Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

4 czerwca 2012 r.
15:15
Edytuj ten wpis

Pikieta związkowców "Solidarności" w Chełmie (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora sad
0 18 A A
Pikieta w Chełmie (Joanna Sadowska)
Pikieta w Chełmie (Joanna Sadowska)

"Skazali nas na pracę do śmierci”, "Złodzieje”, "Oszukali nas” wykrzykiwali podczas dzisiejszej pikiety w Chełmie związkowcy z lubelskiej i chełmskiej "Solidarności”.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Około 50 osób idąc ulicami miasta i przystając przed biurami poselskimi Platformy Obywatelskiej, Polskiego Stronnictwa Ludowego i Ruchu Palikota protestowało przeciwko podniesieniu wieku emerytalnego.

Uczestnicy pikiety nieśli zdjęcia posłów, którzy zagłosowali za wprowadzeniem nowych przepisów. Kolejno wymieniali ich nazwiska i po każdym skandowali: "Nigdy więcej w Sejmie!”.

– To tak naprawdę nie manifestacja, ale próba poinformowania ludzi, co politycy nam fundują. Przecież chodzi o przyszłość każdego z nas: pracownika kopalni, dziennikarza, nauczyciela, czy policjanta – mówili uczestnicy pikiety.

Chełmianom rozdawali ulotki i materiały informacyjne. Niektórzy przechodnie reagowali bardzo żywiołowo. – Brawo! Jesteśmy z wami – wołała do związkowców jedna z kobiet.

Podobne pikiety, jak ta w Chełmie, Solidarność zorganizowała dzisiaj także w Międzyrzecu Podlaskim, Białej Podlaskiej i Tomaszowie Lubelskim.

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zalekniony.... / 6 czerwca 2012 o 01:12
[quote name='Kajo...' timestamp='1338822446' post='636578']
No coz....nieroby maja czas biegac po ulicach i zasmiecac miasto!
[/quote]
Niebawem nalezy spodziewac sie protestow przeciwko zamiarom rozbudowy przemyslu weglowego w naszym regionie.Bo ten cholerny Tusk moze jeszcze wpasc na pomysl i gonic do pracy! A przeciez nam sie nalezy od panstwa, a nie jakies tam dyrdymaly.....
Avatar
Gość / 5 czerwca 2012 o 16:20
ale załatwił w ... tylu polaków, jak matka malej madzi

[url="http://media.wp.pl/kat,1022945,wid,14544123,wiadomosc.html?ticaid=1e938"]http://media.wp.pl/k...ml?ticaid=1e938[/url]
Avatar
KK / 5 czerwca 2012 o 11:38
[quote name='Kajo...' timestamp='1338822446' post='636578']
No coz....nieroby maja czas biegac po ulicach i zasmiecac miasto!
[/quote]
[size=3][color=#222222][font=Arial]Z przykrością muszę stwierdzić, że.....masz racje![/font][/color]
[color=#222222][font=Arial]Wielu owych zubożałych "robotników" jakieś zaokrąglenia wzdłuż talii prezentują.[/font][/color]
[color=#222222][font=Arial]To chyba z głodu i mizerii jaką zgotował im Tusk[/font][/color]
[color=#222222][font=Arial]Więc do boju robotnicy i chłopi we wspólnym froncie ruszajcie![/font][/color][/size]
[quote name='Kajo...' timestamp='1338822446' post='636578']
No coz....nieroby maja czas biegac po ulicach i zasmiecac miasto!
[/quote]
[size=3][color=#222222][font=Arial]Z przykrością muszę stwierdzić, że.....masz racje![/font][/color]
[color=#222222][font=Arial]Wielu owych zubożałych "robotników" jakieś zaokrąglenia wzdłuż talii prezentują.[/font][/color]
[color=#222222][font=Arial]To chyba z głodu i mizerii jaką zgotował im Tusk[/font][/color]
[color=#222... rozwiń
Avatar
Gość / 5 czerwca 2012 o 07:49
To Regionu Chełmskiego "Solidarności: już nie ma? Manifestację organizuje Lublin, a gdzie związkowcy z Chełma ze Zdzichem na czele - dogadani z Platformą, bo nie trawią PiS, czy nie zależy im na ludziach ze swojego regionu?
Avatar
aaa / 5 czerwca 2012 o 07:22
taka bieda, że na dni chełma aż pod biblioteką stałem, tyle w temacie!
Avatar
Bdenedykt zkońkordata / 5 czerwca 2012 o 00:07
juaka szkoda,ze ZOMO nie istnieje...Jaka szkoda
Avatar
carefour / 4 czerwca 2012 o 22:42
[quote name='Gość' timestamp='1338828839' post='636613']
po pierwsze skąd wiesz, ze to facet, bo ja muszę zapier***ać jeszcze 7 lat dodatkowo do tego, 4-5 lat lat temu kobiety przechodziły na emeryturę mając 55 lat, także teraz muszę dodatkowo zapier***a 12 lat, a czym się różniły wcześniej te kobiety od tych obecnie, to dyskryminacja, jak tak można, po drugie, część osób pracujących do 60 lat pracowało i pobierało emeryturę, także państwo rozpier***iło pieniądze i karze mi teraz pracować do 67 lat, po trzecie czym się różni pracownik wojskowy, górnik itp. od nas, niech tak samo zapieprzają jak my, ciężko im, no to nie sie przebranżowią na inną specjalność, ja mogę na starość uczyć się a oni to co "święte krowy" jak orzemy toi wszyscy, równo i za parę groszy.

precz n nierównym traktowaniem to jawna dyskryminacja, wykorzystywanie biednych, słabszych, bo za nimi nie ma kto się ująć, boicie sie górników, wojskowych, tak,ze idźmy na warszawę, nie dajmy się, nie mam zamiaru zapieprzać dodatkowo 12 lat.
[/quote]
Chciałyście równości to ją macie? O co wam chodzi feministki?
[quote name='Gość' timestamp='1338828839' post='636613']
po pierwsze skąd wiesz, ze to facet, bo ja muszę zapier***ać jeszcze 7 lat dodatkowo do tego, 4-5 lat lat temu kobiety przechodziły na emeryturę mając 55 lat, także teraz muszę dodatkowo zapier***a 12 lat, a czym się różniły wcześniej te kobiety od tych obecnie, to dyskryminacja, jak tak można, po drugie, część osób pracujących do 60 lat pracowało i pobierało emeryturę, także państwo rozpier***iło pieniądze i karze mi teraz pracować do 67 lat, po trzecie... rozwiń
Avatar
M&M / 4 czerwca 2012 o 20:47
Nie dziwie się, że protestują, to co się dzieje w Chełmie przechodzi ludzkie pojęcie. Tylko zwolnienia i zwolnienia.. Gdzie są nowe miejsca pracy??
Avatar
Gość / 4 czerwca 2012 o 19:00
[quote name='aaa' timestamp='1338828183' post='636612']
no tak, 2 lata dłuzej popracujesz i szlag cię trafi od razu, CO SIĘ DZIEJE Z TYM PAŃSTWEM rozp***dalać warszawę? idź się pobij z koleżkami z bloku dresie
[/quote]

[quote name='aaa' timestamp='1338828183' post='636612']
no tak, 2 lata dłuzej popracujesz i szlag cię trafi od razu, CO SIĘ DZIEJE Z TYM PAŃSTWEM rozp***dalać warszawę? idź się pobij z koleżkami z bloku dresie
[/quote]

co tylko warszawę, ja jestem za tym aby rozpier***ić pół polski, a co robiła solidarność z lat 80 i co mamy teraz, przywódca ma się owszem dobrze, bo mnie nie byłoby stać utrzymać 8 dzieci,
[quote name='aaa' timestamp='1338828183' post='636612']
no tak, 2 lata dłuzej popracujesz i szlag cię trafi od razu, CO SIĘ DZIEJE Z TYM PAŃSTWEM rozp***dalać warszawę? idź się pobij z koleżkami z bloku dresie
[/quote]

[quote name='aaa' timestamp='1338828183' post='636612']
no tak, 2 lata dłuzej popracujesz i szlag cię trafi od razu, CO SIĘ DZIEJE Z TYM PAŃSTWEM rozp***dalać warszawę? idź się pobij z koleżkami z bloku dresie
[/quote]

co tylko wa... rozwiń
Avatar
Gość / 4 czerwca 2012 o 18:53
[quote name='aaa' timestamp='1338828183' post='636612']
no tak, 2 lata dłuzej popracujesz i szlag cię trafi od razu, CO SIĘ DZIEJE Z TYM PAŃSTWEM rozp***dalać warszawę? idź się pobij z koleżkami z bloku dresie
[/quote]

po pierwsze skąd wiesz, ze to facet, bo ja muszę zapier***ać jeszcze 7 lat dodatkowo do tego, 4-5 lat lat temu kobiety przechodziły na emeryturę mając 55 lat, także teraz muszę dodatkowo zapier***a 12 lat, a czym się różniły wcześniej te kobiety od tych obecnie, to dyskryminacja, jak tak można, po drugie, część osób pracujących do 60 lat pracowało i pobierało emeryturę, także państwo rozpier***iło pieniądze i karze mi teraz pracować do 67 lat, po trzecie czym się różni pracownik wojskowy, górnik itp. od nas, niech tak samo zapieprzają jak my, ciężko im, no to nie sie przebranżowią na inną specjalność, ja mogę na starość uczyć się a oni to co "święte krowy" jak orzemy toi wszyscy, równo i za parę groszy.

precz n nierównym traktowaniem to jawna dyskryminacja, wykorzystywanie biednych, słabszych, bo za nimi nie ma kto się ująć, boicie sie górników, wojskowych, tak,ze idźmy na warszawę, nie dajmy się, nie mam zamiaru zapieprzać dodatkowo 12 lat.
[quote name='aaa' timestamp='1338828183' post='636612']
no tak, 2 lata dłuzej popracujesz i szlag cię trafi od razu, CO SIĘ DZIEJE Z TYM PAŃSTWEM rozp***dalać warszawę? idź się pobij z koleżkami z bloku dresie
[/quote]

po pierwsze skąd wiesz, ze to facet, bo ja muszę zapier***ać jeszcze 7 lat dodatkowo do tego, 4-5 lat lat temu kobiety przechodziły na emeryturę mając 55 lat, także teraz muszę dodatkowo zapier***a 12 lat, a czym się różniły wcześniej te kobiety od tych obecnie, to dyskryminac... rozwiń
Avatar
zalekniony.... / 6 czerwca 2012 o 01:12
[quote name='Kajo...' timestamp='1338822446' post='636578']
No coz....nieroby maja czas biegac po ulicach i zasmiecac miasto!
[/quote]
Niebawem nalezy spodziewac sie protestow przeciwko zamiarom rozbudowy przemyslu weglowego w naszym regionie.Bo ten cholerny Tusk moze jeszcze wpasc na pomysl i gonic do pracy! A przeciez nam sie nalezy od panstwa, a nie jakies tam dyrdymaly.....
Avatar
Gość / 5 czerwca 2012 o 16:20
ale załatwił w ... tylu polaków, jak matka malej madzi

[url="http://media.wp.pl/kat,1022945,wid,14544123,wiadomosc.html?ticaid=1e938"]http://media.wp.pl/k...ml?ticaid=1e938[/url]
Avatar
KK / 5 czerwca 2012 o 11:38
[quote name='Kajo...' timestamp='1338822446' post='636578']
No coz....nieroby maja czas biegac po ulicach i zasmiecac miasto!
[/quote]
[size=3][color=#222222][font=Arial]Z przykrością muszę stwierdzić, że.....masz racje![/font][/color]
[color=#222222][font=Arial]Wielu owych zubożałych "robotników" jakieś zaokrąglenia wzdłuż talii prezentują.[/font][/color]
[color=#222222][font=Arial]To chyba z głodu i mizerii jaką zgotował im Tusk[/font][/color]
[color=#222222][font=Arial]Więc do boju robotnicy i chłopi we wspólnym froncie ruszajcie![/font][/color][/size]
[quote name='Kajo...' timestamp='1338822446' post='636578']
No coz....nieroby maja czas biegac po ulicach i zasmiecac miasto!
[/quote]
[size=3][color=#222222][font=Arial]Z przykrością muszę stwierdzić, że.....masz racje![/font][/color]
[color=#222222][font=Arial]Wielu owych zubożałych "robotników" jakieś zaokrąglenia wzdłuż talii prezentują.[/font][/color]
[color=#222222][font=Arial]To chyba z głodu i mizerii jaką zgotował im Tusk[/font][/color]
[color=#222... rozwiń
Avatar
Gość / 5 czerwca 2012 o 07:49
To Regionu Chełmskiego "Solidarności: już nie ma? Manifestację organizuje Lublin, a gdzie związkowcy z Chełma ze Zdzichem na czele - dogadani z Platformą, bo nie trawią PiS, czy nie zależy im na ludziach ze swojego regionu?
Avatar
aaa / 5 czerwca 2012 o 07:22
taka bieda, że na dni chełma aż pod biblioteką stałem, tyle w temacie!
Avatar
Bdenedykt zkońkordata / 5 czerwca 2012 o 00:07
juaka szkoda,ze ZOMO nie istnieje...Jaka szkoda
Avatar
carefour / 4 czerwca 2012 o 22:42
[quote name='Gość' timestamp='1338828839' post='636613']
po pierwsze skąd wiesz, ze to facet, bo ja muszę zapier***ać jeszcze 7 lat dodatkowo do tego, 4-5 lat lat temu kobiety przechodziły na emeryturę mając 55 lat, także teraz muszę dodatkowo zapier***a 12 lat, a czym się różniły wcześniej te kobiety od tych obecnie, to dyskryminacja, jak tak można, po drugie, część osób pracujących do 60 lat pracowało i pobierało emeryturę, także państwo rozpier***iło pieniądze i karze mi teraz pracować do 67 lat, po trzecie czym się różni pracownik wojskowy, górnik itp. od nas, niech tak samo zapieprzają jak my, ciężko im, no to nie sie przebranżowią na inną specjalność, ja mogę na starość uczyć się a oni to co "święte krowy" jak orzemy toi wszyscy, równo i za parę groszy.

precz n nierównym traktowaniem to jawna dyskryminacja, wykorzystywanie biednych, słabszych, bo za nimi nie ma kto się ująć, boicie sie górników, wojskowych, tak,ze idźmy na warszawę, nie dajmy się, nie mam zamiaru zapieprzać dodatkowo 12 lat.
[/quote]
Chciałyście równości to ją macie? O co wam chodzi feministki?
[quote name='Gość' timestamp='1338828839' post='636613']
po pierwsze skąd wiesz, ze to facet, bo ja muszę zapier***ać jeszcze 7 lat dodatkowo do tego, 4-5 lat lat temu kobiety przechodziły na emeryturę mając 55 lat, także teraz muszę dodatkowo zapier***a 12 lat, a czym się różniły wcześniej te kobiety od tych obecnie, to dyskryminacja, jak tak można, po drugie, część osób pracujących do 60 lat pracowało i pobierało emeryturę, także państwo rozpier***iło pieniądze i karze mi teraz pracować do 67 lat, po trzecie... rozwiń
Avatar
M&M / 4 czerwca 2012 o 20:47
Nie dziwie się, że protestują, to co się dzieje w Chełmie przechodzi ludzkie pojęcie. Tylko zwolnienia i zwolnienia.. Gdzie są nowe miejsca pracy??
Avatar
Gość / 4 czerwca 2012 o 19:00
[quote name='aaa' timestamp='1338828183' post='636612']
no tak, 2 lata dłuzej popracujesz i szlag cię trafi od razu, CO SIĘ DZIEJE Z TYM PAŃSTWEM rozp***dalać warszawę? idź się pobij z koleżkami z bloku dresie
[/quote]

[quote name='aaa' timestamp='1338828183' post='636612']
no tak, 2 lata dłuzej popracujesz i szlag cię trafi od razu, CO SIĘ DZIEJE Z TYM PAŃSTWEM rozp***dalać warszawę? idź się pobij z koleżkami z bloku dresie
[/quote]

co tylko warszawę, ja jestem za tym aby rozpier***ić pół polski, a co robiła solidarność z lat 80 i co mamy teraz, przywódca ma się owszem dobrze, bo mnie nie byłoby stać utrzymać 8 dzieci,
[quote name='aaa' timestamp='1338828183' post='636612']
no tak, 2 lata dłuzej popracujesz i szlag cię trafi od razu, CO SIĘ DZIEJE Z TYM PAŃSTWEM rozp***dalać warszawę? idź się pobij z koleżkami z bloku dresie
[/quote]

[quote name='aaa' timestamp='1338828183' post='636612']
no tak, 2 lata dłuzej popracujesz i szlag cię trafi od razu, CO SIĘ DZIEJE Z TYM PAŃSTWEM rozp***dalać warszawę? idź się pobij z koleżkami z bloku dresie
[/quote]

co tylko wa... rozwiń
Avatar
Gość / 4 czerwca 2012 o 18:53
[quote name='aaa' timestamp='1338828183' post='636612']
no tak, 2 lata dłuzej popracujesz i szlag cię trafi od razu, CO SIĘ DZIEJE Z TYM PAŃSTWEM rozp***dalać warszawę? idź się pobij z koleżkami z bloku dresie
[/quote]

po pierwsze skąd wiesz, ze to facet, bo ja muszę zapier***ać jeszcze 7 lat dodatkowo do tego, 4-5 lat lat temu kobiety przechodziły na emeryturę mając 55 lat, także teraz muszę dodatkowo zapier***a 12 lat, a czym się różniły wcześniej te kobiety od tych obecnie, to dyskryminacja, jak tak można, po drugie, część osób pracujących do 60 lat pracowało i pobierało emeryturę, także państwo rozpier***iło pieniądze i karze mi teraz pracować do 67 lat, po trzecie czym się różni pracownik wojskowy, górnik itp. od nas, niech tak samo zapieprzają jak my, ciężko im, no to nie sie przebranżowią na inną specjalność, ja mogę na starość uczyć się a oni to co "święte krowy" jak orzemy toi wszyscy, równo i za parę groszy.

precz n nierównym traktowaniem to jawna dyskryminacja, wykorzystywanie biednych, słabszych, bo za nimi nie ma kto się ująć, boicie sie górników, wojskowych, tak,ze idźmy na warszawę, nie dajmy się, nie mam zamiaru zapieprzać dodatkowo 12 lat.
[quote name='aaa' timestamp='1338828183' post='636612']
no tak, 2 lata dłuzej popracujesz i szlag cię trafi od razu, CO SIĘ DZIEJE Z TYM PAŃSTWEM rozp***dalać warszawę? idź się pobij z koleżkami z bloku dresie
[/quote]

po pierwsze skąd wiesz, ze to facet, bo ja muszę zapier***ać jeszcze 7 lat dodatkowo do tego, 4-5 lat lat temu kobiety przechodziły na emeryturę mając 55 lat, także teraz muszę dodatkowo zapier***a 12 lat, a czym się różniły wcześniej te kobiety od tych obecnie, to dyskryminac... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 5 3

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 0

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 3 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 9 4

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 20 0

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 0

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 3

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 5 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie

Wschodnie rysy Maryi. Wystawa artysty z Szanghaju w Chełmie 1 0

W Chełmskiej Bibliotece Publicznej można oglądać wystawę obrazów Garego Chu Kar Kui. To artysta z Szanghaju, kilka lat temu ochrzczony w kościele katolickim

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód

Nie żyje prezes OSP w Kurowie. Pracował przy wypadku, potrącił go samochód 109 3

Nie żyje Witold Drążkiewicz, prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Kurowie (powiat puławski). 55-letni strażak zmarł dzisiejszej nocy. Był jedną z dwóch rannych osób w sobotnim wypadku w Bogucinie, kiedy to w pracowników służby drogowej wjechał kierowca audi.

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą

Mają długą tradycję i wyjątkowy smak. Pączki ziemniaczane z różą 0 0

Pączki ziemniaczane z nadzieniem różanym w wykonaniu Urszuli Bartoszcze z Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Niedrzwicy Dużej wygrały konkursu na „Najlepszy wypiek regionalny” o Puchar Prezesa Targów Lublin. Konkurs odbył się w ramach projektu Lubelska Majówka - Festiwal Aktywności Lokalnej. Miło było w jury pracować, słodkie dania były wyjątkowo udane.

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji 37 2

Kryminalni z Parczewa zlikwidowali uprawę konopii indyjskich w gminie Siemień. Na jednym z pól znaleźli ponad 30 krzaków tej rośliny.

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak"
24 maja 2018, 21:00

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 24 maja o godz. 21 na dziedzińcu KUL (al. Racławickie 14) odbędzie się premiera spektaklu Niebieski Ptak, będącego nową odsłoną widowiska plenerowego z 2005 roku.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!