niedziela, 18 lutego 2018 r.

Chełm

PWSZ: Szkoła wprowadza nowe kierunki

  Edytuj ten wpis
Dodano: 19 lutego 2009, 18:22
Autor: (BAR)

Instytut Nauk Humanistycznych Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie po tym, jak pomyślnie przeszedł kontrolę Państwowej Komisji Akredytacyjnej, gotów jest rozszerzyć swoją ofertę o nowe specjalności.

Z początkiem przyszłego roku akademickiego zamierza miedzy innymi uruchomić nowy kierunek pedagogiczny, czyli język polski z wiedzą o kulturze.

Po raz pierwszy w ofercie PWSZ pojawi się też historia ze specjalnością samorządowość i współpraca transgraniczna. Jest to propozycja dla historyków zainteresowanych działalnością w administracji samorządowej i państwowej, przedsiębiorstwach komunalnych, fundacjach i instytucjach publicznych, izbach rolniczych, organizacjach przemysłowo-handlowych, krajoznawczo-turystycznych i innych. Z nową specjalnością wiąże się też możliwość podejmowanie studiów magisterskich na różnych kierunkach, a przede wszystkim historii i politologii. Obie nowe specjalności oferowane będą nieodpłatnie.

Częściową odpłatnością jest natomiast objęta międzykierunkowa specjalność, jaką jest archiwistyka i zarządzanie dokumentacją. To cena za nabycie dodatkowych uprawnień, nie objętych podstawowym programem nauczania. Od nowego roku akademickiego z tej oferty będą mogli korzystać już nie tylko studenci historii, ale też innych kierunków.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!