Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

18 grudnia 2013 r.
12:01
Edytuj ten wpis

Napadli na taksówkarza. Pobili go i okradli

2 7 A A
 (KWP Lublin)
(KWP Lublin)

Zamiast zapłacić za kurs, rzucili się z pięściami na taksówkarza. Mowa o dwóch mieszkańcach Chełma.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
22 i 28-latek napadli na taksówkarza w minioną niedzielę, około godz. 21.30 w Chełmie.

Mężczyźni wsiedli do taksówki stojącej na postoju w centrum miasta. Zamówili kurs w rejon osiedla Rejowiecka. Kiedy dojechali na miejsce, zaatakowali kierowcę.

Jeden z napastników zaczął przyciskać kierowcę do fotela. W tym czasie drugi z mężczyzn, siedzący z przodu, zadał mu cios w głowę. Napastnicy ukradli kierowcy portfel z pieniędzmi i dokumentami oraz wyrwali taksometr. Potem uciekli.

Pobity taksówkarz zawiadomił policję. Oszacował, że stracił trzy tysiące złotych. Policjanci zatrzymali napastników we wtorek.

- Starszy z mężczyzn był niemal sto razy notowany przez policję za przestępstwa przeciwko mieniu. Swój pierwszy konflikt z prawem miał już jako nieletni. Natomiast młodszy z zatrzymanych odpowiadał za przestępstwa przeciwko mieniu, przestępstwo narkotykowe oraz kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości - wyjaśnia policja.

Mężczyznom może grozić do 12 lat pozbawienia wolności.


Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 21 grudnia 2013 o 22:54

 a co,byłeś?

Ja np,byłem i nikomu nie życzę,lecz nie którym się po prostu należy.Jak sobie zapracował ktoś,to po prostu powinien pójść.Jeżeli pracujesz to po miesiącu dostajesz wypłatę.jeżeli ukradłeś,zniszczyłeś coś,to idziesz tam gdzie powinieneś

Avatar
Waldek / 21 grudnia 2013 o 22:51

CIBIE WYSLAC I TWOJA STARA PARCHU

 a co,byłeś?

Avatar
OLO / 19 grudnia 2013 o 01:39

CIBIE WYSLAC I TWOJA STARA PARCHU

Avatar
lopezik / 18 grudnia 2013 o 22:08
 
 
http://lokalize.pl/v/qpad
Podejrzewasz o zdradę ? A może szukasz kogoś? Może chcesz kogoś szpiegować ? Dobrze trafiłeś/aś za pomocą naszego programu znajdziesz każdego po numerze telefonu ! http://lokalize.pl/v/qpad
Avatar
Gość / 18 grudnia 2013 o 22:00

Niektórzy lubią być w pierdlu, bo tam jest dużo mężczyzn. Są tacy, co kochają inaczej :).

Avatar
normalnie myślący / 18 grudnia 2013 o 19:52

No nie da się bo Unia Europejska będzie broniła ich praw, ze więzienie niehumanitarne, ze do pracy nie można zmusić bo tam wszyscy wierzą w resocjalizację w stylu - że przyjdzie pani pedagog co naczytała się książek o pedałach a o życiu pojęcia nie ma - i po cyklu lekcji człowiek ów zmieni się nie do poznania... Pytanie jest inne - ponad 100 razy ta menda była notowana i co z tego wynikło? Łaziła dalej po ulicy i gnoiła pracujących uczciwych ludzi, a dlaczego? Czyżby sąd orzekał niską szkodliwość społeczną czy zasądzal po 50 zł mandatu? Co to za państwo w którym ja na swoje utrzymanie muszę tyrać za 1200 zł i głowić się jak związać koniec z końcem, a takie gnidy nie pracują i w pierdlu mają wszystko za darmo? W pierdlu nie da się pracować? Nie pracują niech nie jedzą, głód ich przyciśnie raz dwa wezmą się do roboty zeby dostać kawałek chleba... śmierdzi marksizmem? Skądże, każdy z nas zarabia na siebie a gdzie to już inna bajka

No nie da się bo Unia Europejska będzie broniła ich praw, ze więzienie niehumanitarne, ze do pracy nie można zmusić bo tam wszyscy wierzą w resocjalizację w stylu - że przyjdzie pani pedagog co naczytała się książek o pedałach a o życiu pojęcia nie ma - i po cyklu lekcji człowiek ów zmieni się nie do poznania... Pytanie jest inne - ponad 100 razy ta menda była notowana i co z tego wynikło? Łaziła dalej po ulicy i gnoiła pracujących uczciwych ludzi, a dlaczego? Czyżby sąd orzekał niską szkodliwość społeczną czy zasądzal po 50 zł mandatu? C... rozwiń

Avatar
Łukasz / 18 grudnia 2013 o 17:20

I teraz te mendy trzeba będzie jeszcze utrzymywać k... mać w więzieniu przez 12 lat. Na łańcuch ich i do roboty niech najpierw zarobią na te posiłki, nocleg w ciepłym miejscu i na opiekę nad sobą w pierdlu, albo spakować ich i do Anglii wysłać będzie święty spokój!

Avatar
Gość / 21 grudnia 2013 o 22:54

 a co,byłeś?

Ja np,byłem i nikomu nie życzę,lecz nie którym się po prostu należy.Jak sobie zapracował ktoś,to po prostu powinien pójść.Jeżeli pracujesz to po miesiącu dostajesz wypłatę.jeżeli ukradłeś,zniszczyłeś coś,to idziesz tam gdzie powinieneś

Avatar
Waldek / 21 grudnia 2013 o 22:51

CIBIE WYSLAC I TWOJA STARA PARCHU

 a co,byłeś?

Avatar
OLO / 19 grudnia 2013 o 01:39

CIBIE WYSLAC I TWOJA STARA PARCHU

Avatar
lopezik / 18 grudnia 2013 o 22:08
 
 
http://lokalize.pl/v/qpad
Podejrzewasz o zdradę ? A może szukasz kogoś? Może chcesz kogoś szpiegować ? Dobrze trafiłeś/aś za pomocą naszego programu znajdziesz każdego po numerze telefonu ! http://lokalize.pl/v/qpad
Avatar
Gość / 18 grudnia 2013 o 22:00

Niektórzy lubią być w pierdlu, bo tam jest dużo mężczyzn. Są tacy, co kochają inaczej :).

Avatar
normalnie myślący / 18 grudnia 2013 o 19:52

No nie da się bo Unia Europejska będzie broniła ich praw, ze więzienie niehumanitarne, ze do pracy nie można zmusić bo tam wszyscy wierzą w resocjalizację w stylu - że przyjdzie pani pedagog co naczytała się książek o pedałach a o życiu pojęcia nie ma - i po cyklu lekcji człowiek ów zmieni się nie do poznania... Pytanie jest inne - ponad 100 razy ta menda była notowana i co z tego wynikło? Łaziła dalej po ulicy i gnoiła pracujących uczciwych ludzi, a dlaczego? Czyżby sąd orzekał niską szkodliwość społeczną czy zasądzal po 50 zł mandatu? Co to za państwo w którym ja na swoje utrzymanie muszę tyrać za 1200 zł i głowić się jak związać koniec z końcem, a takie gnidy nie pracują i w pierdlu mają wszystko za darmo? W pierdlu nie da się pracować? Nie pracują niech nie jedzą, głód ich przyciśnie raz dwa wezmą się do roboty zeby dostać kawałek chleba... śmierdzi marksizmem? Skądże, każdy z nas zarabia na siebie a gdzie to już inna bajka

No nie da się bo Unia Europejska będzie broniła ich praw, ze więzienie niehumanitarne, ze do pracy nie można zmusić bo tam wszyscy wierzą w resocjalizację w stylu - że przyjdzie pani pedagog co naczytała się książek o pedałach a o życiu pojęcia nie ma - i po cyklu lekcji człowiek ów zmieni się nie do poznania... Pytanie jest inne - ponad 100 razy ta menda była notowana i co z tego wynikło? Łaziła dalej po ulicy i gnoiła pracujących uczciwych ludzi, a dlaczego? Czyżby sąd orzekał niską szkodliwość społeczną czy zasądzal po 50 zł mandatu? C... rozwiń

Avatar
Łukasz / 18 grudnia 2013 o 17:20

I teraz te mendy trzeba będzie jeszcze utrzymywać k... mać w więzieniu przez 12 lat. Na łańcuch ich i do roboty niech najpierw zarobią na te posiłki, nocleg w ciepłym miejscu i na opiekę nad sobą w pierdlu, albo spakować ich i do Anglii wysłać będzie święty spokój!

Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu
galeria

Tu mają powstać nowe fabryki, składy i magazyny w Lublinie. 44 hektary gruntu 0 1

Ratusz wskazuje na Felinie tereny pod nowe fabryki, składy i magazyny. Pod ich budowę chce przeznaczyć ponad 44 ha gruntu zarezerwowanego dziś na pola uprawne i tereny nauki. Zmiany miałyby również dotyczyć terenów dawnej odlewni żeliwa przy ul. Metalurgicznej.

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega

AZS UMCS Lublin zawarł porozumienie z grupą UMCS Biega 0 0

LEKKOATLETYKA Tym samym uczelniany klub poszerzył swoje pole działania o kolejną dyscyplinę sportową. Na terenie Parku Akademickiego 5 czerwca odbędzie się 21 Bieg o Puchar Rektora UMCS

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić

Rozebrany mężczyzna na torach. Trzeba było go gonić 0 2

W środę nad ranem 36-letni mężczyzna biegał po torach w Białej Podlaskiej. – Przez tę sytuację został zatrzymany cały skład i były trudności w ruchu – informuje nasz czytelnik.

Pieszy Lublin dostaje z Warszawy argumenty!
Wiersze między newsami

Pieszy Lublin dostaje z Warszawy argumenty! 0 0

O wyższości chodzenia na piechotę pisał poeta już pół wieku temu. Miron Białoszewski o chodzeniu i… pluciu

Sokoły zamieszkały na kominie elektrociepłowni. Doczekały się 5 piskląt. "Ewenement"
galeria

Sokoły zamieszkały na kominie elektrociepłowni. Doczekały się 5 piskląt. "Ewenement" 7 2

To ewenement na ogólnopolską skalę. Para sokołów wędrownych, która kilka lat temu zagnieździła się na kominie Elektrociepłowni Lublin Wrotków doczekała się aż pięciu piskląt – trzech samiczek i dwóch samców. Jak dotąd w Polsce tak licznego lęgu tego gatunku ptaków jeszcze nie udokumentowano.

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało

Nie zauważył, że ktoś go wyprzedza. Porsche dachowało 0 9

Nieostrożny kierowca peugeota wjechał w wyprzedzające go porsche. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania
25 maja 2018, 15:00

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania 4 5

W dniach 25-27 maja odbędzie się tegoroczna edycja rodzinnej imprezy Dni Puław. Na mieszkańców czekają atrakcje w postaci koncertów, spektakli i animacji dla całych rodzin.

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego 22 0

W Lubelskiem mogą pojawić się burze z gradem - ostrzegają meteorolodzy.

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie 3 3

Trwają prace na stadionie przy ul. Kolejowej w Opolu Lubelskim. Właśnie zamontowano i oddano do użytku automatyczny system zraszania murawy. Ułożona jest też warstwa wegetacyjna, lada dzień posiana zostanie trawa. Pozostaje tylko pytanie, czy miejscowa drużyna dostosuje się do poziomu boiska.

Jak działa wirtualne biuro

Jak działa wirtualne biuro 0 0

Przez korzystanie z usług wirtualnego biura rozumie się wynajmowanie od niego adresu do korespondencji, kierowanej do naszej firmy, miejsca do spotkań z naszymi klientami i sali konferencyjnej. Ale to nie jedyne korzyści, wynikające z użytkowania wirtualnego biura!

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski 4 1

O ponad 90 milionów złotych spadła wysokość przychodów Zakładów Azotowych „Puławy” i spółek zależnych w pierwszym kwartale tego roku. Spadł też zysk, marża i produkcja nawozów. Podobne dane spłynęły z Polic i Kędzierzyna.

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków 67 3

„100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości” to szczególna moneta o nominale 5 zł, którą Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu 22 maja. Bank wybił tyle monet, ilu jest Polaków – 38 424 000 sztuk.

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował
Alarm 24

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował 2 0

– Przerwano budową biblioteki w Ludwinie. Budynek, który miał być wizytówką gminy i całego pojezierza, stoi i niszczeje – alarmuje nasz Czytelnik. – Wszystko jest pod kontrolą – uspokaja wójt gminy.

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika
27 maja 2018, 14:00

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika 1 0

W podzamojskiej wsi Wysokie przy tamtejszej Regionalnej Izbie Pamięci Gminy Zamość już w najbliższy weekend odbędzie się Dzień Samorządu Terytorialnego połączony z XII edycją festynu z okazji Dnia Muzealnika.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!