piątek, 28 kwietnia 2017 r.

Chełm

Propozycje Chełmskigo Domu Kultury

Dodano: 12 września 2001, 20:07
Autor: (szer)

Taniec ludowy i towarzyski, nauka języka angielskiego, rysunek i malarstwo, klub piosenki autorskiej i literacki, czylu...

Chełmski Dom Kultury proponuje mieszkańcom miasta - w różnym wieku - zajęcia umożliwiające rozwijanie zainteresowań oraz podnoszenie umiejętności. Odpłatność za nie jest symboliczna.
Dla dzieci i dorosłych skierowana jest propozycja instruktorów tańca. Szkółka Taneczna Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Chełmskiej zapraszają dzieci w wieku 8-9 lat. Uczniowie w wieku 7-8 lat mogą zapisać się do grupy początkującej tańca towarzyskiego funkcjonującej przy klubie Takt. Organizowany będzie też kurs tańca towarzyskiego dla młodzieży i dorosłych. Na grającą i śpiewającą młodzież czeka natomiast kapela ZPiT.
Młodzież uczestniczyć może w zajęciach Klubu Literackiego. Wszyscy, którzy tworzyli dotychczas "do szuflady” będą mieć teraz okazję zaprezentowania swojej twórczości, uzyskać fachowa pomoc, a także poznać innych młodych ludzi o podobnych zainteresowaniach. Pierwsze zajęcia odbędą się we wtorek 2 października o godz. 16. Na nowych uzdolnionych młodych uczestników oczekuje też Klub Piosenki Autorskiej. Zapisy przyjmuje Dział Artystyczny ChDK.
Po wakacyjnej przerwie pracę rozpoczęła już Pracownia Rysunku i Malarstwa. Zajęcia dla najmłodszych i uczniów szkół podstawowych prowadzone są we wtorki. Dorośli spotykają się we środy, zaś młodzież szkół średnich we czwartki. Piątki zarezerwowane zostały dla gimnazjalistów.
W ChDK będzie można również nauczyć się języka angielskiego lub podszlifować już zdobyte umiejętności. Zapisy prowadzone są do końca września
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24