Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

14 września 2015 r.
10:05

Pełna lista PiS w okręgu wyborczym nr 7

Autor: Zdjęcie autora toma
0 55 A A

W piątek zarejestrowano listę Prawa i Sprawiedliwości w okręgu wyborczym nr 7, obejmującym Chełm, Zamość i Białą Podlaską.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Z „jedynki” wystartuje posłanka Beata Mazurek, a z „dwójki” poseł Sławomir Zawiślak. Na trzecim miejscu znalazł się główny ekonomista SKOK Janusz Szewczak.

Na czwartej pozycji znalazł się poseł z Międzyrzeca Podlaskiego, który mandat poselski objął rok temu, zastępując wybranego na burmistrza Radzynia Podlaskiego Jerzego Rębka. Dopiero 24., ostatni na liście, jest inny parlamentarzysta, Adam Abramowicz. W wyborach wystartują też m. in. były senator Lucjan Cichosz oraz radni wojewódzcy: Maria Gmyz, Agata Borowiec i Jerzy Szwaj.

W wyborach do Senatu Prawo i Sprawiedliwość wystawi swoich dotychczasowych senatorów: Henryka Ciocha w okręgu chełmskim i Jerzego Chrościkowskiego. Partia opozycyjna nie zgłosi swojego kandydata w Białej Podlaskiej. W tamtejszym okręgu ma poprzeć senatora Grzegorza Biereckiego, który tym razem wystartuje z własnego komitetu wyborczego.

Okręg nr 7 - PiS: 

  1. Beata Mazurek
  2. Sławomir Zawiślak
  3. Jan Szewczak
  4. Marcin Duszek
  5. Teresa Hałas
  6. Wiesław Holaczuk
  7. Maria Gmyz
  8. Piotr Olszówka
  9. Agata Borowiec
  10. Lucjan Cichosz
  11. Tomasz Zieliński
  12. Lech Szopiński
  13. Jerzy Szwaj
  14. Jakub Banaszek – PR JG.
  15. Barbara Barszczewska
  16. Robert Mazurek
  17. Halina Czarnecka
  18. Jerzy Kwiatkowski
  19. Anna Subocz-Chachuła
  20. Agnieszka Skubis- Rafalska
  21. Zdzisław Szwed
  22. Franciszek Kawa - SP
  23. Małgorzata Suszyńska
  24. Adam Abramowicz

 

Zagłosuj na swojego kandydata: Okręg nr 7 - PiS

 

Komentarze 55

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
bw / 8 listopada 2015 o 09:51

współczuję wam wszystkim, tym którzy spowodowali, że chełm nadal gnije w pisowskim szambie. Do lepszych czasów. 

Wybory w Chełmie były rok temu i nie wygrał ich PiS. 

Avatar
Gość / 6 listopada 2015 o 10:18

współczuję wam wszystkim, tym którzy spowodowali, że chełm nadal gnije w pisowskim szambie. Do lepszych czasów. 

Avatar
Gość / 26 października 2015 o 08:59
henryk do gość - rozumku brakuje tylko tobie.Reszta to ludzie odpowiednio wykształceni i inteligentni.Zapamiętaj to sobie z rana w poniedziałek na wiele lat.Nie mam wątpliwości że twoja ,,ulubiona'' partia nie będzie ściany wschodniej - zapewne na zawsze.
Avatar
gość / 22 października 2015 o 14:18

Przeglądałem ostatnio prezentowane wypowiedzi (sonda) w lokalnej prasie na temat uczestnictwa w wyborach i na którą partię biorący udział, oddadzą głos. Nie mam wątpliwości, że znowu pis będzie ubarwiał naszą ścianę wschodnią. Żal mi tych ludzi, wszyscy młodzi, chyba inteligentni, a rozumu za grosz. współczuję wam.

Avatar
Gość / 8 października 2015 o 11:56
W wyborach w dniu 25 października liczy się 8 partii. Dlaczego nie zagłosuję na PO i Niezależną PL ? Jest to tak oczywiste i jasne dla każdego kto ma trochę oleju w głowie, że nie potrzeba mu tego dokumentować. Dla tych co tego nie pojmują niech wystarczy to: Ci co oszukują , kłamią nie wywiązują się z danych wcześniej obietnic wyborczych tracą społeczną wiarygodność. PO nie wywiązała się, wystarczy, że tylko z tego, z 4 x tak dla Polski. Tu nie ma żadnego tłumaczenia, zwalania na okoliczności, kryzysy.....czy PiS. W dniu 25 października powinniśmy iść do urn wyborczych i głosować na kandydatów tylko do Sejmu w taki sposób jak czynimy to w wyborach prezydenckich i samorządowych. Nie idziemy, nie głosujemy w JOW dzięki kłamcom z PO. Dlaczego nie zagłosuję na partię pana Ryszarda Petru? Wystarczyło usłyszeć jedno nazwisko, Balcerowicz, by zrozumieć o co w tej grze chodzi. Chcą do Sejmu, Balcerowicz i Petru zakładają partię !!!!!!!! By nie być gołosłownych. http://www.fakt.pl/polityka/byly-premier-leszek-balcerowicz-zaklada-partie,artykuly,548972.htm Nie zagłosuję na PSL. PSL to partia, która nepotyzm i kumoterstwo opracowała, opanowała do perfekcji, do granic możliwości. Czy kiedykolwiek w przeszłości „chłop” powiedział, że jest mu dobrze, że jest zadowolony ze swego bytu. Nie zagłosuję na SLD, a raczej na zjednoczona lewicę. Najkrócej mówiąc dlatego, że się zjednoczyła z panem Palikotem udowadniając tym samym, że lewicą już nie jest od dłuższego czasu, co można było zaobserwować w ich poczynaniach, sympatiach. Kto wie czy kiedykolwiek była partią reprezentującą interesy, potrzeby najniższych warstwy społecznych polskiego społeczeństwa.
W wyborach w dniu 25 października liczy się 8 partii. Dlaczego nie zagłosuję na PO i Niezależną PL ? Jest to tak oczywiste i jasne dla każdego kto ma trochę oleju w głowie, że nie potrzeba mu tego dokumentować. Dla tych co tego nie pojmują niech wystarczy to: Ci co oszukują , kłamią nie wywiązują się z danych wcześniej obietnic wyborczych tracą społeczną wiarygodność. PO nie wywiązała się, wystarczy, że tylko z tego, z 4 x tak dla Polski. Tu nie ma żadnego tłumaczenia, zwalania na okoliczności, kryzysy.....czy PiS. W dniu 25 października ... rozwiń
Avatar
gość / 22 września 2015 o 15:08

To jest słabe porównanie do tego co nastąpi po wyborach, gdy wygra pis. Przykro mi że zacofane podkarpacie i lubelskie przyłoży rękę do ponownego upadku RP. Może i ta wspomniana partia byłaby na właściwym poziomie, gdyby nie kilkanaście osób, ale w jej szeregach oto chodzi.

Avatar
Gość / 20 września 2015 o 09:04
"gość (15 września 2015 o godzinie 20:33) W każdym mieście pomnik smoleński," A ja się zastanawiam, za czyje pieniądze wydano tabloid "Zamach" z wrakiem tupolewa na rozkładówce. Poziom abstrakcji został właśnie podniesiony do kwadratu..
Avatar
Gość / 17 września 2015 o 06:37
A co to za Szewczak na 3 miejscu? Spadochroniarz z warszawki? To pis nie wystarczy miejsc w mijscach zmieszkania tylko przyslaja cwanych skokowcow!
Avatar
Gość / 15 września 2015 o 23:45
Oby tym razem Lubelszczyzna wyszła ze swojego PiSowskiego podejścia, ojców Rydzyków itp. Mamy w regionie ludzi takich jak Pan Karpiński, który jest doświadczonym politykiem. Postawmy w końcu na odpowiednich ludzi.
Avatar
Gość / 15 września 2015 o 22:19
Witam A dlaczego nie ma na liście niejakiego Michała M. rzecznika prasowego UM Kraśnik. Może jakaś pomyłka, przecież to taki ambitny i ułożony człowiek
Avatar
bw / 8 listopada 2015 o 09:51

współczuję wam wszystkim, tym którzy spowodowali, że chełm nadal gnije w pisowskim szambie. Do lepszych czasów. 

Wybory w Chełmie były rok temu i nie wygrał ich PiS. 

Avatar
Gość / 6 listopada 2015 o 10:18

współczuję wam wszystkim, tym którzy spowodowali, że chełm nadal gnije w pisowskim szambie. Do lepszych czasów. 

Avatar
Gość / 26 października 2015 o 08:59
henryk do gość - rozumku brakuje tylko tobie.Reszta to ludzie odpowiednio wykształceni i inteligentni.Zapamiętaj to sobie z rana w poniedziałek na wiele lat.Nie mam wątpliwości że twoja ,,ulubiona'' partia nie będzie ściany wschodniej - zapewne na zawsze.
Avatar
gość / 22 października 2015 o 14:18

Przeglądałem ostatnio prezentowane wypowiedzi (sonda) w lokalnej prasie na temat uczestnictwa w wyborach i na którą partię biorący udział, oddadzą głos. Nie mam wątpliwości, że znowu pis będzie ubarwiał naszą ścianę wschodnią. Żal mi tych ludzi, wszyscy młodzi, chyba inteligentni, a rozumu za grosz. współczuję wam.

Avatar
Gość / 8 października 2015 o 11:56
W wyborach w dniu 25 października liczy się 8 partii. Dlaczego nie zagłosuję na PO i Niezależną PL ? Jest to tak oczywiste i jasne dla każdego kto ma trochę oleju w głowie, że nie potrzeba mu tego dokumentować. Dla tych co tego nie pojmują niech wystarczy to: Ci co oszukują , kłamią nie wywiązują się z danych wcześniej obietnic wyborczych tracą społeczną wiarygodność. PO nie wywiązała się, wystarczy, że tylko z tego, z 4 x tak dla Polski. Tu nie ma żadnego tłumaczenia, zwalania na okoliczności, kryzysy.....czy PiS. W dniu 25 października powinniśmy iść do urn wyborczych i głosować na kandydatów tylko do Sejmu w taki sposób jak czynimy to w wyborach prezydenckich i samorządowych. Nie idziemy, nie głosujemy w JOW dzięki kłamcom z PO. Dlaczego nie zagłosuję na partię pana Ryszarda Petru? Wystarczyło usłyszeć jedno nazwisko, Balcerowicz, by zrozumieć o co w tej grze chodzi. Chcą do Sejmu, Balcerowicz i Petru zakładają partię !!!!!!!! By nie być gołosłownych. http://www.fakt.pl/polityka/byly-premier-leszek-balcerowicz-zaklada-partie,artykuly,548972.htm Nie zagłosuję na PSL. PSL to partia, która nepotyzm i kumoterstwo opracowała, opanowała do perfekcji, do granic możliwości. Czy kiedykolwiek w przeszłości „chłop” powiedział, że jest mu dobrze, że jest zadowolony ze swego bytu. Nie zagłosuję na SLD, a raczej na zjednoczona lewicę. Najkrócej mówiąc dlatego, że się zjednoczyła z panem Palikotem udowadniając tym samym, że lewicą już nie jest od dłuższego czasu, co można było zaobserwować w ich poczynaniach, sympatiach. Kto wie czy kiedykolwiek była partią reprezentującą interesy, potrzeby najniższych warstwy społecznych polskiego społeczeństwa.
W wyborach w dniu 25 października liczy się 8 partii. Dlaczego nie zagłosuję na PO i Niezależną PL ? Jest to tak oczywiste i jasne dla każdego kto ma trochę oleju w głowie, że nie potrzeba mu tego dokumentować. Dla tych co tego nie pojmują niech wystarczy to: Ci co oszukują , kłamią nie wywiązują się z danych wcześniej obietnic wyborczych tracą społeczną wiarygodność. PO nie wywiązała się, wystarczy, że tylko z tego, z 4 x tak dla Polski. Tu nie ma żadnego tłumaczenia, zwalania na okoliczności, kryzysy.....czy PiS. W dniu 25 października ... rozwiń
Avatar
gość / 22 września 2015 o 15:08

To jest słabe porównanie do tego co nastąpi po wyborach, gdy wygra pis. Przykro mi że zacofane podkarpacie i lubelskie przyłoży rękę do ponownego upadku RP. Może i ta wspomniana partia byłaby na właściwym poziomie, gdyby nie kilkanaście osób, ale w jej szeregach oto chodzi.

Avatar
Gość / 20 września 2015 o 09:04
"gość (15 września 2015 o godzinie 20:33) W każdym mieście pomnik smoleński," A ja się zastanawiam, za czyje pieniądze wydano tabloid "Zamach" z wrakiem tupolewa na rozkładówce. Poziom abstrakcji został właśnie podniesiony do kwadratu..
Avatar
Gość / 17 września 2015 o 06:37
A co to za Szewczak na 3 miejscu? Spadochroniarz z warszawki? To pis nie wystarczy miejsc w mijscach zmieszkania tylko przyslaja cwanych skokowcow!
Avatar
Gość / 15 września 2015 o 23:45
Oby tym razem Lubelszczyzna wyszła ze swojego PiSowskiego podejścia, ojców Rydzyków itp. Mamy w regionie ludzi takich jak Pan Karpiński, który jest doświadczonym politykiem. Postawmy w końcu na odpowiednich ludzi.
Avatar
Gość / 15 września 2015 o 22:19
Witam A dlaczego nie ma na liście niejakiego Michała M. rzecznika prasowego UM Kraśnik. Może jakaś pomyłka, przecież to taki ambitny i ułożony człowiek
Zobacz wszystkie komentarze 55

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy]
galeria

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy] 2 1

Nie ma lepszej rzeczy niż młode ziemniaki z masłem, koperkiem i kwaśnym mlekiem. Czy na pewno? Młode ziemniaki można zapiec w ziołach na patelni. Albo zasmażyć z młodymi listkami szpinaku. W dodatku wcale nie trzeba ich obierać. Z młodych ziemniaków udają się także świetne zapiekanki.

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty
galeria

Żyrzyn świętuje dwustulecie swojej oświaty 0 0

Pierwsza izba szkolna w Żyrzynie zaczęła działać już w 1818 roku, co oznacza, że była jedną z pierwszych szkół w powiecie. W piątkowych uroczystościach rocznicowych wzięli udział obecni i byli pracownicy placówki im. Adama Mickiewicza oraz samorządowcy wszystkich szczebli.

"Lewiatan" w Miasto movie
30 maja 2018, 19:00

"Lewiatan" w Miasto movie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatni majowy pokaz filmowy w ramach cyklu Miasto movie w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 30 maja o godz. 19 zobaczymy film Lewiatan.

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich

Pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich 6 1

- Informuję, że po majowych deszczach pojawiły się już pierwsze grzyby w Lasach Kozłowieckich - napisał Czytelnik Bernard i przysłał zdjęcie pięknych okazów.

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny?

Koniec darmowego biegania na stadionie. Jakie będą ceny? 2 10

Niebawem, żeby skorzystać z akcji „Biegaj z MOSiR-em” puławscy biegacze będą musieli płacić. To efekt nowej uchwały, która ma pozwolić uchronić miasto przed koniecznością zwrotu 13 mln złotych.

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz

Na kilka godzin zamkną Al. Zygmuntowskie. Przez mecz 11 9

W niedzielę od godz. 17.30 do 22 zamknięte mają być Al. Zygmuntowskie z powodu meczu żużlowego na pobliskim stadionie.

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL

Tak ma wyglądać pomnik rektora KUL 0 6

Od zgody radnych zależy to, czy obok Al. Racławickich stanie pomnik pierwszego rektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, ks. Idziego Radziszewskiego. Projekt jest już gotowy, jego opracowanie zleciła uczelnia, która w tym roku obchodzi 100-lecie swojego powstania.

Festiwal w Cannes. Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem
film

Festiwal w Cannes. Paweł Pawlikowski najlepszym reżyserem 0 2

Cannes, Francja. W sobotni (19.05) wieczór zakończył się 71. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. Paweł Pawlikowski jako pierwszy Polak w historii otrzymał nagrodę za najlepszą reżyserię.

Noc Muzeów 2018 w Lublinie. Ile osób odwiedziło muzea? Co było hitem? [zdjęcia]
galeria

Noc Muzeów 2018 w Lublinie. Ile osób odwiedziło muzea? Co było hitem? [zdjęcia] 4 2

Tegoroczny hit frekwencyjny – donżon na Zamkowym Wzgórzu. Noc Muzeów była zdecydowanie mniej popularna niż Noc Kultury. – Pewnie duży wpływ miała pogoda – oceniają muzealnicy.  Ale żeby zobaczyć freski w Kaplicy Trójcy Świętej przynajmniej 40 minut w kolejce trzeba było postać

19-latek w audi zderzył się z ciężarówką. Zginął na miejscu

19-latek w audi zderzył się z ciężarówką. Zginął na miejscu 12 5

W niedzielę po północy doszło do tragicznego wypadku w miejscowości Paszki Małe (pow. radzyński). Zginął młody kierowca.

Stal Kraśnik wygrała z Ładą Biłgoraj 4:0 i zapewniła sobie awans do III ligi!

Stal Kraśnik wygrała z Ładą Biłgoraj 4:0 i zapewniła sobie awans do III ligi! 13 3