Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

11 kwietnia 2008 r.
18:28
Edytuj ten wpis

Policjant sprawcą śmiertelnego wypadku

0 11 A A

Kierowcą, który w Suszeniu potrącił pieszego a potem uciekł z miejsca wypadku był policjant z Gorzkowa (powiat krasnostawski) - podała wczoraj policja.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło w czwartek, w Suszeniu, gm. Rudnik. Kierowca audi potrącił pieszego, 34-letniego mieszkańca Potaszni. Ofiara wypadku w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Zmarła nad ranem.

Na miejscu wypadku zostały oderwane części samochodu. To pomogło policjantom w poszukiwaniach.

- Czynności podjęte przez krasnostawskich śledczych doprowadziły do ustalenia sprawcy potrącenia, którym okazał się 41-letni funkcjonariusz Posterunku Policji w Gorzkowie - mówi Marzena Skiba, oficer prasowy KPP w Krasnymstawie. - Młodszy aspirant Ryszard B. to dzielnicowy z 20-letnim stażem służby. Dotychczas miał dobrą opinię w pracy. Jechał prywatnym samochodem i był po służbie. Czeka go zwolnienie ze służby i odpowiedzialność karna.
(er)

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ADA / 22 kwietnia 2008 o 03:30
ppczuby napisał:
Do celi go ze starą recydywą.

Wszystko jest okej ,ale moze to byla tez wina pieszego.
Avatar
Gość / 12 kwietnia 2008 o 15:39
Gość napisał:
To jest nie istotne, ale prawdopodobnie to był tzw. "stróż prawa", a od tych ludzi mamy prawo wymagać więcej, mają służyć nam i za nasze podatki żyją i to całkiem dobrze. Ostatnio widzi sie rozpasanie w branży, ciekawe co tego przyczyną???


Bronią ich sądy, koledzy, prokuratorzy i stąd takie zachowanie. Wbili sobie że prawo po ich stronie i k.. nie ma odważnego co pokazałby że prawo jest identyczne dla każdego
ich stronie i k.. nie ma odważnego co pokazałby że prawo jest identyczne dla każdego rozwiń
Avatar
Gość / 12 kwietnia 2008 o 15:16
Gość napisał:
"Bat na kierowców" - czesto media pod takimi tytułami sadzą bzdety i tak jak mówisz, najlepiej byłoby nakopać dziur w drogach , powstawiać ograniczenia do 30 km/h dokupić fotoradarów i łupić tępy naród by nie mógł nigdzie na czas zdążyć itd... batem straszą .ludzi ALE TEZ I BATA TRZEBA NA TZW " MUNDUROWYCH STRÓŻÓW PRAWA ", JAK W TYM PRZYPADKU NA ICH BEZKARNOŚĆ...A ILE PODOBNYCH WIDAĆ CZASEM SYTUACJI ???

Dziur nakopać/Toz Polskie drogi pełne dziur!!!!!!!!!!

Dziur nakopać/Toz Polskie drogi pełne dziur!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
k / 12 kwietnia 2008 o 11:52
Gość napisał:
"Bat na kierowców" - czesto media pod takimi tytułami sadzą bzdety i tak jak mówisz, najlepiej byłoby nakopać dziur w drogach , powstawiać ograniczenia do 30 km/h dokupić fotoradarów i łupić tępy naród by nie mógł nigdzie na czas zdążyć itd... batem straszą .ludzi ALE TEZ I BATA TRZEBA NA TZW " MUNDUROWYCH STRÓŻÓW PRAWA ", JAK W TYM PRZYPADKU NA ICH BEZKARNOŚĆ...A ILE PODOBNYCH WIDAĆ CZASEM SYTUACJI ???

Tak, dobrze napisane, ponoc juz nawet sie burzą o te sibiradia co mają busiarze i tiry!Juz im się nie podoba że ktoś ich namierza, a nie oni. Droga policjo!, takie urządzenia służą też innym celom, i nie można tego zabronić. Rozwiązanie jest jedno. lepsze drogi, chodniki, trasy rowerowe -jak na zachodzie pół chodnika dla pieszych, drugie pół w czerwonym kolorze dla rowerzystów-jest porządek, każdy wie gdzie się może poruszać i jest jak w zegarku. Nie cierpie szwabów, ale za ten ich porządek i rozwiązania drogowa chwała im. No ale cóż, wojna zrobiła swoje że biedni jesteśmy, ale z drógiej strony ile u nas ludzi płaci mandaty!Drogi właśnie trza za to budować, a nie idzie do skarbu państwa-wora bez dna!Nie ma myśląych rozsądnie w tym kraju, tylko kazdy każdego namierza, śledzi, czycha na błąd, podsłuchuje, rozlicza i tak naprawdę nic się nie robi dla dobra ogółu.

Tak, dobrze napisane, ponoc juz nawet sie burzą o te sibiradia co mają busiarze i tiry!Juz im się nie podoba że ktoś ich namierza, a nie oni. Droga policjo!, takie urządzenia służą też innym celom, i nie można tego zabronić. Rozwiązanie jest jedno. lepsze drogi, chodniki, trasy rowerowe -jak na zachodzie pół chodnika dla pieszych, drugie pół w czerwonym kolorze dla rowerzystów-jest porządek, każdy wie gdzie się może poruszać i jest jak w zegarku. Nie cierpie szwabów, ale za ten ich porządek i rozwiązania drogowa c... rozwiń
Avatar
Gość / 12 kwietnia 2008 o 08:01
l napisał:
(...) a kasa z mandatów powinna być przeznaczona na budowę dróg, chodników i tras rowerowych!By kierowcom jeździło sie lepiej, i by piesi rowerzysci wreszczie mieli tez po czym chodzic i jeździć!A nie stawiaja znaki bzdurne, ograniczenia do 40 ?Toz to rower może szybciej przejechać.A ty policjancie mam nadzieje surowo zostaniesz ukarany


"Bat na kierowców" - czesto media pod takimi tytułami sadzą bzdety i tak jak mówisz, najlepiej byłoby nakopać dziur w drogach , powstawiać ograniczenia do 30 km/h dokupić fotoradarów i łupić tępy naród by nie mógł nigdzie na czas zdążyć itd... batem straszą .ludzi ALE TEZ I BATA TRZEBA NA TZW " MUNDUROWYCH STRÓŻÓW PRAWA ", JAK W TYM PRZYPADKU NA ICH BEZKARNOŚĆ...A ILE PODOBNYCH WIDAĆ CZASEM SYTUACJI ???


"Bat na kierowców" - czesto media pod takimi tytułami sadzą bzdety i tak jak mówisz, najlepiej byłoby nakopać dziur w drogach , powstawiać ograniczenia do 30 km/h dokupić fotoradarów i łupić tępy naród by nie mógł nigdzie na czas zdążyć itd... batem straszą .ludzi ALE TEZ I BATA TRZEBA NA TZW " MUNDUROWYCH STRÓŻÓW PRAWA ", JAK W TYM PRZYPADKU NA ICH BEZKARNOŚĆ...A ILE PODOBNYCH WIDAĆ CZASEM SYTUACJI ??? rozwiń
Avatar
l / 12 kwietnia 2008 o 07:31
Gość napisał:
To jest nie istotne, ale prawdopodobnie to był tzw. "stróż prawa", a od tych ludzi mamy prawo wymagać więcej, mają służyć nam i za nasze podatki żyją i to całkiem dobrze. Ostatnio widzi sie rozpasanie w branży, ciekawe co tego przyczyną???

Ja wam powiem jedno, policjanci w Polsce swoimi działaniami okropnie sie ośmieszaja, albo chowaja sie w krzakach (nareszcie maja zakaz chyba), albo kupią sobie auto z namierzaczem, czają się na kogo tu sięzasadzić (jak te karamby) i jadą za tobą i czekaja aż zrobisz błąd i jak te stróże prawa pełne księzyce na mordach i mandacik walą. Albo pomylą się i obstrzelaja niewinny samochód, czy motor i powybijaja niewinnych ludzi, bo sie pomylili, bo strzelał w opony tłumaczą i uchodzi im to na sucho. Taka jest u nas policja, nie pomagają ludziom, ale udowadniaja ludziom winę łapiąc ich, tak jak z tą kobietą co w Lublinie była pijana i widzieli w jakim jest stanie, kiedy probowała wsiadac za kierownice, i wtedy jej nie zatrzymali, a przeciez powinni, bo stwarzała zagrożenie jadąc autem, tylko czekali aż ruszy tym autem, dopiero pojechali za nią i dopiero ja zatrzymali (tak, wtedy mogą ją surowo ukarać, agdyby wczesniej ją zatrzymali, to tak surowo by jej nie ukarali?prawda policjo? Taka jest wasz praca!Nie pomagać, ale wręcz utrudniać!Tyle lat mieszkałem za granicą i czegoś takiego nie widziałem, tam policja nie stoi jak te źebraki na drogach. Ta kasa z mandatów powinna być przeznaczona na budowę dróg, chodników i tras rowerowych!By kierowcom jeździło sie lepiej, i by piesi rowerzysci wreszczie mieli tez po czym chodzic i jeździć!A nie stawiaja znaki bzdurne, ograniczenia do 40 ?Toz to rower może szybciej przejechać.A ty policjancie mam nadzieje surowo zostaniesz ukarany
sie w krzakach (nareszcie maja zakaz chyba), albo kupią sobie auto z namierzaczem, czają się na kogo tu sięzasadzić (jak te karamby) i jadą za tobą i czekaja aż zrobisz błąd i jak te stróże prawa pełne księzyce na mordach i mandacik walą. Albo pomylą się i obstrzelaja niewinny samochód, czy motor i powybijaja niewinnych ludzi, bo sie pomylili, bo strzelał w opony tłumaczą i uchodzi im to na sucho. Taka jest u nas policja, nie pomagają ludziom, ale udowadniaja ludziom winę łapiąc ich, tak jak z tą kobietą co w Lublinie była pijana i widzieli ... rozwiń
Avatar
Gość / 11 kwietnia 2008 o 23:01
Miodek napisał:
..."Kierowcą, który w Suszeniu potrącił pieszego..." -...



To jest nie istotne, ale prawdopodobnie to był tzw. "stróż prawa", a od tych ludzi mamy prawo wymagać więcej, mają służyć nam i za nasze podatki żyją i to całkiem dobrze. Ostatnio widzi sie rozpasanie w branży, ciekawe co tego przyczyną???
Avatar
Miodek / 11 kwietnia 2008 o 22:20
..."Kierowcą, który w Suszeniu potrącił pieszego..." - poprawna forma w Suszniu !!!
Avatar
Gość / 11 kwietnia 2008 o 21:23
Jakby był trzeźwy, to by nie uciekał jak zwykły tchórz z miejsca przestępstwa? Ale też jeszcze nie jest wiadomo chyba, kto tym autem jechał i kto był w chwili zdarzenia za kierownicą. Nie podobna coby tzw. "mundurowy stróż prawa" jako wyjątkowo świadom takowego czynu mógł tak postąpić? Ciekawe co mu za to grozi po za wydaleniem ze służby, jak okaże się że to być jest prawdą?
Avatar
ppczuby / 11 kwietnia 2008 o 21:00
Do celi go ze starą recydywą.
Avatar
ADA / 22 kwietnia 2008 o 03:30
ppczuby napisał:
Do celi go ze starą recydywą.

Wszystko jest okej ,ale moze to byla tez wina pieszego.
Avatar
Gość / 12 kwietnia 2008 o 15:39
Gość napisał:
To jest nie istotne, ale prawdopodobnie to był tzw. "stróż prawa", a od tych ludzi mamy prawo wymagać więcej, mają służyć nam i za nasze podatki żyją i to całkiem dobrze. Ostatnio widzi sie rozpasanie w branży, ciekawe co tego przyczyną???


Bronią ich sądy, koledzy, prokuratorzy i stąd takie zachowanie. Wbili sobie że prawo po ich stronie i k.. nie ma odważnego co pokazałby że prawo jest identyczne dla każdego
ich stronie i k.. nie ma odważnego co pokazałby że prawo jest identyczne dla każdego rozwiń
Avatar
Gość / 12 kwietnia 2008 o 15:16
Gość napisał:
"Bat na kierowców" - czesto media pod takimi tytułami sadzą bzdety i tak jak mówisz, najlepiej byłoby nakopać dziur w drogach , powstawiać ograniczenia do 30 km/h dokupić fotoradarów i łupić tępy naród by nie mógł nigdzie na czas zdążyć itd... batem straszą .ludzi ALE TEZ I BATA TRZEBA NA TZW " MUNDUROWYCH STRÓŻÓW PRAWA ", JAK W TYM PRZYPADKU NA ICH BEZKARNOŚĆ...A ILE PODOBNYCH WIDAĆ CZASEM SYTUACJI ???

Dziur nakopać/Toz Polskie drogi pełne dziur!!!!!!!!!!

Dziur nakopać/Toz Polskie drogi pełne dziur!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
k / 12 kwietnia 2008 o 11:52
Gość napisał:
"Bat na kierowców" - czesto media pod takimi tytułami sadzą bzdety i tak jak mówisz, najlepiej byłoby nakopać dziur w drogach , powstawiać ograniczenia do 30 km/h dokupić fotoradarów i łupić tępy naród by nie mógł nigdzie na czas zdążyć itd... batem straszą .ludzi ALE TEZ I BATA TRZEBA NA TZW " MUNDUROWYCH STRÓŻÓW PRAWA ", JAK W TYM PRZYPADKU NA ICH BEZKARNOŚĆ...A ILE PODOBNYCH WIDAĆ CZASEM SYTUACJI ???

Tak, dobrze napisane, ponoc juz nawet sie burzą o te sibiradia co mają busiarze i tiry!Juz im się nie podoba że ktoś ich namierza, a nie oni. Droga policjo!, takie urządzenia służą też innym celom, i nie można tego zabronić. Rozwiązanie jest jedno. lepsze drogi, chodniki, trasy rowerowe -jak na zachodzie pół chodnika dla pieszych, drugie pół w czerwonym kolorze dla rowerzystów-jest porządek, każdy wie gdzie się może poruszać i jest jak w zegarku. Nie cierpie szwabów, ale za ten ich porządek i rozwiązania drogowa chwała im. No ale cóż, wojna zrobiła swoje że biedni jesteśmy, ale z drógiej strony ile u nas ludzi płaci mandaty!Drogi właśnie trza za to budować, a nie idzie do skarbu państwa-wora bez dna!Nie ma myśląych rozsądnie w tym kraju, tylko kazdy każdego namierza, śledzi, czycha na błąd, podsłuchuje, rozlicza i tak naprawdę nic się nie robi dla dobra ogółu.

Tak, dobrze napisane, ponoc juz nawet sie burzą o te sibiradia co mają busiarze i tiry!Juz im się nie podoba że ktoś ich namierza, a nie oni. Droga policjo!, takie urządzenia służą też innym celom, i nie można tego zabronić. Rozwiązanie jest jedno. lepsze drogi, chodniki, trasy rowerowe -jak na zachodzie pół chodnika dla pieszych, drugie pół w czerwonym kolorze dla rowerzystów-jest porządek, każdy wie gdzie się może poruszać i jest jak w zegarku. Nie cierpie szwabów, ale za ten ich porządek i rozwiązania drogowa c... rozwiń
Avatar
Gość / 12 kwietnia 2008 o 08:01
l napisał:
(...) a kasa z mandatów powinna być przeznaczona na budowę dróg, chodników i tras rowerowych!By kierowcom jeździło sie lepiej, i by piesi rowerzysci wreszczie mieli tez po czym chodzic i jeździć!A nie stawiaja znaki bzdurne, ograniczenia do 40 ?Toz to rower może szybciej przejechać.A ty policjancie mam nadzieje surowo zostaniesz ukarany


"Bat na kierowców" - czesto media pod takimi tytułami sadzą bzdety i tak jak mówisz, najlepiej byłoby nakopać dziur w drogach , powstawiać ograniczenia do 30 km/h dokupić fotoradarów i łupić tępy naród by nie mógł nigdzie na czas zdążyć itd... batem straszą .ludzi ALE TEZ I BATA TRZEBA NA TZW " MUNDUROWYCH STRÓŻÓW PRAWA ", JAK W TYM PRZYPADKU NA ICH BEZKARNOŚĆ...A ILE PODOBNYCH WIDAĆ CZASEM SYTUACJI ???


"Bat na kierowców" - czesto media pod takimi tytułami sadzą bzdety i tak jak mówisz, najlepiej byłoby nakopać dziur w drogach , powstawiać ograniczenia do 30 km/h dokupić fotoradarów i łupić tępy naród by nie mógł nigdzie na czas zdążyć itd... batem straszą .ludzi ALE TEZ I BATA TRZEBA NA TZW " MUNDUROWYCH STRÓŻÓW PRAWA ", JAK W TYM PRZYPADKU NA ICH BEZKARNOŚĆ...A ILE PODOBNYCH WIDAĆ CZASEM SYTUACJI ??? rozwiń
Avatar
l / 12 kwietnia 2008 o 07:31
Gość napisał:
To jest nie istotne, ale prawdopodobnie to był tzw. "stróż prawa", a od tych ludzi mamy prawo wymagać więcej, mają służyć nam i za nasze podatki żyją i to całkiem dobrze. Ostatnio widzi sie rozpasanie w branży, ciekawe co tego przyczyną???

Ja wam powiem jedno, policjanci w Polsce swoimi działaniami okropnie sie ośmieszaja, albo chowaja sie w krzakach (nareszcie maja zakaz chyba), albo kupią sobie auto z namierzaczem, czają się na kogo tu sięzasadzić (jak te karamby) i jadą za tobą i czekaja aż zrobisz błąd i jak te stróże prawa pełne księzyce na mordach i mandacik walą. Albo pomylą się i obstrzelaja niewinny samochód, czy motor i powybijaja niewinnych ludzi, bo sie pomylili, bo strzelał w opony tłumaczą i uchodzi im to na sucho. Taka jest u nas policja, nie pomagają ludziom, ale udowadniaja ludziom winę łapiąc ich, tak jak z tą kobietą co w Lublinie była pijana i widzieli w jakim jest stanie, kiedy probowała wsiadac za kierownice, i wtedy jej nie zatrzymali, a przeciez powinni, bo stwarzała zagrożenie jadąc autem, tylko czekali aż ruszy tym autem, dopiero pojechali za nią i dopiero ja zatrzymali (tak, wtedy mogą ją surowo ukarać, agdyby wczesniej ją zatrzymali, to tak surowo by jej nie ukarali?prawda policjo? Taka jest wasz praca!Nie pomagać, ale wręcz utrudniać!Tyle lat mieszkałem za granicą i czegoś takiego nie widziałem, tam policja nie stoi jak te źebraki na drogach. Ta kasa z mandatów powinna być przeznaczona na budowę dróg, chodników i tras rowerowych!By kierowcom jeździło sie lepiej, i by piesi rowerzysci wreszczie mieli tez po czym chodzic i jeździć!A nie stawiaja znaki bzdurne, ograniczenia do 40 ?Toz to rower może szybciej przejechać.A ty policjancie mam nadzieje surowo zostaniesz ukarany
sie w krzakach (nareszcie maja zakaz chyba), albo kupią sobie auto z namierzaczem, czają się na kogo tu sięzasadzić (jak te karamby) i jadą za tobą i czekaja aż zrobisz błąd i jak te stróże prawa pełne księzyce na mordach i mandacik walą. Albo pomylą się i obstrzelaja niewinny samochód, czy motor i powybijaja niewinnych ludzi, bo sie pomylili, bo strzelał w opony tłumaczą i uchodzi im to na sucho. Taka jest u nas policja, nie pomagają ludziom, ale udowadniaja ludziom winę łapiąc ich, tak jak z tą kobietą co w Lublinie była pijana i widzieli ... rozwiń
Avatar
Gość / 11 kwietnia 2008 o 23:01
Miodek napisał:
..."Kierowcą, który w Suszeniu potrącił pieszego..." -...



To jest nie istotne, ale prawdopodobnie to był tzw. "stróż prawa", a od tych ludzi mamy prawo wymagać więcej, mają służyć nam i za nasze podatki żyją i to całkiem dobrze. Ostatnio widzi sie rozpasanie w branży, ciekawe co tego przyczyną???
Avatar
Miodek / 11 kwietnia 2008 o 22:20
..."Kierowcą, który w Suszeniu potrącił pieszego..." - poprawna forma w Suszniu !!!
Avatar
Gość / 11 kwietnia 2008 o 21:23
Jakby był trzeźwy, to by nie uciekał jak zwykły tchórz z miejsca przestępstwa? Ale też jeszcze nie jest wiadomo chyba, kto tym autem jechał i kto był w chwili zdarzenia za kierownicą. Nie podobna coby tzw. "mundurowy stróż prawa" jako wyjątkowo świadom takowego czynu mógł tak postąpić? Ciekawe co mu za to grozi po za wydaleniem ze służby, jak okaże się że to być jest prawdą?
Avatar
ppczuby / 11 kwietnia 2008 o 21:00
Do celi go ze starą recydywą.
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Bartosz Boncik zdobył Puchar Unii Europejskiej na zawodach w Austrii

Bartosz Boncik zdobył Puchar Unii Europejskiej na zawodach w Austrii 0 0

Bartosz Boncik z Orląt Łuków wywalczył w Austrii Puchar Unii Europejskiej. Reprezentacja Polski nie miała sobie równych

Chłopiec podczas zabawy w chowanego zatrzasnął się w pralce. Nie udało się go uratować
film

Chłopiec podczas zabawy w chowanego zatrzasnął się w pralce. Nie udało się go uratować 0 0

Mały chłopiec bawił się w chowanego z pięcioletnią siostrą. Schował się w pralce, w której się zatrzasnął. Dziecko znalazł jego ojciec.

Pierwszy dzień lata będzie burzowy. Ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego
film

Pierwszy dzień lata będzie burzowy. Ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego 0 0

21 czerwca 2018. Astronomiczne lato może się rozpocząć burzowo. IMGW wydało ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego.

Cuatro Manos wystąpi w Akwareli
22 czerwca 2018, 20:00

Cuatro Manos wystąpi w Akwareli 0 0

Co Gdzie Kiedy. Akwarela Cafe (Rynek 6) zaprasza na koncert duetu Cuatro Manos. Artyści wystąpi w kawiarni już 22 czerwca o godz. 20.

Łukasz Rogulski (Azoty Puławy): Wiem kogo muszę zastąpić

Łukasz Rogulski (Azoty Puławy): Wiem kogo muszę zastąpić 0 0

ROZMOWA z Łukaszem Rogulskim, nowym piłkarzem ręcznym Azotów Puławy

Radzyń Podlaski: Zgarnij dotacje na lokalne działania

Radzyń Podlaski: Zgarnij dotacje na lokalne działania 0 0

Działaj lokalnie i zgarnij dotację. Nabór wniosków trwa do 24 czerwca.

Międzyrzec Podlaski: Upamiętnią Jana Kołkowicza

Międzyrzec Podlaski: Upamiętnią Jana Kołkowicza 0 0

W Międzyrzecu Podlaskim odsłonią rondo im. Jana Kołkowicza. Ten prozaik, dziennikarz, jeden z głównych współzałożycieli zrzeszenia Wolność i Niezawisłość, który zmarł w 2007 roku, pochodził z Międzyrzeca Podlaskiego.

Święto Dzielnicy Czuby Południowe
22 czerwca 2018, 16:00

Święto Dzielnicy Czuby Południowe 0 0

Co Gdzie Kiedy. DDK Czuby Południowe i Rada Dzielnicy zapraszają mieszkańców na pełne atrakcji Święto Dzielnicy. Wydarzenie dla dużych i małych lublinian odbędzie się 22 czerwca o godz. 16 w Parku Jana Pawła II.

Z nożem i młotkiem do urzędu. Groził pracownikom śmiercią i podpaleniem

Z nożem i młotkiem do urzędu. Groził pracownikom śmiercią i podpaleniem 0 2

49-latek nachodził pracowników ośrodka pomocy społecznej w Bychawie. Groził im śmiercią i podpaleniem. Mężczyzna wpadł na gorącym uczynku

PO chce kontroli wyborów samorządowych. Potrzeba 100 tysięcy osób

PO chce kontroli wyborów samorządowych. Potrzeba 100 tysięcy osób 0 8

Stu tysięcy osób w całej Polsce potrzebuje Platforma Obywatelska w celu kontrolowania jesiennych wyborów samorządowych. Politycy tej partii rozpoczęli akcję „Wolontariusze Wolnych Wyborów”.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 21 czerwca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 21 czerwca 2018 0 0

70 lat "Kaniorowców"! Jubileusz ZPiT Lublin
23 czerwca 2018, 18:00

70 lat "Kaniorowców"! Jubileusz ZPiT Lublin 0 0

Co Gdzie Kiedy. Zespołu Pieśni i Tańca LUBLIN im. Wandy Kaniorowej zaprasza na piękny Koncert Galowy z okazji Jubileuszu 70-lecia istnienia formacji. Ponad 700 artystów wystąpi 23 czerwca o godz. 18 w hali Targów Lublin (ul. Dworcowa 11).

Co pokaże Robert Lambert na zawodach w Wielkiej Brytani?

Co pokaże Robert Lambert na zawodach w Wielkiej Brytani? 0 0

Rodzynek w stawce cyklu Tauron SEC 2018 z Wielkiej Brytanii – człowiek, który konsekwentnie przebija się nie tylko do czołówki w swoim kraju, ale także coraz śmielej przedstawia się żużlowej publiczności na arenie międzynarodowej

Lublin: Powiększą klasy w popularnej prywatnej szkole. Rodzice zdziwieni
edukacja

Lublin: Powiększą klasy w popularnej prywatnej szkole. Rodzice zdziwieni 0 14

Klasy Prywatnej Szkoły Podstawowej Paderewski mają być bardziej liczne. Rodzice są oburzeni - podkreślają, że statut szkoły nie pozwala na przyjmowanie większej liczby dzieci. W odpowiedzi słyszą, że sytuacja jest wyjątkowa, a zmiany wymusza reforma oświaty

Z Nowego Jorku do Puław. Prezent dla Muzeum Czartoryskich

Z Nowego Jorku do Puław. Prezent dla Muzeum Czartoryskich 0 1

Pochodzący z 1764 roku osobisty modlitewnik królewny Marii Leszczyńskiej, żony króla Francji Ludwika XV, w poniedziałek trafił do Muzeum Czartoryskich w Puławach. To podarunek od nowojorskiej Fundacji Rodzinnej Blochów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!