Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

10 czerwca 2011 r.
10:15
Edytuj ten wpis

Izbica: Szukali duchów w nawiedzonym domu. Natknęli się na policję

0 12 A A
Wpadka poszukiwaczy duchów (sxc.hu)
Wpadka poszukiwaczy duchów (sxc.hu)

Wczoraj w nocy policjanci zatrzymali w Izbicy czterech mężczyzn, którzy włamali się do domu, słynącego z paranormalnych zjawisk. Niczego nie ukradli, ani nie zniszczyli. Jak zapewniali policjantów, chcieli tylko sprawdzić, czy rzeczywiście w tym domu straszy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Mężczyźni w wieku od 20 do 22 lat przyjechali do Izbicy z powiatu bialskopodlaskiego – mówi Marzena Skiba, rzecznik krasnostawskiej policji. – O "nawiedzonym” domu dowiedzieli się z Internetu. Do tego stopnia ich to zainteresowało, że postanowili osobiście przekonać się, ile jest w tym prawdy.

Buszując w niezamieszkanym budynku, "pogromcy duchów” posługiwali się latarkami. Ktoś zauważył światła i zaalarmował policję.

Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, mężczyźni już kończyli swoje "badania”. Zdali się w nich na własne odczucia, a więc nie posługiwali się żadnym specjalistycznym sprzętem do wykrywania duchów. Tych zresztą nie wytropili, za to niespodziewanie ukazali się im funkcjonariusze.

Bez względu na intencję muszą się liczyć z zarzutem włamania do cudzej posesji.

Zobacz także: Lublin: Nawiedzony dom straszy ludzi (wideo) [MM Lublin]


Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 10 czerwca 2011 o 17:58
właściciel przeprowadził się do USA bo bał się mieszkać w tym domu
Avatar
nie lubię / 10 czerwca 2011 o 16:29
Nie ma takiego przestępstwa jak włamanie.
Avatar
hooligans / 10 czerwca 2011 o 13:36
Dzwoniłem do Muldera i Scully z Archiwum X już jadą na lotnisko i lecą do polski
Avatar
olek / 10 czerwca 2011 o 13:22
Wystarczy dryndnac do Fundacji nautilus, oni wszedzie widza duchy, nawet jak ich nie ma
Avatar
Franek-18 / 10 czerwca 2011 o 12:37
[quote name='dfhg' timestamp='1307699781' post='488091']
A ktoś wie czy w opuszczonym domu na al. Kraśnickich, na przeciwko szpitala, wciąż straszy?
[/quote]

Dalej straszy

http://www.mmlublin.pl/285486/2009/6/19/lublin-nawiedzony-dom-straszy-ludzi-wideo?category=video
Avatar
ami / 10 czerwca 2011 o 12:05
[quote name='wiemktoryto' timestamp='1307696992' post='488057']
wie ktoś co jest z tym domem, czego stoi pusty ? gdzie właściciele itd. chodzi mi o prawdę, a nie o bajeczki o duchach...
[/quote]


Właściciel jest za granicą, historyjke o duchach wymyślił wiele lat temu żeby nie robiono w budynku pijackich schadzek. co jakis czas pojawia się nowa opowieść, że ktoś wszedł i cos go tam nastraszyło, ale to ma tyle wspolnego z prawda co historyjka o tym, że bociany przynoszą dzieci... wszystko po to żeby nie dewastowano budynku... każdy chroni swoją własność jak może, nawet na odległość przy pomocy "duuuchów"
[quote name='wiemktoryto' timestamp='1307696992' post='488057']
wie ktoś co jest z tym domem, czego stoi pusty ? gdzie właściciele itd. chodzi mi o prawdę, a nie o bajeczki o duchach...
[/quote]


Właściciel jest za granicą, historyjke o duchach wymyślił wiele lat temu żeby nie robiono w budynku pijackich schadzek. co jakis czas pojawia się nowa opowieść, że ktoś wszedł i cos go tam nastraszyło, ale to ma tyle wspolnego z prawda co historyjka o tym, że bociany przynoszą dzieci... wszystko... rozwiń
Avatar
eem / 10 czerwca 2011 o 12:00
[quote name='wiemktoryto' timestamp='1307696992' post='488057']
wie ktoś co jest z tym domem, czego stoi pusty ? gdzie właściciele itd. chodzi mi o prawdę, a nie o bajeczki o duchach...
[/quote]
Avatar
dfhg / 10 czerwca 2011 o 11:56
A ktoś wie czy w opuszczonym domu na al. Kraśnickich, na przeciwko szpitala, wciąż straszy?
Avatar
hooligans / 10 czerwca 2011 o 11:45
Trzeba zadzwonić po Mulder i Scully z Archiwum X
Avatar
tom / 10 czerwca 2011 o 11:23
kiedys tez wpadlismy na pomysl z kolegami zeby pojechac do tego domu i jak juz bylismy na podworku to przegonil nas bardzo niezyczliwy sasiad. Dom ponoc stoi na starym cmentarzu. Zwroccie uwage ze po drugiej stronie ulicy tez stoja dwa nizamieszkale i opuszczone domy...
Avatar
Gość / 10 czerwca 2011 o 17:58
właściciel przeprowadził się do USA bo bał się mieszkać w tym domu
Avatar
nie lubię / 10 czerwca 2011 o 16:29
Nie ma takiego przestępstwa jak włamanie.
Avatar
hooligans / 10 czerwca 2011 o 13:36
Dzwoniłem do Muldera i Scully z Archiwum X już jadą na lotnisko i lecą do polski
Avatar
olek / 10 czerwca 2011 o 13:22
Wystarczy dryndnac do Fundacji nautilus, oni wszedzie widza duchy, nawet jak ich nie ma
Avatar
Franek-18 / 10 czerwca 2011 o 12:37
[quote name='dfhg' timestamp='1307699781' post='488091']
A ktoś wie czy w opuszczonym domu na al. Kraśnickich, na przeciwko szpitala, wciąż straszy?
[/quote]

Dalej straszy

http://www.mmlublin.pl/285486/2009/6/19/lublin-nawiedzony-dom-straszy-ludzi-wideo?category=video
Avatar
ami / 10 czerwca 2011 o 12:05
[quote name='wiemktoryto' timestamp='1307696992' post='488057']
wie ktoś co jest z tym domem, czego stoi pusty ? gdzie właściciele itd. chodzi mi o prawdę, a nie o bajeczki o duchach...
[/quote]


Właściciel jest za granicą, historyjke o duchach wymyślił wiele lat temu żeby nie robiono w budynku pijackich schadzek. co jakis czas pojawia się nowa opowieść, że ktoś wszedł i cos go tam nastraszyło, ale to ma tyle wspolnego z prawda co historyjka o tym, że bociany przynoszą dzieci... wszystko po to żeby nie dewastowano budynku... każdy chroni swoją własność jak może, nawet na odległość przy pomocy "duuuchów"
[quote name='wiemktoryto' timestamp='1307696992' post='488057']
wie ktoś co jest z tym domem, czego stoi pusty ? gdzie właściciele itd. chodzi mi o prawdę, a nie o bajeczki o duchach...
[/quote]


Właściciel jest za granicą, historyjke o duchach wymyślił wiele lat temu żeby nie robiono w budynku pijackich schadzek. co jakis czas pojawia się nowa opowieść, że ktoś wszedł i cos go tam nastraszyło, ale to ma tyle wspolnego z prawda co historyjka o tym, że bociany przynoszą dzieci... wszystko... rozwiń
Avatar
eem / 10 czerwca 2011 o 12:00
[quote name='wiemktoryto' timestamp='1307696992' post='488057']
wie ktoś co jest z tym domem, czego stoi pusty ? gdzie właściciele itd. chodzi mi o prawdę, a nie o bajeczki o duchach...
[/quote]
Avatar
dfhg / 10 czerwca 2011 o 11:56
A ktoś wie czy w opuszczonym domu na al. Kraśnickich, na przeciwko szpitala, wciąż straszy?
Avatar
hooligans / 10 czerwca 2011 o 11:45
Trzeba zadzwonić po Mulder i Scully z Archiwum X
Avatar
tom / 10 czerwca 2011 o 11:23
kiedys tez wpadlismy na pomysl z kolegami zeby pojechac do tego domu i jak juz bylismy na podworku to przegonil nas bardzo niezyczliwy sasiad. Dom ponoc stoi na starym cmentarzu. Zwroccie uwage ze po drugiej stronie ulicy tez stoja dwa nizamieszkale i opuszczone domy...
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 7 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 12

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 8

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 40 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 236 52

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 16

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 62 64

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 22 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 19 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!