Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

28 listopada 2011 r.
11:36
Edytuj ten wpis

Policyjna obława na drogach do dyskoteki "Kometa”

Autor: Zdjęcie autora bar
0 12 A A
 (Achiwum)
(Achiwum)

Na 655 skontrolowanych kierowców siedmiu było pijanych a dwóch po użyciu alkoholu. To efekt sobotniej akcji przygotowanej przez Komendę Powiatową Policji w Krasnymstawie razem z policjantami z sąsiednich powiatów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Na tej dyskotece potrafi bawić się nawet tysiąc osób – mówi Jacek Deptuś, szef krasnostawskiej drogówki. – Własnymi siłami nie byliśmy w stanie odpowiednio zabezpieczyć tą imprezę. Dlatego poprosiliśmy o pomoc ościenne komendy.

Krasnostawskim funkcjonariuszom pomagały trzy patrole w radiowozach z Lublina i po jednym z komend w Łęcznej, Świdniku, i Chełmie. Jak zapewnia Deptuś dzięki temu można było obstawić wszystkie główne i boczne drogi prowadzące z sąsiednich powiatów do dyskoteki "Kometa” w Siedliskach.

– Udział tylu funkcjonariuszy pozwolił nam przebadać aż 655 kierowców – dodaje szef krasnostawskiej drogówki. – Poza wykryciem kierowców, którzy siedli za kierownice po alkoholu funkcjonariusze odebrali też kilka dowodów rejestracyjnych za zły stan techniczny pojazdów oraz wypisali mandaty za przewożenie zbyt wielu osób.

W sumie w akcji wzięło udział 21 funkcjonariuszy. Operowali w terenie, bądź w ramach 14 stałych punktów kontrolnych, które co dwie-trzy godziny zmieniały lokalizacje. Deptuś zapowiada, że podobne wspólne działania będą kontynuowane. Tym bardziej zachodzi taka potrzeba, że do "Komety” na dyskoteki zjeżdża się młodzież praktycznie z całego województwa.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
NIBI / 28 listopada 2011 o 18:28
Gratulacje dla policjantów. Bardzo dobry pomysł. Może w końcu ktoś zrozumie, że jak wsiada pijany i jedzie to zagraża nie tylko sobie, ale i innym na drodze.
My zawsze mamy jednego kierowcę który nie pije i dowiezie nas bezpiecznie do domu.
Oby takie akcje były częściej!
Avatar
kierowca cięzkiego ;) / 28 listopada 2011 o 17:08
popieram akcje sam jeszcze kilka lat temu jezdzilem na dyskoteke w siedliskach (zaraz "miejscy klubowicze" sie odezwa i zwyzywaja mnie jak i innych bawiacych sie w tej dyskotece od wiesniakow chlopow rolnikow etc ) miejsce bardzo fajne ludzie sympatyczni ale zdarzaja sie i czarne owce ktore i szukaja problemow jak i wsiadaja po akoholu. proponuje by co sobota kierowac tam ze 2 radiowozy i wylapac tych "niesmiertelnych" zanim kogos zabija. w kazdym badz razie gratuluje
popieram akcje sam jeszcze kilka lat temu jezdzilem na dyskoteke w siedliskach (zaraz "miejscy klubowicze" sie odezwa i zwyzywaja mnie jak i innych bawiacych sie w tej dyskotece od wiesniakow chlopow rolnikow etc ) miejsce bardzo fajne ludzie sympatyczni ale zdarzaja sie i czarne owce ktore i szukaja problemow jak i wsiadaja po akoholu. proponuje by co sobota kierowac tam ze 2 radiowozy i wylapac tych "niesmiertelnych" zanim kogos zabija. w kazdym badz razie gratuluje rozwiń
Avatar
Michał / 28 listopada 2011 o 13:44
Brawo! Oby częściej takie akcje. Może dzięki temu żaden pijany kierowca tej nocy nie spowodował wypadku.
Avatar
wujekTsal / 28 listopada 2011 o 13:11
[quote name='zmarzlak' timestamp='1322481085' post='563864']
Ten policjant z obraska jest niesamowicie zahartowany.Takie zimno (w nocy pon,ZERO) a on w samej koszuli z krótkim rękawem.A co na to przepisy mundurowe policji?Czy to jest dozwolone?Ukarać policjanta,że w okresie zimowym nosi letni uniform
[/quote]

Oczywiście podpis pod zdjęciem ('Archiwum') nic nie mówi? Umiejętność czytania ze zrozumieniem jak widać zanika w narodzie już kompletnie....
Avatar
Henio / 28 listopada 2011 o 13:09
Przecież to zdjęcie to normalna zapchajdziura, czyli "fot. Archiwum". Daje się byle co, ale jest!
Avatar
Gość / 28 listopada 2011 o 12:58
[quote name='zmarzlak' timestamp='1322481085' post='563864']
Ten policjant z obraska jest niesamowicie zahartowany.Takie zimno (w nocy pon,ZERO) a on w samej koszuli z krótkim rękawem.A co na to przepisy mundurowe policji?Czy to jest dozwolone?Ukarać policjanta,że w okresie zimowym nosi letni uniform
[/quote]


A moze lubi? Chyba nikomu tym krzywdy nie robi, prawda? Nie to co pijani za kierownicą stanowiący zagrożenie dla siebie i innych na drodze.

Oby wiecej takich akcji to może w końcu uda się chociaż częściowo wyeliminować tą plagę pijanych durniów za kółkiem i zmniejszyć przykre statystyki wypadków spowodowanych przez nietrzeźwych kierowców.
[quote name='zmarzlak' timestamp='1322481085' post='563864']
Ten policjant z obraska jest niesamowicie zahartowany.Takie zimno (w nocy pon,ZERO) a on w samej koszuli z krótkim rękawem.A co na to przepisy mundurowe policji?Czy to jest dozwolone?Ukarać policjanta,że w okresie zimowym nosi letni uniform
[/quote]


A moze lubi? Chyba nikomu tym krzywdy nie robi, prawda? Nie to co pijani za kierownicą stanowiący zagrożenie dla siebie i innych na drodze.

Oby wiecej takich akcji to... rozwiń
Avatar
zmarzlak / 28 listopada 2011 o 12:51
Ten policjant z obraska jest niesamowicie zahartowany.Takie zimno (w nocy pon,ZERO) a on w samej koszuli z krótkim rękawem.A co na to przepisy mundurowe policji?Czy to jest dozwolone?Ukarać policjanta,że w okresie zimowym nosi letni uniform
Avatar
Gość / 28 listopada 2011 o 12:50
[quote name='verailly mako' timestamp='1322479632' post='563851']
"Na 655 skontrolowanych kierowców siedmiu było pijanych a dwóch po użyciu alkoholu."

Może mi ktoś wyjaśnić różnicę zawartą w powyższym sformułowaniu?
[/quote]


Tak to bywa jak się nigdy nie zdawało egzaminu na prawko i nie ma pojęcia o prd.

Stan po użyciu alkoholu zachodzi w sytuacji kiedy zawartośc alkoholu w organizmie wynosi od 0,2 do 0,5 promila alkoholu we krwi lub w wydychanym powietrzu od 0,1 mg do 0,25 mg w 1 dm3.
Stan nietrzeźwości zachodzi wówczas gdy zawartośc alkoholu przekracza 0,5 promila.

Bardzo dobra akcja, popieram.
[quote name='verailly mako' timestamp='1322479632' post='563851']
"Na 655 skontrolowanych kierowców siedmiu było pijanych a dwóch po użyciu alkoholu."

Może mi ktoś wyjaśnić różnicę zawartą w powyższym sformułowaniu?
[/quote]


Tak to bywa jak się nigdy nie zdawało egzaminu na prawko i nie ma pojęcia o prd.

Stan po użyciu alkoholu zachodzi w sytuacji kiedy zawartośc alkoholu w organizmie wynosi od 0,2 do 0,5 promila alkoholu we krwi lub w wydychanym p... rozwiń
Avatar
alkoholik / 28 listopada 2011 o 12:44
Pijany, czyli powyżej 0,5 promila alkoholu we krwi. Po użyciu alkoholu: od 0,2 promila do 0,5 promila.
Avatar
buzal / 28 listopada 2011 o 12:33
jak by to mieszczuchy byli to Pelowcy nie dali by pozwolenia na takie ganianie ludzi
ale ze to chlobska biedota to scigac i karac i kryminalizowac tylko kanalie mogo
Avatar
NIBI / 28 listopada 2011 o 18:28
Gratulacje dla policjantów. Bardzo dobry pomysł. Może w końcu ktoś zrozumie, że jak wsiada pijany i jedzie to zagraża nie tylko sobie, ale i innym na drodze.
My zawsze mamy jednego kierowcę który nie pije i dowiezie nas bezpiecznie do domu.
Oby takie akcje były częściej!
Avatar
kierowca cięzkiego ;) / 28 listopada 2011 o 17:08
popieram akcje sam jeszcze kilka lat temu jezdzilem na dyskoteke w siedliskach (zaraz "miejscy klubowicze" sie odezwa i zwyzywaja mnie jak i innych bawiacych sie w tej dyskotece od wiesniakow chlopow rolnikow etc ) miejsce bardzo fajne ludzie sympatyczni ale zdarzaja sie i czarne owce ktore i szukaja problemow jak i wsiadaja po akoholu. proponuje by co sobota kierowac tam ze 2 radiowozy i wylapac tych "niesmiertelnych" zanim kogos zabija. w kazdym badz razie gratuluje
popieram akcje sam jeszcze kilka lat temu jezdzilem na dyskoteke w siedliskach (zaraz "miejscy klubowicze" sie odezwa i zwyzywaja mnie jak i innych bawiacych sie w tej dyskotece od wiesniakow chlopow rolnikow etc ) miejsce bardzo fajne ludzie sympatyczni ale zdarzaja sie i czarne owce ktore i szukaja problemow jak i wsiadaja po akoholu. proponuje by co sobota kierowac tam ze 2 radiowozy i wylapac tych "niesmiertelnych" zanim kogos zabija. w kazdym badz razie gratuluje rozwiń
Avatar
Michał / 28 listopada 2011 o 13:44
Brawo! Oby częściej takie akcje. Może dzięki temu żaden pijany kierowca tej nocy nie spowodował wypadku.
Avatar
wujekTsal / 28 listopada 2011 o 13:11
[quote name='zmarzlak' timestamp='1322481085' post='563864']
Ten policjant z obraska jest niesamowicie zahartowany.Takie zimno (w nocy pon,ZERO) a on w samej koszuli z krótkim rękawem.A co na to przepisy mundurowe policji?Czy to jest dozwolone?Ukarać policjanta,że w okresie zimowym nosi letni uniform
[/quote]

Oczywiście podpis pod zdjęciem ('Archiwum') nic nie mówi? Umiejętność czytania ze zrozumieniem jak widać zanika w narodzie już kompletnie....
Avatar
Henio / 28 listopada 2011 o 13:09
Przecież to zdjęcie to normalna zapchajdziura, czyli "fot. Archiwum". Daje się byle co, ale jest!
Avatar
Gość / 28 listopada 2011 o 12:58
[quote name='zmarzlak' timestamp='1322481085' post='563864']
Ten policjant z obraska jest niesamowicie zahartowany.Takie zimno (w nocy pon,ZERO) a on w samej koszuli z krótkim rękawem.A co na to przepisy mundurowe policji?Czy to jest dozwolone?Ukarać policjanta,że w okresie zimowym nosi letni uniform
[/quote]


A moze lubi? Chyba nikomu tym krzywdy nie robi, prawda? Nie to co pijani za kierownicą stanowiący zagrożenie dla siebie i innych na drodze.

Oby wiecej takich akcji to może w końcu uda się chociaż częściowo wyeliminować tą plagę pijanych durniów za kółkiem i zmniejszyć przykre statystyki wypadków spowodowanych przez nietrzeźwych kierowców.
[quote name='zmarzlak' timestamp='1322481085' post='563864']
Ten policjant z obraska jest niesamowicie zahartowany.Takie zimno (w nocy pon,ZERO) a on w samej koszuli z krótkim rękawem.A co na to przepisy mundurowe policji?Czy to jest dozwolone?Ukarać policjanta,że w okresie zimowym nosi letni uniform
[/quote]


A moze lubi? Chyba nikomu tym krzywdy nie robi, prawda? Nie to co pijani za kierownicą stanowiący zagrożenie dla siebie i innych na drodze.

Oby wiecej takich akcji to... rozwiń
Avatar
zmarzlak / 28 listopada 2011 o 12:51
Ten policjant z obraska jest niesamowicie zahartowany.Takie zimno (w nocy pon,ZERO) a on w samej koszuli z krótkim rękawem.A co na to przepisy mundurowe policji?Czy to jest dozwolone?Ukarać policjanta,że w okresie zimowym nosi letni uniform
Avatar
Gość / 28 listopada 2011 o 12:50
[quote name='verailly mako' timestamp='1322479632' post='563851']
"Na 655 skontrolowanych kierowców siedmiu było pijanych a dwóch po użyciu alkoholu."

Może mi ktoś wyjaśnić różnicę zawartą w powyższym sformułowaniu?
[/quote]


Tak to bywa jak się nigdy nie zdawało egzaminu na prawko i nie ma pojęcia o prd.

Stan po użyciu alkoholu zachodzi w sytuacji kiedy zawartośc alkoholu w organizmie wynosi od 0,2 do 0,5 promila alkoholu we krwi lub w wydychanym powietrzu od 0,1 mg do 0,25 mg w 1 dm3.
Stan nietrzeźwości zachodzi wówczas gdy zawartośc alkoholu przekracza 0,5 promila.

Bardzo dobra akcja, popieram.
[quote name='verailly mako' timestamp='1322479632' post='563851']
"Na 655 skontrolowanych kierowców siedmiu było pijanych a dwóch po użyciu alkoholu."

Może mi ktoś wyjaśnić różnicę zawartą w powyższym sformułowaniu?
[/quote]


Tak to bywa jak się nigdy nie zdawało egzaminu na prawko i nie ma pojęcia o prd.

Stan po użyciu alkoholu zachodzi w sytuacji kiedy zawartośc alkoholu w organizmie wynosi od 0,2 do 0,5 promila alkoholu we krwi lub w wydychanym p... rozwiń
Avatar
alkoholik / 28 listopada 2011 o 12:44
Pijany, czyli powyżej 0,5 promila alkoholu we krwi. Po użyciu alkoholu: od 0,2 promila do 0,5 promila.
Avatar
buzal / 28 listopada 2011 o 12:33
jak by to mieszczuchy byli to Pelowcy nie dali by pozwolenia na takie ganianie ludzi
ale ze to chlobska biedota to scigac i karac i kryminalizowac tylko kanalie mogo
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018 Serbia – Szwajcaria 1:2. Zabójcza końcówka Helwetów

MUNDIAL 2018 Serbia – Szwajcaria 1:2. Zabójcza końcówka Helwetów 1 0

Po kapitalnym meczu i niezwykle emocjonującej końcówce Szwajcaria pokonała w Kaliningradzie Serbię i jest bardzo bliska awansu do 1/8 finału mistrzostw świata

Noc św. Jana w Muzeum Wsi Lubelskiej
23 czerwca 2018, 18:00

Noc św. Jana w Muzeum Wsi Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na wspólne świętowanie Nocy św. Jana. 23 czerwca o godz. 18 na terenie Skansenu w sektorze Powiśle odbędzie się ciekawe wydarzenie kulturalne.

Rozpoczęcie wakacji w klubie Radość
23 czerwca 2018, 18:00

Rozpoczęcie wakacji w klubie Radość 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 23 czerwca o godz. 18 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się impreza na rozpoczęcie wakacji.

Powiat puławski: Potrafią oszczędzać, zarząd z absolutorium

Powiat puławski: Potrafią oszczędzać, zarząd z absolutorium 4 3

Starosta puławski Witold Popiołek i cały zarząd powiatu w środę otrzymał absolutorium. Radni nie mieli poważniejszych zastrzeżeń, ale nie wszyscy zagłosowali „za”. Część opozycji symbolicznie wstrzymała się od głosu.

Zielny smak Cieleśnicy. Spotkania, inspiracje, przepisy

Zielny smak Cieleśnicy. Spotkania, inspiracje, przepisy 0 0

W Cieleśnicy i Pratulinie odbywa się w ten weekend Święto Ziół. W piątek w pałacu w Cieleśnicy eksperci i zielarze rozmawiają o Ziemi Zielonej Planecie. W sobotę w Pratulinie czekają na was wykłady, występy muzyczne i stoiska z produktami ziołowymi zakończone puszczaniem wianków na Bugu. A w niedzielę w ogrodach i zielnikach cieleśnickiego pałacu odbędzie się wspólne gotowanie

„Dyrekcja”. Klimatyczne miasto w mieście. Reportaż o niezwykłym osiedlu
galeria

„Dyrekcja”. Klimatyczne miasto w mieście. Reportaż o niezwykłym osiedlu 0 0

Zapomniana i zaniedbana sprawa. 112 gmachów wartości z górą 20 mln zł stoi pustką i niszczeje. Martwe miasto o 22 ulicach... Niedokończone gmachy – mieszkaniem dla puszczyków.

Województwo lubelskie kupuje 11 pociągów. Z klimatyzacją, ładowarkami i WiFi

Województwo lubelskie kupuje 11 pociągów. Z klimatyzacją, ładowarkami i WiFi 22 7

11 nowych pociągów elektrycznych zamawia samorząd województwa lubelskiego. To już drugie podejście do tego zakupu - za pierwszym razem przetarg unieważniono, bo oferowane pojazdy były zbyt drogie.

Asian Street Food Festiwal w Radości
23 czerwca 2018, 12:00

Asian Street Food Festiwal w Radości 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 23 czerwca o godz. 12 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) rozpocznie się Asian Street Food Festiwal, czyli impreza dla miłośników azjatyckiej kuchni ulicznej.

Taito w Stars Disco Club
23 czerwca 2018, 21:00

Taito w Stars Disco Club 0 0

W sobotę, 23 czerwca o godz. 21 w klubie Stars Disco (Krakowskie Przedmieście 40) wystąpi popularny Taito.

Eurojackpot 22.06.2018 - wylosowane liczby. Kto wygrał 385 mln zł?

Eurojackpot 22.06.2018 - wylosowane liczby. Kto wygrał 385 mln zł? 1 0

Losowanie Eurojackpot z 22 czerwca 2018 r. Sprawdź wylosowane liczby. Czy ktoś zgarnie dziś główną wygraną w wysokości 385 mln zł?

Jest nowy kandydat na prezydenta Puław. To prezes spółdzielni mieszkaniowej
film

Jest nowy kandydat na prezydenta Puław. To prezes spółdzielni mieszkaniowej 34 34

Podczas piątkowej konferencji w puławskim hotelu "Prima" oficjalnie zaprezentowano kandydata PO, Nowoczesnej, KOD-u, SLD i Komitetu Obywatelskiego na prezydenta Puław. Został nim Mariusz Cytryński, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej "Powiśle".

Albo zapłata za bezpłatny podręcznik albo świadectwo szkolne. Ceny zaskoczyły rodziców

Albo zapłata za bezpłatny podręcznik albo świadectwo szkolne. Ceny zaskoczyły rodziców 24 10

Nawet kilkaset złotych w ciągu kilku dni musieli wpłacić do szkół rodzice przerażeni tym, że jeśli tego nie zrobią ich dzieci nie dostaną w piątek świadectw. To opłaty za książki, z których dzieci korzystały przez minione dziesięć miesięcy.

Remonty i utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 82

Remonty i utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 82 5 2

Kierowcy mogą spodziewać się utrudnień na drodze krajowej nr 82. Korki są spowodowane letnimi remontami cząstkowymi.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!