Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

8 listopada 2009 r.
19:11
Edytuj ten wpis

Drogowcy weszli na działkę z siekierami. Właściciele: To naruszenie własności

0 15 A A

Wystarczył sąsiedzki donos, aby drogowcy poobcinali gałęzie 70-letniemu modrzewiowi. Nie przeszkadzało im, że drzewo rośnie na prywatnej działce. Sprawę skwitowali słowami: „Przecież nic się nie stało”. Czy na pewno?

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Modrzew na działce Lużyńskich rósł od dziesięcioleci. Upiększał nie tylko ich posesję, ale także całą okolicę. – Ten modrzew zasadziła jeszcze moja babcia – mówi Halina Lużyńska. – Mamy do niego wielki sentyment. Przypomina nam o bliskich, których już z nami nie ma. A do tego jest po prostu piękny.

Los majestatycznego drzewa był już zagrożony, gdy we wsi prowadzono prace przy linii energetycznej. Wtedy jednak energetycy woleli postawić dodatkowy słup, niż ścinać modrzew. Co wtedy oszczędzili energetycy, w ubiegłym tygodniu zniszczyli drogowcy.

– Widziałam, że przy moim ogrodzeniu zatrzymał się samochód służb drogowych, ale do głowy mi nie przyszło, że przyjechali okaleczyć nasze drzewo – mówi nasza Czytelniczka.

– Gdy po jakimś czasie wyszłam na dwór, samochodu już nie było. Tylko po obu stronach ogrodzenia leżały odcięte gałęzie. Nikt nie przyszedł do mnie, nie spytał. Ogołocili drzewo nie tylko od strony drogi, ale też od działki. Jak tak można? Przecież to moja prywatna własność!

Modrzew rośnie ponad metr od ogrodzenia. Gałęzie faktycznie wystają poza granice posesji, ale nie zasłaniają ulicy. Pomiędzy nią a ogrodzeniem jest bowiem jeszcze ponad 2,5-metrowy pas zieleni. W zarządzie dróg powiatowych w Chełmie powiedziano pani Halinie, że podcinkę zrobiono na życzenie sąsiada, który zawiadomił o leżących na drodze gałęziach.

– Te gałęzie nikomu nie przeszkadzały – denerwuje się właścicielka działki. – Nikt wcześniej nie prosił nas o ich wycięcie.

Według prawa, jeśli faktycznie gałęzie zasłaniają widoczność, zarządca drogi powinien wezwać właściciela do usunięcia problemu. Do Lużyńskich jednak nikt wezwania nie wysłał. Dlaczego?

– Wezwanie właścicieli do podcięcia gałęzi i tak nic by nie dało – kwituje sprawę Krzysztof Wojciechowski, dyrektor chełmskiego ZDP. – Zresztą, przecież nic się nie stało. To tylko kilka gałęzi. No może forma załatwienia sprawy nie była do końca odpowiednia. Dlatego wyciągnę konsekwencje wobec pracowników, którzy wykonali podcinkę.

Zdaniem pani Haliny, pociągnięcie do odpowiedzialności szeregowych pracowników, to nie rozwiązanie. – Niech odpowie ten, kto wydał im takie polecenie – dodaje.

– Ale polecenie było jak najbardziej na miejscu. Priorytetem jest bezpieczeństwo użytkowników drogi – zapewnia dyrektor.

Lużyńska wie, że wyrządzonej szkody nic nie naprawi. – Wystarczyłoby jednak, gdyby drogowcy przyznali się do błędu, przeprosili – mówi. – Ale oni w ogóle nie czują się odpowiedzialni za to, co się stało. Wszyscy urzędnicy, do których zwracaliśmy się o pomoc, bagatelizowali sprawę. Wicestarosta nie dość, że zachował się impertynencko, to zasugerował, że może całe drzewo trzeba będzie ściąć. To się po prostu nie mieści w głowie! Rozważamy, czy nie zwrócić się z tą sprawą do prokuratury.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 11 stycznia 2010 o 22:25
Bizon napisał:
To dlaczego nie ma wyborów jedno mandatowych -na konkretne nazwisko a tylko na partię a ci obsadzają się różnymi oszołomami ? ja się do tego nie nadaję bo ja powybijał bym połowę tych niezbyt rozgarniętych więc wolę przyglądać się i mówić o ignorancji czy chamstwie a widząc błędy i chamstwo też będę reagował negatywnie a komentarze nie są żałosne to większość urzędników jest niekompetentna i żałosna !A skoro was wybrali to pokażcie że macie choć odrobinę kultury osobistej bo honoru to wam brak !


Co fakt , to fakt. tylko, że wielu jest urzędników takich, którzy są kompetentni,a niestety Ci drudzy wystawiają opinie tym pierwszym i koło się zamyka..... taki kraj...


Co fakt , to fakt. tylko, że wielu jest urzędników takich, którzy są kompetentni,a niestety Ci drudzy wystawiają opinie tym pierwszym i koło się zamyka..... taki kraj... rozwiń
Avatar
Bizon / 18 listopada 2009 o 14:47
Gość napisał:
żałosne komentarze- jak ktoś uważa, że nieodpowiedni ludzie są na stanowiskach to droga wolna za rok wybory, pokażcie swoją kulturę i kreatywność.

To dlaczego nie ma wyborów jedno mandatowych -na konkretne nazwisko a tylko na partię a ci obsadzają się różnymi oszołomami ? ja się do tego nie nadaję bo ja powybijał bym połowę tych niezbyt rozgarniętych więc wolę przyglądać się i mówić o ignorancji czy chamstwie a widząc błędy i chamstwo też będę reagował negatywnie a komentarze nie są żałosne to większość urzędników jest niekompetentna i żałosna !A skoro was wybrali to pokażcie że macie choć odrobinę kultury osobistej bo honoru to wam brak !

To dlaczego nie ma wyborów jedno mandatowych -na konkretne nazwisko a tylko na partię a ci obsadzają się różnymi oszołomami ? ja się do tego nie nadaję bo ja powybijał bym połowę tych niezbyt rozgarniętych więc wolę przyglądać się i mówić o ignorancji czy chamstwie a widząc błędy i chamstwo też będę reagował negatywnie a komentarze nie są żałosne to większość urzędników jest niekompetentna i żałosna !A skoro was wybrali to pokażcie że macie choć odrobinę kultury osobistej bo honoru to wam brak ! rozwiń
Avatar
Gość / 9 listopada 2009 o 18:33
żałosne komentarze- jak ktoś uważa, że nieodpowiedni ludzie są na stanowiskach to droga wolna za rok wybory, pokażcie swoją kulturę i kreatywność.
Avatar
fred z Cełma / 9 listopada 2009 o 13:52
Chełmskie urzędasy,gnidy dworskie,najpierw poczytajcie sobie Kamyczka,następnie pojedżcie np.do Zamościa na naukę o zachowaniu i kulturze a dopiero kandydujcie na stanowiska.
Avatar
Beduin / 9 listopada 2009 o 12:47
lulek napisał:
.....Wicestarosta nie dość, że zachował się impertynencko, .... grunt to kultura urzędnika, proszę o nazwisko niech wyborcy wiedzą na kogo głosują, własność prywatna rzecz święta.

Zaczyna się od drzew czy innych decyzji impertynencja zaczyna rosnąć rosnąć aż osiąga rozmiary chamstwa ,buty,pewności siebie ,czy przekonania że starosta na zagrodzie równy wojewodzie ba nawet prezydentowi ,a co a może nie ma władzy absolutnej ? a chyba ma szaraczkowie ale tylko do wyborów bo takiego chamstwa i ignorancji na dłuższą metę tolerować się nie da -bo dziś gałęzie a jutro was podetnie z uśmiechem bo jemu wolno on Wicestarosta a co szaraczkowie do nory !Ech zapomniał wół jak cielęciem był i należy takim pajacom z urzędów przypominać komu mają SŁUŻYĆ tak służyć ! bo to za naszą kasę on tam siedzi i w obowiązku ma min. bronić naszych obywatelskich interesów taka jego rola a jak zapomniał to fora ze dwora do gnoju tam waści miejsce a dla przypomnienia petent jest Twoim pracodawcą mocium panie .A tak na marginesie niech by tak ktokolwiek spróbował taki numer z wycięcie w innym kraju normalnym kraju to cienko przęndli by i robotnicy i kierownik łącznie z tym Wicestarostą ale tu na prowincji wolność Tomku w swoim domku .Dlatego popieram przedmówcę nazwisko prosimy za błędy trzeba odpowiadać ,za impertynencję też szczególnie urzędnik .

Zaczyna się od drzew czy innych decyzji impertynencja zaczyna rosnąć rosnąć aż osiąga rozmiary chamstwa ,buty,pewności siebie ,czy przekonania że starosta na zagrodzie równy wojewodzie ba nawet prezydentowi ,a co a może nie ma władzy absolutnej ? a chyba ma szaraczkowie ale tylko do wyborów bo takiego chamstwa i ignorancji na dłuższą metę tolerować się nie da -bo dziś gałęzie a jutro was podetnie z uśmiechem bo jemu wolno on Wicestarosta a co szaraczkowie do nory !Ech zapomniał wół jak cielęciem był i należy takim paj... rozwiń
Avatar
student / 9 listopada 2009 o 11:28
Czy to nie podpada pod naruszenie miru domowego ? Co na to policja i prokurator?
Avatar
WŁASNOŚĆ / 9 listopada 2009 o 11:26
1 METR OD GRANICY DZIAŁKI ROŚNIE DUŻE DRZEWO TO GAŁĘZIE MAJĄ DŁUGOŚĆ JAKĄ 0,5 M. JAK WYSTAJĄ 4M ZA GRANICE DZIAŁKI I ZACIENIAJĄ ,LUB ODŁAMUJĄ SIĘ I MOGĄ SPAŚĆ NA KOGOŚ LUB POZOSTAWINY SAMOCHÓD TO NIE PRZESZKADZAJĄDZIWNY JEST TEN ŚWIAT.JAK W "KONOPIELCE"
Avatar
werka / 9 listopada 2009 o 11:25
...a może ten sąsiad to radny, kumpel wicestarosty itp...???
Avatar
mp / 9 listopada 2009 o 10:21
A ciewkawe kto zacz jest ten sasiad wlascicieli dzrewa ? Cos nieslychanie szybko i skutecznie "zalatwil" wizyte drgowcow - zwlaszcza w swietle innych komentarzy ... Czy to przypadkiem nie jest jakis wspolczesny "czynownik" ?? I jaki fajny sasiad .....
Avatar
jon / 9 listopada 2009 o 09:20
~bartek~ napisał:
No proszę! A ja nie mogę doprosić się wycięcia olchy z pasa drogowego,która nie tylko zaśmieca moją posesję,ale w czasie burzy zagraża bezpieczeństwu!!! Wielokrotnie prosiłem o to w lubelskim oddziale GDDKiA. Nigdzie indziej nie spotkałem się z taką ignorancją urzędników!!!


latające satelity też zagrażają bezpieczeństwu ! jakaś propozycja ?
Avatar
Gość / 11 stycznia 2010 o 22:25
Bizon napisał:
To dlaczego nie ma wyborów jedno mandatowych -na konkretne nazwisko a tylko na partię a ci obsadzają się różnymi oszołomami ? ja się do tego nie nadaję bo ja powybijał bym połowę tych niezbyt rozgarniętych więc wolę przyglądać się i mówić o ignorancji czy chamstwie a widząc błędy i chamstwo też będę reagował negatywnie a komentarze nie są żałosne to większość urzędników jest niekompetentna i żałosna !A skoro was wybrali to pokażcie że macie choć odrobinę kultury osobistej bo honoru to wam brak !


Co fakt , to fakt. tylko, że wielu jest urzędników takich, którzy są kompetentni,a niestety Ci drudzy wystawiają opinie tym pierwszym i koło się zamyka..... taki kraj...


Co fakt , to fakt. tylko, że wielu jest urzędników takich, którzy są kompetentni,a niestety Ci drudzy wystawiają opinie tym pierwszym i koło się zamyka..... taki kraj... rozwiń
Avatar
Bizon / 18 listopada 2009 o 14:47
Gość napisał:
żałosne komentarze- jak ktoś uważa, że nieodpowiedni ludzie są na stanowiskach to droga wolna za rok wybory, pokażcie swoją kulturę i kreatywność.

To dlaczego nie ma wyborów jedno mandatowych -na konkretne nazwisko a tylko na partię a ci obsadzają się różnymi oszołomami ? ja się do tego nie nadaję bo ja powybijał bym połowę tych niezbyt rozgarniętych więc wolę przyglądać się i mówić o ignorancji czy chamstwie a widząc błędy i chamstwo też będę reagował negatywnie a komentarze nie są żałosne to większość urzędników jest niekompetentna i żałosna !A skoro was wybrali to pokażcie że macie choć odrobinę kultury osobistej bo honoru to wam brak !

To dlaczego nie ma wyborów jedno mandatowych -na konkretne nazwisko a tylko na partię a ci obsadzają się różnymi oszołomami ? ja się do tego nie nadaję bo ja powybijał bym połowę tych niezbyt rozgarniętych więc wolę przyglądać się i mówić o ignorancji czy chamstwie a widząc błędy i chamstwo też będę reagował negatywnie a komentarze nie są żałosne to większość urzędników jest niekompetentna i żałosna !A skoro was wybrali to pokażcie że macie choć odrobinę kultury osobistej bo honoru to wam brak ! rozwiń
Avatar
Gość / 9 listopada 2009 o 18:33
żałosne komentarze- jak ktoś uważa, że nieodpowiedni ludzie są na stanowiskach to droga wolna za rok wybory, pokażcie swoją kulturę i kreatywność.
Avatar
fred z Cełma / 9 listopada 2009 o 13:52
Chełmskie urzędasy,gnidy dworskie,najpierw poczytajcie sobie Kamyczka,następnie pojedżcie np.do Zamościa na naukę o zachowaniu i kulturze a dopiero kandydujcie na stanowiska.
Avatar
Beduin / 9 listopada 2009 o 12:47
lulek napisał:
.....Wicestarosta nie dość, że zachował się impertynencko, .... grunt to kultura urzędnika, proszę o nazwisko niech wyborcy wiedzą na kogo głosują, własność prywatna rzecz święta.

Zaczyna się od drzew czy innych decyzji impertynencja zaczyna rosnąć rosnąć aż osiąga rozmiary chamstwa ,buty,pewności siebie ,czy przekonania że starosta na zagrodzie równy wojewodzie ba nawet prezydentowi ,a co a może nie ma władzy absolutnej ? a chyba ma szaraczkowie ale tylko do wyborów bo takiego chamstwa i ignorancji na dłuższą metę tolerować się nie da -bo dziś gałęzie a jutro was podetnie z uśmiechem bo jemu wolno on Wicestarosta a co szaraczkowie do nory !Ech zapomniał wół jak cielęciem był i należy takim pajacom z urzędów przypominać komu mają SŁUŻYĆ tak służyć ! bo to za naszą kasę on tam siedzi i w obowiązku ma min. bronić naszych obywatelskich interesów taka jego rola a jak zapomniał to fora ze dwora do gnoju tam waści miejsce a dla przypomnienia petent jest Twoim pracodawcą mocium panie .A tak na marginesie niech by tak ktokolwiek spróbował taki numer z wycięcie w innym kraju normalnym kraju to cienko przęndli by i robotnicy i kierownik łącznie z tym Wicestarostą ale tu na prowincji wolność Tomku w swoim domku .Dlatego popieram przedmówcę nazwisko prosimy za błędy trzeba odpowiadać ,za impertynencję też szczególnie urzędnik .

Zaczyna się od drzew czy innych decyzji impertynencja zaczyna rosnąć rosnąć aż osiąga rozmiary chamstwa ,buty,pewności siebie ,czy przekonania że starosta na zagrodzie równy wojewodzie ba nawet prezydentowi ,a co a może nie ma władzy absolutnej ? a chyba ma szaraczkowie ale tylko do wyborów bo takiego chamstwa i ignorancji na dłuższą metę tolerować się nie da -bo dziś gałęzie a jutro was podetnie z uśmiechem bo jemu wolno on Wicestarosta a co szaraczkowie do nory !Ech zapomniał wół jak cielęciem był i należy takim paj... rozwiń
Avatar
student / 9 listopada 2009 o 11:28
Czy to nie podpada pod naruszenie miru domowego ? Co na to policja i prokurator?
Avatar
WŁASNOŚĆ / 9 listopada 2009 o 11:26
1 METR OD GRANICY DZIAŁKI ROŚNIE DUŻE DRZEWO TO GAŁĘZIE MAJĄ DŁUGOŚĆ JAKĄ 0,5 M. JAK WYSTAJĄ 4M ZA GRANICE DZIAŁKI I ZACIENIAJĄ ,LUB ODŁAMUJĄ SIĘ I MOGĄ SPAŚĆ NA KOGOŚ LUB POZOSTAWINY SAMOCHÓD TO NIE PRZESZKADZAJĄDZIWNY JEST TEN ŚWIAT.JAK W "KONOPIELCE"
Avatar
werka / 9 listopada 2009 o 11:25
...a może ten sąsiad to radny, kumpel wicestarosty itp...???
Avatar
mp / 9 listopada 2009 o 10:21
A ciewkawe kto zacz jest ten sasiad wlascicieli dzrewa ? Cos nieslychanie szybko i skutecznie "zalatwil" wizyte drgowcow - zwlaszcza w swietle innych komentarzy ... Czy to przypadkiem nie jest jakis wspolczesny "czynownik" ?? I jaki fajny sasiad .....
Avatar
jon / 9 listopada 2009 o 09:20
~bartek~ napisał:
No proszę! A ja nie mogę doprosić się wycięcia olchy z pasa drogowego,która nie tylko zaśmieca moją posesję,ale w czasie burzy zagraża bezpieczeństwu!!! Wielokrotnie prosiłem o to w lubelskim oddziale GDDKiA. Nigdzie indziej nie spotkałem się z taką ignorancją urzędników!!!


latające satelity też zagrażają bezpieczeństwu ! jakaś propozycja ?
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 9 10

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 3 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 21 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 30 2

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 63 12

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 32 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 49 13

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 45 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 409 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 8 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!