Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

12 sierpnia 2008 r.
8:37
Edytuj ten wpis

Doda wystąpi na Chmielakach

0 4 A A

Krasnystaw. Doda, TSA i zespół Boys, to tylko niektóre gwiazdy tegorocznych Krasnostawskich Chmielaków.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Znany jest już program imprezy. A z nim niespodzianka. W tym roku część imprezy zostanie zorganizowana, nie jak zwykle na rynku, ale... na dworcu PKS. Autobusy na czas święta przeprowadzą się na dworzec kolejowy.

Tegoroczne Chmielaki rozpoczną się 12, a zakończą 14 września. Od lat część koncertowa imprezy była organizowana w miejscowym amfiteatrze. Zaś stoiska browarów i imprezy towarzyszące na rynku i sąsiadujących z nim ulicach. Tym razem będzie jednak inaczej. - W tym roku ze względu na rewitalizację rynku miejskiego, mieszkańców i gości chmielakowych czekają duże zmiany organizacyjne - zapowiada Damian Kozyrski z Urzędu Miasta Krasnystaw.

- Centrum imprezy, w którym stoją stoiska browarów, zostanie przeniesione z placu 3 Maja na plac dworca PKS. Autobusy natomiast w czasie Chmielaków będą miały swój dworzec na parkingu przy stacji PKP.

Kramy i stoiska piwne zostaną rozstawione też na ulicach, choć także wyjątkowo, po jednej stronie. Tak więc coś dla ciała i ducha będzie można kupić na ul. Okrzei od KDK, ul. Matysiaka, Poniatowskiego, Kościuszki, Zamkowej, Mostowej i Zaułku Nadrzecznym. Dokładny plan jest już dostępny na stronie internetowej www.chmielaki.pl. Na tej samej stronie można także znaleźć szczegółowy program imprezy.
W tym roku chmielakowe koncerty będą odbywały się na dwóch scenach: w amfiteatrze i przy Krasnostawskim Domu Kultury. Wystąpią m.in. Doda, TSA, Boys, JJ Band i Siklawa. Nie zabraknie także przeglądu kapel podwórkowych i zespołów ludowych. W programie znalazły się także: korowód, Konsumencki Konkurs Piw, kiermasz sztuki ludowej, giełda birofilistyczna oraz wybory Miss Chmielaków.

Warto dodać, że XXXVIII Ogólnopolskie Święto Chmielarzy i Piwowarów "Chmielaki Krasnostawskie” 2008 będzie jedną z imprez zaliczanych do Europejskich Dni Dziedzictwa.

Komentarze 4

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 14 sierpnia 2008 o 17:31
jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma
jesli 80% ludzi bawiacych sie na Chmielakach to wiejsko-miejska prostota ktorej dobra ksiazka jest do zycia nie potrzebna
Wazne zeby byc opalonym, miec dluuuugie tipsy, ubierac sie w ciucholandzie ale za to modnie i na codzien pracowac w sklepie, u fryzjera a co niektore to nawet stusiuja na prestizowych uczelniach Chelma czy Lublina bo Krasnystaw chyba jeszcze nie dorobil sie uczelni (pseudo) wyzszej
Avatar
fan Dody / 12 sierpnia 2008 o 18:55
Do poprzedników-ale Wy jesteście fieje z CIECIERZYNA lub DYSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Jocelyn / 12 sierpnia 2008 o 15:48
american in paris napisał:
Dla koneserow muzyki bedzie TSA .......a dla milosnikow kiczu, (a na lubelszczyznie takich nie brakuje) zagra DODA. Beda tez do wygrania darmowe sesje w solarium oraz cztery tubki kleju do tipsow.
Zazdroszcze mieszkancom okolicznych wiosek oraz tym ktorych z wioseki wywialo do agromeracji miejskich takich jak Krasnystaw czy Chelm wykwintnego muzycznego smaku.
Dawniej na Chmielaki robilo sie kiczowate kufle ktore rozdawano glownie towarzyszom, a dzisiaj zaprasza sie druciary i kiczowatych muzykow ktorzy graja do kotleta pijanym degustatorom kiczowatego folkloru



heh sądzisz, że między jednym piwem a drugim, ktoś zwróci uwagę na występ Dody? jesli nawet, to bedzie to przedstawiciel pryszczatych chłopców z podstawówki bądź też PGR-owska starszyzna, która takie rzeczy widzi od świeta w telewizorze miedzy "Moda na Sukces" a "M jak miłość".



heh sądzisz, że między jednym piwem a drugim, ktoś zwróci uwagę na występ Dody? jesli nawet, to bedzie to przedstawiciel pryszczatych chłopców z podstawówki bądź też PGR-owska starszyzna, która takie rzeczy widzi od świeta w telewizorze miedzy "Moda na Sukces" a "M jak miłość". rozwiń
Avatar
american in paris / 12 sierpnia 2008 o 15:07
Dla koneserow muzyki bedzie TSA .......a dla milosnikow kiczu, (a na lubelszczyznie takich nie brakuje) zagra DODA. Beda tez do wygrania darmowe sesje w solarium oraz cztery tubki kleju do tipsow.
Zazdroszcze mieszkancom okolicznych wiosek oraz tym ktorych z wioseki wywialo do agromeracji miejskich takich jak Krasnystaw czy Chelm wykwintnego muzycznego smaku.
Dawniej na Chmielaki robilo sie kiczowate kufle ktore rozdawano glownie towarzyszom, a dzisiaj zaprasza sie druciary i kiczowatych muzykow ktorzy graja do kotleta pijanym degustatorom kiczowatego folkloru
Avatar
Gość / 14 sierpnia 2008 o 17:31
jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma
jesli 80% ludzi bawiacych sie na Chmielakach to wiejsko-miejska prostota ktorej dobra ksiazka jest do zycia nie potrzebna
Wazne zeby byc opalonym, miec dluuuugie tipsy, ubierac sie w ciucholandzie ale za to modnie i na codzien pracowac w sklepie, u fryzjera a co niektore to nawet stusiuja na prestizowych uczelniach Chelma czy Lublina bo Krasnystaw chyba jeszcze nie dorobil sie uczelni (pseudo) wyzszej
Avatar
fan Dody / 12 sierpnia 2008 o 18:55
Do poprzedników-ale Wy jesteście fieje z CIECIERZYNA lub DYSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Jocelyn / 12 sierpnia 2008 o 15:48
american in paris napisał:
Dla koneserow muzyki bedzie TSA .......a dla milosnikow kiczu, (a na lubelszczyznie takich nie brakuje) zagra DODA. Beda tez do wygrania darmowe sesje w solarium oraz cztery tubki kleju do tipsow.
Zazdroszcze mieszkancom okolicznych wiosek oraz tym ktorych z wioseki wywialo do agromeracji miejskich takich jak Krasnystaw czy Chelm wykwintnego muzycznego smaku.
Dawniej na Chmielaki robilo sie kiczowate kufle ktore rozdawano glownie towarzyszom, a dzisiaj zaprasza sie druciary i kiczowatych muzykow ktorzy graja do kotleta pijanym degustatorom kiczowatego folkloru



heh sądzisz, że między jednym piwem a drugim, ktoś zwróci uwagę na występ Dody? jesli nawet, to bedzie to przedstawiciel pryszczatych chłopców z podstawówki bądź też PGR-owska starszyzna, która takie rzeczy widzi od świeta w telewizorze miedzy "Moda na Sukces" a "M jak miłość".



heh sądzisz, że między jednym piwem a drugim, ktoś zwróci uwagę na występ Dody? jesli nawet, to bedzie to przedstawiciel pryszczatych chłopców z podstawówki bądź też PGR-owska starszyzna, która takie rzeczy widzi od świeta w telewizorze miedzy "Moda na Sukces" a "M jak miłość". rozwiń
Avatar
american in paris / 12 sierpnia 2008 o 15:07
Dla koneserow muzyki bedzie TSA .......a dla milosnikow kiczu, (a na lubelszczyznie takich nie brakuje) zagra DODA. Beda tez do wygrania darmowe sesje w solarium oraz cztery tubki kleju do tipsow.
Zazdroszcze mieszkancom okolicznych wiosek oraz tym ktorych z wioseki wywialo do agromeracji miejskich takich jak Krasnystaw czy Chelm wykwintnego muzycznego smaku.
Dawniej na Chmielaki robilo sie kiczowate kufle ktore rozdawano glownie towarzyszom, a dzisiaj zaprasza sie druciary i kiczowatych muzykow ktorzy graja do kotleta pijanym degustatorom kiczowatego folkloru
Zobacz wszystkie komentarze 4

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski 1 0

Kosmetyki do makijażu, lokówki i suszarki, szczotki do włosów, lakiery do paznokci, pędzle oraz lusterka i lampy. W środę hol na parterze Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie zamienił się w salon kosmetyczno-fryzjerski

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii!

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii! 0 0

Najniżej notowany zespół z całej czwórki półfinalistów Pucharu Polski sprawił niespodziankę i ograł u siebie Eko Różanka 1:0

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016 31 1

Nie czekając na telewizyjną licencję MOSiR zamawia już wielki ekran, na którym obok Areny Lublin chce wyświetlać mecze zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Planowana przy stadionie strefa kibica ma być trzykrotnie większa od tej, którą przygotowano na Euro 2016 obok Aqua Lublin

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca 0 0

Piłkarze Powiślaka robili co mogli, ale kończą przygodę z Pucharem Polski na etapie wojewódzkiego półfinału. W środę lepsze okazały się Orlęta Spomlek, które wygrały w Końskowoli 5:2

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 1

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 2 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 3

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja 0 10

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 2 1

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 29 6

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 37 10

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia]
galeria

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia] 48 97

Właściciel górek czechowskich pokazał w środę koncepcję nowego parku, którego urządzenie oferuje w zamian za zgodę władz miasta na budowę mieszkań na pozostałej części dawnego poligonu. Spółka TBV twierdzi, że gotowa jest wyłożyć pieniądze na park i oddać go miastu za złotówkę. Co na to Ratusz?

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy
26 maja 2018, 12:00

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy 1 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Nadwiślańskie zaprasza na Zamek w Janowcu na 9. edycję Święta Wina. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego 21 30

Znamy kolejnych kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych. Dzisiaj PiS ogłosił kogo poprze w wyborach na prezydenta Puław, Białej Podlaskiej, Chełma i Zamościa.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!