Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

31 maja 2013 r.
9:27
Edytuj ten wpis

Graty na drogach. 35 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych

0 21 A A
 (sxc.hu)
(sxc.hu)

Trzydzieści pięć zatrzymanych dowodów rejestracyjnych z uwagi na zły stan techniczny pojazdu to efekt działań, jakie przeprowadzili policjanci krasnostawskiej drogówki. Łącznie funkcjonariusze skontrolowali stan techniczny 93 pojazdów. Jeden z nich w ogóle nie nadawał się do dalszej jazdy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na terenie całego kraju rozpoczęła się akcja "Bezpieczny Weekend”. Policjanci zwracali uwagę na warunki techniczne pojazdów oraz ich obowiązkowe wyposażenie.

Na 93 skontrolowane pojazdy, w tym 37 ciężarowych, policjanci zatrzymali 35 dowodów rejestracyjnych.

Funkcjonariusze najczęściej mieli zastrzeżenia m.in. do oświetlenia, ogumienia, stanu układu hamulcowego i kierowniczego. W jednym przypadku z uwagi na nadmierną korozję elementów konstrukcyjnych funkcjonariusze nie dopuścili pojazdu do dalszej jazdy.

Policjanci przypominają, że stan techniczny naszego pojazdu jest jednym z podstawowych warunków bezpiecznego poruszania się po drogach.

Kierowca niesprawnego samochodu może w najmniej oczekiwanym momencie stracić nad nim panowanie, doprowadzając do tragicznego w skutkach wypadku.

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
tata / 4 czerwca 2013 o 17:19

Jarek to mi moze naskoczyć, podobnie ja ty, buraku niemyty.

Plebs nigdy rządził tutaj nie będzie i zrozum to w końcu, ćwoku bez szkoły. Jedni mają łeb i pracują a inni tacy jak ty, wolą stać pod sklepem, pić trunki i zazdrościć, ze komuś się powodzi lepiej. Do roboty się bierz a nie narzekasz i mniej piwska pij to moze zaoszczędzisz na lepsze 

kup sobie lepsze auto , rozpędź się - ściana sama ciebie znajdzie - pomiocie.

a tak na marginesie to współczuć twojej mamie - pewnie do dzisiaj ma chrypę i kaszel....musiała się dużo śniegu nawpier...lać żeby takiego bałwana urodzić....bez odbioru...

kup sobie lepsze auto , rozpędź się - ściana sama ciebie znajdzie - pomiocie.

a tak na marginesie to współczuć twojej mamie - pewnie do dzisiaj ma chrypę i kaszel....musiała się dużo śniegu nawpier...lać żeby takiego bałwana urodzić....bez odbioru...

rozwiń
Avatar
schaboszczak / 3 czerwca 2013 o 07:24

Ha....a wiec pozazdroscilem "wyroznienia" i postanowiles wpisac sie w obrazek ..... Wiejski glupek zawsze byl, jest i widze, ze wespol z wymieninymi przez internaute Slawka W. chcesz owa tradycje podtrzymac! Gratuluje ambicji i towarzystwa!

Pójdziesz pierwszy do młyna konfidencie !!!

Avatar
A. Ryba.... / 2 czerwca 2013 o 23:56

Zostanie kiedyś BUZAL lub SCHABOSZCZAK  prezydentem , to ci CWELU jaja wybierze i wszystkich komuchów,POparańców czerwonych, POlszewików,konfidentów wszelakiej maści i pachołków Moskwy rozliczy,zdekomunizuje i puści z torbami,tak jak kiedyś konfident BOLEK obiecał ale skrewił CZERWONA MENDA !!!!!!!!!! teraz wszystko trzeba od nowa,od podstaw.

Ha....a wiec pozazdroscilem "wyroznienia" i postanowiles wpisac sie w obrazek ..... Wiejski glupek zawsze byl, jest i widze, ze wespol z wymieninymi przez internaute Slawka W. chcesz owa tradycje podtrzymac! Gratuluje ambicji i towarzystwa!

Ha....a wiec pozazdroscilem "wyroznienia" i postanowiles wpisac sie w obrazek ..... Wiejski glupek zawsze byl, jest i widze, ze wespol z wymieninymi przez internaute Slawka W. chcesz owa tradycje podtrzymac! Gratuluje ambicji i towarzystwa!

rozwiń
Avatar
POgromca komuchów / 1 czerwca 2013 o 20:44

z historii literatury znamy postac "wiejskiego glupka"! Od kiedy zaistnial Internet mozemy wzbogacic te terminologie o "Buzala", "schaboszczaka" i kilkunastu innych "geniuszy" z zawzietoscia warta wyzszych idei wypisujacych idiotyzmy.....

Zostanie kiedyś BUZAL lub SCHABOSZCZAK  prezydentem , to ci CWELU jaja wybierze i wszystkich komuchów,POparańców czerwonych, POlszewików,konfidentów wszelakiej maści i pachołków Moskwy rozliczy,zdekomunizuje i puści z torbami,tak jak kiedyś konfident BOLEK obiecał ale skrewił CZERWONA MENDA !!!!!!!!!! teraz wszystko trzeba od nowa,od podstaw.

Zostanie kiedyś BUZAL lub SCHABOSZCZAK  prezydentem , to ci CWELU jaja wybierze i wszystkich komuchów,POparańców czerwonych, POlszewików,konfidentów wszelakiej maści i pachołków Moskwy rozliczy,zdekomunizuje i puści z torbami,tak jak kiedyś konfident BOLEK obiecał ale skrewił CZERWONA MENDA !!!!!!!!!! teraz wszystko trzeba od nowa,od podstaw.

rozwiń
Avatar
Slawek W. / 1 czerwca 2013 o 01:17

z historii literatury znamy postac "wiejskiego glupka"! Od kiedy zaistnial Internet mozemy wzbogacic te terminologie o "Buzala", "schaboszczaka" i kilkunastu innych "geniuszy" z zawzietoscia warta wyzszych idei wypisujacych idiotyzmy.....

Avatar
schaboszczak / 31 maja 2013 o 19:27

Jarek to mi moze naskoczyć, podobnie ja ty, buraku niemyty.

Plebs nigdy rządził tutaj nie będzie i zrozum to w końcu, ćwoku bez szkoły. Jedni mają łeb i pracują a inni tacy jak ty, wolą stać pod sklepem, pić trunki i zazdrościć, ze komuś się powodzi lepiej. Do roboty się bierz a nie narzekasz i mniej piwska pij to moze zaoszczędzisz na lepsze auto.

Cwelu !!! abonamentu RTV,  BUCU nie płacisz,a mówisz że furą jeżdzisz bu.ha.ha

Cwelu !!! abonamentu RTV,  BUCU nie płacisz,a mówisz że furą jeżdzisz bu.ha.ha

rozwiń
Avatar
Buzal / 31 maja 2013 o 18:58

Trzebaby zasiąść się, na kilku uprzejmie donieść i sprawa załatwiona, ;)
Ja też mam sprowadzone autko, stan bardzo dobry. Jestem zadowolony. Do tego jest ono 1000x lepsze od nowych aut. Ciekawe czy ci co tak tu szczekają kupują auta w salonach.  Ale wiadomo, najgłośniej szczeka MIEJSKA wieś, bo prawdziwy wieśniak ma więcej kultury od takiego miastowego buraka. Pozdrawiam

a kogom w tych tuskowych czasach stac na dobra limuzyne? tylko czerwone pajaki i inna swolocz co nachapala sie w PZPR i innych tam ma na wypasione i blyszczonce auta. dla prawdziwego Polaka wstydem jest pokazywac sie w czyms takim widzonc ilu patriotow cierpi nedze i niedostatek. to my smy walczyli o wolnosciowa sprawe a teraz mozem tylko sie denerwowac i pokazywac palcem jakie to typy ulaskawily sie na narodowym majatku.

czerwony i nikt inny ma teraz wszystko a prawdziwi Polacy tylko obejda sie smakiem Popatszcie ile Zydostwa w Chelmie sie pokazalo. zyli w ukryciu tyle lat i napychali kieszenie a w demokracji wykupio wszystkie kamienice nam zostawia ulice.

tych tuskowych czasach stac na dobra limuzyne? tylko czerwone pajaki i inna swolocz co nachapala sie w PZPR i innych tam ma na wypasione i blyszczonce auta. dla prawdziwego Polaka wstydem jest pokazywac sie w czyms takim widzonc ilu patriotow cierpi nedze i niedostatek. to my smy walczyli o wolnosciowa sprawe a teraz mozem tylko sie denerwowac i pokazywac palcem jakie to typy ulaskawily sie na narodowym majatku.

czerwony i nikt inny ma teraz wszystko a prawdziwi Polacy tylko obejda sie smakiem Popatszcie ile Zydostwa w Chelmie sie po... rozwiń

Avatar
Gość / 31 maja 2013 o 17:37

Trzebaby zasiąść się, na kilku uprzejmie donieść i sprawa załatwiona, ;)
Ja też mam sprowadzone autko, stan bardzo dobry. Jestem zadowolony. Do tego jest ono 1000x lepsze od nowych aut. Ciekawe czy ci co tak tu szczekają kupują auta w salonach.  Ale wiadomo, najgłośniej szczeka MIEJSKA wieś, bo prawdziwy wieśniak ma więcej kultury od takiego miastowego buraka. Pozdrawiam

Nie unoś się tak bo popuścisz z wrażenia.

Polacy to taki naród  co wiecznie na wszystko narzeka i wszystkiego innym zazdrości. To, ze sąsiad kupił sobie lepsze auto, pewnie nakradł złodziej a nie harował kilka lat za granicą czy pracuje i zarabia. Na pewno nieuczciwie bo przecież tylko takich nieuczciwych stać na nowe lub lepsze samochody, domy itp.  

Najlepiej zacząc od siebie i postarać się o to aby polepszyć swoją sytuację materialną, znaleźć lepsze zajęcie, a nie wytykać innym że mają. Mają bo cięzko pracują lub zdobyli wykształcenie i dobrą pracę. Narzekaniem nie zarobi się na dom czy samochód.

się tak bo popuścisz z wrażenia.

Polacy to taki naród  co wiecznie na wszystko narzeka i wszystkiego innym zazdrości. To, ze sąsiad kupił sobie lepsze auto, pewnie nakradł złodziej a nie harował kilka lat za granicą czy pracuje i zarabia. Na pewno nieuczciwie bo przecież tylko takich nieuczciwych stać na nowe lub lepsze samochody, domy itp.  

Najlepiej zacząc od siebie i postarać się o to aby polepszyć swoją sytuację materialną, znaleźć lepsze zajęcie, a nie wytykać innym że mają. Mają bo ci... rozwiń

Avatar
Michał / 31 maja 2013 o 16:54

Ciekawi mnie ile policyjnych samochodów kwialifikuje się do zatrzymania dowodu rejestracyjnego? Ostatnio widziałem vw transportera...co dymil jak cholera...raczej norm żadnych nie spelnial


Trzebaby zasiąść się, na kilku uprzejmie donieść i sprawa załatwiona, ;)
Ja też mam sprowadzone autko, stan bardzo dobry. Jestem zadowolony. Do tego jest ono 1000x lepsze od nowych aut. Ciekawe czy ci co tak tu szczekają kupują auta w salonach.  Ale wiadomo, najgłośniej szczeka MIEJSKA wieś, bo prawdziwy wieśniak ma więcej kultury od takiego miastowego buraka. Pozdrawiam


Trzebaby zasiąść się, na kilku uprzejmie donieść i sprawa załatwiona, ;)
Ja też mam sprowadzone autko, stan bardzo dobry. Jestem zadowolony. Do tego jest ono 1000x lepsze od nowych aut. Ciekawe czy ci co tak tu szczekają kupują auta w salonach.  Ale wiadomo, najgłośniej szczeka MIEJSKA wieś, bo prawdziwy wieśniak ma więcej kultury od takiego miastowego buraka. Pozdrawiam

rozwiń
Avatar
Buzal. / 31 maja 2013 o 15:52

Ze swoistym "zachwytem" czytam niektóre komentarze. Ludzie nie umieją zrozumieć, że przepisy i prawo jest po to, aby rygorystycznie egzekwować. To leży w naszym wspólnym interesie. Taki nienadający się do ruchu grat może być przyczyną śmierci, lub kalectwa całkiem niewinnej osoby. Kilka lat temu widziałem "wypasione" BMW zostawiające cztery ślady opon na śniegu. Można przypuszczać, że to nie są odosobnione przypadki nawet obecnie. Ludzie sprowadzają złom z zagranicy. Największym misterium to, w jaki sposób udało się cos takiego zarejestrować? Nie każdy musi mieć auto. Jeśli mnie nie jest stać, to szanując zarówno siebie, jak i innych współobywateli korzystam z alternatywnych środków komunikacji. Prawo musi być zarówno egzekwowane, jak tez i przestrzegane. Innego wyjścia nie widzę. My Polacy mamy bardzo poważny problem cywilizacyjny! Zawsze szukamy usprawiedliwienia własnej niezaradności, nieporadności i lenistwa. A to Żydzi, a to Ruscy lub Niemcy, a to sąsiad komunista, (chociaż nigdy nim nie był), a to złe przepisy itd. Każdy inny żyjący na wyższym poziomie od razu musi być złodziejem, malwersantem, łapówkarzem i w ogóle bandytą! Teraz jest także moda na opluwanie zaradnych przedsiębiorców rejestrujących swoje firmy w innych krajach celem unikania płacenia, ich zdaniem, zbytecznych podatków. To jest ich własna decyzja, a społeczeństwo powinno zastanowić się nad przyczyną takiego postępowania.... Oni po prostu nie chcą płacić na malkontentów, na Kościół i na zwykłych nierobów. Ludzie nie umieją uszanować innych i stąd te frustracje.... Nie oczekuję żadnej merytorycznej odpowiedzi na moj wpis. Nie będę tez zaskoczony jakimś niemiłym wpisem podważającym moją inteligencję. Ale czego można spodziewać się....?

to jak nie placo podatku to gdzie beda glosowali w Polsce czy tam gdzie poszli z naszymi pieniedzmi? dlaczego ta cholota placi zagraniczniakom i roznym Zydom a bedzie w kraju jontrzyla i glosowala na Tuska?

to jak nie placo podatku to gdzie beda glosowali w Polsce czy tam gdzie poszli z naszymi pieniedzmi? dlaczego ta cholota placi zagraniczniakom i roznym Zydom a bedzie w kraju jontrzyla i glosowala na Tuska?

rozwiń
Avatar
tata / 4 czerwca 2013 o 17:19

Jarek to mi moze naskoczyć, podobnie ja ty, buraku niemyty.

Plebs nigdy rządził tutaj nie będzie i zrozum to w końcu, ćwoku bez szkoły. Jedni mają łeb i pracują a inni tacy jak ty, wolą stać pod sklepem, pić trunki i zazdrościć, ze komuś się powodzi lepiej. Do roboty się bierz a nie narzekasz i mniej piwska pij to moze zaoszczędzisz na lepsze 

kup sobie lepsze auto , rozpędź się - ściana sama ciebie znajdzie - pomiocie.

a tak na marginesie to współczuć twojej mamie - pewnie do dzisiaj ma chrypę i kaszel....musiała się dużo śniegu nawpier...lać żeby takiego bałwana urodzić....bez odbioru...

kup sobie lepsze auto , rozpędź się - ściana sama ciebie znajdzie - pomiocie.

a tak na marginesie to współczuć twojej mamie - pewnie do dzisiaj ma chrypę i kaszel....musiała się dużo śniegu nawpier...lać żeby takiego bałwana urodzić....bez odbioru...

rozwiń
Avatar
schaboszczak / 3 czerwca 2013 o 07:24

Ha....a wiec pozazdroscilem "wyroznienia" i postanowiles wpisac sie w obrazek ..... Wiejski glupek zawsze byl, jest i widze, ze wespol z wymieninymi przez internaute Slawka W. chcesz owa tradycje podtrzymac! Gratuluje ambicji i towarzystwa!

Pójdziesz pierwszy do młyna konfidencie !!!

Avatar
A. Ryba.... / 2 czerwca 2013 o 23:56

Zostanie kiedyś BUZAL lub SCHABOSZCZAK  prezydentem , to ci CWELU jaja wybierze i wszystkich komuchów,POparańców czerwonych, POlszewików,konfidentów wszelakiej maści i pachołków Moskwy rozliczy,zdekomunizuje i puści z torbami,tak jak kiedyś konfident BOLEK obiecał ale skrewił CZERWONA MENDA !!!!!!!!!! teraz wszystko trzeba od nowa,od podstaw.

Ha....a wiec pozazdroscilem "wyroznienia" i postanowiles wpisac sie w obrazek ..... Wiejski glupek zawsze byl, jest i widze, ze wespol z wymieninymi przez internaute Slawka W. chcesz owa tradycje podtrzymac! Gratuluje ambicji i towarzystwa!

Ha....a wiec pozazdroscilem "wyroznienia" i postanowiles wpisac sie w obrazek ..... Wiejski glupek zawsze byl, jest i widze, ze wespol z wymieninymi przez internaute Slawka W. chcesz owa tradycje podtrzymac! Gratuluje ambicji i towarzystwa!

rozwiń
Avatar
POgromca komuchów / 1 czerwca 2013 o 20:44

z historii literatury znamy postac "wiejskiego glupka"! Od kiedy zaistnial Internet mozemy wzbogacic te terminologie o "Buzala", "schaboszczaka" i kilkunastu innych "geniuszy" z zawzietoscia warta wyzszych idei wypisujacych idiotyzmy.....

Zostanie kiedyś BUZAL lub SCHABOSZCZAK  prezydentem , to ci CWELU jaja wybierze i wszystkich komuchów,POparańców czerwonych, POlszewików,konfidentów wszelakiej maści i pachołków Moskwy rozliczy,zdekomunizuje i puści z torbami,tak jak kiedyś konfident BOLEK obiecał ale skrewił CZERWONA MENDA !!!!!!!!!! teraz wszystko trzeba od nowa,od podstaw.

Zostanie kiedyś BUZAL lub SCHABOSZCZAK  prezydentem , to ci CWELU jaja wybierze i wszystkich komuchów,POparańców czerwonych, POlszewików,konfidentów wszelakiej maści i pachołków Moskwy rozliczy,zdekomunizuje i puści z torbami,tak jak kiedyś konfident BOLEK obiecał ale skrewił CZERWONA MENDA !!!!!!!!!! teraz wszystko trzeba od nowa,od podstaw.

rozwiń
Avatar
Slawek W. / 1 czerwca 2013 o 01:17

z historii literatury znamy postac "wiejskiego glupka"! Od kiedy zaistnial Internet mozemy wzbogacic te terminologie o "Buzala", "schaboszczaka" i kilkunastu innych "geniuszy" z zawzietoscia warta wyzszych idei wypisujacych idiotyzmy.....

Avatar
schaboszczak / 31 maja 2013 o 19:27

Jarek to mi moze naskoczyć, podobnie ja ty, buraku niemyty.

Plebs nigdy rządził tutaj nie będzie i zrozum to w końcu, ćwoku bez szkoły. Jedni mają łeb i pracują a inni tacy jak ty, wolą stać pod sklepem, pić trunki i zazdrościć, ze komuś się powodzi lepiej. Do roboty się bierz a nie narzekasz i mniej piwska pij to moze zaoszczędzisz na lepsze auto.

Cwelu !!! abonamentu RTV,  BUCU nie płacisz,a mówisz że furą jeżdzisz bu.ha.ha

Cwelu !!! abonamentu RTV,  BUCU nie płacisz,a mówisz że furą jeżdzisz bu.ha.ha

rozwiń
Avatar
Buzal / 31 maja 2013 o 18:58

Trzebaby zasiąść się, na kilku uprzejmie donieść i sprawa załatwiona, ;)
Ja też mam sprowadzone autko, stan bardzo dobry. Jestem zadowolony. Do tego jest ono 1000x lepsze od nowych aut. Ciekawe czy ci co tak tu szczekają kupują auta w salonach.  Ale wiadomo, najgłośniej szczeka MIEJSKA wieś, bo prawdziwy wieśniak ma więcej kultury od takiego miastowego buraka. Pozdrawiam

a kogom w tych tuskowych czasach stac na dobra limuzyne? tylko czerwone pajaki i inna swolocz co nachapala sie w PZPR i innych tam ma na wypasione i blyszczonce auta. dla prawdziwego Polaka wstydem jest pokazywac sie w czyms takim widzonc ilu patriotow cierpi nedze i niedostatek. to my smy walczyli o wolnosciowa sprawe a teraz mozem tylko sie denerwowac i pokazywac palcem jakie to typy ulaskawily sie na narodowym majatku.

czerwony i nikt inny ma teraz wszystko a prawdziwi Polacy tylko obejda sie smakiem Popatszcie ile Zydostwa w Chelmie sie pokazalo. zyli w ukryciu tyle lat i napychali kieszenie a w demokracji wykupio wszystkie kamienice nam zostawia ulice.

tych tuskowych czasach stac na dobra limuzyne? tylko czerwone pajaki i inna swolocz co nachapala sie w PZPR i innych tam ma na wypasione i blyszczonce auta. dla prawdziwego Polaka wstydem jest pokazywac sie w czyms takim widzonc ilu patriotow cierpi nedze i niedostatek. to my smy walczyli o wolnosciowa sprawe a teraz mozem tylko sie denerwowac i pokazywac palcem jakie to typy ulaskawily sie na narodowym majatku.

czerwony i nikt inny ma teraz wszystko a prawdziwi Polacy tylko obejda sie smakiem Popatszcie ile Zydostwa w Chelmie sie po... rozwiń

Avatar
Gość / 31 maja 2013 o 17:37

Trzebaby zasiąść się, na kilku uprzejmie donieść i sprawa załatwiona, ;)
Ja też mam sprowadzone autko, stan bardzo dobry. Jestem zadowolony. Do tego jest ono 1000x lepsze od nowych aut. Ciekawe czy ci co tak tu szczekają kupują auta w salonach.  Ale wiadomo, najgłośniej szczeka MIEJSKA wieś, bo prawdziwy wieśniak ma więcej kultury od takiego miastowego buraka. Pozdrawiam

Nie unoś się tak bo popuścisz z wrażenia.

Polacy to taki naród  co wiecznie na wszystko narzeka i wszystkiego innym zazdrości. To, ze sąsiad kupił sobie lepsze auto, pewnie nakradł złodziej a nie harował kilka lat za granicą czy pracuje i zarabia. Na pewno nieuczciwie bo przecież tylko takich nieuczciwych stać na nowe lub lepsze samochody, domy itp.  

Najlepiej zacząc od siebie i postarać się o to aby polepszyć swoją sytuację materialną, znaleźć lepsze zajęcie, a nie wytykać innym że mają. Mają bo cięzko pracują lub zdobyli wykształcenie i dobrą pracę. Narzekaniem nie zarobi się na dom czy samochód.

się tak bo popuścisz z wrażenia.

Polacy to taki naród  co wiecznie na wszystko narzeka i wszystkiego innym zazdrości. To, ze sąsiad kupił sobie lepsze auto, pewnie nakradł złodziej a nie harował kilka lat za granicą czy pracuje i zarabia. Na pewno nieuczciwie bo przecież tylko takich nieuczciwych stać na nowe lub lepsze samochody, domy itp.  

Najlepiej zacząc od siebie i postarać się o to aby polepszyć swoją sytuację materialną, znaleźć lepsze zajęcie, a nie wytykać innym że mają. Mają bo ci... rozwiń

Avatar
Michał / 31 maja 2013 o 16:54

Ciekawi mnie ile policyjnych samochodów kwialifikuje się do zatrzymania dowodu rejestracyjnego? Ostatnio widziałem vw transportera...co dymil jak cholera...raczej norm żadnych nie spelnial


Trzebaby zasiąść się, na kilku uprzejmie donieść i sprawa załatwiona, ;)
Ja też mam sprowadzone autko, stan bardzo dobry. Jestem zadowolony. Do tego jest ono 1000x lepsze od nowych aut. Ciekawe czy ci co tak tu szczekają kupują auta w salonach.  Ale wiadomo, najgłośniej szczeka MIEJSKA wieś, bo prawdziwy wieśniak ma więcej kultury od takiego miastowego buraka. Pozdrawiam


Trzebaby zasiąść się, na kilku uprzejmie donieść i sprawa załatwiona, ;)
Ja też mam sprowadzone autko, stan bardzo dobry. Jestem zadowolony. Do tego jest ono 1000x lepsze od nowych aut. Ciekawe czy ci co tak tu szczekają kupują auta w salonach.  Ale wiadomo, najgłośniej szczeka MIEJSKA wieś, bo prawdziwy wieśniak ma więcej kultury od takiego miastowego buraka. Pozdrawiam

rozwiń
Avatar
Buzal. / 31 maja 2013 o 15:52

Ze swoistym "zachwytem" czytam niektóre komentarze. Ludzie nie umieją zrozumieć, że przepisy i prawo jest po to, aby rygorystycznie egzekwować. To leży w naszym wspólnym interesie. Taki nienadający się do ruchu grat może być przyczyną śmierci, lub kalectwa całkiem niewinnej osoby. Kilka lat temu widziałem "wypasione" BMW zostawiające cztery ślady opon na śniegu. Można przypuszczać, że to nie są odosobnione przypadki nawet obecnie. Ludzie sprowadzają złom z zagranicy. Największym misterium to, w jaki sposób udało się cos takiego zarejestrować? Nie każdy musi mieć auto. Jeśli mnie nie jest stać, to szanując zarówno siebie, jak i innych współobywateli korzystam z alternatywnych środków komunikacji. Prawo musi być zarówno egzekwowane, jak tez i przestrzegane. Innego wyjścia nie widzę. My Polacy mamy bardzo poważny problem cywilizacyjny! Zawsze szukamy usprawiedliwienia własnej niezaradności, nieporadności i lenistwa. A to Żydzi, a to Ruscy lub Niemcy, a to sąsiad komunista, (chociaż nigdy nim nie był), a to złe przepisy itd. Każdy inny żyjący na wyższym poziomie od razu musi być złodziejem, malwersantem, łapówkarzem i w ogóle bandytą! Teraz jest także moda na opluwanie zaradnych przedsiębiorców rejestrujących swoje firmy w innych krajach celem unikania płacenia, ich zdaniem, zbytecznych podatków. To jest ich własna decyzja, a społeczeństwo powinno zastanowić się nad przyczyną takiego postępowania.... Oni po prostu nie chcą płacić na malkontentów, na Kościół i na zwykłych nierobów. Ludzie nie umieją uszanować innych i stąd te frustracje.... Nie oczekuję żadnej merytorycznej odpowiedzi na moj wpis. Nie będę tez zaskoczony jakimś niemiłym wpisem podważającym moją inteligencję. Ale czego można spodziewać się....?

to jak nie placo podatku to gdzie beda glosowali w Polsce czy tam gdzie poszli z naszymi pieniedzmi? dlaczego ta cholota placi zagraniczniakom i roznym Zydom a bedzie w kraju jontrzyla i glosowala na Tuska?

to jak nie placo podatku to gdzie beda glosowali w Polsce czy tam gdzie poszli z naszymi pieniedzmi? dlaczego ta cholota placi zagraniczniakom i roznym Zydom a bedzie w kraju jontrzyla i glosowala na Tuska?

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 1 0

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 0 2

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 0

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 1 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 2

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 1

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 15

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia]
galeria

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia] 4 0

Lubelski Kurator Oświaty uhonorował uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy w tym roku szkolnym zostali laureatami konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach 2 0

Gmina Biała Podlaska zaprasza na Dzień Otwarty w nowym przedszkolu samorządowym w Rakowiskach. Placówka ruszy 1 września.

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys
25 maja 2018, 0:00

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys 0 0

W dniach 25-27 maja w Łukowie rozpocznie się wielkie rodzinne imprezowanie w ramach Dni Łukowa 2018. Organizatorzy szykują dla mieszkańców szereg wspaniałych atrakcji, m.in. koncerty Ani Dąbrowskiej i grupy Boys.

Dodatkowe środki dla siatkarzy Avii Świdnik, piłkarze dostaną premię jak pokonają Motor

Dodatkowe środki dla siatkarzy Avii Świdnik, piłkarze dostaną premię jak pokonają Motor 5 0

Sekcja siatkarska MKS Avia Świdnik otrzyma od miasta dodatkowe 100 tysięcy złotych na rozwój. Po spełnieniu określonych warunków, na takie samo wsparcie mogą liczyć piłkarze

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny]
galeria

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny] 25 2

Hotel Oskar w Puławach w środę wpuścił pierwszych klientów do budowanego od roku nowego skrzydła. Na parterze znajdziemy baseny i sauny. Na piętrze - gabinety masażu i siłownię, a wkrótce otwarta zostanie również sala do gry w squasha. To pierwszy tego typu obiekt w mieście.

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej
25 maja 2018, 15:00

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej 0 0

Biała Podlaska. Gratka dla fanów motoryzacji. Od piątku do niedzieli na miejscowym lotnisku odbędzie się Podlaski Moto Show. Impreza połączona jest z 1. rundą Pucharu Polski w Wyścigach Równoległych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!