Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

16 sierpnia 2010 r.
14:41
Edytuj ten wpis

Krasnystaw: Renault z pijanym kierowcą przefrunęło przez płot

Autor: Zdjęcie autora (bar)
0 15 A A

Na ul. Lwowskiej rozpędzony renault megane zjechał na przeciwny pas ruchu, pokonał przydrożny rów, dachował, przeleciał przez metalowe ogrodzenie i na koniec zawisł na maszynach rolniczych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło w sobotę. Okazało się, że 23-letni kierowca miał blisko 2 prom. alkoholu w organizmie. Poza kierowcą autem podróżowało jeszcze dwóch równie pijanych jego kolegów. Mężczyźni przyznali się, że w nocy pili alkohol.

Sprawca wypadku z podejrzeniem urazu kręgu szyjnego został przewieziony do szpitala. Prawdopodobnie zostanie wypisany jeszcze przed upływem siedmiu dni. Niewykluczone, że sąd może mu dożywotnio zakazać kierowania pojazdami.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Emilka / 18 sierpnia 2010 o 19:53
prędzej spodzidewała bym sie ufa,choć w nie nie wierze.Omały włos wylądował by u mnie w ogródku,miezska po sasiedzku
Avatar
kibic / 18 sierpnia 2010 o 11:26
nie wydaje mnie sie;D był piłkarzem;D
Avatar
tacowy / 17 sierpnia 2010 o 10:41
[url="http://wiadomosci.onet.pl/2210631,11,pijany_ksiadz_za_kierownica_jedna_osoba_nie_zyje,item.html"][color="#0000FF"]czy przypadkiem kierowcą nie był ksiądz?[/color][/url]
Avatar
jasiek / 17 sierpnia 2010 o 07:50
Co to za osiągniecie w porównaniu to tego z Kocudzy. Trzy lata temu jeden z jej mieszkańców swoim BMW przeskoczył przez dom, uszkadzając jego więźbę dachową w szczytowej części. Wlondował po drugiej stronie domu na trawniku i nic jemu ani pozostaly trzem pasażerom nic się nie stało. Miał lot jak Małysz.
Avatar
jaro / 17 sierpnia 2010 o 06:56
no to niezła jazda musiała być))
ale w Puławach potrafią lepiej latać))
Avatar
olo / 17 sierpnia 2010 o 06:46
No to znowu młodzież się bawi? Jak zwykle w sposób idiotyczny do kwadratu...
Avatar
?????? ?????? ??????? ???? / 17 sierpnia 2010 o 03:54
?????? ?????? ??????? ?????
Avatar
-ja- / 17 sierpnia 2010 o 02:14
no proszę , Polak potrafi!
Jeździć, to każdy potrafi, ale żeby LATAĆ autem, to trzeba mieć wyjątkowe zdolności.
Medal dla pioniera
Avatar
symrth / 17 sierpnia 2010 o 01:01
Na zdjęciu wszystko widać ! Krwiożercze maszyny zaatakowały spokojnie jadący samochód ! Obrońcy postawią krzyż ???
Avatar
Muka / 16 sierpnia 2010 o 23:12
Wielka szkoda, że się bandyci nie zabili! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana dzicz plugawa nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy.
Avatar
Emilka / 18 sierpnia 2010 o 19:53
prędzej spodzidewała bym sie ufa,choć w nie nie wierze.Omały włos wylądował by u mnie w ogródku,miezska po sasiedzku
Avatar
kibic / 18 sierpnia 2010 o 11:26
nie wydaje mnie sie;D był piłkarzem;D
Avatar
tacowy / 17 sierpnia 2010 o 10:41
[url="http://wiadomosci.onet.pl/2210631,11,pijany_ksiadz_za_kierownica_jedna_osoba_nie_zyje,item.html"][color="#0000FF"]czy przypadkiem kierowcą nie był ksiądz?[/color][/url]
Avatar
jasiek / 17 sierpnia 2010 o 07:50
Co to za osiągniecie w porównaniu to tego z Kocudzy. Trzy lata temu jeden z jej mieszkańców swoim BMW przeskoczył przez dom, uszkadzając jego więźbę dachową w szczytowej części. Wlondował po drugiej stronie domu na trawniku i nic jemu ani pozostaly trzem pasażerom nic się nie stało. Miał lot jak Małysz.
Avatar
jaro / 17 sierpnia 2010 o 06:56
no to niezła jazda musiała być))
ale w Puławach potrafią lepiej latać))
Avatar
olo / 17 sierpnia 2010 o 06:46
No to znowu młodzież się bawi? Jak zwykle w sposób idiotyczny do kwadratu...
Avatar
?????? ?????? ??????? ???? / 17 sierpnia 2010 o 03:54
?????? ?????? ??????? ?????
Avatar
-ja- / 17 sierpnia 2010 o 02:14
no proszę , Polak potrafi!
Jeździć, to każdy potrafi, ale żeby LATAĆ autem, to trzeba mieć wyjątkowe zdolności.
Medal dla pioniera
Avatar
symrth / 17 sierpnia 2010 o 01:01
Na zdjęciu wszystko widać ! Krwiożercze maszyny zaatakowały spokojnie jadący samochód ! Obrońcy postawią krzyż ???
Avatar
Muka / 16 sierpnia 2010 o 23:12
Wielka szkoda, że się bandyci nie zabili! Dopóty nie będzie bezpiecznie na drogach, dopóki się ta pijana dzicz plugawa nie pozabija na przydrożnych drzewach; czego wszystkim pijanym za kierownicą z serca życzymy.
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 40 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 18 21

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 10 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 29 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 7 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra