Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

27 lipca 2014 r.
16:30
Edytuj ten wpis

Okuninka: Zasnął na plaży i zmarł. Policjanci chcą ustalić jego tożsamość

Autor: Zdjęcie autora dudi
123 10 A A

Mężczyzna zasnął na kocu na plaży w Okunince, a nad ranem jego nowi koledzy stwierdzili że nie żyje. Włodawscy policjanci próbują ustalić jego tożsamość

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W niedzielę rano włodawscy policjanci zostali powiadomieni o zmarłym mężczyźnie w okolicy głównej plaży w Okunince.

Ze wstępnych informacji wynika, że mężczyzna od kilku dni przebywał w Okunince, gdzie nie stronił od alkoholu. W nocy z soboty na niedzielę po wypiciu nalewki wraz z kolegami położył się spać. Rano jeden z nich stwierdził, że ich kompan nie żyje.

- Mężczyzna nie miał przy sobie żadnych dokumentów, był w wieku około 50-lat, wysoki, krępy, na ciele miał liczne tatuaże - na klatce piersiowej wąż, na brzuchu usta z językiem, na prawym ramieniu symbole amerykańskiej armii, na prawym przedramieniu miecz z różą, na plecach anioły - mówi Bożena Szymańska z Komendy Powiatowej Policji we Włodawie.

Prawdopodobnie miał na imię Marek. Spał na wzorzystym kocu koloru beżowo - pomarańczowego. Mężczyzna ubrany był w jeansowe spodenki, ciemne trampki z białymi podeszwami, koszulkę koloru białego.

- Osoby, które mogą wiedzieć kim jest mężczyzna proszone są o kontakt z dyżurnym włodawskiej komendy - tel. 82 5727210 lub pod nr 997 - mówi Szymańska.
Czytaj więcej o:

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
arek / 28 lipca 2014 o 17:50

chciałem dodac tylko kilka słow na temat tego artykułu. Po pierwsze nie zaden kolega zmarłego mężczyzny wzywał pomoc ale młodzi ludzie przechodzący tamtędy rano (mocno pijani) wezwali karetke pogotowia do nieprzytomnego mężczyzny,lekarz pogotowia stwierdził zgon( kilka godzin wcześniej). Nastepnie pogotowie powiadomiło policje i prokuraturę . Nie wiem z kąd takie rozbieżnosci w informacjach 

Avatar
turysta empatyczny .. / 28 lipca 2014 o 17:37

...musi co tam mu zaszkodziło nieświeżego! Jakem był  w delegacji nad polskim przesławnym morzem, tożem też się skusił na świeżo odmrażaną rybkę im sraczki dostał. Alem nie spał na kocyku przy wielkiej wody brzegu, tylko w hotelowym kiblu i to mi życie uratowało z pańską łaską. A w podzienkunku dla Panienki żem wota dziękczynne w chełmskiej katedrze złożył ..   

Avatar
inka / 27 lipca 2014 o 22:54

Więc Koleżanko, może zaproponuj gdzie jechać w  upał z dzieckiem?

Proponuję pojechać nad Kunów, to jest takie nawet spore jeziorko i tam sa takie dzikie plaze, jeszcze sporo osób aż tak o nimnie wie dlatego nie ma tam tłumów ludzi, cisza i spokój. Polecam :)

Avatar
Bobek / 27 lipca 2014 o 20:56

Więc Koleżanko, może zaproponuj gdzie jechać w  upał z dzieckiem?

Na pewno nie pojadę z dzieckiem do bajora przepełnionego uryną i fekaliami....

Avatar
frelka / 27 lipca 2014 o 18:55

To już nie jest ta sama Okuninka co kiedyś...

Avatar
kama / 27 lipca 2014 o 18:29

Więc Koleżanko, może zaproponuj gdzie jechać w  upał z dzieckiem?

Avatar
ccc / 27 lipca 2014 o 18:17

"W nocy z soboty na niedzielę po wypiciu nalewki wraz z kolegami położył się spać.

Rano jeden z nich stwierdził, że ich kompan nie żyje.

- Mężczyzna nie miał przy sobie żadnych dokumentów, był w wieku około 50-lat, wysoki, krępy, na ciele miał liczne tatuaże

– na klatce piersiowej wąż, na brzuchu usta z językiem, na prawym ramieniu symbole amerykańskiej armii, na prawym przedramieniu miecz z różą, na plecach anioły."

... musi jakiś magister albo inny "umysłowy". :lol:

"W nocy z soboty na niedzielę po wypiciu nalewki wraz z kolegami położył się spać.

Rano jeden z nich stwierdził, że ich kompan nie żyje.

- Mężczyzna nie miał przy sobie żadnych dokumentów, był w wieku około 50-lat, wysoki, krępy, na ciele miał liczne tatuaże

– na klatce piersiowej wąż, na brzuchu usta z językiem, na prawym ramieniu symbole amerykańskiej armii, na prawym przedramieniu miecz z różą, na plecach anioły."

... musi ja... rozwiń

Avatar
sigi / 27 lipca 2014 o 17:39
To koledzy nie wiedzą kto to jest?
Avatar
jagna / 27 lipca 2014 o 17:29

jest napisane że był z kolegami...Nawet jeden powiadomił policję o śmierci i nie znają Jego tożsamości!? Było napisać że pił z przygodnie poznanymi...Już nic nie rozumiem :wacko:

Avatar
agaga / 27 lipca 2014 o 17:15

okuninka.... około 15 lat temu  było to miejsce wypoczynkowe... dziś? jest to burdel, żulernia... zsyp patologii z całego województwa i nie tylko. dziwię się ludziom którzy jadą tam z rodzinami.... przecież tam szczególnie w weekendy 2 na 3 przebywających to recydywa i zwyrole.  Alternatywą jest jeszcze spędzanie czasu po drugiej stronie  od tzw. centrum.. tam nawet wynajmujący pokoje potrafią robić selekcję i byle stada obszczymurków nie przyjmują. Dziwię się ludziom że kąpią się w tym ścieku. Do tego jeziora wlatuje wszystko. Tam przebywają stada różnych ludzi, wielu z nich wali w gaz za pozwoleniem, na plaży w dzień i noc -  nie pójdą do toalety bo trzeba zapłacić, a przecież potem zabraknie na alkohol i narkotyki….!! Nic więcej, tylko syf.

okuninka.... około 15 lat temu  było to miejsce wypoczynkowe... dziś? jest to burdel, żulernia... zsyp patologii z całego województwa i nie tylko. dziwię się ludziom którzy jadą tam z rodzinami.... przecież tam szczególnie w weekendy 2 na 3 przebywających to recydywa i zwyrole.  Alternatywą jest jeszcze spędzanie czasu po drugiej stronie  od tzw. centrum.. tam nawet wynajmujący pokoje potrafią robić selekcję i byle stada obszczymurków nie przyjmują. Dziwię się ludziom że kąpią się w tym ścieku. Do tego jeziora wlatuje wszys... rozwiń

Avatar
arek / 28 lipca 2014 o 17:50

chciałem dodac tylko kilka słow na temat tego artykułu. Po pierwsze nie zaden kolega zmarłego mężczyzny wzywał pomoc ale młodzi ludzie przechodzący tamtędy rano (mocno pijani) wezwali karetke pogotowia do nieprzytomnego mężczyzny,lekarz pogotowia stwierdził zgon( kilka godzin wcześniej). Nastepnie pogotowie powiadomiło policje i prokuraturę . Nie wiem z kąd takie rozbieżnosci w informacjach 

Avatar
turysta empatyczny .. / 28 lipca 2014 o 17:37

...musi co tam mu zaszkodziło nieświeżego! Jakem był  w delegacji nad polskim przesławnym morzem, tożem też się skusił na świeżo odmrażaną rybkę im sraczki dostał. Alem nie spał na kocyku przy wielkiej wody brzegu, tylko w hotelowym kiblu i to mi życie uratowało z pańską łaską. A w podzienkunku dla Panienki żem wota dziękczynne w chełmskiej katedrze złożył ..   

Avatar
inka / 27 lipca 2014 o 22:54

Więc Koleżanko, może zaproponuj gdzie jechać w  upał z dzieckiem?

Proponuję pojechać nad Kunów, to jest takie nawet spore jeziorko i tam sa takie dzikie plaze, jeszcze sporo osób aż tak o nimnie wie dlatego nie ma tam tłumów ludzi, cisza i spokój. Polecam :)

Avatar
Bobek / 27 lipca 2014 o 20:56

Więc Koleżanko, może zaproponuj gdzie jechać w  upał z dzieckiem?

Na pewno nie pojadę z dzieckiem do bajora przepełnionego uryną i fekaliami....

Avatar
frelka / 27 lipca 2014 o 18:55

To już nie jest ta sama Okuninka co kiedyś...

Avatar
kama / 27 lipca 2014 o 18:29

Więc Koleżanko, może zaproponuj gdzie jechać w  upał z dzieckiem?

Avatar
ccc / 27 lipca 2014 o 18:17

"W nocy z soboty na niedzielę po wypiciu nalewki wraz z kolegami położył się spać.

Rano jeden z nich stwierdził, że ich kompan nie żyje.

- Mężczyzna nie miał przy sobie żadnych dokumentów, był w wieku około 50-lat, wysoki, krępy, na ciele miał liczne tatuaże

– na klatce piersiowej wąż, na brzuchu usta z językiem, na prawym ramieniu symbole amerykańskiej armii, na prawym przedramieniu miecz z różą, na plecach anioły."

... musi jakiś magister albo inny "umysłowy". :lol:

"W nocy z soboty na niedzielę po wypiciu nalewki wraz z kolegami położył się spać.

Rano jeden z nich stwierdził, że ich kompan nie żyje.

- Mężczyzna nie miał przy sobie żadnych dokumentów, był w wieku około 50-lat, wysoki, krępy, na ciele miał liczne tatuaże

– na klatce piersiowej wąż, na brzuchu usta z językiem, na prawym ramieniu symbole amerykańskiej armii, na prawym przedramieniu miecz z różą, na plecach anioły."

... musi ja... rozwiń

Avatar
sigi / 27 lipca 2014 o 17:39
To koledzy nie wiedzą kto to jest?
Avatar
jagna / 27 lipca 2014 o 17:29

jest napisane że był z kolegami...Nawet jeden powiadomił policję o śmierci i nie znają Jego tożsamości!? Było napisać że pił z przygodnie poznanymi...Już nic nie rozumiem :wacko:

Avatar
agaga / 27 lipca 2014 o 17:15

okuninka.... około 15 lat temu  było to miejsce wypoczynkowe... dziś? jest to burdel, żulernia... zsyp patologii z całego województwa i nie tylko. dziwię się ludziom którzy jadą tam z rodzinami.... przecież tam szczególnie w weekendy 2 na 3 przebywających to recydywa i zwyrole.  Alternatywą jest jeszcze spędzanie czasu po drugiej stronie  od tzw. centrum.. tam nawet wynajmujący pokoje potrafią robić selekcję i byle stada obszczymurków nie przyjmują. Dziwię się ludziom że kąpią się w tym ścieku. Do tego jeziora wlatuje wszystko. Tam przebywają stada różnych ludzi, wielu z nich wali w gaz za pozwoleniem, na plaży w dzień i noc -  nie pójdą do toalety bo trzeba zapłacić, a przecież potem zabraknie na alkohol i narkotyki….!! Nic więcej, tylko syf.

okuninka.... około 15 lat temu  było to miejsce wypoczynkowe... dziś? jest to burdel, żulernia... zsyp patologii z całego województwa i nie tylko. dziwię się ludziom którzy jadą tam z rodzinami.... przecież tam szczególnie w weekendy 2 na 3 przebywających to recydywa i zwyrole.  Alternatywą jest jeszcze spędzanie czasu po drugiej stronie  od tzw. centrum.. tam nawet wynajmujący pokoje potrafią robić selekcję i byle stada obszczymurków nie przyjmują. Dziwię się ludziom że kąpią się w tym ścieku. Do tego jeziora wlatuje wszys... rozwiń