Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

10 stycznia 2013 r.
9:52
Edytuj ten wpis

Pijany kierowca zabił pieszego i chciał uciec

Autor: Zdjęcie autora łm
0 14 A A

Do tragicznego wypadku doszło w środę w Chełmie na ulicy I Pułku Szwoleżerów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Około godz. 16:30, na przejściu dla pieszych, rozpędzone audi potrąciło mężczyznę. 40-latek zginął na miejscu, a samochód odjechał.

- Policjanci zatrzymali sprawcę, który uciekł z miejsca zdarzenia. 28- letni mieszkaniec Chełma w chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Pobrano od niego krew do badań - wyjaśnia mł. asp. Ewa Czyż.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kancelaria / 16 stycznia 2013 o 13:04
Miałeś wypadek?
- komunikacyjny
- przy pracy
- przy pracy w rolnictwie
- inne zdarzenie
Zadzwoń do nas i bezpłatnie skonsultuj swoją sprawę!
[url="http://www.kancelariaanlex.pl/"]http://www.kancelariaanlex.pl/[/url]
721-401-000
Avatar
kierowca bombowca / 15 stycznia 2013 o 15:34
Kolejny z immunitetem,którego nic nie rusza ????
Avatar
papacarlito / 15 stycznia 2013 o 12:17
Chciał uciec ale mu się nie udało i to jest najważniejsze w tej historii. Takich wypadków jest w polsce tygodniowo 100.


[color=#d3d3d3]_____________________________________________________________________________________________________[/color]
[size=3][color=#A9A9A9]Napar z [/color][url="http://yerba-mate.org/"][color=#A9A9A9]yerba mate[/color][/url][color=#A9A9A9] z Ameryki Płd.[/color][/size]
Avatar
Gość / 12 stycznia 2013 o 13:49
[quote name='Mera' timestamp='1357809769' post='718357']
Normalne cuda.Teraz jest czwartek, godz. 10:18 a jasnowidze z tego brukowca już przewidzieli, że o 16:30 będzie to tragiczne zdarzenie. Poziom kompromitacji sięga dna.
[/quote]
Hello, pobudka, wypadek był w środę! Czytanie ze zrozumieniem nie boli!!!
Avatar
Nieznajoma / 12 stycznia 2013 o 13:20
[quote name='Łukasz Minkiewicz' timestamp='1357824527' post='718501']
ostatecznie nie uciekł, bo został zatrzymany. Pozdrawiam i życzę mniej znaków zapytania.
[/quote] boże kochany co to się dzieje w tym internecie ! . samochód który potracił tego mężczyznę uciekł z miejsca wypadku , ale zostawił tablice rejestracyjną . a został zatrzymany na drugi dzień.. a wy wielcy ADMINISTRATORZY , jeśli nie wiecie na 100% to nie piszcie głupot ! i nie wprowadzajcie ludzi w błąd!
Avatar
NET / 11 stycznia 2013 o 17:41
[quote name='paulina' timestamp='1357902839' post='718947']
rodzine zmarlego prosze o kontakt pomoge w kwestii finansowej 791-31-32-33
[/quote]

[quote name='paulina' timestamp='1357902839' post='718947']
rodzine zmarlego prosze o kontakt pomoge w kwestii finansowej 791-31-32-33
[/quote] H I E N A
Avatar
paulina / 11 stycznia 2013 o 12:13
rodzine zmarlego prosze o kontakt pomoge w kwestii finansowej 791-31-32-33
Avatar
Łukasz Minkiewicz / 10 stycznia 2013 o 14:28
[quote name='Gość' timestamp='1357821708' post='718478']
Ja bym się czepił czego innego:
Tytuł wiadomości brzmi -
Pijany kierowca zabił pieszego i chciał uciec

a w treści czytamy, że: 40-latek zginął na miejscu, a samochód odjechał.

- Policjanci zatrzymali sprawcę, który uciekł z miejsca zdarzenia.


to w końcu UCIEKŁ, czy CHCIAŁ UCIEC??????????

Bossszzze kto w tym dzienniku pisze te informacje???
[/quote]

ostatecznie nie uciekł, bo został zatrzymany. Pozdrawiam i życzę mniej znaków zapytania.
[quote name='Gość' timestamp='1357821708' post='718478']
Ja bym się czepił czego innego:
Tytuł wiadomości brzmi -
Pijany kierowca zabił pieszego i chciał uciec

a w treści czytamy, że: 40-latek zginął na miejscu, a samochód odjechał.

- Policjanci zatrzymali sprawcę, który uciekł z miejsca zdarzenia.


to w końcu UCIEKŁ, czy CHCIAŁ UCIEC??????????

Bossszzze kto w tym dzienniku pisze te informacje???
[/quote]

o... rozwiń
Avatar
Gość / 10 stycznia 2013 o 13:41
Ja bym się czepił czego innego:
Tytuł wiadomości brzmi -
Pijany kierowca zabił pieszego i chciał uciec

a w treści czytamy, że: 40-latek zginął na miejscu, a samochód odjechał.

- Policjanci zatrzymali sprawcę, który uciekł z miejsca zdarzenia.


to w końcu UCIEKŁ, czy CHCIAŁ UCIEC??????????

Bossszzze kto w tym dzienniku pisze te informacje???
Avatar
Mera / 10 stycznia 2013 o 13:07
[quote name='Marcel' timestamp='1357810772' post='718369']
Czytaj ze zrozumieniem idioto. Tam jest napisane, ze w srodę o 16.30. Nie ma to jak ktoś jest baranem i próbuje udawac mądrego.
[/quote]
Było napisane w czwartek. Szybko poprawili. A swoją drogą to swoim postem stosunku do mnie dobitnie pokazałeś, ze to właśnie ty jesteś encyklopedycznym przykładem przygłupiastego prostaka z dostępem ( na niszczęście ludzkości ) do internetu.
Avatar
Kancelaria / 16 stycznia 2013 o 13:04
Miałeś wypadek?
- komunikacyjny
- przy pracy
- przy pracy w rolnictwie
- inne zdarzenie
Zadzwoń do nas i bezpłatnie skonsultuj swoją sprawę!
[url="http://www.kancelariaanlex.pl/"]http://www.kancelariaanlex.pl/[/url]
721-401-000
Avatar
kierowca bombowca / 15 stycznia 2013 o 15:34
Kolejny z immunitetem,którego nic nie rusza ????
Avatar
papacarlito / 15 stycznia 2013 o 12:17
Chciał uciec ale mu się nie udało i to jest najważniejsze w tej historii. Takich wypadków jest w polsce tygodniowo 100.


[color=#d3d3d3]_____________________________________________________________________________________________________[/color]
[size=3][color=#A9A9A9]Napar z [/color][url="http://yerba-mate.org/"][color=#A9A9A9]yerba mate[/color][/url][color=#A9A9A9] z Ameryki Płd.[/color][/size]
Avatar
Gość / 12 stycznia 2013 o 13:49
[quote name='Mera' timestamp='1357809769' post='718357']
Normalne cuda.Teraz jest czwartek, godz. 10:18 a jasnowidze z tego brukowca już przewidzieli, że o 16:30 będzie to tragiczne zdarzenie. Poziom kompromitacji sięga dna.
[/quote]
Hello, pobudka, wypadek był w środę! Czytanie ze zrozumieniem nie boli!!!
Avatar
Nieznajoma / 12 stycznia 2013 o 13:20
[quote name='Łukasz Minkiewicz' timestamp='1357824527' post='718501']
ostatecznie nie uciekł, bo został zatrzymany. Pozdrawiam i życzę mniej znaków zapytania.
[/quote] boże kochany co to się dzieje w tym internecie ! . samochód który potracił tego mężczyznę uciekł z miejsca wypadku , ale zostawił tablice rejestracyjną . a został zatrzymany na drugi dzień.. a wy wielcy ADMINISTRATORZY , jeśli nie wiecie na 100% to nie piszcie głupot ! i nie wprowadzajcie ludzi w błąd!
Avatar
NET / 11 stycznia 2013 o 17:41
[quote name='paulina' timestamp='1357902839' post='718947']
rodzine zmarlego prosze o kontakt pomoge w kwestii finansowej 791-31-32-33
[/quote]

[quote name='paulina' timestamp='1357902839' post='718947']
rodzine zmarlego prosze o kontakt pomoge w kwestii finansowej 791-31-32-33
[/quote] H I E N A
Avatar
paulina / 11 stycznia 2013 o 12:13
rodzine zmarlego prosze o kontakt pomoge w kwestii finansowej 791-31-32-33
Avatar
Łukasz Minkiewicz / 10 stycznia 2013 o 14:28
[quote name='Gość' timestamp='1357821708' post='718478']
Ja bym się czepił czego innego:
Tytuł wiadomości brzmi -
Pijany kierowca zabił pieszego i chciał uciec

a w treści czytamy, że: 40-latek zginął na miejscu, a samochód odjechał.

- Policjanci zatrzymali sprawcę, który uciekł z miejsca zdarzenia.


to w końcu UCIEKŁ, czy CHCIAŁ UCIEC??????????

Bossszzze kto w tym dzienniku pisze te informacje???
[/quote]

ostatecznie nie uciekł, bo został zatrzymany. Pozdrawiam i życzę mniej znaków zapytania.
[quote name='Gość' timestamp='1357821708' post='718478']
Ja bym się czepił czego innego:
Tytuł wiadomości brzmi -
Pijany kierowca zabił pieszego i chciał uciec

a w treści czytamy, że: 40-latek zginął na miejscu, a samochód odjechał.

- Policjanci zatrzymali sprawcę, który uciekł z miejsca zdarzenia.


to w końcu UCIEKŁ, czy CHCIAŁ UCIEC??????????

Bossszzze kto w tym dzienniku pisze te informacje???
[/quote]

o... rozwiń
Avatar
Gość / 10 stycznia 2013 o 13:41
Ja bym się czepił czego innego:
Tytuł wiadomości brzmi -
Pijany kierowca zabił pieszego i chciał uciec

a w treści czytamy, że: 40-latek zginął na miejscu, a samochód odjechał.

- Policjanci zatrzymali sprawcę, który uciekł z miejsca zdarzenia.


to w końcu UCIEKŁ, czy CHCIAŁ UCIEC??????????

Bossszzze kto w tym dzienniku pisze te informacje???
Avatar
Mera / 10 stycznia 2013 o 13:07
[quote name='Marcel' timestamp='1357810772' post='718369']
Czytaj ze zrozumieniem idioto. Tam jest napisane, ze w srodę o 16.30. Nie ma to jak ktoś jest baranem i próbuje udawac mądrego.
[/quote]
Było napisane w czwartek. Szybko poprawili. A swoją drogą to swoim postem stosunku do mnie dobitnie pokazałeś, ze to właśnie ty jesteś encyklopedycznym przykładem przygłupiastego prostaka z dostępem ( na niszczęście ludzkości ) do internetu.
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 0 0

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 0

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę 0 0

MUNDIAL 2018 W meczu o wszystko zespół z Afryki przegrał z Portugalią 0:1 po golu niezawodnego Cristiano Ronaldo. Lwy Atlasu miały więcej sytuacji od rywali, ale byli nieskuteczni i po trzech meczach grupowych zawodnicy Herve Renarda wrócą do domów

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca
23 czerwca 2018, 10:00

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca 0 0

Teatr dramatyczny zaprasza w sobotę do wspólnego świętowania 133. rocznicy urodzin swojego patrona, Juliusza Osterwy. Trwa rezerwacja miejsc i dystrybucja wejściówek.

"Jesteśmy już 30 godzin bez wody". Skarga mieszkańca
Alarm 24

"Jesteśmy już 30 godzin bez wody". Skarga mieszkańca 0 2

Od 30 godzin nie mamy wody z powodu awarii. Gmina nam nie pomaga, zostaliśmy potraktowani gorzej, niż zwierzęta - w środę rano napisał do nas mieszkaniec Bystrzejowic Pierwszych (pow. świdnicki).

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina
24 czerwca 2018, 19:00

Orkiestra Trybunału Koronnego Mieszkańcom Lublina 0 0

Co Gdzie Kiedy. W najbliższą niedzielę, 24 czerwca o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Zwycięskiej (ul. Narutowicza 6) będzie miał miejsce wyjątkowy koncert w wykonaniu Orkiestry Trybunału Koronnego w Lublinie.

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy?

Lublin: Urząd wyda więcej pieniędzy na park Ludowy. Czy teraz wystarczy? 0 3

Wczoraj ogłoszony został nowy przetarg na odnowę parku Ludowego. To już drugie podejście, bo za pierwszym razem Urząd Miasta zderzył się z wysokimi cenami zaproponowanymi przez wykonawców. W parku mają się pojawić nowe drzewa, ścieżki biegowe, rowerowe, pionowy ogród, place zabaw i wiele innych atrakcji.

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany?
galeria

Plaza Lublin się rozbudowuje. Jakie będą zmiany? 0 2

Połączenie pracy z jedzeniem, więcej miejsca i nowe odsłony znanych już sklepów – to zmiany, jakie przechodzi właśnie lubelska Plaza

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia

Wyprzedzał na skrzyżowaniu, pójdzie do więzienia 0 5

37-latek wpadł gdy wyprzedzał na skrzyżowaniu. Okazało się, że jest poszukiwany. Trafi do więzienia na 8 miesięcy.

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem"
galeria
film

Jej zdjęcie w strefie kibica w Lublinie zrobiło furorę. "Nigdy nie spotkałam się tu z rasizmem" 0 7

Rozmowa z Zendaya Sithole z Zimbabwe, studentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, przewodniczącą Foreign Students Union UMCS.

Ruszyła letnia LNBA

Ruszyła letnia LNBA 1 0

Liga Letnia LNBA W niedzielę rozegrano pierwszą kolejkę. W najbardziej interesującym spotkaniu Kaddi pokonało No To Shoot

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony
Alarm 24
galeria

"Pod moim dzieckiem urwała się huśtawka". Chłopiec upadł na plecy, był zamroczony 1 10

Plac zabaw przy ul. Koszarowej w Kraśniku zostanie objęty stałym nadzorem – zapowiada komendant Straży Miejskiej w Kraśniku. To reakcja na e-mail od naszej Czytelniczki.

Pobili kolegę i zostawili przed domem, 40-latek zmarł. Jest wyrok
galeria

Pobili kolegę i zostawili przed domem, 40-latek zmarł. Jest wyrok 0 1

Dwa lata więzienia i grzywna. To wyroki dla mężczyzn, którzy pobili swojego kolegę i pozostawili rannego przed domem. 40-latek zmarł po kilkunastu godzinach.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010