Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

24 sierpnia 2016 r.
9:07

Kolejny wypadek busa. Jedna osoba nie żyje, trzy są w szpitalu

Autor: Zdjęcie autora dudi
37 12 A A

Jedna osoba nie żyje, a trzy są w szpitalu. Bus, którym jechali obywatele Ukrainy uderzył w drzewo.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W środę około godziny 4.00 dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Natalin na terenie gminy Kamień.

Kierujący samochodem marki Renault Trafic 39-letni obywatel Ukrainy zjechał z drogi na przeciwległe pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Samochodem podróżowały 4 osoby, obywatele Ukrainy.

29-letnia pasażerka poniosła śmierć na miejscu. Pozostałe dwie pasażerki i kierowca z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Kierujący samochodem mężczyzna był trzeźwy.

Teraz policjanci prowadzą postępowanie, którego celem jest wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

We wtorek również doszło do tragicznego wypadku z udziałem busa. Pięć osób zginęło, a dwie są ranne: Tragiczny wypadek na obwodnicy Lublina

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
! ---> ? / 27 sierpnia 2016 o 10:42
 Nie, nie małolaty. Pisze te komentarze ktoś nie tknięty nawet dysleksją, operujący nieżle językiem. Ktoś na swój sposób wyrafinowany i - perfidny. Takie celowe zadanie: zdyskredytować nie tyle ukraińskich kierowców, ile cały naród ukraiński, któremu nawet nie przyznaje racji bytu.
Avatar
Gość / 24 sierpnia 2016 o 14:36
tak sobie myślę że te komentarze piszą małolaty siedzące w domu przy kompie przez całe wakacje i cieszy ich to, że ktoś się denerwuje gdy jest przez nich wyzywany i obrażany.
Avatar
Gość / 24 sierpnia 2016 o 13:04
komentarze godne katolików!!!!!!!!!!
Avatar
niedającysięotumanić / 24 sierpnia 2016 o 11:03
... chciałbyś , ruskie ścierwo , nie ? nie do końca lubie tych fałszywców i podelców ale was , rusków , nienawidzę i boję się jeszcze gorzej niż ukrów . i wiem że dużo ryzykuje robiąc ten  ( piątek niedaleko ) wpis ale pomimo to . paszoł won za ural . już . i nie staraj się skłócić PL vs UA bo ludzie u nas nie są aż tak głupi jak Ci się Wołodia wydaje .
Avatar
opiniak.tom / 24 sierpnia 2016 o 10:59
Jeszcze raz ci powtarzam, że przewozy regularne tak jak piszesz można wykonywać w Polsce tylko samochodem zabierającym więcej niż 10 osób, czyli autobusem (w skrócie busem) a to co nazywa się busem to tak jak napisałem jest nazwą pojazdu potoczną. Busem nazywa się także blaszaki do przewozu towarów. Mnie chodziło o to, że komentujący wczorajszy wypadek po skojarzeniu tytułu "Wypadek busa" zaczęli domniemywać, że chodzi o busa rejsowego, czyli kursującego np z Puław do Lublina i w komentarzach ciągle dopytywali jakiej relacji był ten bus. Rozbił się nie bus tylko samochód osobowy siedmioosobowy ewentualnie 8-mio lub 9-cio. tak więc zanim skrytykujesz zacznij szukać w tym co napisałem logiki, bo widać że nie zrozumiałeś o co chodziło
Jeszcze raz ci powtarzam, że przewozy regularne tak jak piszesz można wykonywać w Polsce tylko samochodem zabierającym więcej niż 10 osób, czyli autobusem (w skrócie busem) a to co nazywa się busem to tak jak napisałem jest nazwą pojazdu potoczną. Busem nazywa się także blaszaki do przewozu towarów. Mnie chodziło o to, że komentujący wczorajszy wypadek po skojarzeniu tytułu "Wypadek busa" zaczęli domniemywać, że chodzi o busa rejsowego, czyli kursującego np z Puław do Lublina i w komentarzach ciągle dopytywali jakiej relacji był te... rozwiń
Avatar
Gość / 24 sierpnia 2016 o 10:52
Dwa wypadki, tutaj Może wchodzić w grę również zmęczenie nie tylko umiejętności... Kolejki na przejściach robią swoje... a wiadomo jak to jest każdy najszybciej chce dotrzeć do celu.
Avatar
Gość / 24 sierpnia 2016 o 10:21
Specjalista id motoryzacji napisał -"Jak można reno czy jumpera nazwać rejsowym busem ". Uśmiać i popłakać można się tylko!!! MOŻNA tak nazwać takie auto skoro kursuje w transporcie osobowym i wykonuje regularne przewozy!!! Nie ma natomiast w Prawie o ruchu drogowym określenia-"bus". Jest to potoczna nazwa małego rozmiarami autobusu, mogącego zabrać nawet około 20 osób. Nie musi każdy bus być "rejsowy" bo mój kolega ma busa na 16 osób, którym zabiera rodzinę do kościoła. I trzeba pamiętać że inne określenia typu np Vany dotyczą rodzaju nadwozia a nie funkcji auta. Określenie "rejsowe busy" to już nawet co innego co nijak ma się do powyższych określeń.
Specjalista id motoryzacji napisał -"Jak można reno czy jumpera nazwać rejsowym busem ". Uśmiać i popłakać można się tylko!!! MOŻNA tak nazwać takie auto skoro kursuje w transporcie osobowym i wykonuje regularne przewozy!!! Nie ma natomiast w Prawie o ruchu drogowym określenia-"bus". Jest to potoczna nazwa małego rozmiarami autobusu, mogącego zabrać nawet około 20 osób. Nie musi każdy bus być "rejsowy" bo mój kolega ma busa na 16 osób, którym zabiera rodzinę do kościoła. I trzeba pamiętać że inne określenia ty... rozwiń
Avatar
Karol / 24 sierpnia 2016 o 09:58
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Tylko już nie piszcie w komentarzach o tych busach. Bus to jest potoczna nazwa małego autobusu rejsowego a to co wczoraj w Lublinie i dziś w Chełmie się rozbiło to są samochody osobowe zabierające 7-9 osób czyli innymi słowy Vany. Jak można reno czy jumpera nazwać rejsowym busem co wczoraj w komentarzach wielokrotnie pisano. róznica kolosalna
Avatar
Karol / 24 sierpnia 2016 o 09:58
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Tylko już nie piszcie w komentarzach o tych busach. Bus to jest potoczna nazwa małego autobusu rejsowego a to co wczoraj w Lublinie i dziś w Chełmie się rozbiło to są samochody osobowe zabierające 7-9 osób czyli innymi słowy Vany. Jak można reno czy jumpera nazwać rejsowym busem co wczoraj w komentarzach wielokrotnie pisano. róznica kolosalna
Avatar
.... / 24 sierpnia 2016 o 09:25
...i  dziwnym zbiegiem okoliczności jest to wypadek UKRAIŃSKIEGO busa. Tak jeżdżą kierowcy z Ukrainy i możecie sobie gadać co chcecie oni mają żadną kulturę jazdy. Dwa wypadki w ciągu jednej doby, na niewielkim terytorium - obydwa spowodowane przez kierowców z UA. Przed wakacjami był przecież jeszcze jeden w którym zginęły 2 osoby. Kierowca też z Ukrainy. Przypadek ? Czy smutna prawda ?
Avatar
! ---> ? / 27 sierpnia 2016 o 10:42
 Nie, nie małolaty. Pisze te komentarze ktoś nie tknięty nawet dysleksją, operujący nieżle językiem. Ktoś na swój sposób wyrafinowany i - perfidny. Takie celowe zadanie: zdyskredytować nie tyle ukraińskich kierowców, ile cały naród ukraiński, któremu nawet nie przyznaje racji bytu.
Avatar
Gość / 24 sierpnia 2016 o 14:36
tak sobie myślę że te komentarze piszą małolaty siedzące w domu przy kompie przez całe wakacje i cieszy ich to, że ktoś się denerwuje gdy jest przez nich wyzywany i obrażany.
Avatar
Gość / 24 sierpnia 2016 o 13:04
komentarze godne katolików!!!!!!!!!!
Avatar
niedającysięotumanić / 24 sierpnia 2016 o 11:03
... chciałbyś , ruskie ścierwo , nie ? nie do końca lubie tych fałszywców i podelców ale was , rusków , nienawidzę i boję się jeszcze gorzej niż ukrów . i wiem że dużo ryzykuje robiąc ten  ( piątek niedaleko ) wpis ale pomimo to . paszoł won za ural . już . i nie staraj się skłócić PL vs UA bo ludzie u nas nie są aż tak głupi jak Ci się Wołodia wydaje .
Avatar
opiniak.tom / 24 sierpnia 2016 o 10:59
Jeszcze raz ci powtarzam, że przewozy regularne tak jak piszesz można wykonywać w Polsce tylko samochodem zabierającym więcej niż 10 osób, czyli autobusem (w skrócie busem) a to co nazywa się busem to tak jak napisałem jest nazwą pojazdu potoczną. Busem nazywa się także blaszaki do przewozu towarów. Mnie chodziło o to, że komentujący wczorajszy wypadek po skojarzeniu tytułu "Wypadek busa" zaczęli domniemywać, że chodzi o busa rejsowego, czyli kursującego np z Puław do Lublina i w komentarzach ciągle dopytywali jakiej relacji był ten bus. Rozbił się nie bus tylko samochód osobowy siedmioosobowy ewentualnie 8-mio lub 9-cio. tak więc zanim skrytykujesz zacznij szukać w tym co napisałem logiki, bo widać że nie zrozumiałeś o co chodziło
Jeszcze raz ci powtarzam, że przewozy regularne tak jak piszesz można wykonywać w Polsce tylko samochodem zabierającym więcej niż 10 osób, czyli autobusem (w skrócie busem) a to co nazywa się busem to tak jak napisałem jest nazwą pojazdu potoczną. Busem nazywa się także blaszaki do przewozu towarów. Mnie chodziło o to, że komentujący wczorajszy wypadek po skojarzeniu tytułu "Wypadek busa" zaczęli domniemywać, że chodzi o busa rejsowego, czyli kursującego np z Puław do Lublina i w komentarzach ciągle dopytywali jakiej relacji był te... rozwiń
Avatar
Gość / 24 sierpnia 2016 o 10:52
Dwa wypadki, tutaj Może wchodzić w grę również zmęczenie nie tylko umiejętności... Kolejki na przejściach robią swoje... a wiadomo jak to jest każdy najszybciej chce dotrzeć do celu.
Avatar
Gość / 24 sierpnia 2016 o 10:30
-1
Znowu ukry się rozbiły... dlaczego Polska i polacy to tacy głupcy? Powinniśmy Ukrom nakazać robienie prawa jazdy u nas i tyle. I niech bulą kasę za kursy i egzaminy , trochę by się banderowcy nauczyli jeździć, a nie tylko nachlane albo naćpane prowadzą... skandal. Zamknąć granicę i niech Putin robi z nimi swoje jak mu się podoba!
Avatar
Gość / 24 sierpnia 2016 o 10:21
Specjalista id motoryzacji napisał -"Jak można reno czy jumpera nazwać rejsowym busem ". Uśmiać i popłakać można się tylko!!! MOŻNA tak nazwać takie auto skoro kursuje w transporcie osobowym i wykonuje regularne przewozy!!! Nie ma natomiast w Prawie o ruchu drogowym określenia-"bus". Jest to potoczna nazwa małego rozmiarami autobusu, mogącego zabrać nawet około 20 osób. Nie musi każdy bus być "rejsowy" bo mój kolega ma busa na 16 osób, którym zabiera rodzinę do kościoła. I trzeba pamiętać że inne określenia typu np Vany dotyczą rodzaju nadwozia a nie funkcji auta. Określenie "rejsowe busy" to już nawet co innego co nijak ma się do powyższych określeń.
Specjalista id motoryzacji napisał -"Jak można reno czy jumpera nazwać rejsowym busem ". Uśmiać i popłakać można się tylko!!! MOŻNA tak nazwać takie auto skoro kursuje w transporcie osobowym i wykonuje regularne przewozy!!! Nie ma natomiast w Prawie o ruchu drogowym określenia-"bus". Jest to potoczna nazwa małego rozmiarami autobusu, mogącego zabrać nawet około 20 osób. Nie musi każdy bus być "rejsowy" bo mój kolega ma busa na 16 osób, którym zabiera rodzinę do kościoła. I trzeba pamiętać że inne określenia ty... rozwiń
Avatar
Karol / 24 sierpnia 2016 o 09:58
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Tylko już nie piszcie w komentarzach o tych busach. Bus to jest potoczna nazwa małego autobusu rejsowego a to co wczoraj w Lublinie i dziś w Chełmie się rozbiło to są samochody osobowe zabierające 7-9 osób czyli innymi słowy Vany. Jak można reno czy jumpera nazwać rejsowym busem co wczoraj w komentarzach wielokrotnie pisano. róznica kolosalna
Avatar
Karol / 24 sierpnia 2016 o 09:58
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Tylko już nie piszcie w komentarzach o tych busach. Bus to jest potoczna nazwa małego autobusu rejsowego a to co wczoraj w Lublinie i dziś w Chełmie się rozbiło to są samochody osobowe zabierające 7-9 osób czyli innymi słowy Vany. Jak można reno czy jumpera nazwać rejsowym busem co wczoraj w komentarzach wielokrotnie pisano. róznica kolosalna
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 3 1

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 3 0

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach
27 maja 2018, 10:00

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach 0 0

W niedzielę, 27 maja o godz. 10 na Skwerze Niepodległości w Puławach odbędzie się Wiosenny Kiermasz Klubu Twórców Ludowych.

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 24 15

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce od soboty w Lublinie

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce od soboty w Lublinie 2 0

W ten weekend Lublin będzie gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski. Uroczyste otwarcie zaplanowano na sobotę, o godz. 17.30. Zawody oczywiście odbędą się na nowym stadionie przy Al. Piłsudskiego 22

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona 0 0

Bez tytułu, bez nadmiaru strof. Ale z cennymi uwagami stołecznego poety. Akurat coś na sobotni poranek

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie 1 0

W sobotę najważniejszy mecz klubowego sezonu. Punktualnie o 20.45 na stadionie w Kijowie w meczu finałowym zagrają Real Madryt i Liverpool

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 5 1

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Dni Puław 2018: Mieszkańcy zatańczyli poloneza [zdjęcia, wideo] 16 5

Kilkaset par zatańczyło w piątek poloneza na placu Chopina w Puławach. Na koniec mieszkańcy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze
film

Ciężka sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej. Zemdlała pielęgniarka, która była sama na dyżurze 202 22

– Totalne fiasko – tak pielęgniarki ze szpitala wojewódzkiego przy al. Kraśnickiej w Lublinie oceniają dzisiejsze rozmowy z dyrekcją w sprawie podwyżek wynagrodzeń. Kilkadziesiąt pielęgniarek nadal jest na L4. Na poniedziałek zaplanowano kolejną turę rozmów.

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych?

Eurojackpot losowanie 25.05.2018. Czy ktoś wygra 385 milionów złotych? 2 1

Kolejna gigantyczna kumulacja w loterii Eurojackpot. Już dziś 25.05.2018 r. do wygrania jest aż 385 mln zł. Sprawdź wyniki losowania i zwycięskie liczby. Czy ktoś zgarnie główną wygraną?

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie

Bezsenność. Fatalna noc, godzina po godzinie 0 3

Nie ma tu recepty, ale każdy kto nie może zasnąć, łatwo zidentyfikuje się z podmiotem lirycznym

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!