poniedziałek, 19 marca 2018 r.

Chełm

Ktoś oblał kwasem samochód wiceprezydenta Chełma

  Edytuj ten wpis
Dodano: 6 lipca 2010, 15:05
Autor: sad

Nie wiadomo, czy to chuligański wybryk, czy celowe działanie wymierzone w prezydenta. Faktem jest, że dziś między godz. 9.45 a 10 ktoś oblał auto Józefa Górnego żrącą substancją.

Prywatna skoda octavia prezydenta stała na parkingu urzędu miasta. Otwartym i niestrzeżonym. Swoje auta zostawiają tam urzędnicy i interesanci. Szczególnie przed południem panuje w tym miejscu duży ruch. Nikt jednak nie widział osoby niszczącej prezydencki samochód.

Wandal uszkodził skodę w taki sposób, że auto wymaga malowania w całości. Właściciel, wiceprezydent Górny mówi, że nie wie jeszcze ile będzie kosztowała naprawa. Dodaje jednak, ze samochód był ubezpieczony.

W związku z tym, że do zdarzenia doszło przy budynku administracji publicznej, a właścicielem jest funkcjonariusz publiczny, Józef Górny zwołał konferencję, podczas której wydał krótkie oświadczenie.

"Należy zwrócić uwagę, iż w świetle ostatnich wydarzeń skierowanych przeciwko prezydent Agacie Fisz, dzisiejsze zdarzenie budzi podejrzenie celowego działania celem zastraszenia kolejnego z prezydentów Chełma” – to fragment oświadczenia, pod którym podpisał się nie tylko sam zainteresowany, ale także drugi z wiceprezydentów, Stanisław Mościcki.

"Niewykluczone, ze dzisiejszy czyn wpisuje się w trwające od pewnego czasu pasmo nikczemnych metod prowadzenia walki politycznej poprzez intrygi, pomówienia, a nawet zastraszanie. Jeśli powyższe przypuszczenia okazałyby się słuszne, może to oznaczać, iż możemy mieć do czynienia z bardzo brutalną, wręcz przestępczymi metodami prowadzoną kampanię wyborczą do samorządu” – czytamy dalej w oświadczeniu.

O dewastacji auta została powiadomiona policja. A o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przeciwko funkcjonariuszowi publicznemu, prokuratura.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Prawda o Polsce
Gierek
Dr. Mirosław G
(14) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Prawda o Polsce
Prawda o Polsce (7 lipca 2010 o 13:42) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Skrajna prawica (radykalna prawica, ultraprawica, reakcyjna prawica, ekstremizm prawicowy) – terminy używane na określenie osób i ugrupowań o poglądach prawicowych, charakteryzujących się skrajnym programem lub radykalnymi metodami działania.

Występuje znaczna różnica w zabarwieniu znaczeniowym wyrażenia "skrajna prawica" w zależności od kontekstu użycia. Ugrupowania i osoby, które same się tak określają, kojarzą je z radykalnym, bezkompromisowym poparciem dla wartości prawicowych. Skrajna prawica często utożsamiana jest z faszyzmem, nacjonalizmem, rasizmem, szowinizmem, antysemityzmem (lub w przypadku Żydów syjonizmem), gatunkizmem, seksizmem, ksenofobią i homofobią. Środowiska skrajnie prawicowe często głoszą również kult siły, rewolucjonizm konserwatywny, segregację rasową, imperializm, kolonializm, darwinizm społeczny, elitaryzm, klerykalizm, fundamentalizm i fanatyzm religijny oraz opowiadają się za silną, skupioną w jednym ręku scentralizowaną władzą: monarchią, absolutyzmem czy autorytaryzmem, a nawet totalitaryzmem. Skrajna prawica podkreśla wrogość wobec poglądów lewicowych, a także liberalizmu społecznego i demokracji. W sprawach gospodarczych skrajna prawica zazwyczaj opowiada się za neoliberalnym kapitalizmem lub korporacjonizmem.
Rozwiń
Gierek
Gierek (7 lipca 2010 o 07:27) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Dr. Mirosław G napisał:
Oto na co stać chełmskich polityko-matołków wysłać służby z zarzutami typu ,, przepraszam 4 lata temu zostałam zgwałcona ” oraz nasłać karków w celu zniszczenia cudzego mienia brawo aż tak wam się rwie do koryta ???

Za czasów komuny UB robiło specjalnie prowokacje by odwrócić uwagę od bieżących problemów. być może i teraz jest podobnie?
Rozwiń
Dr. Mirosław G
Dr. Mirosław G (6 lipca 2010 o 23:44) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Oto na co stać chełmskich polityko-matołków wysłać służby z zarzutami typu ,, przepraszam 4 lata temu zostałam zgwałcona ” oraz nasłać karków w celu zniszczenia cudzego mienia brawo aż tak wam się rwie do koryta ???
Rozwiń
czarny Julek
czarny Julek (6 lipca 2010 o 23:38) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
a bo to jest tak jak ksiundz gadali na mszy ze kto nie glosowal na PIS to go diabel wezmie
Mnie to tszy szprychy w rowerze penkli jak wracalem z glosowania
Rozwiń
gregor
gregor (6 lipca 2010 o 21:08) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
No proszę widocznie skończyły się już argumenty tak, więc przeciwnicy polityczni uciekają się to takich metod. Brawo służbami i takimi metodami daleko nie zajedziecie.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (14)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!