Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

27 grudnia 2009 r.
13:56
Edytuj ten wpis

Jest praca przy zbiorze truskawek, ale w Hiszpanii

0 10 A A

Masz więcej niż 21 lat, ale mniej niż 45? Nie boisz się fizycznej pracy? Za zbieranie truskawek w Hiszpanii możesz dostać 37 euro dniówki. Chętni mogą się zgłaszać tylko do 10 stycznia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ofertą pracy w Hiszpanii dysponuje Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Chełmie. Nazwa placówki nie powinna jednak zmylić, bo zarówno ta, jak i inne propozycje adresowane są nie tylko do młodych ludzi.

– Trafiają do nas różne oferty pracy – mówi Wiesław Wróblewski, dyrektor Centrum. – Faktycznie najwięcej dla młodzieży, ale również osoby starsze mogą znaleźć u nas coś dla siebie. Przykładem jest m.in. ta ostatnia propozycja. Poszukiwane są kobiety, które chciałyby zbierać truskawki w hiszpańskiej prowincji Huelva.

Kto może się zgłaszać? – Kobiety w wieku 21-45 lat, o dobrym stanie zdrowia – mówi Wróblewski. – Mile widziane będzie prawo jazdy i doświadczenie w pracy przy zbiorach owoców.
Dobra wiadomość jest taka, że nie ma limitu zgłoszeń. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby na plantację wyjechała nawet duża grupa chętnych.

Praca, już na miejscu, rozpocznie się jeszcze w styczniu lub na przełomie stycznia i lutego 2010. Pracodawca przewiduje 39-godzinny tydzień pracy i jeden dzień wolny. Co można zyskać?
– Na rękę za dzień pracy kobiety dostaną 37,20 euro – mówi dyrektor Centrum. – Koszty zakwaterowania opłaca pracodawca, ale pracownicy sami płacą za wyżywienie. Co jeszcze? 115 euro za podróż z Polski do Hiszpanii będzie odliczona pracownikowi z pensji. Za podróż powrotną zapłaci pracodawca, ale tylko w przypadku, jeśli pracownik spełni warunki umowy.

Te warunki, to między innymi przepracowanie minimum trzech miesięcy. Warto zaznaczyć, że chętni do pracy w Hiszpanii muszą jeszcze wziąć pod uwagę samodzielne opłacenie ubezpieczenia społecznego (80,49 euro miesięcznie).

Kobiety chętne do skorzystania z tej oferty powinny się zgłaszać jeszcze do 10 stycznia, do Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Chełmie, przy ul. Lwowskiej 51, pok. 319. Pracownicy centrum czekają w godz. 8-15. O szczegóły można spytać też telefonicznie, pod numerami: 082 565 56 46 lub 082 565 92 99.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Icek Bimberman / 20 lutego 2015 o 14:11

Burdele w całej tzw.unii na was tylko czekają.

Avatar
Akotyn / 20 lutego 2015 o 12:22

W Hiszpanii to można zarobić na waciki, albo nawet nie. Do Norwegii jedźcie jak chcecie zarobić. Z serwisem pracaidealna.pl podobno jest łatwiej.

Avatar
betty1180 / 29 grudnia 2009 o 00:13
betty1180 napisał:
ja tez uwazam ze to jakis obòz pracy tak jak to by£o we w£oszech.a wiecie ludzie co jest w tym wszystkim najgorsze?-a to ze do obozòw pracy we W£oszech polakòw wywozili pIolacy,swòj swojego-ludzie do czego to dochodzi?w jakim my swiecie zyjemy?I NIECH NIKT TAM NIE JEDZIE
Avatar
betty1180 / 29 grudnia 2009 o 00:09
tosiek napisał:
Może być jak z tymi filipinkami co pod parczewem na pieczarkach pracowały .......a po drugie w ogłoszeniu OHP nawet nazwy pracodawcy nie ma żeby chociaż w internecie móc sprawdzić po trzecie to hiszpania drugie po włoszech obozy pracy

ja tez uwazam ze to jakis obòz pracy tak jak to by£o we w£oszech.a wiecie ludzie co jest w tym wszystkim najgorsze?-a to ze do obozòw pracy we W£oszech polakòw wywozili pIolacy,swòj swojego-ludzie do czego to dochodzi?w jakim my swiecie zyjemy?[size=7][font="Arial Black"][/font][/size] I NIECH NIKT TAM NIE JEDZIE

ja tez uwazam ze to jakis obòz pracy tak jak to by£o we w£oszech.a wiecie ludzie co jest w tym wszystkim najgorsze?-a to ze do obozòw pracy we W£oszech polakòw wywozili pIolacy,swòj swojego-ludzie do czego to dochodzi?w... rozwiń
Avatar
betty1180 / 28 grudnia 2009 o 23:54
[quote name='gracja96' date='27.12.2009, 17:39:21' post='210872']
Za takie pieniądze to można po du*** sie podrapać a nie truskawki zbierać cały dzień.
[p / popieram-za 37 euro dziennie-smiechu warte,takie prace p£aci sie conajmniej 10 euro za godzinè a jak hiszpanie nie chcà p£acic to niech sobie sami zbierajà.a po drugie to cos tu mi siè nie podoba,bo potrzebujà tylko kobiet-interesujàce.LUDZIE TRZYMAJCIE SIE OD TEGO Z DALEKA,BO COS TU JEST NIE TAK-I NIECH NIKT SIE TAM NIE WYBIERA.
[quote name='gracja96' date='27.12.2009, 17:39:21' post='210872']
Za takie pieniądze to można po du*** sie podrapać a nie truskawki zbierać cały dzień.
[p / popieram-za 37 euro dziennie-smiechu warte,takie prace p£aci sie conajmniej 10 euro za godzinè a jak hiszpanie nie chcà p... rozwiń
Avatar
tosiek / 28 grudnia 2009 o 03:23
Może być jak z tymi filipinkami co pod parczewem na pieczarkach pracowały .......a po drugie w ogłoszeniu OHP nawet nazwy pracodawcy nie ma żeby chociaż w internecie móc sprawdzić po trzecie to hiszpania drugie po włoszech obozy pracy
Avatar
mosquito / 27 grudnia 2009 o 23:29
A czy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Chełmie sprawdziło tego pracodawcę ? Czy dalej tylko rozprawiają o pierduletach ?
Avatar
mosquito / 27 grudnia 2009 o 23:24
lewizna i ściema ! Już możecie się poczuć wydmuchani.
Avatar
Gość / 27 grudnia 2009 o 21:16
taa czemu wolą kobietów niż mezczyzn? i moga jeszcze znecac sie na nimi
Avatar
gracja96 / 27 grudnia 2009 o 17:39
Za takie pieniądze to można po du*** sie podrapać a nie truskawki zbierać cały dzień.
Avatar
Icek Bimberman / 20 lutego 2015 o 14:11

Burdele w całej tzw.unii na was tylko czekają.

Avatar
Akotyn / 20 lutego 2015 o 12:22

W Hiszpanii to można zarobić na waciki, albo nawet nie. Do Norwegii jedźcie jak chcecie zarobić. Z serwisem pracaidealna.pl podobno jest łatwiej.

Avatar
betty1180 / 29 grudnia 2009 o 00:13
betty1180 napisał:
ja tez uwazam ze to jakis obòz pracy tak jak to by£o we w£oszech.a wiecie ludzie co jest w tym wszystkim najgorsze?-a to ze do obozòw pracy we W£oszech polakòw wywozili pIolacy,swòj swojego-ludzie do czego to dochodzi?w jakim my swiecie zyjemy?I NIECH NIKT TAM NIE JEDZIE
Avatar
betty1180 / 29 grudnia 2009 o 00:09
tosiek napisał:
Może być jak z tymi filipinkami co pod parczewem na pieczarkach pracowały .......a po drugie w ogłoszeniu OHP nawet nazwy pracodawcy nie ma żeby chociaż w internecie móc sprawdzić po trzecie to hiszpania drugie po włoszech obozy pracy

ja tez uwazam ze to jakis obòz pracy tak jak to by£o we w£oszech.a wiecie ludzie co jest w tym wszystkim najgorsze?-a to ze do obozòw pracy we W£oszech polakòw wywozili pIolacy,swòj swojego-ludzie do czego to dochodzi?w jakim my swiecie zyjemy?[size=7][font="Arial Black"][/font][/size] I NIECH NIKT TAM NIE JEDZIE

ja tez uwazam ze to jakis obòz pracy tak jak to by£o we w£oszech.a wiecie ludzie co jest w tym wszystkim najgorsze?-a to ze do obozòw pracy we W£oszech polakòw wywozili pIolacy,swòj swojego-ludzie do czego to dochodzi?w... rozwiń
Avatar
betty1180 / 28 grudnia 2009 o 23:54
[quote name='gracja96' date='27.12.2009, 17:39:21' post='210872']
Za takie pieniądze to można po du*** sie podrapać a nie truskawki zbierać cały dzień.
[p / popieram-za 37 euro dziennie-smiechu warte,takie prace p£aci sie conajmniej 10 euro za godzinè a jak hiszpanie nie chcà p£acic to niech sobie sami zbierajà.a po drugie to cos tu mi siè nie podoba,bo potrzebujà tylko kobiet-interesujàce.LUDZIE TRZYMAJCIE SIE OD TEGO Z DALEKA,BO COS TU JEST NIE TAK-I NIECH NIKT SIE TAM NIE WYBIERA.
[quote name='gracja96' date='27.12.2009, 17:39:21' post='210872']
Za takie pieniądze to można po du*** sie podrapać a nie truskawki zbierać cały dzień.
[p / popieram-za 37 euro dziennie-smiechu warte,takie prace p£aci sie conajmniej 10 euro za godzinè a jak hiszpanie nie chcà p... rozwiń
Avatar
tosiek / 28 grudnia 2009 o 03:23
Może być jak z tymi filipinkami co pod parczewem na pieczarkach pracowały .......a po drugie w ogłoszeniu OHP nawet nazwy pracodawcy nie ma żeby chociaż w internecie móc sprawdzić po trzecie to hiszpania drugie po włoszech obozy pracy
Avatar
mosquito / 27 grudnia 2009 o 23:29
A czy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Chełmie sprawdziło tego pracodawcę ? Czy dalej tylko rozprawiają o pierduletach ?
Avatar
mosquito / 27 grudnia 2009 o 23:24
lewizna i ściema ! Już możecie się poczuć wydmuchani.
Avatar
Gość / 27 grudnia 2009 o 21:16
taa czemu wolą kobietów niż mezczyzn? i moga jeszcze znecac sie na nimi
Avatar
gracja96 / 27 grudnia 2009 o 17:39
Za takie pieniądze to można po du*** sie podrapać a nie truskawki zbierać cały dzień.