Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

18 grudnia 2017 r.
13:02

Rodzice zostawili niemowlę w samochodzie. Policjanci ukarali matkę

2 10 A A

Do nietypowej interwencji policji doszło w niedzielę wieczorem na ulicy Wojsławickiej w Chełmie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Dyżurny policji dostał zgłoszenie o pozostawieniu malutkiego śpiącego dziecka samego w samochodzie na parkingu supermarketu przy ulicy Wojsławickiej.

O fakcie poinformowały postronne osoby, które nie wiedziały jak długo malec przebywa bez opieki. Gdy policjanci dotarli na miejsce rodzice dziecka byli już przy samochodzie. Powiedzieli, że robili w tym czasie zakupy. Nie zabrali śpiącego niemowlęcia ze sobą, aby go nie budzić. Na szczęście dziecku nic się nie stało.

– Nieodpowiedzialna mama, za pozostawienie 6-cio miesięcznego synka bez opieki, został ukarana mandatem – informuje podkom. Ewa Czyż, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 19 grudnia 2017 o 23:41
Tak jest, oczyścić Chełm z kanalii zawiadamiających policję o dziecku bez opieki! Proponuję zrobić naszą Beatkę, czołowy towar eksportowy, prezydentem Chełma. Tak błyszczy wdziękiem i inteligencją jako rzecznik PiS-u, to z pewnością ludziom w Chełmie byt poprawi! Rodowity z Derekcji w końcu będzie mógł przejść z ruskiego spirytusu na normalną wódkę.
Avatar
Gość / 19 grudnia 2017 o 19:19
@chełmianin... z Krasnegostawu, to będą wiedzieć gdzie Chełm leży. A reszcie Polski to zwisa i powiewa. No, cóż w dwa lata nikt nie zrobi z Chełma miasta. Na razie jest osadą. @rodowity z derekcji... jak ci nakopią w cztery litery też nie zadzwonię pod 112, by nie zostać posądzony o donosicielstwo. Nie wiem, codziennie oglądasz Uwagę w TVN i nadal katowane dzieci ci nie przeszkadzają. Ot i umysł leminga. I racja. Ta sprawa mogla gorzej się skończyć... od uprowadzenia dziecka po zamarznięcie. Masz nadal uwagi. To wyjdź na godzinę na dwór w podkoszulku. Wróć i wypowiedz się.
@chełmianin... z Krasnegostawu, to będą wiedzieć gdzie Chełm leży. A reszcie Polski to zwisa i powiewa. No, cóż w dwa lata nikt nie zrobi z Chełma miasta. Na razie jest osadą. @rodowity z derekcji... jak ci nakopią w cztery litery też nie zadzwonię pod 112, by nie zostać posądzony o donosicielstwo. Nie wiem, codziennie oglądasz Uwagę w TVN i nadal katowane dzieci ci nie przeszkadzają. Ot i umysł leminga. I racja. Ta sprawa mogla gorzej się skończyć... od uprowadzenia dziecka po zamarznięcie. Masz nadal uwagi. To wyjdź na godzinę na dwór w po... rozwiń
Avatar
chełmianin / 19 grudnia 2017 o 15:00
undefined napisał:
Trzeba dziury na końcu świata takiej jak Chełm, żeby znalazły się autentycznie kaleki umysłowe, które będą atakować policję za reagowanie w takiej sytuacji. Nigdzie indziej. Handel ludźmi, zima za szybką, zostawienie kilkumiesięcznego dziecka kompletnie bez opieki w publicznym miejscu... Nic to wszystko dla takiego bęcwała nie znaczy. Dumny jestem, że tu mieszkam. Rodzice powinni się cieszyć, że skończyło się tylko na mandacie. Policjanci byli naprawdę wyrozumiali. W większym mieście sprawa poszłaby z automatu do sądu rodzinnego.
 +1 Jakby nie kredyt dom i małe dziecko już dawno by mnie tu nie było. Swoją drogą jak rozmaiwam z ludźmi czy z innych miast czy ze wsi to jest mi po prostu wstyd, że jestem z Chełma. Nie tam, żebym miał jakieś kompleksy ale po prostu wstyd mi się przyznać, że stąd jestem. Tu wszystko jest 10x za wolne 10x za stare i 10x głupie. Reakcja ludzi jak mówię, skąd jestem - bezcenna
 +1 Jakby nie kredyt dom i małe dziecko już dawno by mnie tu nie było. Swoją drogą jak rozmaiwam z ludźmi czy z innych miast czy ze wsi to jest mi po prostu wstyd, że jestem z Chełma. Nie tam, żebym miał jakieś kompleksy ale po prostu wstyd mi się przyznać, że stąd jestem. Tu wszystko jest 10x za wolne 10x za stare i 10x głupie. Reakcja ludzi jak mówię, skąd jestem - bezcenna rozwiń
Avatar
rodowity z Derekcji.... / 19 grudnia 2017 o 11:28
donosiciele, kapusie i kanalie w tym mieście. Wiadomo teraz dlaczego komuniści i POmatolstwo trzyma władze w Chełmie! Nasze miasto w potrzebie radykalnych zmian i uwolnienia od tego choloty i kanalii donoszących na rodakow i sasiadow! Wladza miejska dba o swoje kieszenie i licznie kara obywateli aby mieć na swoje!
Avatar
Gość / 19 grudnia 2017 o 10:30
Trzeba dziury na końcu świata takiej jak Chełm, żeby znalazły się autentycznie kaleki umysłowe, które będą atakować policję za reagowanie w takiej sytuacji. Nigdzie indziej. Handel ludźmi, zima za szybką, zostawienie kilkumiesięcznego dziecka kompletnie bez opieki w publicznym miejscu... Nic to wszystko dla takiego bęcwała nie znaczy. Dumny jestem, że tu mieszkam. Rodzice powinni się cieszyć, że skończyło się tylko na mandacie. Policjanci byli naprawdę wyrozumiali. W większym mieście sprawa poszłaby z automatu do sądu rodzinnego.
Avatar
Gość / 18 grudnia 2017 o 22:46
Poniżej 7 roku życia.
Avatar
Gość / 18 grudnia 2017 o 17:40
Ano taka jest podstawa prawna, że nie wolno pozostawić dziecka poniżej 5tego roku życia bez opieki. Kumasz? Kum, kum? I wszystko jedno, czy w domu, aucie, czy piaskownicy. Nie wiem co obecnie ludzie mają we łbie... siano? Ciekawe, czy zostawiliby w aucie 100.000 zł na widoku? A przecież dziecko jest bezcenne. Dobrze, że w Chełmie są ludzie, którzy wiedzą jak zareagować na bezmyślność dorosłych.
Avatar
Gość / 18 grudnia 2017 o 15:14
GŁUPIE PSY JAKA JEST PODSTAWA PRAWNA, ŻE DZIECKO NIE MOŻE POZOSTAĆ SAMO W SAMOCHODZIE. CZY KTOKOLWIEK UDOWODNI, ŻE DZIECKO POZOSTAWIONE W SAMOCHODZIE JEST NARAŻONE NA JAKIKOLWIEK USZCZERBEK NA ZDROWIU. PANI NIEDORZECZNIK CZYŻ POWINNA SWOJE WYNATURZENIA KONSULTOWAĆ Z PSYCHIATRĄ I Z PRAWNIKIEM.
Avatar
Gość / 18 grudnia 2017 o 14:40
W sumie gdyby był upał to przynajmniej dobór naturalny zlikwidowałby wadliwą pulę genetyczną...
Avatar
Gość / 18 grudnia 2017 o 13:55
Zaczęło się i u nas...po...ło tych policjantów.
Avatar
Gość / 19 grudnia 2017 o 23:41
Tak jest, oczyścić Chełm z kanalii zawiadamiających policję o dziecku bez opieki! Proponuję zrobić naszą Beatkę, czołowy towar eksportowy, prezydentem Chełma. Tak błyszczy wdziękiem i inteligencją jako rzecznik PiS-u, to z pewnością ludziom w Chełmie byt poprawi! Rodowity z Derekcji w końcu będzie mógł przejść z ruskiego spirytusu na normalną wódkę.
Avatar
Gość / 19 grudnia 2017 o 19:19
@chełmianin... z Krasnegostawu, to będą wiedzieć gdzie Chełm leży. A reszcie Polski to zwisa i powiewa. No, cóż w dwa lata nikt nie zrobi z Chełma miasta. Na razie jest osadą. @rodowity z derekcji... jak ci nakopią w cztery litery też nie zadzwonię pod 112, by nie zostać posądzony o donosicielstwo. Nie wiem, codziennie oglądasz Uwagę w TVN i nadal katowane dzieci ci nie przeszkadzają. Ot i umysł leminga. I racja. Ta sprawa mogla gorzej się skończyć... od uprowadzenia dziecka po zamarznięcie. Masz nadal uwagi. To wyjdź na godzinę na dwór w podkoszulku. Wróć i wypowiedz się.
@chełmianin... z Krasnegostawu, to będą wiedzieć gdzie Chełm leży. A reszcie Polski to zwisa i powiewa. No, cóż w dwa lata nikt nie zrobi z Chełma miasta. Na razie jest osadą. @rodowity z derekcji... jak ci nakopią w cztery litery też nie zadzwonię pod 112, by nie zostać posądzony o donosicielstwo. Nie wiem, codziennie oglądasz Uwagę w TVN i nadal katowane dzieci ci nie przeszkadzają. Ot i umysł leminga. I racja. Ta sprawa mogla gorzej się skończyć... od uprowadzenia dziecka po zamarznięcie. Masz nadal uwagi. To wyjdź na godzinę na dwór w po... rozwiń
Avatar
chełmianin / 19 grudnia 2017 o 15:00
undefined napisał:
Trzeba dziury na końcu świata takiej jak Chełm, żeby znalazły się autentycznie kaleki umysłowe, które będą atakować policję za reagowanie w takiej sytuacji. Nigdzie indziej. Handel ludźmi, zima za szybką, zostawienie kilkumiesięcznego dziecka kompletnie bez opieki w publicznym miejscu... Nic to wszystko dla takiego bęcwała nie znaczy. Dumny jestem, że tu mieszkam. Rodzice powinni się cieszyć, że skończyło się tylko na mandacie. Policjanci byli naprawdę wyrozumiali. W większym mieście sprawa poszłaby z automatu do sądu rodzinnego.
 +1 Jakby nie kredyt dom i małe dziecko już dawno by mnie tu nie było. Swoją drogą jak rozmaiwam z ludźmi czy z innych miast czy ze wsi to jest mi po prostu wstyd, że jestem z Chełma. Nie tam, żebym miał jakieś kompleksy ale po prostu wstyd mi się przyznać, że stąd jestem. Tu wszystko jest 10x za wolne 10x za stare i 10x głupie. Reakcja ludzi jak mówię, skąd jestem - bezcenna
 +1 Jakby nie kredyt dom i małe dziecko już dawno by mnie tu nie było. Swoją drogą jak rozmaiwam z ludźmi czy z innych miast czy ze wsi to jest mi po prostu wstyd, że jestem z Chełma. Nie tam, żebym miał jakieś kompleksy ale po prostu wstyd mi się przyznać, że stąd jestem. Tu wszystko jest 10x za wolne 10x za stare i 10x głupie. Reakcja ludzi jak mówię, skąd jestem - bezcenna rozwiń
Avatar
rodowity z Derekcji.... / 19 grudnia 2017 o 11:28
donosiciele, kapusie i kanalie w tym mieście. Wiadomo teraz dlaczego komuniści i POmatolstwo trzyma władze w Chełmie! Nasze miasto w potrzebie radykalnych zmian i uwolnienia od tego choloty i kanalii donoszących na rodakow i sasiadow! Wladza miejska dba o swoje kieszenie i licznie kara obywateli aby mieć na swoje!
Avatar
Gość / 19 grudnia 2017 o 10:30
Trzeba dziury na końcu świata takiej jak Chełm, żeby znalazły się autentycznie kaleki umysłowe, które będą atakować policję za reagowanie w takiej sytuacji. Nigdzie indziej. Handel ludźmi, zima za szybką, zostawienie kilkumiesięcznego dziecka kompletnie bez opieki w publicznym miejscu... Nic to wszystko dla takiego bęcwała nie znaczy. Dumny jestem, że tu mieszkam. Rodzice powinni się cieszyć, że skończyło się tylko na mandacie. Policjanci byli naprawdę wyrozumiali. W większym mieście sprawa poszłaby z automatu do sądu rodzinnego.
Avatar
Gość / 18 grudnia 2017 o 22:46
Poniżej 7 roku życia.
Avatar
Gość / 18 grudnia 2017 o 17:40
Ano taka jest podstawa prawna, że nie wolno pozostawić dziecka poniżej 5tego roku życia bez opieki. Kumasz? Kum, kum? I wszystko jedno, czy w domu, aucie, czy piaskownicy. Nie wiem co obecnie ludzie mają we łbie... siano? Ciekawe, czy zostawiliby w aucie 100.000 zł na widoku? A przecież dziecko jest bezcenne. Dobrze, że w Chełmie są ludzie, którzy wiedzą jak zareagować na bezmyślność dorosłych.
Avatar
Gość / 18 grudnia 2017 o 15:14
GŁUPIE PSY JAKA JEST PODSTAWA PRAWNA, ŻE DZIECKO NIE MOŻE POZOSTAĆ SAMO W SAMOCHODZIE. CZY KTOKOLWIEK UDOWODNI, ŻE DZIECKO POZOSTAWIONE W SAMOCHODZIE JEST NARAŻONE NA JAKIKOLWIEK USZCZERBEK NA ZDROWIU. PANI NIEDORZECZNIK CZYŻ POWINNA SWOJE WYNATURZENIA KONSULTOWAĆ Z PSYCHIATRĄ I Z PRAWNIKIEM.
Avatar
Gość / 18 grudnia 2017 o 14:40
W sumie gdyby był upał to przynajmniej dobór naturalny zlikwidowałby wadliwą pulę genetyczną...
Avatar
Gość / 18 grudnia 2017 o 13:55
Zaczęło się i u nas...po...ło tych policjantów.

Skomentuj

Komentujesz jako Gość
Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 25 kwietnia 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 25 kwietnia 2018 r. 0 0

Liga Mistrzów. Szalony mecz na Anfield

Liga Mistrzów. Szalony mecz na Anfield 1 0

Siedem bramek padło w meczu pomiędzy Liverpoolem, a AS Romą w pierwszym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów. „The Reds” prowadzili w pewnym momencie 5:0, ale w końcówce goście zmniejszyli rozmiary porażki

Święto miłośników czytania. Trwa Festiwal Książki w Puławach [wideo]
film

Święto miłośników czytania. Trwa Festiwal Książki w Puławach [wideo] 1 0

15. Festiwal Książki w Puławach rozpoczął koncert zespołu Plateau oraz spotkania autorskie z Michałem Szulimem i Marzeną Filipczak. Przed nami kolejne - z Anną Brzezińską, plakacistą Dawidem Ryskim i Beatą Gołaszewską, bohaterką książki "Ambasadorowa".

Plac zabaw, kolejka tyrolska i tor rowerowy powstaną w Lublinie. Inwestycja centrum handlowego
galeria

Plac zabaw, kolejka tyrolska i tor rowerowy powstaną w Lublinie. Inwestycja centrum handlowego 19 0

Ślizgawki, zjeżdżalnie, hamaki, mini kolejka tyrolska, park do ćwiczeń oraz tor rowerowy – to tylko niektóre atrakcje, które znajdą się w dwóch strefach zabawy i wypoczynku, które powstaną przy centrum handlowym SKENDE Shopping w Lublinie.

Walka o głosy seniorów rozpoczęta. Obietnice PO w Puławach
galeria
film

Walka o głosy seniorów rozpoczęta. Obietnice PO w Puławach 4 22

Rozwój geriatrii, unettowienie emerytur, darmowe badania dla 60-latków, urlop wytchnieniowy, czy zniżki na leki - to część programu "Polska Seniora", o którym we wtorek w Puławach opowiadały posłanki Platformy Obywatelskiej.

Sprzęt z serduszkiem ciągle spływa. Komu pomogła WOŚP w Białej Podlaskiej?

Sprzęt z serduszkiem ciągle spływa. Komu pomogła WOŚP w Białej Podlaskiej? 0 4

Sprzęt za ponad 2 mln zł otrzymał szpital w Białej Podlaskiej na przestrzeni ubiegłego i tego roku od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Trafił on do Ośrodka Opieki Medycznej Domowy Szpital oraz na oddziały neonatologiczny i dziecięcy.

Przedszkolaki na medal. Duży i złoty! Paraolimpiada w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Przedszkolaki na medal. Duży i złoty! Paraolimpiada w Lublinie [zdjęcia] 0 0

III Paraolimpiada Przedszkolaków organizowana przez Przedszkole Integracyjnego nr 39 w Lublinie zgromadziła maluchy z 14 ośrodków na całej Lubelszczyźnie. Zawodnicy reprezentowali m.in. Lublin, Łęczną i Krasnystaw.

Ta pułapka udaje samicę. Kiedy samiec dostaje się do środka nie ma już dla niego ratunku
galeria

Ta pułapka udaje samicę. Kiedy samiec dostaje się do środka nie ma już dla niego ratunku 17 1

We wtorek zaczęła się nowa wojna ze szkodnikiem niszczącym lubelskie kasztanowce. Na większą skalę stosowane będą w tym roku pułapki feromonowe „udające” samicę. Zwabione nimi samce czeka, ostatnie w ich życiu rozczarowanie. Dzięki tej metodzie mniej będzie postronnych ofiar wśród innych owadów.

"Państwo musi zachować ciągłość". Monika Jaruzelska w Lublinie o ustawie degradacyjnej
galeria
film

"Państwo musi zachować ciągłość". Monika Jaruzelska w Lublinie o ustawie degradacyjnej 0 20

Wejście w życie ustawy degradacyjnej byłoby bardzo niebezpiecznym zjawiskiem. Państwo musi zachować pewną ciągłość - powiedziała w Lublinie Monika Jaruzelska, córka generała Wojciecha Jaruzelskiego.

Roboty drogowe w Lublinie. Duże utrudnienia na dwóch ważnych ulicach

Roboty drogowe w Lublinie. Duże utrudnienia na dwóch ważnych ulicach 6 2

Nie doszło do zapowiadanego na wtorek zamknięcia przejazdu przed Bramą Krakowską. Bariery na Lubartowskiej oraz Królewskiej mają być ustawione w środę około południa.

Koncert zespołu L.Stadt w Radiu Lublin
27 kwietnia 2018, 19:00

Koncert zespołu L.Stadt w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 kwietnia o godz. 19 w siedzibie Radia Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi grupa L.Stadt.

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie
film

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie 1 9

Rząd i przedstawiciele części środowiska osób niepełnosprawnych podpisali porozumienie. Zawiera ono między innymi zobowiązanie rządu do podniesienia wysokości renty socjalnej.

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1. Pierwsza wygrana od września

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 2:1. Pierwsza wygrana od września 10 2

Kibice Górnika długo musieli czekać na ten moment, ale wreszcie się doczekali. We wtorek zielono-czarni pokonali na swoim boisku Chrobrego Głogów 2:1. To pierwsza wygrana łęcznian od... 23 września 2017 roku

Prezydent Etiopii obejrzy puławskie Azoty

Prezydent Etiopii obejrzy puławskie Azoty 28 6

W środę prezydent Demokratycznej Republiki Etiopii Mulatu Teshome Wurtu i jego małżonka odwiedzą Zakłady Azotowe „Puławy”. To szansa za pogłębienie współpracy gospodarczej i handlowej.

Kolejna ekshumacja ofiary katastrofy smoleńskiej. Sekcja w Lublinie

Kolejna ekshumacja ofiary katastrofy smoleńskiej. Sekcja w Lublinie 0 4

W nocy z poniedziałku na wtorek odbyła się ekshumacja kolejnej ofiary katastrofy smoleńskiej Joanny Agackiej-Indeckiej, byłej prezes Naczelnej Rady Adwokackiej. Ciało zostało we wtorek przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!