wtorek, 23 maja 2017 r.

Chełm

Podczas „Chmielaków” będziemy jeździć inaczej

Dodano: 9 września 2001, 23:27

Organizatorzy tegorocznych krasnostawskich „Chmielaków” informują, że w dniach 14–16 września planowane są zmiany w ruchu drogowym w centrum miasta. Od godz. 7 w piątek do godz. 24 w niedzielę z ruchu kołowego zostanie wyłączone centrum miasta.

Dotyczy to ulic: Okrzei, Oleszczyńskiego, Piłsudskiego, Matysiaka, Poniatowskiego, placu 3 Maja, Mostowej, Zaułka Nadrzecznego, Kościuszki. Osoby jadące w kierunku Lublina, przez Krasnystaw do Chełma powinny kierować się na obwodnicę i ul. Lwowską.
Goście chmielakowi będą mogli zaparkować swoje samochody w wyznaczonych miejscach: od strony Lublina na uliczkach, w obrębie osiedli Działki, Jagiellońskie, Chmielna II i Chmielna III; od strony Kraśnika na ulicach osiedla Rońsko, na parkingu przy skrzyżowaniu ul. Piłsuskiego i Konopnickiej, na ul. Piłsudskiego od ul. Piekarskiego do wiaduktu, na osiedlu przy cegielni i na ul. Granicznej; od strony Zamościa na ul. Grobla, Stokowa, Wójta Stanisława, na parkingu przy dworcu kolejowym; od strony Chełma na ul. Nieczaja, Zawieprze i Krótkiej. (ja)
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24