Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

5 grudnia 2015 r.
12:05

Machał siekierą i krzyczał, że zabije policjantów. Trafił w oponę radiowozu

Autor: Zdjęcie autora dudi
0 13 A A

Mężczyzna wymachiwał siekierą i krzyczał, że zabije policjantów. Miał 2 promile alkoholu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do interwencji doszło w piątek wieczorem. Włodawscy policjanci otrzymali zgłoszenie o awanturze w jednej z miejscowości w gm. Włodawa.

Do konfliktu miało dojść w domu pomiędzy dwoma braćmi. Kiedy radiowóz przyjechał na miejsce, przed posesją czekał na policjantów zgłaszający. W trakcie dojazdu pod wskazany dom, stróże prawa zobaczyli podążającego w ich kierunku mężczyznę. Był to brat zgłaszającego. Jak się okazało, ten wyszedł naprzeciw mundurowym z siekierą w ręku.

Agresywny 33-latek wykrzykiwał, że zabije policjantów. Zamachnął się siekierą uderzając w oponę służbowego auta. Policjanci krzyczeli żebu się uspokoił, ale on nie dawał za wygraną. Mężczyzna uspokoił się kiedy został odepchnięty drzwiami radiowozu.

Policjanci przewieźli go do komendy. Badanie stanu trzeźwości wskazało, że znajduję się pod wpływem ponad 2 promili alkoholu.

Kiedy mężczyzna wytrzeźwieje, zostanie przesłuchany i usłyszy stosowne zarzuty.

Czytaj więcej o:

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 6 grudnia 2015 o 17:43
policjanci powinni zaczekać w bezpiecznej odległości aż się pojebósy same powybijają. Tak działają w innych krajach w sprawach rozrachunków mafijnych.
Avatar
Gość / 5 grudnia 2015 o 21:51
I dostanie 500 na prokreację...
Avatar
Prawy i Sprawiedliwy / 5 grudnia 2015 o 21:30

Machał siekierą i krzyczał, że zabije policjantów. Trafił w oponę radiowozu

Po takim tytule z zaintersowaniem zacząłem czytać artykuł w nadziei, iż dowiem się, że policjanci oddając strzały ostrzegawcze trafili tego śmiecia ośmioma kulkami w łeb, czym nie tylko zaoszczędzili podatnikom wydatków na dalsze (bezskuteczne) postępowanie - ale i efektywnie poprawili nasz stan bezpieczeństwa, wyrywając chwasta!

Niestety - rozczarowałem się; ta parszywa patologia nadal będzie bezkarnie nękać porządnych ludzi...

Po takim tytule z zaintersowaniem zacząłem czytać artykuł w nadziei, iż dowiem się, że policjanci oddając strzały ostrzegawcze trafili tego śmiecia ośmioma kulkami w łeb, czym nie tylko zaoszczędzili podatnikom wydatków na dalsze (bezskuteczne) postępowanie - ale i efektywnie poprawili nasz stan bezpieczeństwa, wyrywając chwasta!

Niestety - rozczarowałem się; ta parszywa patologia nadal będzie bezkarnie nękać porządnych ludzi...

rozwiń
Avatar
Gość / 5 grudnia 2015 o 18:49
ludzie czy parking w galerii zamkowej będzie bezpłatny od stycznia? bo nie chce płacić za parkowanie na pl. zamkowym...
Avatar
Gość / 5 grudnia 2015 o 18:11
To nie ten banderowiec z Heliosa?
Avatar
Gość / 5 grudnia 2015 o 18:03
Szkoda, że nie trafił siekierą w swoją stopę... Oby trochę posiedział chwast.
Avatar
Gość / 5 grudnia 2015 o 17:28
Pewnie zostanie ukarany grzywną w wysokości 500 zł.
Avatar
Gość / 5 grudnia 2015 o 16:29
powinno się go dobrze obić i parę latek do odsiedzenia!!!\
Avatar
Gość / 5 grudnia 2015 o 16:18
ma debil szczęście że to nie stany, bo by dostał na dzień dobry z 10 kulek.
Avatar
Gość / 5 grudnia 2015 o 16:17
Romanie Z, szkoda nawet komentować twoje chore wypociny. Chcesz w jakikolwiek sposób usprawiedliwić nawalonego gościa (2 promile) z siekierą tłumacząc że to niesprawiedliwe rządy doprowadziły go do tego stanu. Pewnie teraz w związku ze zmianą władzy weźmie się do roboty, przestanie pić i zacznie się modlić...
Avatar
Gość / 6 grudnia 2015 o 17:43
policjanci powinni zaczekać w bezpiecznej odległości aż się pojebósy same powybijają. Tak działają w innych krajach w sprawach rozrachunków mafijnych.
Avatar
Gość / 5 grudnia 2015 o 21:51
I dostanie 500 na prokreację...
Avatar
Prawy i Sprawiedliwy / 5 grudnia 2015 o 21:30

Machał siekierą i krzyczał, że zabije policjantów. Trafił w oponę radiowozu

Po takim tytule z zaintersowaniem zacząłem czytać artykuł w nadziei, iż dowiem się, że policjanci oddając strzały ostrzegawcze trafili tego śmiecia ośmioma kulkami w łeb, czym nie tylko zaoszczędzili podatnikom wydatków na dalsze (bezskuteczne) postępowanie - ale i efektywnie poprawili nasz stan bezpieczeństwa, wyrywając chwasta!

Niestety - rozczarowałem się; ta parszywa patologia nadal będzie bezkarnie nękać porządnych ludzi...

Po takim tytule z zaintersowaniem zacząłem czytać artykuł w nadziei, iż dowiem się, że policjanci oddając strzały ostrzegawcze trafili tego śmiecia ośmioma kulkami w łeb, czym nie tylko zaoszczędzili podatnikom wydatków na dalsze (bezskuteczne) postępowanie - ale i efektywnie poprawili nasz stan bezpieczeństwa, wyrywając chwasta!

Niestety - rozczarowałem się; ta parszywa patologia nadal będzie bezkarnie nękać porządnych ludzi...

rozwiń
Avatar
Gość / 5 grudnia 2015 o 18:49
ludzie czy parking w galerii zamkowej będzie bezpłatny od stycznia? bo nie chce płacić za parkowanie na pl. zamkowym...
Avatar
Gość / 5 grudnia 2015 o 18:11
To nie ten banderowiec z Heliosa?
Avatar
Gość / 5 grudnia 2015 o 18:03
Szkoda, że nie trafił siekierą w swoją stopę... Oby trochę posiedział chwast.
Avatar
Gość / 5 grudnia 2015 o 17:28
Pewnie zostanie ukarany grzywną w wysokości 500 zł.
Avatar
Gość / 5 grudnia 2015 o 16:29
powinno się go dobrze obić i parę latek do odsiedzenia!!!\
Avatar
Gość / 5 grudnia 2015 o 16:18
ma debil szczęście że to nie stany, bo by dostał na dzień dobry z 10 kulek.
Avatar
Gość / 5 grudnia 2015 o 16:17
Romanie Z, szkoda nawet komentować twoje chore wypociny. Chcesz w jakikolwiek sposób usprawiedliwić nawalonego gościa (2 promile) z siekierą tłumacząc że to niesprawiedliwe rządy doprowadziły go do tego stanu. Pewnie teraz w związku ze zmianą władzy weźmie się do roboty, przestanie pić i zacznie się modlić...
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Opaska, która ratuje życie. Czerwony Guzik będzie dostępny dla seniorów z całego regionu

Opaska, która ratuje życie. Czerwony Guzik będzie dostępny dla seniorów z całego regionu 0 0

Czarne opaski z czerwonym guzikiem, którego przyciśnięcie oznacza potrzebę wezwania pomocy, będą mogli otrzymać seniorzy z całego województwa lubelskiego. Jest na to 49 mln zł z Europejskiego Funduszu Społecznego

Kolejna polska zimowa wyprawa na K2 odłożona w czasie
galeria
film

Kolejna polska zimowa wyprawa na K2 odłożona w czasie 4 0

Po analizie sytuacji oraz ustaleniach Komitetu Organizacyjnego i członków wyprawy podjęto decyzję, iż kolejna zimowa wyprawa na K2 w ramach Programu Polski Himalaizm Zimowy, planowana będzie na zimę 2019/2020 - poinformował Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 im. Artura Hajzera

Opiekunkę zatrudnię. Zarobić można nawet 1700 euro na rękę

Opiekunkę zatrudnię. Zarobić można nawet 1700 euro na rękę 0 3

Nawet 1700 euro „na rękę” może zarobić w Niemczech opiekunka osób starszych. Zarobki zależą od kwalifikacji i znajomości języka

Pierwsze miasto z prohibicją w woj. lubelskim? Wieczorem mieszkańcy nie kupią alkoholu nawet na stacji paliw
film

Pierwsze miasto z prohibicją w woj. lubelskim? Wieczorem mieszkańcy nie kupią alkoholu nawet na stacji paliw 340 50

Między godz. 23 a 6 rano alkohol kupisz tylko w barze. Ograniczenia mają obowiązywać w sklepach monopolowych, hipermarketach i na stacjach paliw. Puławy to jedno z pierwszych miast, które chce skorzystać z nowych uprawnień ustawowych

Tak powstają niezwykłe prace, które zobaczymy w centrum Lublina [zdjęcia]
galeria

Tak powstają niezwykłe prace, które zobaczymy w centrum Lublina [zdjęcia] 21 1

Prace będzie można za kilka dni oglądać na placu Teatralnym w Lublinie

Arcybiskup konsekrował kościół w Lublinie. Po 22 latach istnienia parafii [zdjęcia]
galeria

Arcybiskup konsekrował kościół w Lublinie. Po 22 latach istnienia parafii [zdjęcia] 20 5

W poniedziałek arcybiskup Stanisław Budzik konsekrował kościół św. Wojciecha Biskupa i Męczennika na ul. Kaczeńcowej, w 22 roku istnienia parafii. Metropolita lubelski poświęcił również pamiątkową tablicę umieszczoną przy wejściu do świątyni.

Pokazy młodych tancerzy z Lublina

Pokazy młodych tancerzy z Lublina 2 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na pokaz młodych tancerzy z Lublina i regionu, który odbędzie się 28 kwietnia o godz. 17.

Cztery monodramy teatralne w DDK Węglin
25 kwietnia 2018, 18:00

Cztery monodramy teatralne w DDK Węglin 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu T1A Dzielnicowego Domu Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) w kwietniu zobaczymy aż cztery monodramy w wykonaniu różnych artystów. Poszczególne spektakl odbędą się 25 kwietnia o godz. 18 i 19 oraz 26 kwietnia o godz. 18 i 19.15.

S17: Konstrukcja mostu już gotowa

S17: Konstrukcja mostu już gotowa 19 0

6 belek, każda o masie 66 ton, leży na swoim miejscu. Tak wygląda gotowa konstrukcja nowego mostu na Wieprzu, w ciągu S17 w miejscowości Kośmin (gmina Żyrzyn)

Laury konserwatorskie 2018: Zobacz najlepiej odrestaurowane zabytki w Lubelskiem
galeria

Laury konserwatorskie 2018: Zobacz najlepiej odrestaurowane zabytki w Lubelskiem 12 3

W poniedziałek wręczono doroczne „Laury konserwatorskie” – nagrody za najlepiej odrestaurowane zabytki.

Ciało kobiety znaleziono w rzece

Ciało kobiety znaleziono w rzece 9 2

Nie żyje 46-latka z gm. Bełżyce. Jej ciało wyłowiono w poniedziałek rano z rzeki, w miejscowości Chmielnik. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kobieta utonęła

Rowerzystka przejeżdżała przez przejście. Potrącił ją samochód

Rowerzystka przejeżdżała przez przejście. Potrącił ją samochód 3 13

72-letnia rowerzystka trafiła do szpitala po tym, jak w Puławach potrącił ją samochód.

Miasto movie: "Manifesto" w Warsztatach Kultury
25 kwietnia 2018, 19:00

Miasto movie: "Manifesto" w Warsztatach Kultury 1 0

Co Gdzie Kiedy. Artystyczną produkcję filmową Manifesto z udziałem Cate Blanchett zobaczą goście Warsztatów Kultury w ramach cyklu Miasto movie w środę, 25 kwietnia o godz. 19.

Lubelskie "Dziki" konczą sezon przegraną z liderem

Lubelskie "Dziki" konczą sezon przegraną z liderem 1 0

Zawodnicy AZS UMCS Lublin w ostatnim meczu w tym sezonie przegrali z liderem tabeli KS Acaną Orzeł-Jelcz Laskowice 0:5. „Dziki” zakończyły sezon na ósmym miejscu, a zespół z Laskowic może cieszyć się z awansu do Ekstraklasy

Student KUL będzie reprezentował Polskę na najstarszym męskim konkursie piękności [zdjęcia]
galeria

Student KUL będzie reprezentował Polskę na najstarszym męskim konkursie piękności [zdjęcia] 119 4

Ma 186 cm wzrostu, studiował prawo kanoniczne, jest modelem i pasjonatem motoryzacji. 26-letni Patryk Tomaszewski, student KUL będzie reprezentował Polskę na Manhunt International, najstarszym międzynarodowym męskim konkursie piękności.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!