Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

5 lutego 2017 r.
8:34

Gmina Chełm: Można zamieszkać przy kąpielisku

Autor: Zdjęcie autora bar
8 15 A A

Przy drodze biegnącej nad Zalew Żółtańce będą zmiany. Po jednej stronie wyrośnie osiedle domków letniskowych, a po drugiej zabudowań zagrodowych i jednorodzinnych. Jednak pierwszy przetarg spełzł na niczym.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Na początek na przetarg władze gminy Chełm wystawiły 17 działek pod zabudowę letniskową. Powierzchnia większości z nich mieści się w przedziale od czterech do 10 arów. Kilka zostało przeznaczona także na działalność usługową, na przykład w postaci małej gastronomii lub mini pensjonatu.

– Sprzedaż 17 działek to tylko kwestia czasu – uważa Lucjan Piotrowski, zastępca wójta gminy Chełm. – Są w pełni uzbrojone. Na pewno znajdą się na nie amatorzy. Przemawia za tym także znakomita lokalizacja nad zalewem i z widokiem na malowniczą panoramę Chełma.

Tereny przeznaczone pod zabudowę zagrodową i jednorodzinną gmina jeszcze dzierżawi miejscowym rolnikom. Lucjan Piotrowski zapowiada, że prawdopodobnie już po zbiorach podzielone działki też zostaną wystawione na sprzedaż. Takich działek będzie około 40. Można się spodziewać, że dzięki nim gminie przybędzie mieszkańców i podatników.

Tymczasem zakupem zainteresowała się zaledwie jedna osoba, która też w końcu się wycofała.
Kolejny przetarg będzie 7 marca. Przygotowując go organizatorzy będą musieli zweryfikować dotychczasową politykę cenową.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gość / 6 lutego 2017 o 22:26
Okuninka? ten spęd gratuluję .Zalew jest piękny teren obok też poczekam na jesienny przetarg.
Avatar
Andrzej / 6 lutego 2017 o 12:40
Jak ktoś ma kasę to wybuduje sobie domek wczasowy nad Okuninką, Łukczem w Zwierzyńcu czy Krasnobrodzie. Na wuj komuś domek letniskowy parę kilometrów za miastem? To już lepiej wybudować typowy domek jednnorodzinny i osiedlić się w nim na stałe...
Avatar
Eugeniusz W. / 6 lutego 2017 o 09:07
...najprawdopodobniej moja intencja zawarta w poście została źle i na opak zrozumiana. Najważniejsze dla równomiernego rozwoju kraju oraz rozwoju lokalnego jest wyrównywanie szans wszystkich Polaków. Dość już łupienia najsłabszych! To właśnie dla tych rodzin/osób należy wspólnymi wysiłkami stwarzać warunki pozwalające czuć się współobywatelami. Normalnością powinno być finansowe wsparcie sąsiada, niż Owsiaka z jego fundacjami o różnych nazwach. Pomożesz wielodzietnej rodzinie, to jednocześnie ochronisz młodego człowieka od zepsucia i patologii szerzącej się na tzw. Woodstock"! Miejscowi krezusi niech zrekompensują społeczeństwo chociażby poprzez inwestycje rewaloryzując Starówkę! Oni zarobili na różnych salonach samochodowych, hotelach i motelach, na restauracjach i rożnego rodzaju warsztatach oraz stacjach benzynowych czy fabrykach mebli! Teraz nadszedł sposobny czas, aby część tych majątków wróciła do tych, którzy walczyli o wolną ojczyznę, a zostali pominięci w sprawiedliwym podziale wspólnych dóbr! To, że wystąpią w TVN i cos powiedzą nie czyni ich wyjątkowymi. To właśnie ci niedocenieni i są solą tej ziemi! I to im się należy! Wyrównywanie szans w wymiarze finansowym powinno przyświecać wszystkim prawdziwym Polakom upatrującym szansę w tworzonym przez nasz rząd systemie przewartościowania dążeń!
...najprawdopodobniej moja intencja zawarta w poście została źle i na opak zrozumiana. Najważniejsze dla równomiernego rozwoju kraju oraz rozwoju lokalnego jest wyrównywanie szans wszystkich Polaków. Dość już łupienia najsłabszych! To właśnie dla tych rodzin/osób należy wspólnymi wysiłkami stwarzać warunki pozwalające czuć się współobywatelami. Normalnością powinno być finansowe wsparcie sąsiada, niż Owsiaka z jego fundacjami o różnych nazwach. Pomożesz wielodzietnej rodzinie, to jednocześnie ochronisz młodego człowieka od zepsucia i patolog... rozwiń
Avatar
gość / 6 lutego 2017 o 07:31
Getta? proponujesz? ha ha ha dla  nierobów co mają pińcet? Z moich podatków? NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
gość / 6 lutego 2017 o 07:29
idiotyczne ceny poczytajcie: ***gmina.chelm.pl/19-przetargi-nieruchomosci/991-ogloszenie-o-ii-przetargu-zalew-zoltance za pole nieodrolnione(rzekomo nie trzeba odralniać bo pole ma status 4 klasy,czyli łąka .Łaka za cenę : [table] p [justify]nr[/justify] [justify]działki[/justify] [justify]pow.[/justify] [justify] ha.[/justify] [justify]kw[/justify] [justify]przeznaczenie[/justify] [justify]w planie[/justify] [justify]opis nieruchomości[/justify] [justify]cena[/justify] [justify]wywoławcza[/justify] [justify]nieruchomości[/justify] [justify]kwota[/justify] [justify]wadium[/justify] [justify]w złotych[/justify] [justify]1[/justify] [justify]379/2[/justify] [justify]0,0580[/justify] [justify]84948[/justify] [justify]13ml-tereny zabudowy[/justify] [justify]letniskowej[/justify] [justify]teren uzbrojony:[/justify] [justify]energia,woda,kanalizacja.[/justify] [justify]dostęp do drogi asfaltowej.kształt nieregularny.[/justify] [justify]38.907,00[/justify] [justify]3.900,00[/justify] [justify]2[/justify] [justify]379/3[/justify] [justify]0,0523[/justify] [justify]84948[/justify] [justify]13ml-tereny zabudowy[/justify] [justify]letniskowej[/justify] [justify]teren uzbrojony:[/justify] [justify]energia,woda,kanalizacja.[/justify] [justify]dostęp do drogi[/justify] [justify]asfaltowej.kształt zbliżony do regularnego.[/justify] [justify]35.687,00[/justify] [justify]3.600,00[/justify] [justify]3[/justify] [justify]379/4[/justify] [justify]0,0508[/justify] [justify]84948[/justify] [justify]13ml-tereny zabudowy[/justify] [justify]letniskowej[/justify] [justify]teren uzbrojony:[/justify] [justify]energia,woda,kanalizacja.[/justify] [justify]dojazd do nieruchomości[/justify] [justify]z drogi asfaltowej drogą[/justify] [justify]ulepszoną. kształt nieregularny.[/justify] [justify]34.100,00[/justify] [justify]3.500,00[/justify] [justify]4[/justify] [justify]379/5[/justify] [justify]0,0725[/justify] [justify]84948[/justify] [justify]10ml-tereny zabudowy letniskowej[/justify] [justify]teren uzbrojony:[/justify] [justify]energia,woda,kanalizacja.[/justify] [justify]dostęp do drogi asfaltowej.kształt nieruchomości regularny.[/justify] [justify]49.397,00[/justify] [justify]5.000,00[/justify] [justify]5[/justify] [justify]379/6[/justify] [justify]0,0604[/justify] [justify]84948[/justify] [justify]10ml-tereny zabudowy letniskowej[/justify] [justify]teren uzbrojony:[/justify] [justify]energia,woda,kanalizacja.[/justify] [justify]dostęp do drogi asfaltowej.kształt regularny.[/justify] [justify]41.184,00[/justify] [justify]4.200,00[/justify] [justify]6[/justify] [justify]379/7[/justify] [justify]0,0551[/justify] [justify]84948[/justify] [justify]10ml-tereny zabudowy letniskowej[/justify] [justify]teren uzbrojony:[/justify] [justify]energia,woda,kanalizacja.[/justify] [justify]dostęp do drogi asfaltowej. kształt regularny.[/justify] [justify]37.587,00[/justify] [justify]3.800,00[/justify] [justify]7[/justify] [justify]379/12[/justify] [justify]0,0467[/justify] [justify]84948[/justify] [justify]10 ml i 11 ml-[/justify] [justify]tereny zabudowy letniskowej[/justify] [justify]teren uzbrojony:[/justify] [justify]energia,woda,kanalizacja.[/justify] [justify]dojazd do nieruchomości[/justify] [justify]z drogi asfaltowej drogą[/justify] [justify]ulepszoną.[/justify] [justify]31.364,00[/justify] [justify]3.200,00[/justify] [justify]8[/justify] [justify]379/13[/justify] [justify]0,0624[/justify] [justify]84948[/justify] [justify]10 ml i 11 ml-[/justify] [justify]tereny zabudowy letniskowej[/justify] [justify]teren uzbrojony:[/justify] [justify]energia,woda,kanalizacja.[/justify] [justify]dojazd do nieruchomości[/justify] [justify]z drogi asfaltowej drogą[/justify] [justify]ulepszoną. kształt nieregularny.[/justify] [justify]41.844,00[/justify] [justify]4.200,00[/justify] [justify]9[/justify] [justify]379/18[/justify] [justify]0,0537[/justify] [justify]84948[/justify] [justify]11ml i 12 ml-tereny zabudowy[/justify] [justify]letniskowej[/justify] [justify]teren uzbrojony:[/justify] [justify]energia,woda,kanalizacja.[/justify] [justify]dojazd do nieruchomości[/justify] [justify]z drogi asfaltowej drogą[/justify] [justify]ulepszoną. kształt nieregularny.[/justify] [justify]36.036,00[/justify] [justify]3.700,00[/justify] [justify]10[/justify] [justify]379/19[/justify] [justify]0,0474[/justify] [justify]84948[/justify] [justify]11ml i 12 ml-tereny zabudowy[/justify] [justify]letniskowej[/justify] [justify]teren uzbrojony:[/justify] [justify]energia,woda,kanalizacja.[/justify] [justify]dojazd do nieruchomości[/justify] [justify]z drogi asfaltowej drogą[/justify] [justify]ulepszoną. kształt regularny.[/justify] [justify]32.360,00[/justify] [justify]3.300,00[/justify] [justify]11[/justify] [justify]379/20[/justify] [justify]0,0503[/justify] [justify]84948[/justify] [justify]11ml i 12 ml-tereny zabudowy[/justify] [justify]letniskowej[/justify] [justify]teren uzbrojony:[/justify] [justify]energia,woda,kanalizacja.[/justify] [justify]dojazd do nieruchomości[/justify] [justify]z drogi asfaltowej drogą[/justify] [justify]ulepszoną.kształt zbliżony do regularnego.[/justify] [justify]34.329,00[/justify] [justify]3.500,00[/justify] [justify]12[/justify] [justify]379/34[/justify] [justify]0,1015[/justify] [justify]84948[/justify] [justify]9mn-tereny zabudowy mieszkaniowej[/justify] [justify]jednorodzinnej[/justify] [justify]teren uzbrojony:energia,woda,[/justify] [justify]kanalizacja.w przyszłości[/justify] [justify]doprowadzenie gazu.dostęp do drogi[/justify] [justify]asfaltowej. kształt regularny.[/justify] [justify]68.700,00[/justify] [justify]6.900,00[/justify] [justify]13[/justify] [justify]379/35[/justify] [justify]0,1015[/justify] [justify]84948[/justify] [justify]9mn-tereny zabudowy mieszkaniowej[/justify] [justify]jednorodzinnej[/justify] [justify]teren uzbrojony:energia,woda,[/justify] [justify]kanalizacja.w przyszłości[/justify] [justify]doprowadzenie gazu.dostęp do drogi[/justify] [justify]asfaltowej. kształt regularny.[/justify] [justify]68.700,00[/justify] [justify]6.900,00[/justify] [justify]14[/justify] [justify]379/36[/justify] [justify]0,1196[/justify] [justify]84948[/justify] [justify]9mn-tereny zabudowy mieszkaniowej[/justify] [justify]jednorodzinnej[/justify] [justify]teren uzbrojony:energia,woda,[/justify] [justify]kanalizacja.w przyszłości[/justify] [justify]doprowadzenie gazu. dostęp do drogi[/justify] [justify]asfaltowej. kształt nieregularny.[/justify] [justify]79.133,00[/justify] [justify]8.000,00[/justify] [justify]15[/justify] [justify]379/40[/justify] [justify]0,1292[/justify] [justify]84948[/justify] [justify]8rm-tereny zabudowy zagrodowej[/justify] [justify]w gospodarstwach rolnych[/justify] [justify]teren uzbrojony:[/justify] [justify]energia,woda,kanalizacja.[/justify] [justify]dojazd do nieruchomości[/justify] [justify]z drogi asfaltowej drogą[/justify] [justify]polną ulepszoną. kształt[/justify] [justify]zbliżony do regularnego.[/justify] [justify]78.716,00[/justify] [justify]8.000,00[/justify] [justify]16[/justify] [justify]379/41[/justify] [justify]0,1546[/justify] [justify]84948[/justify] [justify]8rm-tereny zabudowy zagrodowej[/justify] [justify]w gospodarstwach rolnych[/justify] [justify]teren uzbrojony:[/justify] [justify]energia,woda,kanalizacja.[/justify] [justify]dojazd do nieruchomości[/justify] [justify]z drogi asfaltowej drogą[/justify] [justify]polną ulepszoną. kształt[/justify] [justify]zbliżony do regularnego.[/justify] [justify]94.154,00[/justify] [justify]9.500,00[/justify] [justify]17[/justify] [justify]379/42[/justify] [justify]0,1797[/justify] [justify]84948[/justify] [justify]8rm-tereny zabudowy zagrodowej[/justify] [justify]w gospodarstwach rolnych.[/justify] [justify]teren uzbrojony:[/justify] [justify]energia,woda,kanalizacja.[/justify] [justify]dojazd do nieruchomości[/justify] [justify]z drogi asfaltowej drogą[/justify] [justify]polną ulepszoną. kształt[/justify] [justify]zbliżony do regularnego.[/justify] [justify]109.409,00[/justify] [justify]11.00[/justify] [/table] chore !!!!! głupich szukają? to włąśnie ceny na ten przetarg .
idiotyczne ceny poczytajcie: ***gmina.chelm.pl/19-przetargi-nieruchomosci/991-ogloszenie-o-ii-przetargu-zalew-zoltance za pole nieodrolnione(rzekomo nie trzeba odralniać bo pole ma status 4 klasy,czyli łąka .Łaka za cenę : [table] p [justify]nr[/justify] [justify]działki[/justify] [justify]pow.[/justify] [justify] ha.[/justify] [justify]kw[/justify] [justify]przeznaczenie[/justify] [justify]w planie[/justify] [justify]opis nieruchomości[/justify] [justify]cena[/justify] [justify]wywoławcza[/justify] [just... rozwiń
Avatar
filuś / 6 lutego 2017 o 01:24
@Eudeniuszu W. włącz wreszcie myślenie. Swoimi postami odstraszasz ludzi od PiSu. Wiem, bo od lat oddaje na nich swój głos. Zastanów się czasem co piszesz. Dla mnie darmowe przekazywanie działek dla rodzin wielodzietnych, to chyba nie sposób na rozwój dla chełmskiego zalewu. Tam mają przyjść ludzie z gotówką, by pobudować domki na wynajem lub działalność usługową. Ubogi nie musi zaraz budować basen przy mieszkaniu, lecz sam dostęp do niego wystarczy. Wiesz, ile kosztuje napełnienie go wodą? Z drugiej strony, ja swego domu nie budowałbym nad wodą... znam temat... wieczne utrapienie z komarami w lecie :(
@Eudeniuszu W. włącz wreszcie myślenie. Swoimi postami odstraszasz ludzi od PiSu. Wiem, bo od lat oddaje na nich swój głos. Zastanów się czasem co piszesz. Dla mnie darmowe przekazywanie działek dla rodzin wielodzietnych, to chyba nie sposób na rozwój dla chełmskiego zalewu. Tam mają przyjść ludzie z gotówką, by pobudować domki na wynajem lub działalność usługową. Ubogi nie musi zaraz budować basen przy mieszkaniu, lecz sam dostęp do niego wystarczy. Wiesz, ile kosztuje napełnienie go wodą? Z drugiej strony, ja swego domu nie budowałbym nad ... rozwiń
Avatar
Gość / 5 lutego 2017 o 23:58
bagno bagna i takie ceny? heh :/
Avatar
Eugeniusz W. / 5 lutego 2017 o 22:05
...w powyższym poście nieuprawnienie użyłem liczby mnogiej "Uważamy nawet"! Oczywiście jest to moja własna opinia i nie występuje w niczyim imieniu, za co czytelników pozwalam sobie przeprosić...
Avatar
Eugenusz W. / 5 lutego 2017 o 22:02
....rozsądni i patrzący sercem na potrzeby naszego rodzinnego miasta powinni wstrzymać się z jakimikolwiek zakupami do najbliższych wyborów samorządowych! Arogancja władzy na postulaty radnych z PiS powoduje, że te wszystkie działki są nieuzasadnienie drogie. Gmina powinna skierować swoją ofertę do rodzin wielodzietnych oraz postarać się o centralne dofinansowanie ich inwestycji w letnie azyle. To na tych rodzinach spoczywa największa odpowiedzialność oraz obciążenie z tytułu macierzyństwa! Uważamy nawet, że korzystniej byłoby scedować je nieodpłatnie, niż tworzyć rynek dla miejscowych krezusów, którzy dorobili się wielkich pieniędzy w jakiś dziwny sposób. Niektórych nawet komornicy nie są w stanie rozliczyć.
....rozsądni i patrzący sercem na potrzeby naszego rodzinnego miasta powinni wstrzymać się z jakimikolwiek zakupami do najbliższych wyborów samorządowych! Arogancja władzy na postulaty radnych z PiS powoduje, że te wszystkie działki są nieuzasadnienie drogie. Gmina powinna skierować swoją ofertę do rodzin wielodzietnych oraz postarać się o centralne dofinansowanie ich inwestycji w letnie azyle. To na tych rodzinach spoczywa największa odpowiedzialność oraz obciążenie z tytułu macierzyństwa! Uważamy nawet, że korzystniej byłoby scedować je ni... rozwiń
Avatar
gość / 5 lutego 2017 o 17:41
Na bank ,musi być tam więcej mieszkańców .Czy ktoś ma jakąś wiedzę co do reszty działek? piszcie.
Avatar
gość / 6 lutego 2017 o 22:26
Okuninka? ten spęd gratuluję .Zalew jest piękny teren obok też poczekam na jesienny przetarg.
Avatar
Andrzej / 6 lutego 2017 o 12:40
Jak ktoś ma kasę to wybuduje sobie domek wczasowy nad Okuninką, Łukczem w Zwierzyńcu czy Krasnobrodzie. Na wuj komuś domek letniskowy parę kilometrów za miastem? To już lepiej wybudować typowy domek jednnorodzinny i osiedlić się w nim na stałe...
Avatar
Eugeniusz W. / 6 lutego 2017 o 09:07
...najprawdopodobniej moja intencja zawarta w poście została źle i na opak zrozumiana. Najważniejsze dla równomiernego rozwoju kraju oraz rozwoju lokalnego jest wyrównywanie szans wszystkich Polaków. Dość już łupienia najsłabszych! To właśnie dla tych rodzin/osób należy wspólnymi wysiłkami stwarzać warunki pozwalające czuć się współobywatelami. Normalnością powinno być finansowe wsparcie sąsiada, niż Owsiaka z jego fundacjami o różnych nazwach. Pomożesz wielodzietnej rodzinie, to jednocześnie ochronisz młodego człowieka od zepsucia i patologii szerzącej się na tzw. Woodstock"! Miejscowi krezusi niech zrekompensują społeczeństwo chociażby poprzez inwestycje rewaloryzując Starówkę! Oni zarobili na różnych salonach samochodowych, hotelach i motelach, na restauracjach i rożnego rodzaju warsztatach oraz stacjach benzynowych czy fabrykach mebli! Teraz nadszedł sposobny czas, aby część tych majątków wróciła do tych, którzy walczyli o wolną ojczyznę, a zostali pominięci w sprawiedliwym podziale wspólnych dóbr! To, że wystąpią w TVN i cos powiedzą nie czyni ich wyjątkowymi. To właśnie ci niedocenieni i są solą tej ziemi! I to im się należy! Wyrównywanie szans w wymiarze finansowym powinno przyświecać wszystkim prawdziwym Polakom upatrującym szansę w tworzonym przez nasz rząd systemie przewartościowania dążeń!
...najprawdopodobniej moja intencja zawarta w poście została źle i na opak zrozumiana. Najważniejsze dla równomiernego rozwoju kraju oraz rozwoju lokalnego jest wyrównywanie szans wszystkich Polaków. Dość już łupienia najsłabszych! To właśnie dla tych rodzin/osób należy wspólnymi wysiłkami stwarzać warunki pozwalające czuć się współobywatelami. Normalnością powinno być finansowe wsparcie sąsiada, niż Owsiaka z jego fundacjami o różnych nazwach. Pomożesz wielodzietnej rodzinie, to jednocześnie ochronisz młodego człowieka od zepsucia i patolog... rozwiń
Avatar
gość / 6 lutego 2017 o 07:31
Getta? proponujesz? ha ha ha dla  nierobów co mają pińcet? Z moich podatków? NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
gość / 6 lutego 2017 o 07:29
idiotyczne ceny poczytajcie: ***gmina.chelm.pl/19-przetargi-nieruchomosci/991-ogloszenie-o-ii-przetargu-zalew-zoltance za pole nieodrolnione(rzekomo nie trzeba odralniać bo pole ma status 4 klasy,czyli łąka .Łaka za cenę : [table] p [justify]nr[/justify] [justify]działki[/justify] [justify]pow.[/justify] [justify] ha.[/justify] [justify]kw[/justify] [justify]przeznaczenie[/justify] [justify]w planie[/justify] [justify]opis nieruchomości[/justify] [justify]cena[/justify] [justify]wywoławcza[/justify] [justify]nieruchomości[/justify] [justify]kwota[/justify] [justify]wadium[/justify] [justify]w złotych[/justify] [justify]1[/justify] [justify]379/2[/justify] [justify]0,0580[/justify] [justify]84948[/justify] [justify]13ml-tereny zabudowy[/justify] [justify]letniskowej[/justify] [justify]teren uzbrojony:[/justify] [justify]energia,woda,kanalizacja.[/justify] [justify]dostęp do drogi asfaltowej.kształt nieregularny.[/justify] [justify]38.907,00[/justify] [justify]3.900,00[/justify] [justify]2[/justify] [justify]379/3[/justify] [justify]0,0523[/justify] [justify]84948[/justify] [justify]13ml-tereny zabudowy[/justify] [justify]letniskowej[/justify] [justify]teren uzbrojony:[/justify] [justify]energia,woda,kanalizacja.[/justify] [justify]dostęp do drogi[/justify] [justify]asfaltowej.kształt zbliżony do regularnego.[/justify] [justify]35.687,00[/justify] [justify]3.600,00[/justify] [justify]3[/justify] [justify]379/4[/justify] [justify]0,0508[/justify] [justify]84948[/justify] [justify]13ml-tereny zabudowy[/justify] [justify]letniskowej[/justify] [justify]teren uzbrojony:[/justify] [justify]energia,woda,kanalizacja.[/justify] [justify]dojazd do nieruchomości[/justify] [justify]z drogi asfaltowej drogą[/justify] [justify]ulepszoną. kształt nieregularny.[/justify] [justify]34.100,00[/justify] [justify]3.500,00[/justify] [justify]4[/justify] [justify]379/5[/justify] [justify]0,0725[/justify] [justify]84948[/justify] [justify]10ml-tereny zabudowy letniskowej[/justify] [justify]teren uzbrojony:[/justify] [justify]energia,woda,kanalizacja.[/justify] [justify]dostęp do drogi asfaltowej.kształt nieruchomości regularny.[/justify] [justify]49.397,00[/justify] [justify]5.000,00[/justify] [justify]5[/justify] [justify]379/6[/justify] [justify]0,0604[/justify] [justify]84948[/justify] [justify]10ml-tereny zabudowy letniskowej[/justify] [justify]teren uzbrojony:[/justify] [justify]energia,woda,kanalizacja.[/justify] [justify]dostęp do drogi asfaltowej.kształt regularny.[/justify] [justify]41.184,00[/justify] [justify]4.200,00[/justify] [justify]6[/justify] [justify]379/7[/justify] [justify]0,0551[/justify] [justify]84948[/justify] [justify]10ml-tereny zabudowy letniskowej[/justify] [justify]teren uzbrojony:[/justify] [justify]energia,woda,kanalizacja.[/justify] [justify]dostęp do drogi asfaltowej. kształt regularny.[/justify] [justify]37.587,00[/justify] [justify]3.800,00[/justify] [justify]7[/justify] [justify]379/12[/justify] [justify]0,0467[/justify] [justify]84948[/justify] [justify]10 ml i 11 ml-[/justify] [justify]tereny zabudowy letniskowej[/justify] [justify]teren uzbrojony:[/justify] [justify]energia,woda,kanalizacja.[/justify] [justify]dojazd do nieruchomości[/justify] [justify]z drogi asfaltowej drogą[/justify] [justify]ulepszoną.[/justify] [justify]31.364,00[/justify] [justify]3.200,00[/justify] [justify]8[/justify] [justify]379/13[/justify] [justify]0,0624[/justify] [justify]84948[/justify] [justify]10 ml i 11 ml-[/justify] [justify]tereny zabudowy letniskowej[/justify] [justify]teren uzbrojony:[/justify] [justify]energia,woda,kanalizacja.[/justify] [justify]dojazd do nieruchomości[/justify] [justify]z drogi asfaltowej drogą[/justify] [justify]ulepszoną. kształt nieregularny.[/justify] [justify]41.844,00[/justify] [justify]4.200,00[/justify] [justify]9[/justify] [justify]379/18[/justify] [justify]0,0537[/justify] [justify]84948[/justify] [justify]11ml i 12 ml-tereny zabudowy[/justify] [justify]letniskowej[/justify] [justify]teren uzbrojony:[/justify] [justify]energia,woda,kanalizacja.[/justify] [justify]dojazd do nieruchomości[/justify] [justify]z drogi asfaltowej drogą[/justify] [justify]ulepszoną. kształt nieregularny.[/justify] [justify]36.036,00[/justify] [justify]3.700,00[/justify] [justify]10[/justify] [justify]379/19[/justify] [justify]0,0474[/justify] [justify]84948[/justify] [justify]11ml i 12 ml-tereny zabudowy[/justify] [justify]letniskowej[/justify] [justify]teren uzbrojony:[/justify] [justify]energia,woda,kanalizacja.[/justify] [justify]dojazd do nieruchomości[/justify] [justify]z drogi asfaltowej drogą[/justify] [justify]ulepszoną. kształt regularny.[/justify] [justify]32.360,00[/justify] [justify]3.300,00[/justify] [justify]11[/justify] [justify]379/20[/justify] [justify]0,0503[/justify] [justify]84948[/justify] [justify]11ml i 12 ml-tereny zabudowy[/justify] [justify]letniskowej[/justify] [justify]teren uzbrojony:[/justify] [justify]energia,woda,kanalizacja.[/justify] [justify]dojazd do nieruchomości[/justify] [justify]z drogi asfaltowej drogą[/justify] [justify]ulepszoną.kształt zbliżony do regularnego.[/justify] [justify]34.329,00[/justify] [justify]3.500,00[/justify] [justify]12[/justify] [justify]379/34[/justify] [justify]0,1015[/justify] [justify]84948[/justify] [justify]9mn-tereny zabudowy mieszkaniowej[/justify] [justify]jednorodzinnej[/justify] [justify]teren uzbrojony:energia,woda,[/justify] [justify]kanalizacja.w przyszłości[/justify] [justify]doprowadzenie gazu.dostęp do drogi[/justify] [justify]asfaltowej. kształt regularny.[/justify] [justify]68.700,00[/justify] [justify]6.900,00[/justify] [justify]13[/justify] [justify]379/35[/justify] [justify]0,1015[/justify] [justify]84948[/justify] [justify]9mn-tereny zabudowy mieszkaniowej[/justify] [justify]jednorodzinnej[/justify] [justify]teren uzbrojony:energia,woda,[/justify] [justify]kanalizacja.w przyszłości[/justify] [justify]doprowadzenie gazu.dostęp do drogi[/justify] [justify]asfaltowej. kształt regularny.[/justify] [justify]68.700,00[/justify] [justify]6.900,00[/justify] [justify]14[/justify] [justify]379/36[/justify] [justify]0,1196[/justify] [justify]84948[/justify] [justify]9mn-tereny zabudowy mieszkaniowej[/justify] [justify]jednorodzinnej[/justify] [justify]teren uzbrojony:energia,woda,[/justify] [justify]kanalizacja.w przyszłości[/justify] [justify]doprowadzenie gazu. dostęp do drogi[/justify] [justify]asfaltowej. kształt nieregularny.[/justify] [justify]79.133,00[/justify] [justify]8.000,00[/justify] [justify]15[/justify] [justify]379/40[/justify] [justify]0,1292[/justify] [justify]84948[/justify] [justify]8rm-tereny zabudowy zagrodowej[/justify] [justify]w gospodarstwach rolnych[/justify] [justify]teren uzbrojony:[/justify] [justify]energia,woda,kanalizacja.[/justify] [justify]dojazd do nieruchomości[/justify] [justify]z drogi asfaltowej drogą[/justify] [justify]polną ulepszoną. kształt[/justify] [justify]zbliżony do regularnego.[/justify] [justify]78.716,00[/justify] [justify]8.000,00[/justify] [justify]16[/justify] [justify]379/41[/justify] [justify]0,1546[/justify] [justify]84948[/justify] [justify]8rm-tereny zabudowy zagrodowej[/justify] [justify]w gospodarstwach rolnych[/justify] [justify]teren uzbrojony:[/justify] [justify]energia,woda,kanalizacja.[/justify] [justify]dojazd do nieruchomości[/justify] [justify]z drogi asfaltowej drogą[/justify] [justify]polną ulepszoną. kształt[/justify] [justify]zbliżony do regularnego.[/justify] [justify]94.154,00[/justify] [justify]9.500,00[/justify] [justify]17[/justify] [justify]379/42[/justify] [justify]0,1797[/justify] [justify]84948[/justify] [justify]8rm-tereny zabudowy zagrodowej[/justify] [justify]w gospodarstwach rolnych.[/justify] [justify]teren uzbrojony:[/justify] [justify]energia,woda,kanalizacja.[/justify] [justify]dojazd do nieruchomości[/justify] [justify]z drogi asfaltowej drogą[/justify] [justify]polną ulepszoną. kształt[/justify] [justify]zbliżony do regularnego.[/justify] [justify]109.409,00[/justify] [justify]11.00[/justify] [/table] chore !!!!! głupich szukają? to włąśnie ceny na ten przetarg .
idiotyczne ceny poczytajcie: ***gmina.chelm.pl/19-przetargi-nieruchomosci/991-ogloszenie-o-ii-przetargu-zalew-zoltance za pole nieodrolnione(rzekomo nie trzeba odralniać bo pole ma status 4 klasy,czyli łąka .Łaka za cenę : [table] p [justify]nr[/justify] [justify]działki[/justify] [justify]pow.[/justify] [justify] ha.[/justify] [justify]kw[/justify] [justify]przeznaczenie[/justify] [justify]w planie[/justify] [justify]opis nieruchomości[/justify] [justify]cena[/justify] [justify]wywoławcza[/justify] [just... rozwiń
Avatar
filuś / 6 lutego 2017 o 01:24
@Eudeniuszu W. włącz wreszcie myślenie. Swoimi postami odstraszasz ludzi od PiSu. Wiem, bo od lat oddaje na nich swój głos. Zastanów się czasem co piszesz. Dla mnie darmowe przekazywanie działek dla rodzin wielodzietnych, to chyba nie sposób na rozwój dla chełmskiego zalewu. Tam mają przyjść ludzie z gotówką, by pobudować domki na wynajem lub działalność usługową. Ubogi nie musi zaraz budować basen przy mieszkaniu, lecz sam dostęp do niego wystarczy. Wiesz, ile kosztuje napełnienie go wodą? Z drugiej strony, ja swego domu nie budowałbym nad wodą... znam temat... wieczne utrapienie z komarami w lecie :(
@Eudeniuszu W. włącz wreszcie myślenie. Swoimi postami odstraszasz ludzi od PiSu. Wiem, bo od lat oddaje na nich swój głos. Zastanów się czasem co piszesz. Dla mnie darmowe przekazywanie działek dla rodzin wielodzietnych, to chyba nie sposób na rozwój dla chełmskiego zalewu. Tam mają przyjść ludzie z gotówką, by pobudować domki na wynajem lub działalność usługową. Ubogi nie musi zaraz budować basen przy mieszkaniu, lecz sam dostęp do niego wystarczy. Wiesz, ile kosztuje napełnienie go wodą? Z drugiej strony, ja swego domu nie budowałbym nad ... rozwiń
Avatar
Gość / 5 lutego 2017 o 23:58
bagno bagna i takie ceny? heh :/
Avatar
Eugeniusz W. / 5 lutego 2017 o 22:05
...w powyższym poście nieuprawnienie użyłem liczby mnogiej "Uważamy nawet"! Oczywiście jest to moja własna opinia i nie występuje w niczyim imieniu, za co czytelników pozwalam sobie przeprosić...
Avatar
Eugenusz W. / 5 lutego 2017 o 22:02
....rozsądni i patrzący sercem na potrzeby naszego rodzinnego miasta powinni wstrzymać się z jakimikolwiek zakupami do najbliższych wyborów samorządowych! Arogancja władzy na postulaty radnych z PiS powoduje, że te wszystkie działki są nieuzasadnienie drogie. Gmina powinna skierować swoją ofertę do rodzin wielodzietnych oraz postarać się o centralne dofinansowanie ich inwestycji w letnie azyle. To na tych rodzinach spoczywa największa odpowiedzialność oraz obciążenie z tytułu macierzyństwa! Uważamy nawet, że korzystniej byłoby scedować je nieodpłatnie, niż tworzyć rynek dla miejscowych krezusów, którzy dorobili się wielkich pieniędzy w jakiś dziwny sposób. Niektórych nawet komornicy nie są w stanie rozliczyć.
....rozsądni i patrzący sercem na potrzeby naszego rodzinnego miasta powinni wstrzymać się z jakimikolwiek zakupami do najbliższych wyborów samorządowych! Arogancja władzy na postulaty radnych z PiS powoduje, że te wszystkie działki są nieuzasadnienie drogie. Gmina powinna skierować swoją ofertę do rodzin wielodzietnych oraz postarać się o centralne dofinansowanie ich inwestycji w letnie azyle. To na tych rodzinach spoczywa największa odpowiedzialność oraz obciążenie z tytułu macierzyństwa! Uważamy nawet, że korzystniej byłoby scedować je ni... rozwiń
Avatar
gość / 5 lutego 2017 o 17:41
Na bank ,musi być tam więcej mieszkańców .Czy ktoś ma jakąś wiedzę co do reszty działek? piszcie.