poniedziałek, 22 maja 2017 r.

Chełm

Husynne: Przemytnicy zatrzymani na gorącym uczynku

Dodano: 15 czerwca 2012, 12:09
Autor: sad

 (NOSG)
(NOSG)

Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali wczoraj w miejscowości Husynne trzech mężczyzn oraz przemycone przez nich papierosy.

Najpierw funkcjonariusze natknęli się nad Bugiem na spakowane w kartony i owinięte foliowymi workami papierosy. Wszystko wskazywało na to, że towar najpierw został przemycony przez rzekę, a potem przeniesiony na pobliską łąkę.

– Po załadowaniu kontrabandy do dwóch samochodów, miał nastąpić kolejny etap przemytu, a więc wywiezienie papierosów w głąb kraju – mówi Dariusz Sienicki, rzecznik komendanta NOSG. – Przemycony towar nie odjechał jednak z miejsca zdarzenia, a uczestnicy przemytu zostali zatrzymani na gorącym uczynku.

Zatrzymani to trzej mieszkańcy powiatu chełmskiego. Wartość zabezpieczonej kontrabandy oszacowano na 25 tys. zł.
Czytaj więcej o:
Gość
KK
(2) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (15 czerwca 2012 o 19:05) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
kiedyś oddział ten słynął z ujawnionego przemytu, ilości zatrzymanych kradzionych samochodów i grup nielegalnych emigrantów, a teraz????????? wreszcie cos drgnęło, chyba wywalili juz wszystkich co pracowali na 2 fronty!!! oby.
Rozwiń
KK
KK (15 czerwca 2012 o 14:04) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Wszystkie (bez wyjatku) kolejne rzadu w naszym kraju poblazaja przestepcom!
Przemyt, chuliganstwo stadionowe, wyludzenia i zwykly bandytyzm nie spotkal sie ze zdecydowanymi dzilaniami poszczegolnych ministrow sprawiedliwosci i sejmu!
Panstwo prawa wcale nie musi byc panstwem uciekania od problemow i owych problemow niedostrzegania!
Fakt, ze przestepcow sie nie kaze w sposob dotkliwy wcale nie oznacza, iz owi przestepcy sami sie zresocjalizuja! Byc moze myle sie w swoim postrzeganiu problemu, ale zaostrzenie kar z drastycznymi pociagnieciami, jak chociazby konfiskata narzedzia przestepstwa (auto) moze dac do myslenia potencjalnym zlodziejom!
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (2)

Pozostałe informacje

Alarm 24