Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

16 marca 2015 r.
13:45
Edytuj ten wpis

Dzieci zmasakrowały ciężarną kotkę? Szkoła broni uczniów i oskarża policjantów

Autor: Zdjęcie autora bar
118 23 A A

Dzieci w wieku 9 i 10 lat na terenie szkoły miały zmasakrować ciężarną kotkę. Jak pisaliśmy w piątek, wynika to z policyjnych ustaleń podjętych po tym, jak anonimowa prośba o interwencję trafiła do skrzynki e-mailowej komendy wojewódzkiej. Dyrekcja szkoły ma zupełnie inny obraz tego zdarzenia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że grupa dzieci - dziewczynka i pięciu chłopców - miała bezbronne zwierzę kopać, bić i na koniec przejeżdżać po nim rowerem - mówi Bożena Szymańska, oficer prasowy włodawskiej policji. - Mimo interwencji weterynarza nie udało się ocalić życia zwierzęciu.

Mirosław Chudzik, dyrektor Zespołu Szkół w Urszulinie zapewnia, że ustalenia policjantów mijają się z prawdą, a upubliczniony przez policję komunikat godzi w dobre imię szkoły.
- Ze swojej strony również zbadaliśmy tę sprawę - mówi Chudzik. - Wychodzi na to, że dzieci nie maltretowały kotki, ale chciały ją ratować po tym, jak potrącił ją samochód. Same zaniosły ją do weterynarza. Zrobiły to też następnego dnia, kiedy kotka uciekła im ze szkoły. Z kolei jedna z naszych nauczycielek ustaliła właściciela kotki, którym okazał się nasz sąsiad. Kotka zdechła już u niego.

Zdaniem dyrektora Chudzika dzieci zachowały się… godnie. Policjanci pozostają jednak przy swoich ustaleniach. Dlatego cały zebrany w tej sprawie materiał przesłali już do Wydziału rodzinnego i nieletnich chełmskiego sądu.

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Bolo / 18 marca 2015 o 20:09


pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!

Pierdol sie skurwielu. Może ciebie przerobią kiedyś na smalec.
Avatar
Natalia / 17 marca 2015 o 13:30

Gdybyśmy wiedzieli do jakiego gabinetu trafiła kotka ... Ciekawe też dlaczego umarła u właściciela, skoro była w takim stanie, że się nie udało uratować.

Avatar
Gość / 17 marca 2015 o 01:26

Sorry,ale nie wierzę panie dyrektorze. Chyba że będą konkretne dowody.

Policyjne domniemania Pana przekonują? Bo mnie nie do końca. I zgadzam się z jednym z komentarzy, że istnieje takie coś, jak domniemanie niewinności.
Większość krytykuje dzieci, nie znając w ogóle sprawy. Ja też nie znam, dlatego podchodzę z dystansem do tego jakie mogły być prawdziwe okoliczności.

Avatar
halfmoon / 16 marca 2015 o 22:29

Szkoła zwyrodnialców lekcje bierze od swoich prawpwitych opiekunów.

Avatar
dfa / 16 marca 2015 o 22:19

Tak rodzą się kibole, zwyrodnialcy, patologia itp. Taki "element" później skatuje i zabije człowieka. Winę ponoszą rodzice i szkoła!!!!! Skandal!!! Rodziców pozbawić praw rodzicielskich, jeżeli nie potrafili wychować dziecka. Przykładnie ukarać winnych, a dyrekcję szkoły i nauczycieli zwolnić, są w równej mierze winni.


Tak rodzą się kibole, zwyrodnialcy, patologia itp. Taki "element" później skatuje i zabije człowieka. Winę ponoszą rodzice i szkoła!!!!! Skandal!!! Rodziców pozbawić praw rodzicielskich, jeżeli nie potrafili wychować dziecka. Przykładnie ukarać winnych, a dyrekcję szkoły i nauczycieli zwolnić, są w równej mierze winni.

Zapomniałeś wziąć leki.

Zapomniałeś wziąć leki.

rozwiń
Avatar
szkola / 16 marca 2015 o 21:28

oko 10

jaka szkoła winna? brak elementarnej wiedzy skąd się biorą takie zachowania u dzieci

Avatar
qwerty / 16 marca 2015 o 20:41
pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!

 

Za to ja Ciebie chętnie przerobię na paszę dla krów :P

Avatar
oko10 / 16 marca 2015 o 20:16

Tak rodzą się kibole, zwyrodnialcy, patologia itp. Taki "element" później skatuje i zabije człowieka. Winę ponoszą rodzice i szkoła!!!!! Skandal!!! Rodziców pozbawić praw rodzicielskich, jeżeli nie potrafili wychować dziecka. Przykładnie ukarać winnych, a dyrekcję szkoły i nauczycieli zwolnić, są w równej mierze winni.

Avatar
hycel / 16 marca 2015 o 20:06
pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!
 
Avatar
Na_PrzykładSprawa_Olewnika / 16 marca 2015 o 20:01

Podstawowa zasada wynikająca z doświadczenia życia w tym kraju: nie wierzy się PAŁOM.

Jeśli się okaże, że mówią prawdę, będzie to wyjątek od reguły.

Avatar
Bolo / 18 marca 2015 o 20:09


pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!

Pierdol sie skurwielu. Może ciebie przerobią kiedyś na smalec.
Avatar
Natalia / 17 marca 2015 o 13:30

Gdybyśmy wiedzieli do jakiego gabinetu trafiła kotka ... Ciekawe też dlaczego umarła u właściciela, skoro była w takim stanie, że się nie udało uratować.

Avatar
Gość / 17 marca 2015 o 01:26

Sorry,ale nie wierzę panie dyrektorze. Chyba że będą konkretne dowody.

Policyjne domniemania Pana przekonują? Bo mnie nie do końca. I zgadzam się z jednym z komentarzy, że istnieje takie coś, jak domniemanie niewinności.
Większość krytykuje dzieci, nie znając w ogóle sprawy. Ja też nie znam, dlatego podchodzę z dystansem do tego jakie mogły być prawdziwe okoliczności.

Avatar
halfmoon / 16 marca 2015 o 22:29

Szkoła zwyrodnialców lekcje bierze od swoich prawpwitych opiekunów.

Avatar
dfa / 16 marca 2015 o 22:19

Tak rodzą się kibole, zwyrodnialcy, patologia itp. Taki "element" później skatuje i zabije człowieka. Winę ponoszą rodzice i szkoła!!!!! Skandal!!! Rodziców pozbawić praw rodzicielskich, jeżeli nie potrafili wychować dziecka. Przykładnie ukarać winnych, a dyrekcję szkoły i nauczycieli zwolnić, są w równej mierze winni.


Tak rodzą się kibole, zwyrodnialcy, patologia itp. Taki "element" później skatuje i zabije człowieka. Winę ponoszą rodzice i szkoła!!!!! Skandal!!! Rodziców pozbawić praw rodzicielskich, jeżeli nie potrafili wychować dziecka. Przykładnie ukarać winnych, a dyrekcję szkoły i nauczycieli zwolnić, są w równej mierze winni.

Zapomniałeś wziąć leki.

Zapomniałeś wziąć leki.

rozwiń
Avatar
szkola / 16 marca 2015 o 21:28

oko 10

jaka szkoła winna? brak elementarnej wiedzy skąd się biorą takie zachowania u dzieci

Avatar
qwerty / 16 marca 2015 o 20:41
pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!

 

Za to ja Ciebie chętnie przerobię na paszę dla krów :P

Avatar
oko10 / 16 marca 2015 o 20:16

Tak rodzą się kibole, zwyrodnialcy, patologia itp. Taki "element" później skatuje i zabije człowieka. Winę ponoszą rodzice i szkoła!!!!! Skandal!!! Rodziców pozbawić praw rodzicielskich, jeżeli nie potrafili wychować dziecka. Przykładnie ukarać winnych, a dyrekcję szkoły i nauczycieli zwolnić, są w równej mierze winni.

Avatar
hycel / 16 marca 2015 o 20:06
pieski i kotki przerabiam na pyszny smalec !! palce lizać !! niebo w gębie !!
 
Avatar
Na_PrzykładSprawa_Olewnika / 16 marca 2015 o 20:01

Podstawowa zasada wynikająca z doświadczenia życia w tym kraju: nie wierzy się PAŁOM.

Jeśli się okaże, że mówią prawdę, będzie to wyjątek od reguły.

Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji 6 1

Kryminalni z Parczewa zlikwidowali uprawę konopii indyjskich w gminie Siemień. Na jednym z pól znaleźli ponad 30 krzaków tej rośliny.

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak"
24 maja 2018, 21:00

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 24 maja o godz. 21 na dziedzińcu KUL (al. Racławickie 14) odbędzie się premiera spektaklu Niebieski Ptak, będącego nową odsłoną widowiska plenerowego z 2005 roku.

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji 2 0

Lubelska klasa okręgowa Polesie Kock również przygotowuje się do niedzielnej konfrontacji z POM Iskra Piotowice. W meczu z Sokołem Konopnica Zbigniew Wójcik oszczędzał graczy, którzy byli zagrożeni żółtymi kartkami

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK
23 maja 2018, 18:00

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 23 maja o godz. 18 w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) odbędzie się pokaz spektaklu z cyklu work in progress - We_selle.

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne 2 6

Większość mieszkańców nie zna swojego dzielnicowego, a połowa rzadko widuje w okolicy patrole mundurowych. To pierwsze wyniki ankiety, prowadzonej na os. Błonie. Policjanci dowodzą, że w dzielnicy jest coraz bezpieczniej

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym
ZDJĘCIA
galeria

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym 7 1

Wystawa nowych aut, motocykli, wykłady, pokazy, prezentacje i dobra zabawa. Za nami Rodzinny Piknik Motoryzacyjny w Lublinie. Dochód zostanie przekazany na lubelski dom dziecka, a za zebrane pieniądze dzieci pojadą na wycieczkę.

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję 1 0

Od poniedziałku (21 maja) mieszkańcy Kraśnika będą mogli składać wnioski o dofinansowanie do usuwania wyrobów zawierających azbest. Nabór potrwa do 8 czerwca.

Spotkanie literackie w Puławach
22 maja 2018, 12:00

Spotkanie literackie w Puławach 2 0

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach (ul. 6 Sierpnia 5) zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Powiatowego Klubu Książki, które odbędzie się 22 maja o godz. 12.

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia) 10 1

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Lublinie i ze Szkoły Podstawowej nr 27 w Lublinie przystąpiły dziś do I Komunii Świętej. Uroczystość odbyła się w Kościele Garnizonowym.

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane 10 0

Opaska - dzięki której seniorzy są pod stałą opieką medyczną, i  telefon – przez który mogą kontaktować się ze swoimi opiekunami. Z takiej pomocy korzysta już ponad 130 osób z terenu powiatu kraśnickiego. Inne samorządy też są tym urządzeniem zainteresowane

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 26-27 maja w Lublinie przy ulicy Akademickiej 15 odbędzie się 49 edycja Giełdy Minerałów i Biżuterii Skarby Ziemi. Start w sobotę o godz. 10.

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a 35 5

14-latek na rowerze wjechał w samochód. Tłumaczył, że nie zauważył auta bo pisał SMS-a. Miał promil alkoholu w organizmie.

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu 3 2

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na trasie Chełm - Rejowiec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Focus uderzył w cofający na drodze samochód ciężarowy marki Daf.

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo] 23 3

W sobotę do północy, za darmo można było zwiedzać sale wystawowe Pałacu Czartoryskich, Świątynię Sybilli, czy Domek Aleksandryjski. Z tej możliwości skorzystały setki mieszkańców miasta i regionu. Na dziedzińcu cztery spektakle pokazała wrocławska Gwardia Gryfa.

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy]
galeria

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy] 3 3

Nie ma lepszej rzeczy niż młode ziemniaki z masłem, koperkiem i kwaśnym mlekiem. Czy na pewno? Młode ziemniaki można zapiec w ziołach na patelni. Albo zasmażyć z młodymi listkami szpinaku. W dodatku wcale nie trzeba ich obierać. Z młodych ziemniaków udają się także świetne zapiekanki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!