskowej w Puławach.

„Puławy” nadal bez przedstawiciela w zarządzie Grupy Azoty

„Puławy” nadal bez przedstawiciela w zarządzie Grupy Azoty 1 6

Rada nadzorcza Grupy Azoty SA, w skład której wchodzi także puławska spółka, powołała nowy zarząd spółki. Ale w sześcioosobowym składzie nie ma ani jednego przedstawiciela ZA „Puławy”.

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo)
film

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo) 0 0

Podbój średniowiecznej Europy, cztery frakcje i wielkie bitwy. Dziś premiera gry Ancestors Legacy. W specjalnej edycji.

Dyrektor szpitala poprosi ZUS o sprawdzenie zwolnień lekarskich pielęgniarek

Dyrektor szpitala poprosi ZUS o sprawdzenie zwolnień lekarskich pielęgniarek 17 18

Nie było przyjęć na zaplanowane zbiegi, zawieszono planowe operacje, a karetki nie dowoziły nagłych przypadków – tak w poniedziałek wyglądała sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej w Lublinie. We wtorek zwołano konferencję prasową w związku z sytuacją.

Piotr Tomala został szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020
galeria
film

Piotr Tomala został szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 76 0

Piotr Tomala, himalaista z Lublina został nowym szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 im. Artura Hajzera.

Karty odkryte! Skład MKS Perły Lublin na nowy sezon

Karty odkryte! Skład MKS Perły Lublin na nowy sezon 9 3

PIŁKA RĘCZNA MKS Perła Lublin ma za sobą znakomity sezon, ale w klubie nadal praca wre. We wtorek na specjalnie zwołanej konferencji prasowej ogłoszono listę zawodniczek na nowy sezon. Do zespołu dołączą cztery Polki i Dunka

Chciała wyprzedzić skuter, ale jej auto dachowało

Chciała wyprzedzić skuter, ale jej auto dachowało 0 1

34-letnia kobieta trafiła do szpitala po dachowaniu Volkswagena w miejscowości Wilków (gmina Werbkowice).

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu 7 2

Cztery kraje, 17 miast, 19 dni i 2800 km na rowerze. Po raz kolejny Kamil Misztal pokazuje, że chce i może pomagać osobom niepełnosprawnym. Choć sam stracił nogę

Zlot food trucków w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Zlot food trucków w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz kolejny do Lublina zawitają food trucki z całej Polski. To gratka dla wszystkich miłośników fast foodów. Na uczestników czekają wyjątkowe smaki z całego świata i zabawy dla najmłodszych.

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie
26 maja 2018, 12:00

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie 0 2

Co Gdzie Kiedy. Już 26 maja o godz. 12 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) rozpocznie się pierwsza lubelska edycja Wege Festiwalu. Impreza zrzeszy wegańskie i wegetariańskie restauracje z całej Polski.