Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

25 marca 2009 r.
10:57
Edytuj ten wpis

Pijani jechali BMW. Zwyzywali i grozili policjantom

Autor: Zdjęcie autora (sad)
0 14 A A

Nieoczekiwany finał miała rutynowa kontrola drogowa, przeprowadzona przez policjantów dzisiejszej nocy we Włodawie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Kierowca BMW, 22-letni Andrzej J. został poproszony o pokazanie dokumentów. Mężczyzna stwierdził, że nie ma prawa jazdy. Najwyraźniej nie był tym faktem przejęty, bo zachowywał się w stosunku do funkcjonariuszy arogancko i wulgarnie.

Jadący z nim pasażerowie też nie zachowywali się spokojnie. Zwyzywali policjantów, a nawet posunęli się do gróźb. Wszystko po to, aby przerwać kontrolę i ruszyć w dalszą drogę. Nic z tego.

Ich podróż zakończyła się w policyjnym areszcie. Za kratki trafili 24-letni Jarosław J. 22-letnia Anna W. oraz 24-letni Sylwester H. Wszyscy byli pijani. Dołączył do nich też kierowca, który jako jedyny był trzeźwy.

Dziś cała czwórka stanie przed prokuratorem. Grozi im do trzech lat więzienia.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gubas / 7 czerwca 2009 o 17:50
Gość napisał:
wszedzie newsy wypadkowe itp dotycza wiekszosci kierowcow BMW naprawde wstyd dla wszystkich kierowcow, starymi BWMowkami jezdza same wiesniaki niestety taka jest prawda

zal mi Was

Widocznie jestes wieśniakiem który jeździ mamy rowerem jak ci pozwoli i to pod remize na ping-ponga i spowrotem... Jestem pasjonatem marki i nie pozwole obrazać siebie i innych... Nie uważam też ze mozna ocenic kogos czy jest wiesniakiem czy nie po tym jakim samochodem jeździ... Żałosne!!!

Widocznie jestes wieśniakiem który jeździ mamy rowerem jak ci pozwoli i to pod remize na ping-ponga i spowrotem... Jestem pasjonatem marki i nie pozwole obrazać siebie i innych... Nie uważam też ze mozna ocenic kogos czy jest wiesniakiem czy nie po tym jakim samochodem jeździ... Żałosne!!! rozwiń
Avatar
Gość / 26 marca 2009 o 12:55
wszedzie newsy wypadkowe itp dotycza wiekszosci kierowcow BMW naprawde wstyd dla wszystkich kierowcow, starymi BWMowkami jezdza same wiesniaki niestety taka jest prawda

zal mi Was
Avatar
nef / 25 marca 2009 o 20:54
mm napisał:
Mam BMW za 180000 ZŁ .napisz czym ty jeżdzisz mieszczuchu .pewnie ekonomicznym zardzewiałym GOLFEM 1,9TDI


.JAK BY CIE BYŁO STAĆ NA TAKIE BMW TO BYŚ NIE WYPISYWAŁ TAKICH BZDUR !!!!!!!!!!!!!!!!!


Jasne, wierzę Ci. Dodałeś tylko o dwa zera za dużo .
Avatar
STYX / 25 marca 2009 o 20:25
Kolejny dowód,że tylko wsiochy w dresach jeżdżą takim syfem !
Avatar
OLEK / 25 marca 2009 o 19:04
mm napisał:
Mam BMW za 180000 ZŁ .napisz czym ty jeżdzisz mieszczuchu .pewnie ekonomicznym zardzewiałym GOLFEM 1,9TDI


.JAK BY CIE BYŁO STAĆ NA TAKIE BMW TO BYŚ NIE WYPISYWAŁ TAKICH BZDUR !!!!!!!!!!!!!!!!!

TEN KTO MA RACZEJ SIĘ NIE CHWALI. MĄDROŚCIĄ TO TY CHYBA NIE GRZESZYSZ.
Avatar
olo / 25 marca 2009 o 18:48
Mam BMW za 180000 ZŁ .napisz czym ty jeżdzisz mieszczuchu .pewnie ekonomicznym zardzewiałym GOLFEM 1,9TDI


.JAK BY CIE BYŁO STAĆ NA TAKIE BMW TO BYŚ NIE WYPISYWAŁ TAKICH BZDUR !!!!!!!!!!!!!!!!!


Jak by mnie było stać na takie BMW to z całą pewnością nie kupiłbym "burakowoza" tylko jakiś samochód w którym nie jest wstyd się pokazać. Pod tym względem to już chyba logan bije na głowę to twoje BMW.
Avatar
mm / 25 marca 2009 o 16:33
Mam BMW za 180000 ZŁ .napisz czym ty jeżdzisz mieszczuchu .pewnie ekonomicznym zardzewiałym GOLFEM 1,9TDI


.JAK BY CIE BYŁO STAĆ NA TAKIE BMW TO BYŚ NIE WYPISYWAŁ TAKICH BZDUR !!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
zomo / 25 marca 2009 o 16:20
To teraz policjanci mają problem za bezpodstawne zatrzymanie grozi im dyscyplinarne zwolnienie z pracy
Avatar
palipies / 25 marca 2009 o 15:56
co ten policjant ma pod pachą?
Avatar
lplpl / 25 marca 2009 o 15:23
Dlaczego twierdzisz, że BMW to wiejskich chłopaków. Burak to ty sam jesteś. A ze wsi młodzi są o wiele mądrzejsi i normalni od wielu miejskich baranów co maja we łbach tylko prochy, lepkie ręce i i echo w głowie. A policjantom to pewnie oberwie się, że nie tych złapali.... znając podejście przełożonych.
Avatar
Gubas / 7 czerwca 2009 o 17:50
Gość napisał:
wszedzie newsy wypadkowe itp dotycza wiekszosci kierowcow BMW naprawde wstyd dla wszystkich kierowcow, starymi BWMowkami jezdza same wiesniaki niestety taka jest prawda

zal mi Was

Widocznie jestes wieśniakiem który jeździ mamy rowerem jak ci pozwoli i to pod remize na ping-ponga i spowrotem... Jestem pasjonatem marki i nie pozwole obrazać siebie i innych... Nie uważam też ze mozna ocenic kogos czy jest wiesniakiem czy nie po tym jakim samochodem jeździ... Żałosne!!!

Widocznie jestes wieśniakiem który jeździ mamy rowerem jak ci pozwoli i to pod remize na ping-ponga i spowrotem... Jestem pasjonatem marki i nie pozwole obrazać siebie i innych... Nie uważam też ze mozna ocenic kogos czy jest wiesniakiem czy nie po tym jakim samochodem jeździ... Żałosne!!! rozwiń
Avatar
Gość / 26 marca 2009 o 12:55
wszedzie newsy wypadkowe itp dotycza wiekszosci kierowcow BMW naprawde wstyd dla wszystkich kierowcow, starymi BWMowkami jezdza same wiesniaki niestety taka jest prawda

zal mi Was
Avatar
nef / 25 marca 2009 o 20:54
mm napisał:
Mam BMW za 180000 ZŁ .napisz czym ty jeżdzisz mieszczuchu .pewnie ekonomicznym zardzewiałym GOLFEM 1,9TDI


.JAK BY CIE BYŁO STAĆ NA TAKIE BMW TO BYŚ NIE WYPISYWAŁ TAKICH BZDUR !!!!!!!!!!!!!!!!!


Jasne, wierzę Ci. Dodałeś tylko o dwa zera za dużo .
Avatar
STYX / 25 marca 2009 o 20:25
Kolejny dowód,że tylko wsiochy w dresach jeżdżą takim syfem !
Avatar
OLEK / 25 marca 2009 o 19:04
mm napisał:
Mam BMW za 180000 ZŁ .napisz czym ty jeżdzisz mieszczuchu .pewnie ekonomicznym zardzewiałym GOLFEM 1,9TDI


.JAK BY CIE BYŁO STAĆ NA TAKIE BMW TO BYŚ NIE WYPISYWAŁ TAKICH BZDUR !!!!!!!!!!!!!!!!!

TEN KTO MA RACZEJ SIĘ NIE CHWALI. MĄDROŚCIĄ TO TY CHYBA NIE GRZESZYSZ.
Avatar
olo / 25 marca 2009 o 18:48
Mam BMW za 180000 ZŁ .napisz czym ty jeżdzisz mieszczuchu .pewnie ekonomicznym zardzewiałym GOLFEM 1,9TDI


.JAK BY CIE BYŁO STAĆ NA TAKIE BMW TO BYŚ NIE WYPISYWAŁ TAKICH BZDUR !!!!!!!!!!!!!!!!!


Jak by mnie było stać na takie BMW to z całą pewnością nie kupiłbym "burakowoza" tylko jakiś samochód w którym nie jest wstyd się pokazać. Pod tym względem to już chyba logan bije na głowę to twoje BMW.
Avatar
mm / 25 marca 2009 o 16:33
Mam BMW za 180000 ZŁ .napisz czym ty jeżdzisz mieszczuchu .pewnie ekonomicznym zardzewiałym GOLFEM 1,9TDI


.JAK BY CIE BYŁO STAĆ NA TAKIE BMW TO BYŚ NIE WYPISYWAŁ TAKICH BZDUR !!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
zomo / 25 marca 2009 o 16:20
To teraz policjanci mają problem za bezpodstawne zatrzymanie grozi im dyscyplinarne zwolnienie z pracy
Avatar
palipies / 25 marca 2009 o 15:56
co ten policjant ma pod pachą?
Avatar
lplpl / 25 marca 2009 o 15:23
Dlaczego twierdzisz, że BMW to wiejskich chłopaków. Burak to ty sam jesteś. A ze wsi młodzi są o wiele mądrzejsi i normalni od wielu miejskich baranów co maja we łbach tylko prochy, lepkie ręce i i echo w głowie. A policjantom to pewnie oberwie się, że nie tych złapali.... znając podejście przełożonych.
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 0

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 0 0

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 2 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 1 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 0 2

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów 13 8

Obecny burmistrz, jego były zastępca oraz pełnomocnik wojewody – apetyt na fotel burmistrza Kazimierza Dolnego mają co najmniej trzy osoby.

P.Unity - koncert w Radiu Lublin
22 czerwca 2018, 18:00

P.Unity - koncert w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja P.Unity.

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę 3 0

Cztery kraje, 17 miast, 18 dni i blisko 2800 km na rowerze – tak w liczbach wygląda trasa, jaką pokona Kamil Misztal z Lublina, by pomóc niepełnosprawnemu 26-latkowi spełnić jego marzenia.

Pierwszy transfer Motoru Lublin

Pierwszy transfer Motoru Lublin 1 9

Motor wziął sobie do serca starą, piłkarską prawdę, że zespół buduje się od tyłu. W poniedziałek pierwszy profesjonalny kontrakt z klubem podpisał Maksymilian Cichocki. A we wtorek żółto-biało-niebiescy poinformowali o pozyskaniu kapitana Chełmianki Michała Wołosa

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal 1:2. Koszmarny początek mistrzostw [zdjęcia]
galeria
film

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal 1:2. Koszmarny początek mistrzostw [zdjęcia] 246 24

Odliczanie zakończone! O godzinie 17 reprezentacja Polski na stadionie w Moskwie zmierzy się z reprezentacją Senegalu. Biało-Czerwoni wracają na Mundial po 12 latach przerwy. W 2002 i 2006 roku w meczach otwarcia nasz zespół ponosił porażki. Tym razem kibice liczą na zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Kolumbia – Japonia 1:2. Sensacja w Sarańsku

MUNDIAL 2018. Kolumbia – Japonia 1:2. Sensacja w Sarańsku 0 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy H Japonia niespodziewanie pokonała w Sarańsku Kolumbię 2:1. Zespół z Ameryki Południowej niemal przez cały mecz musiał radzić sobie bez jednego zawodnika

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!