Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

9 grudnia 2013 r.
19:34
Edytuj ten wpis

Dziecko zmarło. Rodzice oskarżają lekarzy i zawiadamiają prokuraturę

42 12 A A

Rodzice, którzy obwiniają szpital w Chełmie o spowodowanie śmierci ich nowo narodzonego synka, w poniedziałek zawiadomili prokuraturę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Michałek przyszedł na świat w listopadzie, w siódmym miesiącu ciąży. Chłopiec ważył zaledwie 1640 gramów, ale był zdrowy, jedynie w oddychaniu pomagała mu maska z tlenem. Nagle, po ośmiu dniach, stan wcześniaka gwałtownie się pogorszył. Następnego dnia chłopczyk zmarł. – O godz. 16 dostaliśmy telefon ze szpitala, że z dzieckiem jest źle. O 20.10 synek już nie żył – opowiada pani Beata.

Zrozpaczeni rodzice są przekonani, że zawinił szpital. W poniedziałek złożyli w Prokuraturze Rejonowej w Chełmie zawiadomienie o przestępstwie.

– Zostało wszczęte śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci dziecka – mówi Beata Syk-Jankowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie. – Zażądamy pełnej dokumentacji medycznej związanej z tą sprawą. Powołamy też biegłego, który pomoże wyjaśnić wszystkie okoliczności tragedii.

Michałek został pochowany w ostatnią sobotę. – Nasz synek miał zbyt mało płytek krwi i należało je jak najszybciej przetoczyć – mówi pan Grzegorz. – Ale w szpitalu nikt się z tym nie spieszył. Skoro musieli sprowadzać płytki z Lublina, to czy nie lepiej było tam przewieźć Michałka? Kiedy w końcu wezwano z Zamościa karetkę z respiratorem, na transport dziecka do Lublina było już za późno. Michałek doznał wewnętrznego krwotoku.
Pani Beata nie zgadza się z oficjalną wersją lekarzy, że przyczyną śmierci chłopca było zakażenie gronkowcem. Podkreśla, że przez całą ciążę była pod opieką ginekologa, wyniki wszystkich badań były w normie. – Jeśli zatem chłopczyk nabawił się gronkowca, to przecież nie gdzie indziej, tylko w szpitalu – mówi.

Dyrekcja szpitala czeka na raport komisji lekarskiej. Ma on wyjaśnić, czy w trakcie stosowania lekarskich procedur doszło do nieprawidłowości. – Dopóki nie zapoznam się choćby ze wstępnymi ustaleniami nic więcej nie mogę powiedzieć. Poza tym, że jest nam bardzo przykro i że bardzo współczujemy rodzicom – mówi Piotr Raszczepkin, zastępca dyrektora ds. lecznictwa w chełmskim szpitalu.

W szpitalu w Chełmie

• W marcu chełmska prokuratura zajęła się sprawą 3,5-miesięcznego Bartka. Najpierw pogotowie nie chciało przysłać po niego karetki, potem szpital nie chciał przyjąć dziecka na oddział. Gdy w końcu chłopca przewieziono do DSK w Lublinie, na pomoc było już za późno.
• W tym roku sąd skazał lekarzy, którzy pozwolili 25-letniej kobiecie konać w ogromnych bólach. Pacjentka otrzymała pomoc dopiero wtedy, gdy ordynator dostał łapówkę. Za późno – 25-latka zmarła.
• Pod koniec sierpnia zmarł 60-letni pacjent podłączony do respiratora. Ponad 20-letnie urządzenie nagle przestało działać.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
she / 10 grudnia 2013 o 20:55

Nie podoba mi się taka postawa rodziców. Wstyd przeliczać wszystko na pieniądze.

Jak nie wiesz, to się nie wypowiadaj. Nie pomyślałaś/eś, że każde zgłoszenie może uratować następne dziecko? A wstydem jest pisać takie komentarze jak Ty, w momencie przeżywania przez rodziców tragedii.

Avatar
Gość2 / 10 grudnia 2013 o 19:36

wszystkie osoby czytające artykuł, niewtajemniczone bez faktów jak zwykle wiedzą wszystko najlepiej i komentarz za komentarzem leci...
w gazetach pewnie jak zwykle stek bzdur, ludzie w żałobie mówią co im ślina na język przyniesie.
Dzieci w 7 miesiącu urodzonesą niedojrzałe i to bardzo (inaczej po co miałyby siedzieć w brzuchu 9 miesięcy skoro możnaby je juz w 7 urodzić)  i albo przeżyją albo nie a że jest to nieszczęście to nikt tego chyba nie zakwestionuje...  

A po przeczytaniu gazety to wyglada jakby ktos tam w szpitalu wziął i specjalnie czekał az sobie dziecko umrze?! serio?! to po co wogole chodzimy do lekarzy? w kolejkach stoimy bo jednak potrzebujemy pomocy nie?

Szczerze to Gó*no prawda, że dzieci urodzone w 7 miesiącu nie są na tyle dojżałe żeby przeżyć, jeżeli lekarze zrobili by wszystko, to napewno do tej tragedi by nie doszło... co raz słyszy się o nieodpowiedzialności chełmskich lekarzy.! Strach do szpitala iść po pomoc

Szczerze to Gó*no prawda, że dzieci urodzone w 7 miesiącu nie są na tyle dojżałe żeby przeżyć, jeżeli lekarze zrobili by wszystko, to napewno do tej tragedi by nie doszło... co raz słyszy się o nieodpowiedzialności chełmskich lekarzy.! Strach do szpitala iść po pomoc

rozwiń
Avatar
sqad / 10 grudnia 2013 o 14:39

wszystkie osoby czytające artykuł, niewtajemniczone bez faktów jak zwykle wiedzą wszystko najlepiej i komentarz za komentarzem leci...
w gazetach pewnie jak zwykle stek bzdur, ludzie w żałobie mówią co im ślina na język przyniesie.
Dzieci w 7 miesiącu urodzonesą niedojrzałe i to bardzo (inaczej po co miałyby siedzieć w brzuchu 9 miesięcy skoro możnaby je juz w 7 urodzić)  i albo przeżyją albo nie a że jest to nieszczęście to nikt tego chyba nie zakwestionuje...  

A po przeczytaniu gazety to wyglada jakby ktos tam w szpitalu wziął i specjalnie czekał az sobie dziecko umrze?! serio?! to po co wogole chodzimy do lekarzy? w kolejkach stoimy bo jednak potrzebujemy pomocy nie?

wszystkie osoby czytające artykuł, niewtajemniczone bez faktów jak zwykle wiedzą wszystko najlepiej i komentarz za komentarzem leci...
w gazetach pewnie jak zwykle stek bzdur, ludzie w żałobie mówią co im ślina na język przyniesie.
Dzieci w 7 miesiącu urodzonesą niedojrzałe i to bardzo (inaczej po co miałyby siedzieć w brzuchu 9 miesięcy skoro możnaby je juz w 7 urodzić)  i albo przeżyją albo nie a że jest to nieszczęście to nikt tego chyba nie zakwestionuje...  

A po przeczytaniu gazety to wyglada jakby ktos... rozwiń

Avatar
ALA / 10 grudnia 2013 o 14:14

Nie podoba mi się taka postawa rodziców. Wstyd przeliczać wszystko na pieniądze.

Tak mówisz bo pewnie jeszcze nie masz dzieci

Avatar
piel / 10 grudnia 2013 o 11:25

Pacjenci umierali i będą umierać,ale czy szpital wszystko zrobil?Znam beztroskę lekarzy i niekoniecznie nie przyczynili się do śmierci dziecka.Nie zrobili wszystkiego co mogli zrobić.Nie wykonali transfuzji płytek ,a co stało na przeszkodzie.?Nie wiedzieli jak ratować mogli odesłąć do innego szpitala.Wyrazy wspóczucia dla rodziców.

Avatar
szpila / 10 grudnia 2013 o 09:33

Nie podoba mi się taka postawa rodziców. Wstyd przeliczać wszystko na pieniądze.

Avatar
Gość / 10 grudnia 2013 o 08:41

Propozycja ciekawej aplikacji umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Zapraszam na strone: http://fw.pl/mapa

Gwarantowany dokładność pomiaru.

Zapraszamy!

Avatar
JDKS / 10 grudnia 2013 o 08:04

mOZE I UMIERAŁY I BĘDĄ UMIERAĆ ALE W TYM SZPITALU TO JAKOŚ DZWNIE CZĘSTO SIĘ ZDAŻA  SAMA WALCZYŁAM O ŻYCIE SWOJEGO DZIECKA ALE ŻADEN LEKARZ NIE WPADŁ NA TO ŻEBY ZROBIĆ BADANIA NA SEPSE ALBO ZAPALENIE OPON MÓZGOWYCH GDY DZIECKO SPAŁO BEZ PRZERWY PRZEZ 3 DNI!!! A JAK WSPOMNIAŁAM O TYCH BADANIACH TO PEWNA GRUBA WYMALOWANA DOKTORKA ZAŚMIAŁA MI SIĘ PROSTO W TWARZ BO CO BO ONA WIE LEPIEJ WŁAŚNIE UDOWADNIAJA JAK WIEDZĄ!!!! POWINNI GO ZAMKNĄĆ BO TO JEST UMIERALNIA A NIE SZPTAL!! DOBRZE ZE JA SWOJEGO DZIECKA NIE RODZIŁAM W TEJ TRUPIARNI!!!

Avatar
ojciec / 10 grudnia 2013 o 07:34

Ludzie we łbach się Wam poprzewracało!!! Dzieci czasem umierają, umierały i będą umierać!! Szpital to nie jest jakiś cudotwórca!!!!! Czasami medycyna jest bezradna, a rodzice szukają jak zwykle winnych, bo przecież jak to jest możliwe, że dziecko nie przeżyło - przecież w dzisiejszych czasach umieralność noworodków jest na poziomie 0% (GÓ.... PRAWDA).

głupi jesteś jak but. zobaczymy jak na twoje dziecko lekarze będą mieli wyj...ne. mają wszystko i wszystkich głęboko w du***... zarobki lekarzy są jakieś kosmiczne. ego dosięga chyba do marsa a chęci do pracy... żadne.

głupi jesteś jak but. zobaczymy jak na twoje dziecko lekarze będą mieli wyj...ne. mają wszystko i wszystkich głęboko w du***... zarobki lekarzy są jakieś kosmiczne. ego dosięga chyba do marsa a chęci do pracy... żadne.

rozwiń
Avatar
iti / 9 grudnia 2013 o 22:34

Ludzie we łbach się Wam poprzewracało!!! Dzieci czasem umierają, umierały i będą umierać!! Szpital to nie jest jakiś cudotwórca!!!!! Czasami medycyna jest bezradna, a rodzice szukają jak zwykle winnych, bo przecież jak to jest możliwe, że dziecko nie przeżyło - przecież w dzisiejszych czasach umieralność noworodków jest na poziomie 0% (GÓ.... PRAWDA).

Avatar
she / 10 grudnia 2013 o 20:55

Nie podoba mi się taka postawa rodziców. Wstyd przeliczać wszystko na pieniądze.

Jak nie wiesz, to się nie wypowiadaj. Nie pomyślałaś/eś, że każde zgłoszenie może uratować następne dziecko? A wstydem jest pisać takie komentarze jak Ty, w momencie przeżywania przez rodziców tragedii.

Avatar
Gość2 / 10 grudnia 2013 o 19:36

wszystkie osoby czytające artykuł, niewtajemniczone bez faktów jak zwykle wiedzą wszystko najlepiej i komentarz za komentarzem leci...
w gazetach pewnie jak zwykle stek bzdur, ludzie w żałobie mówią co im ślina na język przyniesie.
Dzieci w 7 miesiącu urodzonesą niedojrzałe i to bardzo (inaczej po co miałyby siedzieć w brzuchu 9 miesięcy skoro możnaby je juz w 7 urodzić)  i albo przeżyją albo nie a że jest to nieszczęście to nikt tego chyba nie zakwestionuje...  

A po przeczytaniu gazety to wyglada jakby ktos tam w szpitalu wziął i specjalnie czekał az sobie dziecko umrze?! serio?! to po co wogole chodzimy do lekarzy? w kolejkach stoimy bo jednak potrzebujemy pomocy nie?

Szczerze to Gó*no prawda, że dzieci urodzone w 7 miesiącu nie są na tyle dojżałe żeby przeżyć, jeżeli lekarze zrobili by wszystko, to napewno do tej tragedi by nie doszło... co raz słyszy się o nieodpowiedzialności chełmskich lekarzy.! Strach do szpitala iść po pomoc

Szczerze to Gó*no prawda, że dzieci urodzone w 7 miesiącu nie są na tyle dojżałe żeby przeżyć, jeżeli lekarze zrobili by wszystko, to napewno do tej tragedi by nie doszło... co raz słyszy się o nieodpowiedzialności chełmskich lekarzy.! Strach do szpitala iść po pomoc

rozwiń
Avatar
sqad / 10 grudnia 2013 o 14:39

wszystkie osoby czytające artykuł, niewtajemniczone bez faktów jak zwykle wiedzą wszystko najlepiej i komentarz za komentarzem leci...
w gazetach pewnie jak zwykle stek bzdur, ludzie w żałobie mówią co im ślina na język przyniesie.
Dzieci w 7 miesiącu urodzonesą niedojrzałe i to bardzo (inaczej po co miałyby siedzieć w brzuchu 9 miesięcy skoro możnaby je juz w 7 urodzić)  i albo przeżyją albo nie a że jest to nieszczęście to nikt tego chyba nie zakwestionuje...  

A po przeczytaniu gazety to wyglada jakby ktos tam w szpitalu wziął i specjalnie czekał az sobie dziecko umrze?! serio?! to po co wogole chodzimy do lekarzy? w kolejkach stoimy bo jednak potrzebujemy pomocy nie?

wszystkie osoby czytające artykuł, niewtajemniczone bez faktów jak zwykle wiedzą wszystko najlepiej i komentarz za komentarzem leci...
w gazetach pewnie jak zwykle stek bzdur, ludzie w żałobie mówią co im ślina na język przyniesie.
Dzieci w 7 miesiącu urodzonesą niedojrzałe i to bardzo (inaczej po co miałyby siedzieć w brzuchu 9 miesięcy skoro możnaby je juz w 7 urodzić)  i albo przeżyją albo nie a że jest to nieszczęście to nikt tego chyba nie zakwestionuje...  

A po przeczytaniu gazety to wyglada jakby ktos... rozwiń

Avatar
ALA / 10 grudnia 2013 o 14:14

Nie podoba mi się taka postawa rodziców. Wstyd przeliczać wszystko na pieniądze.

Tak mówisz bo pewnie jeszcze nie masz dzieci

Avatar
piel / 10 grudnia 2013 o 11:25

Pacjenci umierali i będą umierać,ale czy szpital wszystko zrobil?Znam beztroskę lekarzy i niekoniecznie nie przyczynili się do śmierci dziecka.Nie zrobili wszystkiego co mogli zrobić.Nie wykonali transfuzji płytek ,a co stało na przeszkodzie.?Nie wiedzieli jak ratować mogli odesłąć do innego szpitala.Wyrazy wspóczucia dla rodziców.

Avatar
szpila / 10 grudnia 2013 o 09:33

Nie podoba mi się taka postawa rodziców. Wstyd przeliczać wszystko na pieniądze.

Avatar
Gość / 10 grudnia 2013 o 08:41

Propozycja ciekawej aplikacji umożliwiającej ustalenie pozycji innego użytkownika telefonu. Zapraszam na strone: http://fw.pl/mapa

Gwarantowany dokładność pomiaru.

Zapraszamy!

Avatar
JDKS / 10 grudnia 2013 o 08:04

mOZE I UMIERAŁY I BĘDĄ UMIERAĆ ALE W TYM SZPITALU TO JAKOŚ DZWNIE CZĘSTO SIĘ ZDAŻA  SAMA WALCZYŁAM O ŻYCIE SWOJEGO DZIECKA ALE ŻADEN LEKARZ NIE WPADŁ NA TO ŻEBY ZROBIĆ BADANIA NA SEPSE ALBO ZAPALENIE OPON MÓZGOWYCH GDY DZIECKO SPAŁO BEZ PRZERWY PRZEZ 3 DNI!!! A JAK WSPOMNIAŁAM O TYCH BADANIACH TO PEWNA GRUBA WYMALOWANA DOKTORKA ZAŚMIAŁA MI SIĘ PROSTO W TWARZ BO CO BO ONA WIE LEPIEJ WŁAŚNIE UDOWADNIAJA JAK WIEDZĄ!!!! POWINNI GO ZAMKNĄĆ BO TO JEST UMIERALNIA A NIE SZPTAL!! DOBRZE ZE JA SWOJEGO DZIECKA NIE RODZIŁAM W TEJ TRUPIARNI!!!

Avatar
ojciec / 10 grudnia 2013 o 07:34

Ludzie we łbach się Wam poprzewracało!!! Dzieci czasem umierają, umierały i będą umierać!! Szpital to nie jest jakiś cudotwórca!!!!! Czasami medycyna jest bezradna, a rodzice szukają jak zwykle winnych, bo przecież jak to jest możliwe, że dziecko nie przeżyło - przecież w dzisiejszych czasach umieralność noworodków jest na poziomie 0% (GÓ.... PRAWDA).

głupi jesteś jak but. zobaczymy jak na twoje dziecko lekarze będą mieli wyj...ne. mają wszystko i wszystkich głęboko w du***... zarobki lekarzy są jakieś kosmiczne. ego dosięga chyba do marsa a chęci do pracy... żadne.

głupi jesteś jak but. zobaczymy jak na twoje dziecko lekarze będą mieli wyj...ne. mają wszystko i wszystkich głęboko w du***... zarobki lekarzy są jakieś kosmiczne. ego dosięga chyba do marsa a chęci do pracy... żadne.

rozwiń
Avatar
iti / 9 grudnia 2013 o 22:34

Ludzie we łbach się Wam poprzewracało!!! Dzieci czasem umierają, umierały i będą umierać!! Szpital to nie jest jakiś cudotwórca!!!!! Czasami medycyna jest bezradna, a rodzice szukają jak zwykle winnych, bo przecież jak to jest możliwe, że dziecko nie przeżyło - przecież w dzisiejszych czasach umieralność noworodków jest na poziomie 0% (GÓ.... PRAWDA).

Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Mieszka w Tajlandii. Prowadzi firmę w Anglii. "To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc"
Magazyn

Mieszka w Tajlandii. Prowadzi firmę w Anglii. "To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc" 0 0

Jestem Polakiem. Mieszkam w Tajlandii. Prowadzę firmę w Anglii. Mam brokera w Singapurze. Mogę być w dowolnym miejscu, do pracy potrzebny mi jest tylko telefon i komputer. To, co zarabiałem kiedyś w rok, teraz mogę zarobić w miesiąc. A jak mnie kiedyś dziecko zapyta, jak wygląda słoń, to go po prostu zabiorę na plażę i pokażę. A nie tylko na obrazku, bo taty nie stać.

MUNDIAL 2018 Korea – Meksyk 1:2. Idą jak burza

MUNDIAL 2018 Korea – Meksyk 1:2. Idą jak burza 0 0

Javier Hernandez i jego koledzy pokonali Koreę Południową 2:1 i zapewnili sobie awans z grupy F. W drugim dzisiejszym spotkaniu Szwecja zagra z Niemcami

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL
Magazyn

Cerata, aluminiowe sztućce i kwitek w okienku. To tam zajadano się w czasach PRL 8 3

Popularne w latach PRL-u były liczne bary mleczne. Nie są one jednak domeną tej epoki. Powstawały jeszcze przed wojną. W 1957 r. otwarto jeden z pierwszych tego typu lokali w mieście – bar „Fabryczny” przy ul. Armii Czerwonej 6 (obecnie Fabryczna)

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie

MUNDIAL 2018 Belgia – Tunezja 5:2. Kanonada w Kaliningradzie 2 0

Aż siedem bramek padło w meczu pomiędzy „Czerwonymi Diabłami”, a „Orłami Kartaginy”. Belgia zdeklasowała rywali, a świetne spotkanie w jej barwach rozegrał duet Eden Hazard i Romeu Lukaku

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo

Centrum Nałęczowa etapami w przebudowie. Zabrakło funduszy na rondo 3 0

Nie w dwóch dużych przetargach, ale etapami - tak mają być przeprowadzane zmiany na placu w centrum popularnego miasteczka. Władze Nałęczowa musiały zrezygnować z budowy ronda w tym roku

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców

Samochód na chodniku, pieszy na ulicy. Mieszkańcy narzekają na kierowców 10 30

Puławy Mieszkańcy osiedla Norwida narzekają na kierowców, którzy parkują auta na chodnikach, uniemożliwiając bezpieczne poruszanie się po osiedlowej drodze w kierunku Przedszkola nr 7. Spółdzielnia nowych miejsc jednak nie zbuduje. Brakuje miejsca

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik

Młody trener za młodego trenera w Stali Kraśnik 28 6

Jeszcze przed zakończeniem sezonu było jasne, że Daniela Szewca w roli trenera Stali Kraśnik zastąpi Jarosław Pacholarz. Już pod okiem nowej miotły niebiesko-żółci rozpoczną przygotowania 5 lipca

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u
23 czerwca 2018, 18:00

Malarstwo Rafała Strenta na KUL-u 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Sztuki Sceny Plastycznej KUL (Rynek 8) zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Rafała Sternta. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 18.

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu

Przed żużlowcami Speed Car Motoru Lublin najcięższa część sezonu 7 1

W niedzielę o godzinie 16.15 ROW Rybnik podejmie Speed Car Motor w ramach 11. Kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej. Lublinianie tym spotkaniem rozpoczynają najtrudniejszą dla siebie część sezonu

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę?
film

Starsi ludzie mu wierzyli. Czy pseudoksiądz poniesie karę? 0 1

Jego ofiarami byli ludzie starsi, schorowani i bezradni. Pod pozorem niesienia chrześcijańskiej pomocy pozbawiał ich wolności, okradał z dorobku życia. Czy pseudo-ksiądz Marek N. poniesie karę za swoje czyny? - pytają dziennikarze Uwagi TVN

Endless Party w klubie Helium
23 czerwca 2018, 21:00

Endless Party w klubie Helium 1 0

Co Gdzie Kiedy. Helium Club (ul. Hempla 5) zaprasza na imprezę pożegnalną Martina Tone'a. Wydarzenie odbędzie się 23 czerwca o godz. 21.

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane

Świdnik: Plantacja konopi indyjskich na działce, dwie osoby aresztowane 6 0

Ponad 60 roślin konopi indyjskich i ponad 170 g suszu roślinnego zabezpieczyli policjanci na działce w Świdniku. Aresztowano dwie osoby

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu

Policjant z Lublina zginął w wypadku na motocyklu 59 20

Sierż. sztab. Marek Wójcik z Lublina zginął w wypadku w miejscowości Radków w woj. dolnośląskim - informuje lubelska policja

Music Mahal - koncert w Graffiti
23 czerwca 2018, 20:00

Music Mahal - koncert w Graffiti 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 23 czerwca o godz. 20 w klubie Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpi formacja Music Mahal. Grupa będzie promować swój debiutancki krążek.

Śmierć policjanta po odprawie. Policja w żałobie
galeria

Śmierć policjanta po odprawie. Policja w żałobie 20 4

Strony internetowe komend policji w całej Polsce są w czarno-białych barwach. Funkcjonariusze są w żałobie po swoim koledze, aspirancie sztabowym Adamie Pawlaku, który wypadł z okna po odprawie w Świnoujściu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!