Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

29 lutego 2008 r.
18:14
Edytuj ten wpis

Posłanka interweniuje w sprawie dziennikarki

0 8 A A

Beata Mazurek, chełmska posłanka Prawa i Sprawiedliwości zainteresowała się sprawą przesłuchania dziennikarki bialskiego tygodnika.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wczoraj złożyła w tej sprawie zapytanie poselskie do Zbigniewa Ćwiąkalskiego, ministra sprawiedliwości.

W piśmie posłanka pyta m.in. o przyczyny nie ukarania komendanta policji w Białej Podlaskiej mandatem, kiedy ten ewidentnie złamał prawo. Pędził samochodem z prędkością 124km/h w miejscu gdzie mógł mieć na liczniku tylko 70 km. - Chcę się również dowiedzieć, czemu ma służyć przesłuchiwanie dziennikarki, która działając w interesie publicznym zdemaskowała nadużycie władzy - mówi Mazurek. - To nie do pomyślenia, aby w demokratycznym państwie wymuszać na dziennikarzu ujawnienie swoich źródeł informacji.

Pismo z zapytaniem trafiło najpierw do marszałka Sejmu. Zgodnie z regulaminem sejmowym, to on przekazuje zapytania posłów, do poszczególnych ministrów.

Przypomnijmy, że chełmska Prokuratura Rejonowa prowadzi śledztwo w sprawie wycieku dokumentów służbowych z komendy w Łukowie. Ustalenie personaliów informatora, który przesłał do tygodnika policyjne zdjęcia z fotoradaru zleciła Prokuratura Okręgowa w Lublinie.
(tom)

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Ad Absurdum / 5 marca 2008 o 23:45
gość napisał:

Popatrzmy na to tak: przestępstwem nie jest ujawnianie przestępstwa, przestępczo tajonego.
"Na odparcie siły siłą wszystkie prawa pozwalają"
NIE dajmy się ogłupić, jak religią, interpretacją praw przez bandytów je łamiących!
Sygnał dziennikarki powinien być potraktowany przez prokuraturę jako doniesienie o przestępstwie
ze wszczęciem naprawdę niezależnego śledztwa i podwójne ukaranie komendanta-pirata za przekroczenie
prędkości oraz za korupcję i świadome unikanie kary. Współwinnym należy się kara za korupcję!
Tacy “nieskazitelni” nie mają więcej wstępu do prac, gdzie będą robić to samo. Co to, nagle wszyscy
Polacy stali się ostatnimi świniami, że nie będzie kim obsadzić newralgicznych stanowisk?
Wiem, że ci o dobrych charakterach i rozumie są z premedytacją blokowani przez hieny dopadające
stanowisk po trupach, za układy, powiązania rodzinne i ze szczerej ochoty rządu do otaczania się płatnymi
zboczeńcami bez sumienia i moralności, gotowymi na wszystko, jak niegdyś ZOMO, czy “pomocnicy Hitlera”
albo gorliwcy świętej inkwizycji. W rządzie żrą się tylko takie hieny, aż latają z szumem ich zakrwawione
kłaki! Schizofreniczna interpretacja ich “godności”, ważności, wyższości, immunitetu do bezkarnego popełniania
zbrodni, to wszystko jest naśmiewaniem się z normalnych ludzi i robieniem ze zdrowych wariatów i zastraszonych,
plugawych niewolników. Wsiadłby ktoś do samolotu z brodatymi, obwieszonymi dynamitem muzułmanami,
do tego niewidomymi?! Wystarczy powiedzieć, że sytuacja w Polsce jest dużo, dużo gorsza! I ten terror od środka
rośnie z każdym dniem!!! Tylko, że “nasi” terroryści mają po kilka spadochronów na sobie. Ile macie wy?

Popatrzmy na to tak: przestępstwem nie jest ujawnianie przestępstwa, przestępczo tajonego.
"Na odparcie siły siłą wszystkie prawa pozwalają"
NIE dajmy się ogłupić, jak religią, interpretacją praw przez bandytów je łamiących!
Sygnał dziennikarki powinien być potraktowany przez prokuraturę jako doniesienie o przestępstwie
ze wszczęciem naprawdę niezależnego śledztwa i podwójne ukaranie komendanta-pirata za przekroczenie
prędkości oraz za korupcję i świadome unikan... rozwiń
Avatar
gość / 4 marca 2008 o 07:50
NIE ta sprawa nie jest absurdalna.Absurdalne jest to ,że prokuratura na siłę chce wyciagnąć informacje od dziennikarki, która pisze to co ważne , bo za to jej płacą ; prokuratura nie wszczyna postepowań w innych sprawach, gdy ludzie pełniąc funkcje publiczne mówia o przeciekach właśnie z prokuratury a to jest przestępstwo.WIDAĆ ,ŻE POD OBECNYMI RZĄDAMI WSZYSTKO JEST MOZLIWE



Ad Absurdum napisał:
Czy nikt nie zauważa, że sprawa “obrony” tzw. dziennikarki jest na równi absurdalna z procederem policji?
Tak policja chowa się za nielegalne przywileje jak i “odkrywająca” to dziennikarka, korzysta z wyjątkowej
“opieki” niedostępnej dla przeciętnego obywatela!
Podkreśla to tylko podział społeczeństwa, a tak uprzywilejowanym daje pewność siebie i zachęca ich do
coraz to bardziej wyszukanych przestępstw. Taka jest psychologia patologii.

Jedyną właściwą reakcją jest ruszenie zbrojnie na tą bandę przestępców, która wdarła się na stanowiska i nadużywa
je bezkarnie. Z samej definicji, zero tolerancji dla degeneratów na wrażliwych pozycjach! Przywrócenie zdrowego
rozsądku w miejsce schizofrenii! Bezwzględne zniesienie immunitetów, przywilejów, zawyżonych płac, dodatków
i łapówek! Natychmiastowe wymuszenie równości wszystkich obywateli! Totalna kontrola, ale tych u góry,
poprzedzona kompletną wymianą tych bandytów na autentycznie nieskazitelnych ludzi, żeby nawet trzeba było brać
ich z łapanki!
Rozliczenie tak PRL-owskich zbrodniarzy, jak i tych RP-owskich! Włącznie z ich rodzinami, despotycznie
panującymi nad resztą społeczeństwa jak monarchowie dziedziczni.
Przywrócenie pełnej władzy Narodowi, według zapisu w Konstytucji, ukaranie obecnego samowolnego rządu
z jego zdradzieckimi przydupnikami, wspólnikami w niewoleniu Narodu w tej policyjnej, tyraniczej dyktaturze!
Bandyci do obozów! Chamy z powrotem do pługa! Inteligencja do rozsądnego kierowania losami całego Kraju!

Jeszcze jedno, zamknąć granice, porty, lotniska, żeby winni nie zdołali uciec przed sprawiedliwością z walizkami
pełnymi naszych pieniędzy! Skonfiskować ich tajne konta! Odebrać zrabowane nam mienie! Zemścić się za nasze
krzywdy i za te planowane przez te krwiożercze hieny na naszych dzieciach!
rozwiń
Avatar
Gość / 2 marca 2008 o 10:06
Za dużo sobie pozwala komendant z białej podlaskiej!!!Osobiśćie widziałem kiedyś ,jak wraz ze swoim kierowcą i jeszcze 3 pasażerami jechał służbową VW borą.Jego kierowca w Dubowie jechał ok 120 km/h przekraczając podwójną ciągłą.Włos mi się zjeżył na głowie,bo obok szkoła ,sklep,kościół i chodzą i jeżdża ludzie.Arogancja władzy!!! Za te wybryki powinien polecieć ze stanowska-właściwie to sam powinien ustąpić.Co za tupet!!
Avatar
zaza / 1 marca 2008 o 10:19
Kochane ludziska zapoznajcie się z art.92 Kodeksu Wykroczeń a tam przeczytacie,że za niedostosowanie się do znaku drogowego grozi kara grzywny lub nagany.TAKIE JEST PRAWO NA CHWILE OBECNA.
Avatar
zebra / 1 marca 2008 o 08:36
Ale se Komendant Nagrabił !
Chyba go nie wszyscy lubią - bo "sprzedali zdjęcie"
A prawdopodobnie mają za co .... .
Avatar
Ad Absurdum / 1 marca 2008 o 03:45
Czy nikt nie zauważa, że sprawa “obrony” tzw. dziennikarki jest na równi absurdalna z procederem policji?
Tak policja chowa się za nielegalne przywileje jak i “odkrywająca” to dziennikarka, korzysta z wyjątkowej
“opieki” niedostępnej dla przeciętnego obywatela!
Podkreśla to tylko podział społeczeństwa, a tak uprzywilejowanym daje pewność siebie i zachęca ich do
coraz to bardziej wyszukanych przestępstw. Taka jest psychologia patologii.

Jedyną właściwą reakcją jest ruszenie zbrojnie na tą bandę przestępców, która wdarła się na stanowiska i nadużywa
je bezkarnie. Z samej definicji, zero tolerancji dla degeneratów na wrażliwych pozycjach! Przywrócenie zdrowego
rozsądku w miejsce schizofrenii! Bezwzględne zniesienie immunitetów, przywilejów, zawyżonych płac, dodatków
i łapówek! Natychmiastowe wymuszenie równości wszystkich obywateli! Totalna kontrola, ale tych u góry,
poprzedzona kompletną wymianą tych bandytów na autentycznie nieskazitelnych ludzi, żeby nawet trzeba było brać
ich z łapanki!
Rozliczenie tak PRL-owskich zbrodniarzy, jak i tych RP-owskich! Włącznie z ich rodzinami, despotycznie
panującymi nad resztą społeczeństwa jak monarchowie dziedziczni.
Przywrócenie pełnej władzy Narodowi, według zapisu w Konstytucji, ukaranie obecnego samowolnego rządu
z jego zdradzieckimi przydupnikami, wspólnikami w niewoleniu Narodu w tej policyjnej, tyraniczej dyktaturze!
Bandyci do obozów! Chamy z powrotem do pługa! Inteligencja do rozsądnego kierowania losami całego Kraju!

Jeszcze jedno, zamknąć granice, porty, lotniska, żeby winni nie zdołali uciec przed sprawiedliwością z walizkami
pełnymi naszych pieniędzy! Skonfiskować ich tajne konta! Odebrać zrabowane nam mienie! Zemścić się za nasze
krzywdy i za te planowane przez te krwiożercze hieny na naszych dzieciach!
Czy nikt nie zauważa, że sprawa “obrony” tzw. dziennikarki jest na równi absurdalna z procederem policji?
Tak policja chowa się za nielegalne przywileje jak i “odkrywająca” to dziennikarka, korzysta z wyjątkowej
“opieki” niedostępnej dla przeciętnego obywatela!
Podkreśla to tylko podział społeczeństwa, a tak uprzywilejowanym daje pewność siebie i zachęca ich do
coraz to bardziej wyszukanych przestępstw. Taka jest psychologia patologii.

Jedyną właściwą reakcją jest r... rozwiń
Avatar
mac / 1 marca 2008 o 01:23
ups, sorki zdjecie tablicy jest pod twarza przestępcy

myslalem ze zaslonili rejestracje a to tylko odblask
Avatar
mac / 1 marca 2008 o 01:20
hehe W odbiciu na ulicy widac nr rejestracyjny ;]
Avatar
Ad Absurdum / 5 marca 2008 o 23:45
gość napisał:

Popatrzmy na to tak: przestępstwem nie jest ujawnianie przestępstwa, przestępczo tajonego.
"Na odparcie siły siłą wszystkie prawa pozwalają"
NIE dajmy się ogłupić, jak religią, interpretacją praw przez bandytów je łamiących!
Sygnał dziennikarki powinien być potraktowany przez prokuraturę jako doniesienie o przestępstwie
ze wszczęciem naprawdę niezależnego śledztwa i podwójne ukaranie komendanta-pirata za przekroczenie
prędkości oraz za korupcję i świadome unikanie kary. Współwinnym należy się kara za korupcję!
Tacy “nieskazitelni” nie mają więcej wstępu do prac, gdzie będą robić to samo. Co to, nagle wszyscy
Polacy stali się ostatnimi świniami, że nie będzie kim obsadzić newralgicznych stanowisk?
Wiem, że ci o dobrych charakterach i rozumie są z premedytacją blokowani przez hieny dopadające
stanowisk po trupach, za układy, powiązania rodzinne i ze szczerej ochoty rządu do otaczania się płatnymi
zboczeńcami bez sumienia i moralności, gotowymi na wszystko, jak niegdyś ZOMO, czy “pomocnicy Hitlera”
albo gorliwcy świętej inkwizycji. W rządzie żrą się tylko takie hieny, aż latają z szumem ich zakrwawione
kłaki! Schizofreniczna interpretacja ich “godności”, ważności, wyższości, immunitetu do bezkarnego popełniania
zbrodni, to wszystko jest naśmiewaniem się z normalnych ludzi i robieniem ze zdrowych wariatów i zastraszonych,
plugawych niewolników. Wsiadłby ktoś do samolotu z brodatymi, obwieszonymi dynamitem muzułmanami,
do tego niewidomymi?! Wystarczy powiedzieć, że sytuacja w Polsce jest dużo, dużo gorsza! I ten terror od środka
rośnie z każdym dniem!!! Tylko, że “nasi” terroryści mają po kilka spadochronów na sobie. Ile macie wy?

Popatrzmy na to tak: przestępstwem nie jest ujawnianie przestępstwa, przestępczo tajonego.
"Na odparcie siły siłą wszystkie prawa pozwalają"
NIE dajmy się ogłupić, jak religią, interpretacją praw przez bandytów je łamiących!
Sygnał dziennikarki powinien być potraktowany przez prokuraturę jako doniesienie o przestępstwie
ze wszczęciem naprawdę niezależnego śledztwa i podwójne ukaranie komendanta-pirata za przekroczenie
prędkości oraz za korupcję i świadome unikan... rozwiń
Avatar
gość / 4 marca 2008 o 07:50
NIE ta sprawa nie jest absurdalna.Absurdalne jest to ,że prokuratura na siłę chce wyciagnąć informacje od dziennikarki, która pisze to co ważne , bo za to jej płacą ; prokuratura nie wszczyna postepowań w innych sprawach, gdy ludzie pełniąc funkcje publiczne mówia o przeciekach właśnie z prokuratury a to jest przestępstwo.WIDAĆ ,ŻE POD OBECNYMI RZĄDAMI WSZYSTKO JEST MOZLIWE



Ad Absurdum napisał:
Czy nikt nie zauważa, że sprawa “obrony” tzw. dziennikarki jest na równi absurdalna z procederem policji?
Tak policja chowa się za nielegalne przywileje jak i “odkrywająca” to dziennikarka, korzysta z wyjątkowej
“opieki” niedostępnej dla przeciętnego obywatela!
Podkreśla to tylko podział społeczeństwa, a tak uprzywilejowanym daje pewność siebie i zachęca ich do
coraz to bardziej wyszukanych przestępstw. Taka jest psychologia patologii.

Jedyną właściwą reakcją jest ruszenie zbrojnie na tą bandę przestępców, która wdarła się na stanowiska i nadużywa
je bezkarnie. Z samej definicji, zero tolerancji dla degeneratów na wrażliwych pozycjach! Przywrócenie zdrowego
rozsądku w miejsce schizofrenii! Bezwzględne zniesienie immunitetów, przywilejów, zawyżonych płac, dodatków
i łapówek! Natychmiastowe wymuszenie równości wszystkich obywateli! Totalna kontrola, ale tych u góry,
poprzedzona kompletną wymianą tych bandytów na autentycznie nieskazitelnych ludzi, żeby nawet trzeba było brać
ich z łapanki!
Rozliczenie tak PRL-owskich zbrodniarzy, jak i tych RP-owskich! Włącznie z ich rodzinami, despotycznie
panującymi nad resztą społeczeństwa jak monarchowie dziedziczni.
Przywrócenie pełnej władzy Narodowi, według zapisu w Konstytucji, ukaranie obecnego samowolnego rządu
z jego zdradzieckimi przydupnikami, wspólnikami w niewoleniu Narodu w tej policyjnej, tyraniczej dyktaturze!
Bandyci do obozów! Chamy z powrotem do pługa! Inteligencja do rozsądnego kierowania losami całego Kraju!

Jeszcze jedno, zamknąć granice, porty, lotniska, żeby winni nie zdołali uciec przed sprawiedliwością z walizkami
pełnymi naszych pieniędzy! Skonfiskować ich tajne konta! Odebrać zrabowane nam mienie! Zemścić się za nasze
krzywdy i za te planowane przez te krwiożercze hieny na naszych dzieciach!
rozwiń
Avatar
Gość / 2 marca 2008 o 10:06
Za dużo sobie pozwala komendant z białej podlaskiej!!!Osobiśćie widziałem kiedyś ,jak wraz ze swoim kierowcą i jeszcze 3 pasażerami jechał służbową VW borą.Jego kierowca w Dubowie jechał ok 120 km/h przekraczając podwójną ciągłą.Włos mi się zjeżył na głowie,bo obok szkoła ,sklep,kościół i chodzą i jeżdża ludzie.Arogancja władzy!!! Za te wybryki powinien polecieć ze stanowska-właściwie to sam powinien ustąpić.Co za tupet!!
Avatar
zaza / 1 marca 2008 o 10:19
Kochane ludziska zapoznajcie się z art.92 Kodeksu Wykroczeń a tam przeczytacie,że za niedostosowanie się do znaku drogowego grozi kara grzywny lub nagany.TAKIE JEST PRAWO NA CHWILE OBECNA.
Avatar
zebra / 1 marca 2008 o 08:36
Ale se Komendant Nagrabił !
Chyba go nie wszyscy lubią - bo "sprzedali zdjęcie"
A prawdopodobnie mają za co .... .
Avatar
Ad Absurdum / 1 marca 2008 o 03:45
Czy nikt nie zauważa, że sprawa “obrony” tzw. dziennikarki jest na równi absurdalna z procederem policji?
Tak policja chowa się za nielegalne przywileje jak i “odkrywająca” to dziennikarka, korzysta z wyjątkowej
“opieki” niedostępnej dla przeciętnego obywatela!
Podkreśla to tylko podział społeczeństwa, a tak uprzywilejowanym daje pewność siebie i zachęca ich do
coraz to bardziej wyszukanych przestępstw. Taka jest psychologia patologii.

Jedyną właściwą reakcją jest ruszenie zbrojnie na tą bandę przestępców, która wdarła się na stanowiska i nadużywa
je bezkarnie. Z samej definicji, zero tolerancji dla degeneratów na wrażliwych pozycjach! Przywrócenie zdrowego
rozsądku w miejsce schizofrenii! Bezwzględne zniesienie immunitetów, przywilejów, zawyżonych płac, dodatków
i łapówek! Natychmiastowe wymuszenie równości wszystkich obywateli! Totalna kontrola, ale tych u góry,
poprzedzona kompletną wymianą tych bandytów na autentycznie nieskazitelnych ludzi, żeby nawet trzeba było brać
ich z łapanki!
Rozliczenie tak PRL-owskich zbrodniarzy, jak i tych RP-owskich! Włącznie z ich rodzinami, despotycznie
panującymi nad resztą społeczeństwa jak monarchowie dziedziczni.
Przywrócenie pełnej władzy Narodowi, według zapisu w Konstytucji, ukaranie obecnego samowolnego rządu
z jego zdradzieckimi przydupnikami, wspólnikami w niewoleniu Narodu w tej policyjnej, tyraniczej dyktaturze!
Bandyci do obozów! Chamy z powrotem do pługa! Inteligencja do rozsądnego kierowania losami całego Kraju!

Jeszcze jedno, zamknąć granice, porty, lotniska, żeby winni nie zdołali uciec przed sprawiedliwością z walizkami
pełnymi naszych pieniędzy! Skonfiskować ich tajne konta! Odebrać zrabowane nam mienie! Zemścić się za nasze
krzywdy i za te planowane przez te krwiożercze hieny na naszych dzieciach!
Czy nikt nie zauważa, że sprawa “obrony” tzw. dziennikarki jest na równi absurdalna z procederem policji?
Tak policja chowa się za nielegalne przywileje jak i “odkrywająca” to dziennikarka, korzysta z wyjątkowej
“opieki” niedostępnej dla przeciętnego obywatela!
Podkreśla to tylko podział społeczeństwa, a tak uprzywilejowanym daje pewność siebie i zachęca ich do
coraz to bardziej wyszukanych przestępstw. Taka jest psychologia patologii.

Jedyną właściwą reakcją jest r... rozwiń
Avatar
mac / 1 marca 2008 o 01:23
ups, sorki zdjecie tablicy jest pod twarza przestępcy

myslalem ze zaslonili rejestracje a to tylko odblask
Avatar
mac / 1 marca 2008 o 01:20
hehe W odbiciu na ulicy widac nr rejestracyjny ;]
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Międzyrzec Podlaski: Powstanie nowe przedszkole i żłobek

Międzyrzec Podlaski: Powstanie nowe przedszkole i żłobek 0 0

W Międzyrzecu Podlaskim powstanie nowe przedszkole i żłobek. Miasto właśnie ogłosiło przetarg na projekt budowlany. Obiekty mają powstać przy osiedlu wielorodzinnym Brzeska –Wyszyńskiego, które wciąż się rozbudowuje.

Lublin: Festiwal organowy w kościele na Czubach

Lublin: Festiwal organowy w kościele na Czubach 0 0

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości i 40 rocznica pontyfikatu Jana Pawła II to główne tematy XXII Międzynarodowego Festiwalu Organowego Lublin-Czuby. Cykl koncertów w kościele p.w. Św. Rodziny rozpocznie się 27 czerwca i potrwa do połowy października.

Dni Włodawy 2018: Koncert Beaty Kozidrak
30 czerwca 2018, 0:00

Dni Włodawy 2018: Koncert Beaty Kozidrak 1 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 30 czerwca - 1 lipca we Włodawie na Placu Targowym przy ul. Lubelskiej odbędzie się wielkie święto miasta - Dni Włodawy 2018. Obchody uświetni występ Beaty Kozidrak!

Koncert Garou na jublieusz w Lublinie
9 listopada 2018, 19:00

Koncert Garou na jublieusz w Lublinie 0 0

Co Gdzie Kiedy. W tym roku słynny Garou obchodzi jubileusz 20-lecia pracy artystycznej. Z tej okazji Kanadyjczyk rusza w trasę koncertową po Polsce, w ramach której zawita również do Lublina. Koncert odbędzie się 9 listopada o godz. 19 w Hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8).

Jak podróżować bezpiecznie? Akcja na dworcu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Jak podróżować bezpiecznie? Akcja na dworcu w Lublinie [zdjęcia] 0 1

O zasadach bezpiecznego podróżowania przypominano na dworcu autobusowym w Lublinie. Dwugodzinną akcję z okazji rozpoczęcia wakacji zorganizowała zarządzająca obiektem spółka Lubelskie Dworce.

Spektakl „Zły” na Wirydarzu CK
25 czerwca 2018, 21:00

Spektakl „Zły” na Wirydarzu CK 1 0

W poniedziałek, wtorek i środę na Wirydarzu Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) spektakl, który swoją premierę miał już dziewięć lat temu, ale nadal cieszy się wielkim uznaniem nie tylko lubelskiej publiczności.

Wchodzili w nocy do mieszkań, byli bezwzględni dla ofiar. Czterej Ukraińcy zatrzymani
galeria

Wchodzili w nocy do mieszkań, byli bezwzględni dla ofiar. Czterej Ukraińcy zatrzymani 27 8

Nocą wchodzili do mieszkań, wiązali swoje ofiary i okradali z kosztowności. Policjanci zatrzymali czterech Ukraińców.

Leszek Bartnicki odchodzi z Motoru Lublin

Leszek Bartnicki odchodzi z Motoru Lublin 0 3

PIŁKARSKA III LIGA Leszek Bartnicki żegna się ze stanowiskiem prezesa Motoru Lublin. To efekt kolejnego nieudanego sezonu żółto-biało-niebieskich zakończonego kolejnym brakiem awansu do wyższej klasy rozgrywkowej

Zmiany w parafiach w woj. lubelskim. Gdzie będą nowi proboszczowie? [LISTA]

Zmiany w parafiach w woj. lubelskim. Gdzie będą nowi proboszczowie? [LISTA] 18 7

Proboszcz z Markuszowa (powiat puławski) pokieruje parafią w Fajsławicach (powiat krasnostawski). Zaś w podlubelskich Niemcach po przejściu na emeryturę ks. kan. Krzysztofa Galewskiego nowym gospodarzem parafii będzie ks. dr Mirosław Skałban. W niedzielę wierni parafii archidiecezji lubelskiej poznali szczegóły podjętych przez abpa Stanisława Budzika decyzji personalnych.

Lubelska premiera filmu "Czy czeka nas koniec?"
25 czerwca 2018, 19:00

Lubelska premiera filmu "Czy czeka nas koniec?" 2 0

Co Gdzie Kiedy. Lubelski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża zaprasza na premierę filmu Czy czeka nas koniec? w reżyserii Fishera Stevensa. Produkcję z Leonardo DiCaprio zobaczymy 25 czerwca o godz. 19 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12).

Pride of Poland 2018 i Summer Sale: Znamy listę koni na aukcję

Pride of Poland 2018 i Summer Sale: Znamy listę koni na aukcję 2 1

32 konie zostaną wystawione na aukcjach Pride of Poland i Summer Sale w Janowie Podlaskim. Właśnie odbyła się premiera aukcyjnego katalogu.

Ojciec podpalił kombajn i ciągnik synowi. Bo nie dogadywał się z wnuczkiem
galeria

Ojciec podpalił kombajn i ciągnik synowi. Bo nie dogadywał się z wnuczkiem 18 5

Policjanci zatrzymali 72-latka, który podpalił kombajn i ciągnik należący do jego syna. Straty? 80 tys. zł.

MUNDIAL 2018. Nawałka i Lewandowski tłumaczą się z klęski kadry
galeria

MUNDIAL 2018. Nawałka i Lewandowski tłumaczą się z klęski kadry 0 1

MUNDIAL 2018 Po wysokiej porażce z Kolumbią selekcjoner Adam Nawałka i kapitan kadry Robert Lewandowski spotkali się z dziennikarzami. Selekcjoner nie chciał powiedzieć czy po Mundialu pożegna się z kadrą i starał się wyjaśnić przyczyny dwóch porażek na turnieju w Rosji

Dźgnął kolegę nożem w okolice serca. Na ławie oskarżonych także siostra i matka

Dźgnął kolegę nożem w okolice serca. Na ławie oskarżonych także siostra i matka 4 3

Dawid poczuł szczypanie i dostrzegł spływającą krew. Dopiero po chwili zrozumiał, że został dźgnięty nożem w okolice serca. Ugodził go kolega, któremu teraz grozi nawet dożywocie. Na wyrok czeka także matka napastnika, która kazała mu wyrzucić narzędzie zbrodni oraz siostra, która umyła nóż.

Pięć zawodniczek MKS Perły Lublin zagrało przeciwko Japonii

Pięć zawodniczek MKS Perły Lublin zagrało przeciwko Japonii 0 1

Reprezentacja Polski przegrała dwa spotkania z Japonią. W konfrontacjach z Azjatkami wystąpiło aż 5 zawodniczek MKS Perła

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!