wtorek, 23 maja 2017 r.

Chełm

"Quo vadis już wkrótce w Chełmie

Autor: (szer)

W najbliższy piątek 19 października na ekran chełmskiego kina "Zorza” wchodzi ekranizacja powieści Henryka Sienkiewicza pt.:"Quo vadis”. Bilety na pierwsze dwa tygodnie projekcji filmu zostały już praktycznie rozprzedane.

Bilety zamówiła większość chełmskich szkół oraz kilka zakładów pracy. Pytają o nie indywidualni kinomani. Zainteresowanie filmem jest jednak mniejsze niż np. w przypadku "Ogniem i mieczem” Jerzego Kawalerowicza, czy "Panem Tadeuszem” Andrzeja Wajdy.
- Na seanse grane w październiku pozostały już tylko pojedyncze bilety - powiedziała Joanna Kluziak, kierownik kina "Zorza”. - Bez problemu można natomiast kupić bilety na późniejszy termin.
"Quo vadis” w Chełmie wyświetlany będzie do 15 października.
Trzy dni po chełmskiej premierze filmu, 22 października, mieszkańcy miasta będą mieli możliwość spotkania i porozmawiania m.in. o kulisach powstawania tej superprodukcji. Opowie o tym Paweł Deląg, który wcielił się w rolę Winicjusza. Przed południem będzie on gościem uczniów chełmskich szkół średnich. Natomiast o godz. 17 w restauracji hotelu "Kamena” odbędzie się otwarte spotkanie z aktorem. Tę miłą dla kinomanów i miłośników talentu Pawła Deląga niespodzinkę przygotowała jedna z agencji reklamowych.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24