Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

8 lutego 2017 r.
18:40

Miasto przejęło kino. Ludzie zaczęli częściej chodzić do kina

51 7 A A

Miasto Chełm przejęło od dzierżawcy kino. Decyzja sprzed trzech lat była dobra. Liczba sprzedawanych biletów wzrosła kilka razy. „Zorza” z eleganckim holem i kawiarnią stała się lubianym miejscem w mieście.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

„Zorza” to już nie kino, ale Centrum Kultury Filmowej. Zanim do tego doszło nie obyło się bez głośnych sporów z poprzednimi najemcami, za którymi stanęła część lokalnych polityków. Mimo to władze Chełma odzyskały budynek i zdobyły się na jego wszechstronną przebudowę. Poza odnową wnętrz zadbano także o nowoczesne nagłośnienie i oświetlenie. Zamówiono także nowy projektor, ekran oraz fotele. Dodatkową korzyścią jest reprezentacyjny hol i kawiarenka.

– Zawsze znajdzie się grupa osób przeciwna nowym inwestycjom, uważająca, że nie warto ich realizować – mówi Agata Fisz, prezydent miasta. – Tak też było w przypadku „Zorzy”. Wielokrotnie słyszałam wtedy narzekania, wyssane z palca pogłoski o tym, co ma być w budynku kina, czy też zarzuty, że to chybiona inwestycja. Tymczasem w efekcie mamy w Chełmie profesjonalne i kino i coraz więcej kinomanów.

Na popularność kina wpływ ma oferta, a w niej coraz więcej premier, które wchodzą na ekran „Zorzy” niemal równoległych z tymi w Warszawie, Krakowie, czy Poznaniu.

Widzowie dobrze przyjęli także możliwość rezerwowania oraz kupowania biletów online.
Odbudowanie kultury filmowej w mieście wymagało czasu.

W ubiegłym roku z blisko 1600 seansów wyświetlanych w CKF „Zorza” skorzystało ponad 92 tysiące osób. Oznacza to wzrost liczby widzów o blisko 19 tysięcy w stosunku do roku 2015.

Na bazie dawnego kina „Kultura” w Chełmskim Domu Kultury otwarto drugą salę kinową. Dzięki temu w repertuarze CKF pojawiło się jeszcze więcej premier, a widzowie dostali większy wybór tytułów wyświetlanych w tym samym czasie. Nie dość, że nie wpłynęło to ujemnie na wyniki „Zorzy” to generalnie zwiększyło zainteresowanie tego typu rozrywką. Gdy w 2015 roku w dawnej „Kulturze” było 4 tysiące osób, rok później liczba ta wzrosła już do ponad 14 tysięcy.

– W ubiegłym roku wyświetliliśmy blisko 220 tytułów filmów, z czego 34 jako premiery, średnio trzy w miesiącu. Były też i takie miesiące, kiedy oferowaliśmy pięć premier. Tylko w wakacje widzowie mogli wybierać spośród 40 obrazów filmowych. Zarządzanie kinem to sztuka ciągłego wyboru. Zawsze szukamy kompromisu tak dobierając repertuar, aby zadowolić jak największą liczbę mieszkańców – mówi Małgorzata Paździor-Król dyrektor ChDK

– Postęp mierzony liczbą widzów jest ogromny – dodaje prezydent Fisz. – Dla przykładu na przełomie 2010 i 2011 roku, z podawanych przez dawnych najemców informacji wynikało, iż przez pół roku stara „Zorza” miała tylko około 5 tys. widzów. Rocznie przekładało się to na około 10 tys. osób, a więc dziesięciokrotnie mniej niż obecnie.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
is / 14 lutego 2017 o 02:15
 Byłam w Chełmie  na premierze "Sztuki kochania" Premiera w Warszawie i Chełmie tego samego dnia.Jaki miesiąc ?
Avatar
filuś / 9 lutego 2017 o 16:08
Już zorientowałem się w liczbie dostępnych miejsc w kinie 186, czyli obsada była 30%. Tragedii nie ma, ale oczekiwania są większe. Trochę szkoda pustej przestrzeni. Może jakieś konkursy w lokalnych mediach (prasa, radio, telewizja, no i naturalnie internet). I jak pisałem, im więcej osób, tym mniejszy koszt za pojedyńczy bilet. Rzadko do kina idzie się w pojedynkę. A wydatek dla pary daje się odczuć, zwłaszcza gdy nie jest to jednorazowe wyjście. A pan Eugeniusz niech zaproponuje tytuły, które chciałby zobaczyć. Ale na Boga! Coś aktualnego! Bo na maraton filmowy sprzed dziesięciolecia to można skusić fanów Star Wars, czy jakiegoś cyklu horrorów. Sam skusiłbym się na jakieś kultowe Anime, bo o nowości można pomarzyć. Chociaż lata temu był puszczony "Appleseed". Piekne rodzinne anime pełnometrażowe "Mój sąsiad Totoro" jest idealne dla rodzin. W ogóle wszystkie filmy anime ze studia Ghibli są przepiękne: "Miasto bogów", "Księżniczka Mononoke"... Gdyby poszła fama o wyświetlaniu takich pozycji, to by z Lublina do Chełma przyjeżdżali, a nie na odwrót. No, cóż u nas ten gatunek nie jest tak popularny jak w Azji, czy chociażby Niemczech i Francji.
Już zorientowałem się w liczbie dostępnych miejsc w kinie 186, czyli obsada była 30%. Tragedii nie ma, ale oczekiwania są większe. Trochę szkoda pustej przestrzeni. Może jakieś konkursy w lokalnych mediach (prasa, radio, telewizja, no i naturalnie internet). I jak pisałem, im więcej osób, tym mniejszy koszt za pojedyńczy bilet. Rzadko do kina idzie się w pojedynkę. A wydatek dla pary daje się odczuć, zwłaszcza gdy nie jest to jednorazowe wyjście. A pan Eugeniusz niech zaproponuje tytuły, które chciałby zobaczyć. Ale na Boga! Coś aktualnego! ... rozwiń
Avatar
Gość / 9 lutego 2017 o 15:29
Panie Eugeniuszu najwyższa pora zażyć lekarstwa, które panu przypisano. Musi wreszcie do pana dotrzeć, że wyborcy PiSu to nie fanatycy religijni. Czego jestem doskonałym przykładem. Utrzymanie państwa świeckiego to obowiązek każdego demokratycznego rządu. A z religii powinno stosować się zawarte w niej przykazania, bo nie kolidują z obowiązującym prawem. I głoszenie fałszywego słowa wobec swego bliźniego to panu nie przystoi. Nikt nie zakazuje projekcji wielkich ekranizacji dzieł H. Sienkiewicza. Od tego są zajęcia lekcyjne organizowane w sali kinowej. Przeczyta pan jeszcze raz tekst powyżej. Od modlitwy jest Kościół, a od rozrywki kino i tego się trzymajmy. Co tam panu nie wyświetlono? Proszę wymienić tytuł, bo ja osobiście afisz "Smoleńsk" widziałem. Był pan? Od puszczania antykwarycznych filmów idealnie nadaje się sala projekcyjna Biblioteki Miejskiej. Kino ma zarabiać, zwłaszcza w mieście gdzie nie ma Multikin. I dzięki Bogu! Bo w Zorzy można obejrzeć film już za 12zł (w poniedziałki), a w Lublinie bez 30zł nie podchodź. Niemniej brakuje mi opcji wykupienia karnetu na miesiąc, czy opcji "taniej w parze". Szczerze jestem w szoku, bo nie sądziłem, że średnio na seansie jest 57 osób. To chyba ponad 40% obsadzenia sali? Czy premiery tak ciągnął, czy pokaz lektur szkolnych? Rok temu byłem, to więcej jak 10 osób nie widziałem. Ba! Dwa razy odwołano seans, bo brakowało 4 osób. To było najbardziej wkurzające, gdy człowiek wybiera się na seans, a tu klapa?! Faktycznie nigdy nie idę na początku premier, bo tłumy mnie nie bawią. Ale naprawdę warto trzymać się rozkładu jazdy. I żałuję jeszcze jednego, że zrezygnowano z najlepszych miejsc środkowych. Kto wpadł na tak głupi pomysł, by tam robić przejście? Natomiast fotele marzenie, znacznie lepsze od ChDK.
Panie Eugeniuszu najwyższa pora zażyć lekarstwa, które panu przypisano. Musi wreszcie do pana dotrzeć, że wyborcy PiSu to nie fanatycy religijni. Czego jestem doskonałym przykładem. Utrzymanie państwa świeckiego to obowiązek każdego demokratycznego rządu. A z religii powinno stosować się zawarte w niej przykazania, bo nie kolidują z obowiązującym prawem. I głoszenie fałszywego słowa wobec swego bliźniego to panu nie przystoi. Nikt nie zakazuje projekcji wielkich ekranizacji dzieł H. Sienkiewicza. Od tego są zajęcia lekcyjne organizowane w sa... rozwiń
Avatar
Gość / 9 lutego 2017 o 12:26
To jest jakiś artykuł sponsorowany? Jakieś pustki w tym kinie i kawiarni ... Może niech wypowiedzą się bywalcy co tam ciekawego się dzieje...
Avatar
Eugeniusz W. / 9 lutego 2017 o 12:09
....arogancja (bardzo przypadkowych) włodarzy naszego rodzinnego miasta w stosunku do słusznych postulatów wszystkich radnych PiS powoduje, że ilość widzów spragnionych prawdziwej kultury opartej na najwyższych wartościach nie jest tak duża, jak mogłaby w rzeczywistości być! Edukacja patriotyczna poprzez obraz spełniała doskonale swoją rolę w okresie rozsławionej na cały świat "Polskiej Szkoły Filmowej"! W archiwach dystrybutorów leżą dzieła mogące w znacznym stopniu podnieść poziom wiedzy historycznej młodych ludzi! Z pobudek politycznych, podżeganych przez totalną opozycję, nie są one wyświetlane! Chociażby wszystkie filmowe adaptacje Henryka Sienkiewicza i innych wielkich Polaków. Tam jednak jest dużo o Panu Bogu, a to koliduje z wizją szarości bezpłciowego i świeckiego państwa! Miejmy to wszyscy na uwadze w obliczu zbliżających się wyborów samorządowych!
....arogancja (bardzo przypadkowych) włodarzy naszego rodzinnego miasta w stosunku do słusznych postulatów wszystkich radnych PiS powoduje, że ilość widzów spragnionych prawdziwej kultury opartej na najwyższych wartościach nie jest tak duża, jak mogłaby w rzeczywistości być! Edukacja patriotyczna poprzez obraz spełniała doskonale swoją rolę w okresie rozsławionej na cały świat "Polskiej Szkoły Filmowej"! W archiwach dystrybutorów leżą dzieła mogące w znacznym stopniu podnieść poziom wiedzy historycznej młodych ludzi! Z pobudek poli... rozwiń
Avatar
Gość / 9 lutego 2017 o 08:49
Zwłoka w premierze to nieudolność kierownictwa kina . W Zamościu mogą to i w Chełmie ale jak sie postarają a z urzędu to faktycznie miesiąc po lubelskiej premierze
Avatar
Gość / 9 lutego 2017 o 07:39
Byłoby jeszcze więcej widzów, gdyby premiery były wcześniej a nie miesiąc po premierze w Polsce. Wtedy zawsze przy okazji wolę w Lublinie obejrzeć film niż czekać miesiąc w Chełmie.
Avatar
is / 14 lutego 2017 o 02:15
 Byłam w Chełmie  na premierze "Sztuki kochania" Premiera w Warszawie i Chełmie tego samego dnia.Jaki miesiąc ?
Avatar
filuś / 9 lutego 2017 o 16:08
Już zorientowałem się w liczbie dostępnych miejsc w kinie 186, czyli obsada była 30%. Tragedii nie ma, ale oczekiwania są większe. Trochę szkoda pustej przestrzeni. Może jakieś konkursy w lokalnych mediach (prasa, radio, telewizja, no i naturalnie internet). I jak pisałem, im więcej osób, tym mniejszy koszt za pojedyńczy bilet. Rzadko do kina idzie się w pojedynkę. A wydatek dla pary daje się odczuć, zwłaszcza gdy nie jest to jednorazowe wyjście. A pan Eugeniusz niech zaproponuje tytuły, które chciałby zobaczyć. Ale na Boga! Coś aktualnego! Bo na maraton filmowy sprzed dziesięciolecia to można skusić fanów Star Wars, czy jakiegoś cyklu horrorów. Sam skusiłbym się na jakieś kultowe Anime, bo o nowości można pomarzyć. Chociaż lata temu był puszczony "Appleseed". Piekne rodzinne anime pełnometrażowe "Mój sąsiad Totoro" jest idealne dla rodzin. W ogóle wszystkie filmy anime ze studia Ghibli są przepiękne: "Miasto bogów", "Księżniczka Mononoke"... Gdyby poszła fama o wyświetlaniu takich pozycji, to by z Lublina do Chełma przyjeżdżali, a nie na odwrót. No, cóż u nas ten gatunek nie jest tak popularny jak w Azji, czy chociażby Niemczech i Francji.
Już zorientowałem się w liczbie dostępnych miejsc w kinie 186, czyli obsada była 30%. Tragedii nie ma, ale oczekiwania są większe. Trochę szkoda pustej przestrzeni. Może jakieś konkursy w lokalnych mediach (prasa, radio, telewizja, no i naturalnie internet). I jak pisałem, im więcej osób, tym mniejszy koszt za pojedyńczy bilet. Rzadko do kina idzie się w pojedynkę. A wydatek dla pary daje się odczuć, zwłaszcza gdy nie jest to jednorazowe wyjście. A pan Eugeniusz niech zaproponuje tytuły, które chciałby zobaczyć. Ale na Boga! Coś aktualnego! ... rozwiń
Avatar
Gość / 9 lutego 2017 o 15:29
Panie Eugeniuszu najwyższa pora zażyć lekarstwa, które panu przypisano. Musi wreszcie do pana dotrzeć, że wyborcy PiSu to nie fanatycy religijni. Czego jestem doskonałym przykładem. Utrzymanie państwa świeckiego to obowiązek każdego demokratycznego rządu. A z religii powinno stosować się zawarte w niej przykazania, bo nie kolidują z obowiązującym prawem. I głoszenie fałszywego słowa wobec swego bliźniego to panu nie przystoi. Nikt nie zakazuje projekcji wielkich ekranizacji dzieł H. Sienkiewicza. Od tego są zajęcia lekcyjne organizowane w sali kinowej. Przeczyta pan jeszcze raz tekst powyżej. Od modlitwy jest Kościół, a od rozrywki kino i tego się trzymajmy. Co tam panu nie wyświetlono? Proszę wymienić tytuł, bo ja osobiście afisz "Smoleńsk" widziałem. Był pan? Od puszczania antykwarycznych filmów idealnie nadaje się sala projekcyjna Biblioteki Miejskiej. Kino ma zarabiać, zwłaszcza w mieście gdzie nie ma Multikin. I dzięki Bogu! Bo w Zorzy można obejrzeć film już za 12zł (w poniedziałki), a w Lublinie bez 30zł nie podchodź. Niemniej brakuje mi opcji wykupienia karnetu na miesiąc, czy opcji "taniej w parze". Szczerze jestem w szoku, bo nie sądziłem, że średnio na seansie jest 57 osób. To chyba ponad 40% obsadzenia sali? Czy premiery tak ciągnął, czy pokaz lektur szkolnych? Rok temu byłem, to więcej jak 10 osób nie widziałem. Ba! Dwa razy odwołano seans, bo brakowało 4 osób. To było najbardziej wkurzające, gdy człowiek wybiera się na seans, a tu klapa?! Faktycznie nigdy nie idę na początku premier, bo tłumy mnie nie bawią. Ale naprawdę warto trzymać się rozkładu jazdy. I żałuję jeszcze jednego, że zrezygnowano z najlepszych miejsc środkowych. Kto wpadł na tak głupi pomysł, by tam robić przejście? Natomiast fotele marzenie, znacznie lepsze od ChDK.
Panie Eugeniuszu najwyższa pora zażyć lekarstwa, które panu przypisano. Musi wreszcie do pana dotrzeć, że wyborcy PiSu to nie fanatycy religijni. Czego jestem doskonałym przykładem. Utrzymanie państwa świeckiego to obowiązek każdego demokratycznego rządu. A z religii powinno stosować się zawarte w niej przykazania, bo nie kolidują z obowiązującym prawem. I głoszenie fałszywego słowa wobec swego bliźniego to panu nie przystoi. Nikt nie zakazuje projekcji wielkich ekranizacji dzieł H. Sienkiewicza. Od tego są zajęcia lekcyjne organizowane w sa... rozwiń
Avatar
Gość / 9 lutego 2017 o 12:26
To jest jakiś artykuł sponsorowany? Jakieś pustki w tym kinie i kawiarni ... Może niech wypowiedzą się bywalcy co tam ciekawego się dzieje...
Avatar
Eugeniusz W. / 9 lutego 2017 o 12:09
....arogancja (bardzo przypadkowych) włodarzy naszego rodzinnego miasta w stosunku do słusznych postulatów wszystkich radnych PiS powoduje, że ilość widzów spragnionych prawdziwej kultury opartej na najwyższych wartościach nie jest tak duża, jak mogłaby w rzeczywistości być! Edukacja patriotyczna poprzez obraz spełniała doskonale swoją rolę w okresie rozsławionej na cały świat "Polskiej Szkoły Filmowej"! W archiwach dystrybutorów leżą dzieła mogące w znacznym stopniu podnieść poziom wiedzy historycznej młodych ludzi! Z pobudek politycznych, podżeganych przez totalną opozycję, nie są one wyświetlane! Chociażby wszystkie filmowe adaptacje Henryka Sienkiewicza i innych wielkich Polaków. Tam jednak jest dużo o Panu Bogu, a to koliduje z wizją szarości bezpłciowego i świeckiego państwa! Miejmy to wszyscy na uwadze w obliczu zbliżających się wyborów samorządowych!
....arogancja (bardzo przypadkowych) włodarzy naszego rodzinnego miasta w stosunku do słusznych postulatów wszystkich radnych PiS powoduje, że ilość widzów spragnionych prawdziwej kultury opartej na najwyższych wartościach nie jest tak duża, jak mogłaby w rzeczywistości być! Edukacja patriotyczna poprzez obraz spełniała doskonale swoją rolę w okresie rozsławionej na cały świat "Polskiej Szkoły Filmowej"! W archiwach dystrybutorów leżą dzieła mogące w znacznym stopniu podnieść poziom wiedzy historycznej młodych ludzi! Z pobudek poli... rozwiń
Avatar
Gość / 9 lutego 2017 o 08:49
Zwłoka w premierze to nieudolność kierownictwa kina . W Zamościu mogą to i w Chełmie ale jak sie postarają a z urzędu to faktycznie miesiąc po lubelskiej premierze
Avatar
Gość / 9 lutego 2017 o 07:39
Byłoby jeszcze więcej widzów, gdyby premiery były wcześniej a nie miesiąc po premierze w Polsce. Wtedy zawsze przy okazji wolę w Lublinie obejrzeć film niż czekać miesiąc w Chełmie.
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zdolna młodzież TBV Startu Lublin

Zdolna młodzież TBV Startu Lublin 0 0

Koszykówka młodzieżowa MKS Start SA Lublin zajął siódme miejsce w finałach mistrzostw Polski młodzików

Polska - Senegal. Ok. 500 osób w strefie kibica w Puławach [zdjęcia]
galeria

Polska - Senegal. Ok. 500 osób w strefie kibica w Puławach [zdjęcia] 0 0

Tuż przed godz. 17:00 na placu F. Chopina w Puławach zrobiło się biało-czerwono. Kibice zgromadzili się w specjalnej strefie, by wspólnie obejrzeć mecz Polska-Senegal. Kolejne wspólne oglądanie już w niedzielę.

Rozbudowę COZL dokończy Budimex

Rozbudowę COZL dokończy Budimex 0 0

Sejmik województwa zgodził się na zwiększenie wydatków na dokończenie rozbudowy i modernizacji Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej – chodzi o ponad 64 mln zł w latach 2018-2019.

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa
film

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa 0 1

Wczoraj na odnawianą część Krakowskiego Przedmieścia przywieziono platany, które dostaną tu stały meldunek.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r. 0 0

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu rozpoczynającym drugą serię meczów grupowych Rosja pokonała Egipt 3:1 i zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Natomiast „Faraonowie” zagrają już tylko jeden mecz na tegorocznym mundialu

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie 0 3

Dużo strachu napędził mieszkańcom wąż przechadzający się po jednym z balkonów bloku przy ul. Koncertowej.

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską 29 12

Przyznanie bezpłatnej komunikacji miejskiej osobom po 65. roku życia zapowiedział we wtorek prezydent Lublina. Ogłosił również, że miejskie żłobki będą darmowe dla dzieci niepełnosprawnych.

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 3

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 14 7

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 6 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 2 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!