piątek, 23 lutego 2018 r.

Chełm

Czech: "Z przyjemnością wpłacę pieniądze na rzecz chorych dzieci”

  Edytuj ten wpis
Dodano: 19 listopada 2010, 16:12
Autor: (SAD)

Sąd Apelacyjny nie uwzględnił argumentów kandydata na prezydenta Chełma Mirosława Czecha (PiS) i tym samym utrzymał w mocy postanowienie Sądu Okręgowego nakazujące Czechowi przeproszenie Agaty Fisz i wpłacenie 2 tys. zł na rzecz Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie.

Postanowienie sądu zamierzam wypełnić w całości – zapowiada Mirosław Czech i dodaje, że we wskazanym tygodniku opublikuje oświadczenie o treści: "Ja, Mirosław Czech – Kandydat na Prezydenta Miasta Chełm Komitetu Wyborczego Prawa i Sprawiedliwość przepraszam Panią Agatę Fisz – Kandydatkę na Prezydenta Miasta Chełm Komitetu Wyborczego Wyborców Agaty Fisz "Postaw na Chełm” za podanie nieprawdziwej informacji, którą zamieściłem w swoim ogłoszeniu wyborczym z dnia 12 listopada 2010 roku w bezpłatnym tygodniku lokalnym "Kurier Chełmski Extra”, że nad Panią Agata Fisz ciążą zarzuty o kupowaniu głosów w poprzednich wyborach "za flaszkę wódki”.

Kandydat PiS zaznacza też: – Z przyjemnością wpłacę kwotę 2000 złotych na rzecz Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie, które staram się wspierać systematycznie od czterech lat. Potrzebujących mamy bliższych i dalszych, więc przypominam uczestnikowi protestu, że bliższa koszula ciału: w Chełmie mamy Stowarzyszenie Hospicjum Domowe im. Ks. Kan. Kazimierza Malinowskiego.

Czech w ostatnich godzinach przed ciszą wyborczą ocenia też mijającą właśnie kampanię. Jego zdaniem była ona spokojna, choć dało się zauważyć "dalsze upolitycznianie struktur samorządowych i pewnego rodzaju amerykanizację wyborczego przekazu”. Twierdzi też, ze jego zdaniem "mijająca kampania wyborcza nie obfitowała w czarny PR, a język kandydatów nie był agresywny”.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
tosia
(1) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

tosia
tosia (19 listopada 2010 o 21:38) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Jeśli dla tego gościa porażka jest przyjemnością to ja nie chcę takiego prezydenta!!
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (1)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!