poniedziałek, 22 stycznia 2018 r.

Chełm

Kocie skóry i nielegalny arsenał u 54-latka (zdjęcia)

Dodano: 11 września 2017, 12:18
Autor: jsz

54-latek z okolic Ludwina odpowie za kłusownictwo, nielegalne posiadanie broni palnej i amunicji. Mężczyznę zatrzymali kryminalni z Łęcznej. Na jego posesji znaleźli ponad setkę wyprawionych skór zwierząt, w tym również kotów

Skóry odnaleziono podczas przeszukania budynków gospodarczych, na posesji 54-latka. Były tam również zamrożone tusze zwierząt, a także ich poroża i racice.

Kryminalni trafili również na pokaźny arsenał: karabin, dubeltówkę, kilkanaście sztuk amunicji oraz przyrządy do jej wyrobu. Mundurowi znaleźli także urządzenia do nielegalnego połowu ryb. Kłusownik usłyszy zarzuty za nielegalne posiadane broni palnej, a także bezprawne pozyskanie tuszy oraz trofeów zwierząt łownych.

Posiadanie, wytwarzanie czy wprowadzanie do obrotu narzędzi i urządzeń przeznaczonych do kłusownictwa jest przestępstwem. Grozi za to grzywna, ograniczenia wolności lub do roku więzienia. Samo kłusownictwo zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności. Za natomiast posiadane broni palnej można spędzić w więzieniu nawet 8 lat.

WIDEO

Czytaj więcej o: Ludwin kłusownictwo
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
TakaPrzyczyna
(17) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (11 września 2017 o 20:02) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Po słowiańsku skarpety z kociąt robili... Ksiądz w skarpetach z kota chodził. W Lublinie gacie, portki i Bóg wie co jeszcze mieli z kotów. Dominikanie w XII wieku już posiadali skarpety z kotów i innych futerkowców. W Lublinie to było. Resztą fekaliów karmili zwierzęta domowe. Lublin ma Pi x 700 lat. Jeszcze parę lat wstecz mieli w zagrodach i wielbłądy, słonie, a jeszcze wcześniej mamuty. W Piaskach w woj. lubelskim są odnotowane te przypadki. Jak myślicie? Co się z nimi stało? Za sto lat będą takie krzywdzące komentarze jak będziesz niszczył smartfona. .. .?
Rozwiń
Gość
Gość (11 września 2017 o 19:49) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
s***el
Rozwiń
TakaPrzyczyna
TakaPrzyczyna (11 września 2017 o 17:00) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Btw. czy to nie jest przypadkiem ten typek z Podzamcza, co zbierał potrącone martwe zwierzęta z pobocza trasy 820? Robił lepszą robotę niż KOM-EKO. Tam się ciagle samochody nad jeziorka śpieszą, i potrącają głupie zwierzęta, czasem ludzi, rowerzystów, i czasem dzieci, i niejednokrotnie sarny i jelenie. Wiem, bo niejedna osoba znajoma zginęła, też dziesięciokrotnie dopadła mnie w ten sposób utrata prywatnych kotów i psów. On zbierał już nieżywe, z pobocza. Zlecam ostrożność w pochopnych samo-sądach, bo winą obarczać należy najbardziej Dyrekcję Dróg, Marszałka, Starostę i Wojewodę, czyli WŁADZE... za to, że od akcesji do UE, tylko obiecują i obiecują i obiecują, że przy Trasie 820 na Sosnowicę będzie zbudowany chodnik i  ścieżka rowerowa. Póki co potrącenia są tam codziennością. I nie mówię tylko o rozjechanych ślimakach! Status własnościowy jezdni nie pozwala Gminie Ludwin, ani Podzamczu zbudować tam własnych ścieżek, aby poprawic BEZPIECZEŃSTWO.
Rozwiń
GARBARZ_GinącyZawód
GARBARZ_GinącyZawód (11 września 2017 o 16:46) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
undefined napisał:
W miastach hipsterzy się bawią w piwiarniach i burgerowniach,
 w sieciowych kawiarniach i kosmicznych burgerowniach*
To Łowca i Artysta!
i przy okazji nielicencjonowany morderca
undefined napisał:
50tysiecy kary dla tego smiecia
 Tysiąc pięćset max i rekwirancja towaru
undefined napisał:
Kocie skóry są najlepsze na reumatyzm. Każdy to wie.
 Alle to psie mięsko najlepiej smakuje :)
Rozwiń
fretyssfg
fretyssfg (11 września 2017 o 15:33) -1
Zaloguj się, aby oddać głos
Oczywiście z jedną uwagą : kot musi byc żywy i ciepły. Taka ściągnięta skóra jest równie skuteczna co niedżwiedzia, z dzika, z lisa. Tak samo "wygrzeje" reumatyzm.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (17)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!