Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

30 stycznia 2010 r.
12:16
Edytuj ten wpis

Hodował w szafie marihuanę. Z ciekawości

Autor: Zdjęcie autora (pab)
0 12 A A

Zamiast ubrań 23-letni mieszkaniec powiatu chełmskiego w szafie trzymał sadzonki konopi indyjskich. Policjantom powiedział, że hodował je z ciekawości.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W piątek po południu chełmscy policjanci uzyskali informacje, z której wynikało, że 23-letni mieszkaniec powiatu chełmskiego może posiadać środki odurzające.

W trakcie przeszukania mieszkania sprawdzili także co znajduje się w jednej z ubraniowych szaf. Jak się okazało 23-latek wcale nie trzymał tam swoich ubrań.

Mebel był profesjonalnie oświetlony, posiadał nawilżacz powietrza oraz odpowiednią wentylację. Główne miejsce zajmowały trzy posadzone w doniczkach roślinki. Jak się okazało były to konopie indyjskie, każda o wysokości około 60 cm.

Policjanci zabezpieczyli nielegalną hodowlę. Jeszcze wczoraj Piotr T. usłyszał zarzuty. Jak tłumaczył policjantom wyhodował roślinki z ciekawości.

23-latkowi za uprawę środków odurzających może grozić do 3 lat więzienia.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~marcin~ / 31 stycznia 2010 o 17:15
I git, dobrze!
Avatar
Botanik.... / 31 stycznia 2010 o 13:02
no przeciez widze (o ile zdjecie oryginalne), ze to nie zadna marihuana w szafie, tylko szalwia w doniczce!
Najprawdopodobniej chlopak nie mial wystarczajaco duzej gotowki, aby pokryc koszt wizyty u dentysty
i w ten szlachetny sposob walczyl z zapaleniem dziasel.
Avatar
mboro / 31 stycznia 2010 o 10:50
Pewnikiem jakiś ziomal od fifki sprzedał go.
Avatar
Squart / 31 stycznia 2010 o 10:14
Da się z tego wybronić i zakończyć postępowanie na etapie prokuratora! Nie idź na ugodę, idź w zaparte - 'mała szkodliwość społeczna czynu', 'czyn na własny użytek'... Zobacz poradnik konsumenta konopi: [url="http://wyslijto.pl/plik/dxnlx6iteq"]http://wyslijto.pl/plik/dxnlx6iteq[/url]
Avatar
N/N / 31 stycznia 2010 o 10:08
Jaki to piękny zbieg okolicznosci ! Policja sama wpadła na trop czy ktoś kolesia sprzedał, bo za dużo się pucował ?
Avatar
Adam / 30 stycznia 2010 o 16:43
Absurd............
Avatar
black-jack / 30 stycznia 2010 o 14:42
Brawo dla dzielnych panów policjantów!!!
Po pierwsze to należy im się pochwała, że udało im się złapać tak groźnego przestępcę!!!
Wysokie premie i odznaczenia od prezydenta to podstawa w tym przypadku!!!

Teraz nasz wspaniały sąd powinien przykładnie ukarać tego oprycha - myślę że 15 lat to minimum... Niech ma nauczkę - w przyszłości nie popełni tak okrutnego występku jak posadzenie 3 roślin w doniczce...

A tak na poważnie - to Polska przecież, więc czego się tu więcej spodziewać...
Avatar
Gość / 30 stycznia 2010 o 13:45
też profesjonalny nawilżacz miska i ręcznik, to bandyta jak widać
Avatar
mosquito / 30 stycznia 2010 o 13:16
To hańba, żeby Państwo tak brutalnie tłumiło pęd do wiedzy i niszczyło naukową dociekliwość. !
Avatar
tomasz / 30 stycznia 2010 o 13:11
TAK SIĘ RODZĄ PRZYSZLI PRZEDSIĘBIORCY!!!! A POLICJA ZAMIAST TO OPODATKOWAĆ OD RAZU ZAMYKA! PRZECIEŻ TO MNIEJ SZKODLIWE OD SPRZEDAŻY PZL ŚWIDNIK WŁOCHOM!!! MNIEJ SZKODLIWE OD TEGO CO SIĘ DZIEJE W URZĘDZIE MIEJSKIM, POCZYNAŃ PANA PREZYDENTA JEJ ZASTĘPCZYNI I OD TEJ PANIUSI CO ZLECA PRACE SWEMU MĘŻOWI! NO ALE ŁAPY PRECZ OD TYCH CO PRZY KORYCIE!!! POSPULSTWO MUSI CZUĆ RESPEKT!!
Avatar
~marcin~ / 31 stycznia 2010 o 17:15
I git, dobrze!
Avatar
Botanik.... / 31 stycznia 2010 o 13:02
no przeciez widze (o ile zdjecie oryginalne), ze to nie zadna marihuana w szafie, tylko szalwia w doniczce!
Najprawdopodobniej chlopak nie mial wystarczajaco duzej gotowki, aby pokryc koszt wizyty u dentysty
i w ten szlachetny sposob walczyl z zapaleniem dziasel.
Avatar
mboro / 31 stycznia 2010 o 10:50
Pewnikiem jakiś ziomal od fifki sprzedał go.
Avatar
Squart / 31 stycznia 2010 o 10:14
Da się z tego wybronić i zakończyć postępowanie na etapie prokuratora! Nie idź na ugodę, idź w zaparte - 'mała szkodliwość społeczna czynu', 'czyn na własny użytek'... Zobacz poradnik konsumenta konopi: [url="http://wyslijto.pl/plik/dxnlx6iteq"]http://wyslijto.pl/plik/dxnlx6iteq[/url]
Avatar
N/N / 31 stycznia 2010 o 10:08
Jaki to piękny zbieg okolicznosci ! Policja sama wpadła na trop czy ktoś kolesia sprzedał, bo za dużo się pucował ?
Avatar
Adam / 30 stycznia 2010 o 16:43
Absurd............
Avatar
black-jack / 30 stycznia 2010 o 14:42
Brawo dla dzielnych panów policjantów!!!
Po pierwsze to należy im się pochwała, że udało im się złapać tak groźnego przestępcę!!!
Wysokie premie i odznaczenia od prezydenta to podstawa w tym przypadku!!!

Teraz nasz wspaniały sąd powinien przykładnie ukarać tego oprycha - myślę że 15 lat to minimum... Niech ma nauczkę - w przyszłości nie popełni tak okrutnego występku jak posadzenie 3 roślin w doniczce...

A tak na poważnie - to Polska przecież, więc czego się tu więcej spodziewać...
Avatar
Gość / 30 stycznia 2010 o 13:45
też profesjonalny nawilżacz miska i ręcznik, to bandyta jak widać
Avatar
mosquito / 30 stycznia 2010 o 13:16
To hańba, żeby Państwo tak brutalnie tłumiło pęd do wiedzy i niszczyło naukową dociekliwość. !
Avatar
tomasz / 30 stycznia 2010 o 13:11
TAK SIĘ RODZĄ PRZYSZLI PRZEDSIĘBIORCY!!!! A POLICJA ZAMIAST TO OPODATKOWAĆ OD RAZU ZAMYKA! PRZECIEŻ TO MNIEJ SZKODLIWE OD SPRZEDAŻY PZL ŚWIDNIK WŁOCHOM!!! MNIEJ SZKODLIWE OD TEGO CO SIĘ DZIEJE W URZĘDZIE MIEJSKIM, POCZYNAŃ PANA PREZYDENTA JEJ ZASTĘPCZYNI I OD TEJ PANIUSI CO ZLECA PRACE SWEMU MĘŻOWI! NO ALE ŁAPY PRECZ OD TYCH CO PRZY KORYCIE!!! POSPULSTWO MUSI CZUĆ RESPEKT!!
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 7 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 12

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 8

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 38 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 228 49

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 15

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 60 64

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 21 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 19 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!