niedziela, 22 października 2017 r.

Chełm

Juwenalia w Chełmie (pełny program)

  Edytuj ten wpis
Dodano: 10 maja 2010, 20:29

Chełmskie juwenalia startują 13 maja. Nie zabraknie atrakcji dla studentów, ale też starszych i młodszych mieszkańców miasta. Będą koncerty, turnieje koszykówki ulicznej i występy kabaretów. Tu znajdziesz pełny program imprezy.

13.V Park Miejski przy ul. Lubelskiej
16:00-16:45 Power Play
16:50-17:35 Mega Dance
17:40- 18:10 Oversalted Rice Zespół studencki PWSZ
18:10-18:20 konkursy
18:20- 19:10 Myly Ludzie
19:15- 20:00 CF98
20:05- 20:55 Rotten Bark
21:00-22:00 Koniec Świata

14.V Park Miejski przy ul. Lubelskiej
16:00 Zarys Zdarzeń - Ultimatum
18:00 Tallib
18:00- 18:45 Kabaret Szarpanina ze Szczecina
18:50- 19:35 Chłopaki z Szarego Tłumu
19:40- 20:25 Lemon Grass
20:30- 21:15 East West Rockers
21:20- 22:00 Press

Imprezy towarzyszące:
Akcja Rejestracji potencjalnych dawców szpiku. "DOBRY DO SZPIKU KOŚCI" ( Park Miejski )

Czwartek 13.05.2010 godz. 16:00 Strong Żak (Park Miejski): Przeciąganie lin , Przeciąganie samochodu, Toczenie opony, Spacer Drwala ,Spacer Farmera na Rzut piłką lekarską, Ciągnięcie przyczepki z hostessami, Waga płaczu, Konkurencja wiązana: worki + akumulator, Bieg z hostessą.

Piątek 14.05.2010 r. Godz. 15:00 Streetball (Boiska Orlik przy ul.Sienkiewicza.)
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Klaudia
organizator
NoName
(14) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Klaudia
Klaudia (9 maja 2011 o 18:29) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
to się zaczyna 12 maja.. przecież czwartek to 12, a piątek to 13..
Rozwiń
organizator
organizator (15 maja 2010 o 13:55) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
jesteście tacy mądrzy??... 13. policja zamknęła imprezę jakby jakiś widz nie zauważył niebieskich kogutów!!!! drugiego dnia EWR dali świetny koncert!! co do prądu... w K2 na Solaris też wywalało i już nie zagrali a u nas grali do końca!!... wiecie co Koniec Świata powiedzieli, że zdarzyło się im zagrać krótsze koncerty!! Ci którzy poczekali do końca(14.) posłuchali FF z Naszymi rodzimymi CZST, później EWR i na końcu oglądali LLCB... nie pożałowali!!
Rozwiń
NoName
NoName (14 maja 2010 o 16:36) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Buuu!!!! Żenada!!!
Zgłoś
2. Napisał(a) Chełmianin, 14-05-2010 15:18
I dobrze że disco w polu było tak wcześnie bo to muzyka dla dzieci i alkoholików! To mają być juwenalia??! Stado pijaków i ćpunów?! I do tego miast ma przyjechać jakiś dobry zespół jak się ich ze sceny wygania?! Jak można tak to zorganizować! Brawo dla władz!
Zgłoś
3. Napisał(a) No Name, 14-05-2010 15:16
nawet transmisji jeszcze nie ma czyli chyba nic się tam nie dzieje ;D Porażka na całego!
Zgłoś
4. Napisał(a) No Name, 14-05-2010 15:14
"jest już ciemno" bo było ciemno? Ludziska co wczoraj ze mną śpiewali Dziś bierzemy sobie śpiewniki kościelne bo nikt nam nie zagra
Zgłoś
5. Napisał(a) ., 14-05-2010 14:49
Dzisiaj będzie MESHKA PARTY ewentualnie "Jest już ciemno" jak prądu zabraknie.
Zgłoś
6. Napisał(a) .., 14-05-2010 13:41
bedzie cos dzisiaj czy nie ma po co isc??? ktos cos wie? jakis kontakt do organizatorow???
Zgłoś
7. Napisał(a) No Name, 14-05-2010 13:24
Gwiazda wieczoru gra 10 minut ;D Mmm po prostu koncert jak się patrzy!!!
Zgłoś
8. Napisał(a) Chełmianin, 14-05-2010 13:23
Jestem wielce zniesmaczony organizacją tegorocznych juwenaliów! Żenada!
Zgłoś
9. Napisał(a) Chełmianin, 14-05-2010 13:19
I dobrze że disco w polu było tak wcześnie bo to muzyka dla dzieci i alkoholików! To mają być juwenalia??! Stado pijaków i ćpunów?! I do tego miast ma przyjechać jakiś dobry zespół jak się ich ze sceny wygania?! Jak można tak to zorganizować! Brawo dla władz!
Zgłoś
10. Napisał(a) Chełmianin, 14-05-2010 13:17
Ale żenada!!! Jak można zespoły ze sceny zganiać!!!
Zgłoś
11. Napisał(a) No Name, 14-05-2010 13:15
Jeszcze niech dziś napięcie siądzie parę razy i EWR pomyśli że po jakaś wieś nie miasto!
Zgłoś
12. Napisał(a) No Name, 14-05-2010 13:13
Organizatorzy się popisali! Brawo!
Zgłoś
13. Napisał(a) Chełmianin, 14-05-2010 13:12
Gwiazda wieczoru gra 10 minut ;D Mmm po prostu koncert jak się patrzy!!!
Zgłoś
14. Napisał(a) No Name, 14-05-2010 13:10
tak tak jeszcze miejsce zmiencię ;D Na pewno tłum będzie tak jak wczoraj Powodzenia
Zgłoś
15. Napisał(a) No Name, 14-05-2010 13:09
Ale żenada!!! Jak można zespoły ze sceny zganiać!!!
Zgłoś
16. Napisał(a) Chełmianin, 14-05-2010 13:07
I dobrze że disco w polu było tak wcześnie bo to muzyka dla dzieci i alkoholików! To mają być juwenalia??! Stado pijaków i ćpunów?! I do tego miast ma przyjechać jakiś dobry zespół jak się ich ze sceny wygania?! Jak można tak to zorganizować! Brawo dla władz!
Rozwiń
ja
ja (14 maja 2010 o 12:31) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Masz racje propo tego zdechłego disco polo, ku...wa ludzie dajcie sobie spokoj z tym shitem to juz wymarlo tylko w takim chelmie to zostalo, az wstyd jak ktos przyjezdza i stwierdza ze piosenki sa o zdechluch swiniach co to ma byc ku...wa? ten smieszny weselny zespol co nic nie umie Power Play to kpina na maxa byla!
Rozwiń
~gosc~
~gosc~ (14 maja 2010 o 12:06) 0