Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

27 lutego 2017 r.
17:13

Nie żyje pacjent szpitala w Chełmie. Już miał wyjść do domu

Autor: Zdjęcie autora bar
6 9 A A
Szpital w Chełmie
Szpital w Chełmie

W poniedziałek pacjent chełmskiego szpitala najprawdopodobniej targnął się na swoje życie. 81-letni chełmianin powiesił się na kaloryferze w łazience przy sali, w której miał łóżko. W tym czasie jego sąsiad spał.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Pacjent oddziału urologicznego był już po operacji i właśnie miał być wypisany ze szpitala – mówi Lech Wieczerza, prokurator rejonowy w Chełmie.

Nieżyjącego już pacjenta znaleźli pracownicy oddziału. Prokurator zarządził sekcję zwłok.

– Szpital o tym, co wydarzyło się na urologii poinformował nas już około godziny siódmej rano – mówi Ewa Czyż, rzecznik chełmskiej policji. – Z tego, co nasi funkcjonariusze zobaczyli na miejscu nic nie wskazywało na to, że do śmierci pacjenta mogły przyczynić się osoby trzecie.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Matka / 1 marca 2017 o 08:04
Za mojej młodości miałam ocet na pułkach, trzy miesiące macieżyńskiego, zwolnienia grypowe, później przedłużony wiek emerytalny i nędzną emeryturę. Nikt mi mieszkania nie dał, ani 500+ gdzy wychowywałam troje dzieci.  Z mojego nędznego wynagrodzenia muszę składać się na cudze dzieci zamiast pomagać swoim dzieciom. Pomomo to nie wyzywam innych ludzi.
Avatar
aga / 28 lutego 2017 o 12:53
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
@biedota pracująca... milcz padalcu jak nie potrafisz pisać kłamstw. "Za piep... 500+", czy ci mózg wyżarło z chciwości i nienawiści do Polaków, którzy pozostali w kraju i pracują za jałmużnę. Ty psie, bo jedyne co potrafisz robić to szczekać... gdybyś miał dziecko zagranicą, to byś padalcu wiedział, że tam "500+" funkcjonuje od lat i twoje wyimaginowane dorosłe dziecko może spokojnie wydać na świat potomka. Przestańcie Płatni Oszuści szczekać, bo czas na ulżenie w niedoli narodowi mieliscie i go zmarnowaliście. 500+ to obowiązki, a nie kasa za nic, dotarlo do tego durnego łba? Ściagaj gacie i kopuluj smrodzie, to zobaczymy jaki z ciebie milioner wyrośnie. Zazdrościsz 500 zlotych pracujacym sąsiadom z dziećmi? To oblicz, ile oni wydali przez 10lat, gdy PO rzucało im kłody pod nogi. Myślisz, że parze z dzieckiem bank udzielił kredytu na mieszkanie? Co do osób starszych. Nagle ci co ludzi chcieli okraść ludzi z emerytury teraz są wielkimi obrońcami uciśnionych. Kto wprowadził najniższą emeryturę 1000 brutto?! Platni Oszuści nawet tego kroku nie podjęli. A jeszcze 3 lata na zmiany. Gdyby nie te wszy .N i PO, to już cieszylibyśmy się wolną kwotą od podatku. Dałem głos na tych co spełniają swe obietnice. A nie na tych co jedynie klamać potrafią. Wyjedź czlowieku raz na roboty i przestań piep..., no chyba że ci PO za to 5 setek daje. 50 lat na start w Niemczech to nie stary człowiek, lecz fachowiec pełną gębą.
To Ty milcz "Ty psie, bo jedyne co potrafisz robić to szczekać...". "Biedota pracująca" pisze prawdę - za pracę przez większość swojego życia dostanie na starość marne ochłapy tak samo jak patologia mnożąca się na 500+. Jestem za 500+, ale tylko dla ludzi pracujących w formie odpisu od podatku lub dodatku do pensji. Zas płacenie godnej emerytury ludziom którzy ciężo pracowali całe życie to "obowiązki, a nie kasa za nic, dotarlo do tego durnego łba?"
To Ty milcz "Ty psie, bo jedyne co potrafisz robić to szczekać...". "Biedota pracująca" pisze prawdę - za pracę przez większość swojego życia dostanie na starość marne ochłapy tak samo jak patologia mnożąca się na 500+. Jestem za 500+, ale tylko dla ludzi pracujących w formie odpisu od podatku lub dodatku do pensji. Zas płacenie godnej emerytury ludziom którzy ciężo pracowali całe życie to "obowiązki, a nie kasa za nic, dotarlo do tego durnego łba?" rozwiń
Avatar
Gość / 28 lutego 2017 o 09:43
Wejście do szpitala w Chełmie ma wygląd obskurny i przygnębiający !
Avatar
Gość / 28 lutego 2017 o 08:48
trudno komentować czyjąś śmierć. Sam wybrał kres swego życia. Może załamał się po operacji informacją np że ma raka a może ból był nie do zniesienia. Leczyłem się w kilku lubelskich szpitalach i wiem, że starszych ludzi traktują wszędzie jak "odpady nie rokujące w leczeniu". Smutne ale prawdziwe.
Avatar
Kochający RP / 28 lutego 2017 o 00:34
Lub był źle traktowany w Chelmski szpitalu! Tam jest znieczulica wszystkie pielęgniarki do zwolnienia. STARSI ludzie w szpitalu to jest jak odpad i salowe i inne pielęgniarki mają ich w D. Moje prywatne zdanie. Ps pokój jego duszy ciekawe co skłoniło jego do tego.
Avatar
Gość / 28 lutego 2017 o 00:06
@biedota pracująca... milcz padalcu jak nie potrafisz pisać kłamstw. "Za piep... 500+", czy ci mózg wyżarło z chciwości i nienawiści do Polaków, którzy pozostali w kraju i pracują za jałmużnę. Ty psie, bo jedyne co potrafisz robić to szczekać... gdybyś miał dziecko zagranicą, to byś padalcu wiedział, że tam "500+" funkcjonuje od lat i twoje wyimaginowane dorosłe dziecko może spokojnie wydać na świat potomka. Przestańcie Płatni Oszuści szczekać, bo czas na ulżenie w niedoli narodowi mieliscie i go zmarnowaliście. 500+ to obowiązki, a nie kasa za nic, dotarlo do tego durnego łba? Ściagaj gacie i kopuluj smrodzie, to zobaczymy jaki z ciebie milioner wyrośnie. Zazdrościsz 500 zlotych pracujacym sąsiadom z dziećmi? To oblicz, ile oni wydali przez 10lat, gdy PO rzucało im kłody pod nogi. Myślisz, że parze z dzieckiem bank udzielił kredytu na mieszkanie? Co do osób starszych. Nagle ci co ludzi chcieli okraść ludzi z emerytury teraz są wielkimi obrońcami uciśnionych. Kto wprowadził najniższą emeryturę 1000 brutto?! Platni Oszuści nawet tego kroku nie podjęli. A jeszcze 3 lata na zmiany. Gdyby nie te wszy .N i PO, to już cieszylibyśmy się wolną kwotą od podatku. Dałem głos na tych co spełniają swe obietnice. A nie na tych co jedynie klamać potrafią. Wyjedź czlowieku raz na roboty i przestań piep..., no chyba że ci PO za to 5 setek daje. 50 lat na start w Niemczech to nie stary człowiek, lecz fachowiec pełną gębą.
@biedota pracująca... milcz padalcu jak nie potrafisz pisać kłamstw. "Za piep... 500+", czy ci mózg wyżarło z chciwości i nienawiści do Polaków, którzy pozostali w kraju i pracują za jałmużnę. Ty psie, bo jedyne co potrafisz robić to szczekać... gdybyś miał dziecko zagranicą, to byś padalcu wiedział, że tam "500+" funkcjonuje od lat i twoje wyimaginowane dorosłe dziecko może spokojnie wydać na świat potomka. Przestańcie Płatni Oszuści szczekać, bo czas na ulżenie w niedoli narodowi mieliscie i go zmarnowaliście. 500+ to o... rozwiń
Avatar
Zenio / 27 lutego 2017 o 22:35
Masz rację , mój syn też pracuje zagranicą .Jedzie na 2tygodnie ,a w domu jest 3 tygodnie ,poświęca rodzinę w imieniu godnego życia ,dla rodziny i siebie.A my po 50+ jesteśmy za młodzi (bo tak się czuję) aby umierać ,a za starzy żeby jechać za chlebem. .Zostaje nam "jałmużna "od państwa.Ale nas jest więcej z rocznika 50,60,to był wysyp dzieci.Pójdziemy głosować już niedługo. 
Avatar
biedota pracujaca / 27 lutego 2017 o 22:15
no właśnie, odebrał sobie życie, bo z czego tu zyć w tym naszym  .... kraju. Obecnie po 38 latach pracy ZUS wyliczył mi moja chipotetyczną emeryturę gdzybym odchodziła na nią w wieku 62 lat, tj. za 4 lata i miałabym wtedy 42 lat pracy i oto moja wyliczona emerytura 1386 zł brutto, netto to ok. 1 tys-1,1 ts. Także osoby po 20 latach pracy teraz dostaną  1 tys. bo ma wynosić tyle nainiższa a ja po 42 latach pracy będe mieć też 1 tys. Po wuj ja dodatkowo uczciwie pracuję 22 lata. Litości. Przeciez też jak odejdę na emryturę to wypada mi założyc stryczek, bo za co zyć, opłaty, już jestem na lekach a po 60 jeszcze więcej leków.  Obecnie emeryci dostali 8 zł podwyżki. Paranoja, wstyd dla rządu, za leżenie, pieprzenei się młodym zdrowym dają za darmo po 500+ na jedno dziecko, które też nie będzie pracowało, po co jak rodzice nie pracują i dostają, a nam za pracę dają jałmużne. Moje dorosłe dziecko wyjechalo za granice, nie karzę mu tu wracac, po co, po to aby klepać biedę tak jak matka całe zycie. 
no właśnie, odebrał sobie życie, bo z czego tu zyć w tym naszym  .... kraju. Obecnie po 38 latach pracy ZUS wyliczył mi moja chipotetyczną emeryturę gdzybym odchodziła na nią w wieku 62 lat, tj. za 4 lata i miałabym wtedy 42 lat pracy i oto moja wyliczona emerytura 1386 zł brutto, netto to ok. 1 tys-1,1 ts. Także osoby po 20 latach pracy teraz dostaną  1 tys. bo ma wynosić tyle nainiższa a ja po 42 latach pracy będe mieć też 1 tys. Po wuj ja dodatkowo uczciwie pracuję 22 lata. Litości. Przeciez też jak odejdę na emryturę to wypada mi założyc... rozwiń
Avatar
Gość / 27 lutego 2017 o 19:07
(*) spokój jego duszy, może nie mial sie nim kto zając po powrocie do domu!
Avatar
Matka / 1 marca 2017 o 08:04
Za mojej młodości miałam ocet na pułkach, trzy miesiące macieżyńskiego, zwolnienia grypowe, później przedłużony wiek emerytalny i nędzną emeryturę. Nikt mi mieszkania nie dał, ani 500+ gdzy wychowywałam troje dzieci.  Z mojego nędznego wynagrodzenia muszę składać się na cudze dzieci zamiast pomagać swoim dzieciom. Pomomo to nie wyzywam innych ludzi.
Avatar
aga / 28 lutego 2017 o 12:53
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
@biedota pracująca... milcz padalcu jak nie potrafisz pisać kłamstw. "Za piep... 500+", czy ci mózg wyżarło z chciwości i nienawiści do Polaków, którzy pozostali w kraju i pracują za jałmużnę. Ty psie, bo jedyne co potrafisz robić to szczekać... gdybyś miał dziecko zagranicą, to byś padalcu wiedział, że tam "500+" funkcjonuje od lat i twoje wyimaginowane dorosłe dziecko może spokojnie wydać na świat potomka. Przestańcie Płatni Oszuści szczekać, bo czas na ulżenie w niedoli narodowi mieliscie i go zmarnowaliście. 500+ to obowiązki, a nie kasa za nic, dotarlo do tego durnego łba? Ściagaj gacie i kopuluj smrodzie, to zobaczymy jaki z ciebie milioner wyrośnie. Zazdrościsz 500 zlotych pracujacym sąsiadom z dziećmi? To oblicz, ile oni wydali przez 10lat, gdy PO rzucało im kłody pod nogi. Myślisz, że parze z dzieckiem bank udzielił kredytu na mieszkanie? Co do osób starszych. Nagle ci co ludzi chcieli okraść ludzi z emerytury teraz są wielkimi obrońcami uciśnionych. Kto wprowadził najniższą emeryturę 1000 brutto?! Platni Oszuści nawet tego kroku nie podjęli. A jeszcze 3 lata na zmiany. Gdyby nie te wszy .N i PO, to już cieszylibyśmy się wolną kwotą od podatku. Dałem głos na tych co spełniają swe obietnice. A nie na tych co jedynie klamać potrafią. Wyjedź czlowieku raz na roboty i przestań piep..., no chyba że ci PO za to 5 setek daje. 50 lat na start w Niemczech to nie stary człowiek, lecz fachowiec pełną gębą.
To Ty milcz "Ty psie, bo jedyne co potrafisz robić to szczekać...". "Biedota pracująca" pisze prawdę - za pracę przez większość swojego życia dostanie na starość marne ochłapy tak samo jak patologia mnożąca się na 500+. Jestem za 500+, ale tylko dla ludzi pracujących w formie odpisu od podatku lub dodatku do pensji. Zas płacenie godnej emerytury ludziom którzy ciężo pracowali całe życie to "obowiązki, a nie kasa za nic, dotarlo do tego durnego łba?"
To Ty milcz "Ty psie, bo jedyne co potrafisz robić to szczekać...". "Biedota pracująca" pisze prawdę - za pracę przez większość swojego życia dostanie na starość marne ochłapy tak samo jak patologia mnożąca się na 500+. Jestem za 500+, ale tylko dla ludzi pracujących w formie odpisu od podatku lub dodatku do pensji. Zas płacenie godnej emerytury ludziom którzy ciężo pracowali całe życie to "obowiązki, a nie kasa za nic, dotarlo do tego durnego łba?" rozwiń
Avatar
Gość / 28 lutego 2017 o 09:43
Wejście do szpitala w Chełmie ma wygląd obskurny i przygnębiający !
Avatar
Gość / 28 lutego 2017 o 08:48
trudno komentować czyjąś śmierć. Sam wybrał kres swego życia. Może załamał się po operacji informacją np że ma raka a może ból był nie do zniesienia. Leczyłem się w kilku lubelskich szpitalach i wiem, że starszych ludzi traktują wszędzie jak "odpady nie rokujące w leczeniu". Smutne ale prawdziwe.
Avatar
Kochający RP / 28 lutego 2017 o 00:34
Lub był źle traktowany w Chelmski szpitalu! Tam jest znieczulica wszystkie pielęgniarki do zwolnienia. STARSI ludzie w szpitalu to jest jak odpad i salowe i inne pielęgniarki mają ich w D. Moje prywatne zdanie. Ps pokój jego duszy ciekawe co skłoniło jego do tego.
Avatar
Gość / 28 lutego 2017 o 00:06
@biedota pracująca... milcz padalcu jak nie potrafisz pisać kłamstw. "Za piep... 500+", czy ci mózg wyżarło z chciwości i nienawiści do Polaków, którzy pozostali w kraju i pracują za jałmużnę. Ty psie, bo jedyne co potrafisz robić to szczekać... gdybyś miał dziecko zagranicą, to byś padalcu wiedział, że tam "500+" funkcjonuje od lat i twoje wyimaginowane dorosłe dziecko może spokojnie wydać na świat potomka. Przestańcie Płatni Oszuści szczekać, bo czas na ulżenie w niedoli narodowi mieliscie i go zmarnowaliście. 500+ to obowiązki, a nie kasa za nic, dotarlo do tego durnego łba? Ściagaj gacie i kopuluj smrodzie, to zobaczymy jaki z ciebie milioner wyrośnie. Zazdrościsz 500 zlotych pracujacym sąsiadom z dziećmi? To oblicz, ile oni wydali przez 10lat, gdy PO rzucało im kłody pod nogi. Myślisz, że parze z dzieckiem bank udzielił kredytu na mieszkanie? Co do osób starszych. Nagle ci co ludzi chcieli okraść ludzi z emerytury teraz są wielkimi obrońcami uciśnionych. Kto wprowadził najniższą emeryturę 1000 brutto?! Platni Oszuści nawet tego kroku nie podjęli. A jeszcze 3 lata na zmiany. Gdyby nie te wszy .N i PO, to już cieszylibyśmy się wolną kwotą od podatku. Dałem głos na tych co spełniają swe obietnice. A nie na tych co jedynie klamać potrafią. Wyjedź czlowieku raz na roboty i przestań piep..., no chyba że ci PO za to 5 setek daje. 50 lat na start w Niemczech to nie stary człowiek, lecz fachowiec pełną gębą.
@biedota pracująca... milcz padalcu jak nie potrafisz pisać kłamstw. "Za piep... 500+", czy ci mózg wyżarło z chciwości i nienawiści do Polaków, którzy pozostali w kraju i pracują za jałmużnę. Ty psie, bo jedyne co potrafisz robić to szczekać... gdybyś miał dziecko zagranicą, to byś padalcu wiedział, że tam "500+" funkcjonuje od lat i twoje wyimaginowane dorosłe dziecko może spokojnie wydać na świat potomka. Przestańcie Płatni Oszuści szczekać, bo czas na ulżenie w niedoli narodowi mieliscie i go zmarnowaliście. 500+ to o... rozwiń
Avatar
Zenio / 27 lutego 2017 o 22:35
Masz rację , mój syn też pracuje zagranicą .Jedzie na 2tygodnie ,a w domu jest 3 tygodnie ,poświęca rodzinę w imieniu godnego życia ,dla rodziny i siebie.A my po 50+ jesteśmy za młodzi (bo tak się czuję) aby umierać ,a za starzy żeby jechać za chlebem. .Zostaje nam "jałmużna "od państwa.Ale nas jest więcej z rocznika 50,60,to był wysyp dzieci.Pójdziemy głosować już niedługo. 
Avatar
biedota pracujaca / 27 lutego 2017 o 22:15
no właśnie, odebrał sobie życie, bo z czego tu zyć w tym naszym  .... kraju. Obecnie po 38 latach pracy ZUS wyliczył mi moja chipotetyczną emeryturę gdzybym odchodziła na nią w wieku 62 lat, tj. za 4 lata i miałabym wtedy 42 lat pracy i oto moja wyliczona emerytura 1386 zł brutto, netto to ok. 1 tys-1,1 ts. Także osoby po 20 latach pracy teraz dostaną  1 tys. bo ma wynosić tyle nainiższa a ja po 42 latach pracy będe mieć też 1 tys. Po wuj ja dodatkowo uczciwie pracuję 22 lata. Litości. Przeciez też jak odejdę na emryturę to wypada mi założyc stryczek, bo za co zyć, opłaty, już jestem na lekach a po 60 jeszcze więcej leków.  Obecnie emeryci dostali 8 zł podwyżki. Paranoja, wstyd dla rządu, za leżenie, pieprzenei się młodym zdrowym dają za darmo po 500+ na jedno dziecko, które też nie będzie pracowało, po co jak rodzice nie pracują i dostają, a nam za pracę dają jałmużne. Moje dorosłe dziecko wyjechalo za granice, nie karzę mu tu wracac, po co, po to aby klepać biedę tak jak matka całe zycie. 
no właśnie, odebrał sobie życie, bo z czego tu zyć w tym naszym  .... kraju. Obecnie po 38 latach pracy ZUS wyliczył mi moja chipotetyczną emeryturę gdzybym odchodziła na nią w wieku 62 lat, tj. za 4 lata i miałabym wtedy 42 lat pracy i oto moja wyliczona emerytura 1386 zł brutto, netto to ok. 1 tys-1,1 ts. Także osoby po 20 latach pracy teraz dostaną  1 tys. bo ma wynosić tyle nainiższa a ja po 42 latach pracy będe mieć też 1 tys. Po wuj ja dodatkowo uczciwie pracuję 22 lata. Litości. Przeciez też jak odejdę na emryturę to wypada mi założyc... rozwiń
Avatar
Gość / 27 lutego 2017 o 19:07
(*) spokój jego duszy, może nie mial sie nim kto zając po powrocie do domu!