Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

16 września 2013 r.
18:46
Edytuj ten wpis

Rolnik rekordzista dostał ponad 2 mln zł unijnych dopłat

0 22 A A
 (Karol Zienkiewicz/ archiwum)
(Karol Zienkiewicz/ archiwum)

Ponad 2 mln zł. Takie dopłaty za 2012 rok dostał rolnik z powiatu chełmskiego. Jego gospodarstwo liczy ponad tysiąc hektarów

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Rolników, którzy biorą płatności powyżej 300 tys. zł, mamy w naszym regionie niewielu. To ok. 20 na ok. 176 tys. beneficjentów. 1 procent wszystkich korzystających z dopłat – mówi Andrzej Bieńko, dyrektor lubelskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. I dodaje: Cieszę się jednak, że i nasze województwo ma takich rolników. Mam nadzieję, że będzie ich przybywać.

Rekordzista za 2012 r. dostał ponad 2 mln. Dwa kolejne miejsca zajmują rolnicy z powiatu tomaszowskiego z dopłatami na poziomie 1,7 mln zł.

– Mamy kilku rolników, którzy gospodarują na powierzchni ponad 50 ha – mówi Jan Kowalczyk, starosta tomaszowski. – Są to typowe gospodarstwa rodzinne. Na naszym terenie dobrze radzą sobie też spółdzielnie zrzeszające producentów. W tych gospodarstwach wkład unijnych pieniędzy rzeczywiście jest widoczny.

– To wszystko kropla w morzu potrzeb – komentują sami rolnicy. – Za pieniądze z dopłat nie jestem nawet w stanie zapłacić podatku. Kupuję za nie nawozy sztuczne – mówi Rafał Wiczuk z miejscowości Curyn w powiecie bialskim. Wiczuk prowadzi 60-ha gospodarstwo rolne. – O żadnych inwestycjach nie ma mowy – mówi.
Tymczasem, zainteresowanie zakupem ziemi w naszym regionie nie maleje.

– Do końca sierpnia Oddział Terenowy Agencji Nieruchomości Rolnych w Lublinie zorganizował 3284 przetargi na sprzedaż nieruchomości – podaje Piotr Jelonek, kierownik Sekcji Gospodarowania Zasobem w ANR w Lublinie. – Średnia cena uzyskiwana na tych przetargach oscyluje w granicach od 8 do 13 tys. zł za hektar.

Spora część ziemi należącej do Skarbu Państwa w naszym regonie jest dzierżawiona. – Największa wydzierżawiona powierzchnia to ponad 1500 ha, pozostałe z większych mieszczą się w przedziale 200-600 ha – mówi Jelonek.

Imponujących rozmiarów gospodarstwo prowadzi m.in. prezydent Zamościa Marcin Zamoyski – najbogatszy prezydent w naszym regionie. Do majątku samorządowca należy m.in. gospodarstwo rolne o powierzchni 462 ha (330 ha przeliczeniowych) wartości 924 tys. zł.


Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
lolo / 1 lutego 2014 o 23:48

lidl sprowadzi z hiszpani i afryki - truskawki po 10 zł /kg, - gdzie transport truskawek to 4000 km i opłaca się !!! polski rolnik to nierób, nigdy im się nie opłaca , żeby im dupę miodem smarować to i tak będzie źle, więc nie pierqol durnot i nie broń darmozjadów utzrymywanych w większości ze składek ZUS !!! jak się im nie opłaca to niech zapitalają to pracy i płacą ZUS . Polskie rolnictwo zawsze było kulą u nogi naszego kraju, jakieś dziwne przywileje typu zdawanie ziemi na rentę , tylko to zdawanie ziemi powinno odbywać się na rzecz Państwa , a nie na rodzinę - jestem za reformą KRUS-u , a jak się komuś nie opłaca to niech się przebranżowi w końcu jest demokracja i kapitalizm , nie powinno być sentymentów wobec wybranych, przywilejów etc.

ale z ciebie frajer. Ja rolnik mam tyle kasy z unii ze tobie sie nawet nie snilo. Mozesz sie tylko na forum wyzalac. A rolnicy dymaja was mieszczuchy z pensyjka 2 tysie haha i jezdzacy skodami lub vw haha. Rolnik rzadzi !!!
ale z ciebie frajer. Ja rolnik mam tyle kasy z unii ze tobie sie nawet nie snilo. Mozesz sie tylko na forum wyzalac. A rolnicy dymaja was mieszczuchy z pensyjka 2 tysie haha i jezdzacy skodami lub vw haha. Rolnik rzadzi !!! rozwiń
Avatar
Gość / 6 listopada 2013 o 07:48

a mówia że źle być rolnikiem

Avatar
Gość / 2 października 2013 o 10:55

Spytajcie rolników na temat dopłat to wam większość odpowie, że za te pieniądze ledwo da się kupić paliwo i nawozy do gospodarstwa, a gdzie reszta kosztów?. Ludzie nie chcą dopłat, chcą normalnych opłacalnych cen, chociaż połowę tego co jest w sklepach. Ale polityka UE wobec Polski jest jednoznaczna, chcą i w zasadzie już to zrobili, zlikwidować większość małych i średnich gospodarstw, ludzi wysłać na bezrobocie albo zmusić do wyjazdu za granicę a zostawić duże gospodarstwa, z cholendarnymi długami. Te piękne, duże ciągniki po 200-300 tyś zł zł, kombajny po 500 tyś zł itd. nie są własnością rolników tylko banków!. Rolnik ledwo wyrobi na odsetki na te kredyty. No ale przecież tak chcą, żeby za jakiś czas  zostali sami dłużnicy banków a gdy UE zakręci kurek z pieniędzmy to będzie masowe bankructwo i trzeba będzie kupować od szwabów czy żabojadów. Ale wtedy drogie dzieci z miasta, ceny żywności wzrosną o 200 a nawet 300%, gdyż już zaczyna na świecie brakować żywności, a takie rynki jak Azja czy Afryka są ogromne a jedzenie od kogoś trzeba przecież kupować. Więc szanujmy Polskiego rolnika bo gdy go zabraknie to biedronka nie będzie już mogła kupować po niżej kosztów produkcji od Polskiego rolnika.

lidl sprowadzi z hiszpani i afryki - truskawki po 10 zł /kg, - gdzie transport truskawek to 4000 km i opłaca się !!! polski rolnik to nierób, nigdy im się nie opłaca , żeby im dupę miodem smarować to i tak będzie źle, więc nie pierqol durnot i nie broń darmozjadów utzrymywanych w większości ze składek ZUS !!! jak się im nie opłaca to niech zapitalają to pracy i płacą ZUS . Polskie rolnictwo zawsze było kulą u nogi naszego kraju, jakieś dziwne przywileje typu zdawanie ziemi na rentę , tylko to zdawanie ziemi powinno odbywać się na rzecz Państwa , a nie na rodzinę - jestem za reformą KRUS-u , a jak się komuś nie opłaca to niech się przebranżowi w końcu jest demokracja i kapitalizm , nie powinno być sentymentów wobec wybranych, przywilejów etc. 

lidl sprowadzi z hiszpani i afryki - truskawki po 10 zł /kg, - gdzie transport truskawek to 4000 km i opłaca się !!! polski rolnik to nierób, nigdy im się nie opłaca , żeby im dupę miodem smarować to i tak będzie źle, więc nie pierqol durnot i nie broń darmozjadów utzrymywanych w większości ze składek ZUS !!! jak się im nie opłaca to niech zapitalają to pracy i płacą ZUS . Polskie rolnictwo zawsze było kulą u nogi naszego kraju, jakieś dziwne przywileje typu zdawanie ziemi na rentę , tylko to zdawanie ziemi powinno odbywać s... rozwiń

Avatar
assa / 17 września 2013 o 15:21

Lekko Cie ponioslo z tymi zarobkami. Naprawde niewiele osob tyle zarabia. Jesli nawet ktos ma wspomniala kwote, to brutto. Policz wiec, ile pozostaje tych pieniedzy po podatku... Wypisywanie takich info. nie sluzy do wzajemnego porozumienia sie spoleczenstwa.

100/100

Avatar
wieśniak / 17 września 2013 o 12:54

To jest przywilej tylko dla GUMOFILCA co siedzi w POselskiej ławie,nie dla każdego śmiertelnika !

spieprzaj dziadu

Avatar
gość / 17 września 2013 o 11:58

Podobno w Polsce można mieć najwyżej 300 hektarów...Skąd takie molochy...???

Gospodarstwo rodzinne może mieć do 300 ha. Wieksze to przedsiębiorstwa rolne lub spółdzielnie produkcyjne

Avatar
<zniesmaczony> / 17 września 2013 o 11:58

Na to wychodzi że w Polsce mamy większość frajerów którzy pozwalają dymać się przez ZUS, no wszak kierownicy dyrektorzy prezesi za byle 10 tyś na miesiąc nie będą harować w ZUS NFZ i innych jakże ważnych instytucjach wzajemnej adoracji politycznej, powinni podnieś stawki ZUS no przecież Tusk ogłosił koniec kryzysu.

Lekko Cie ponioslo z tymi zarobkami. Naprawde niewiele osob tyle zarabia. Jesli nawet ktos ma wspomniala kwote, to brutto. Policz wiec, ile pozostaje tych pieniedzy po podatku... Wypisywanie takich info. nie sluzy do wzajemnego porozumienia sie spoleczenstwa.

Lekko Cie ponioslo z tymi zarobkami. Naprawde niewiele osob tyle zarabia. Jesli nawet ktos ma wspomniala kwote, to brutto. Policz wiec, ile pozostaje tych pieniedzy po podatku... Wypisywanie takich info. nie sluzy do wzajemnego porozumienia sie spoleczenstwa.

rozwiń
Avatar
kto / 17 września 2013 o 10:54

To jest przywilej tylko dla GUMOFILCA co siedzi w POselskiej ławie,nie dla każdego śmiertelnika !

Chyba, co siedzi w PSLskiej ławie, nie dla każdego śmiertelnika. W mysl zasady Posady Samym Ludowcom.

Avatar
senator niezależny / 17 września 2013 o 09:57

Podobno w Polsce można mieć najwyżej 300 hektarów...Skąd takie molochy...???

To jest przywilej tylko dla GUMOFILCA co siedzi w POselskiej ławie,nie dla każdego śmiertelnika !

Avatar
Gość / 17 września 2013 o 09:48

Bezrolny i kto gdzie ta Wasza Lubelszczyzna w Lubelskiem leży i jak dobrze wiecie,to wskażcie w którym znajduje się powiecie.

Avatar
lolo / 1 lutego 2014 o 23:48

lidl sprowadzi z hiszpani i afryki - truskawki po 10 zł /kg, - gdzie transport truskawek to 4000 km i opłaca się !!! polski rolnik to nierób, nigdy im się nie opłaca , żeby im dupę miodem smarować to i tak będzie źle, więc nie pierqol durnot i nie broń darmozjadów utzrymywanych w większości ze składek ZUS !!! jak się im nie opłaca to niech zapitalają to pracy i płacą ZUS . Polskie rolnictwo zawsze było kulą u nogi naszego kraju, jakieś dziwne przywileje typu zdawanie ziemi na rentę , tylko to zdawanie ziemi powinno odbywać się na rzecz Państwa , a nie na rodzinę - jestem za reformą KRUS-u , a jak się komuś nie opłaca to niech się przebranżowi w końcu jest demokracja i kapitalizm , nie powinno być sentymentów wobec wybranych, przywilejów etc.

ale z ciebie frajer. Ja rolnik mam tyle kasy z unii ze tobie sie nawet nie snilo. Mozesz sie tylko na forum wyzalac. A rolnicy dymaja was mieszczuchy z pensyjka 2 tysie haha i jezdzacy skodami lub vw haha. Rolnik rzadzi !!!
ale z ciebie frajer. Ja rolnik mam tyle kasy z unii ze tobie sie nawet nie snilo. Mozesz sie tylko na forum wyzalac. A rolnicy dymaja was mieszczuchy z pensyjka 2 tysie haha i jezdzacy skodami lub vw haha. Rolnik rzadzi !!! rozwiń
Avatar
Gość / 6 listopada 2013 o 07:48

a mówia że źle być rolnikiem

Avatar
Gość / 2 października 2013 o 10:55

Spytajcie rolników na temat dopłat to wam większość odpowie, że za te pieniądze ledwo da się kupić paliwo i nawozy do gospodarstwa, a gdzie reszta kosztów?. Ludzie nie chcą dopłat, chcą normalnych opłacalnych cen, chociaż połowę tego co jest w sklepach. Ale polityka UE wobec Polski jest jednoznaczna, chcą i w zasadzie już to zrobili, zlikwidować większość małych i średnich gospodarstw, ludzi wysłać na bezrobocie albo zmusić do wyjazdu za granicę a zostawić duże gospodarstwa, z cholendarnymi długami. Te piękne, duże ciągniki po 200-300 tyś zł zł, kombajny po 500 tyś zł itd. nie są własnością rolników tylko banków!. Rolnik ledwo wyrobi na odsetki na te kredyty. No ale przecież tak chcą, żeby za jakiś czas  zostali sami dłużnicy banków a gdy UE zakręci kurek z pieniędzmy to będzie masowe bankructwo i trzeba będzie kupować od szwabów czy żabojadów. Ale wtedy drogie dzieci z miasta, ceny żywności wzrosną o 200 a nawet 300%, gdyż już zaczyna na świecie brakować żywności, a takie rynki jak Azja czy Afryka są ogromne a jedzenie od kogoś trzeba przecież kupować. Więc szanujmy Polskiego rolnika bo gdy go zabraknie to biedronka nie będzie już mogła kupować po niżej kosztów produkcji od Polskiego rolnika.

lidl sprowadzi z hiszpani i afryki - truskawki po 10 zł /kg, - gdzie transport truskawek to 4000 km i opłaca się !!! polski rolnik to nierób, nigdy im się nie opłaca , żeby im dupę miodem smarować to i tak będzie źle, więc nie pierqol durnot i nie broń darmozjadów utzrymywanych w większości ze składek ZUS !!! jak się im nie opłaca to niech zapitalają to pracy i płacą ZUS . Polskie rolnictwo zawsze było kulą u nogi naszego kraju, jakieś dziwne przywileje typu zdawanie ziemi na rentę , tylko to zdawanie ziemi powinno odbywać się na rzecz Państwa , a nie na rodzinę - jestem za reformą KRUS-u , a jak się komuś nie opłaca to niech się przebranżowi w końcu jest demokracja i kapitalizm , nie powinno być sentymentów wobec wybranych, przywilejów etc. 

lidl sprowadzi z hiszpani i afryki - truskawki po 10 zł /kg, - gdzie transport truskawek to 4000 km i opłaca się !!! polski rolnik to nierób, nigdy im się nie opłaca , żeby im dupę miodem smarować to i tak będzie źle, więc nie pierqol durnot i nie broń darmozjadów utzrymywanych w większości ze składek ZUS !!! jak się im nie opłaca to niech zapitalają to pracy i płacą ZUS . Polskie rolnictwo zawsze było kulą u nogi naszego kraju, jakieś dziwne przywileje typu zdawanie ziemi na rentę , tylko to zdawanie ziemi powinno odbywać s... rozwiń

Avatar
assa / 17 września 2013 o 15:21

Lekko Cie ponioslo z tymi zarobkami. Naprawde niewiele osob tyle zarabia. Jesli nawet ktos ma wspomniala kwote, to brutto. Policz wiec, ile pozostaje tych pieniedzy po podatku... Wypisywanie takich info. nie sluzy do wzajemnego porozumienia sie spoleczenstwa.

100/100

Avatar
wieśniak / 17 września 2013 o 12:54

To jest przywilej tylko dla GUMOFILCA co siedzi w POselskiej ławie,nie dla każdego śmiertelnika !

spieprzaj dziadu

Avatar
gość / 17 września 2013 o 11:58

Podobno w Polsce można mieć najwyżej 300 hektarów...Skąd takie molochy...???

Gospodarstwo rodzinne może mieć do 300 ha. Wieksze to przedsiębiorstwa rolne lub spółdzielnie produkcyjne

Avatar
<zniesmaczony> / 17 września 2013 o 11:58

Na to wychodzi że w Polsce mamy większość frajerów którzy pozwalają dymać się przez ZUS, no wszak kierownicy dyrektorzy prezesi za byle 10 tyś na miesiąc nie będą harować w ZUS NFZ i innych jakże ważnych instytucjach wzajemnej adoracji politycznej, powinni podnieś stawki ZUS no przecież Tusk ogłosił koniec kryzysu.

Lekko Cie ponioslo z tymi zarobkami. Naprawde niewiele osob tyle zarabia. Jesli nawet ktos ma wspomniala kwote, to brutto. Policz wiec, ile pozostaje tych pieniedzy po podatku... Wypisywanie takich info. nie sluzy do wzajemnego porozumienia sie spoleczenstwa.

Lekko Cie ponioslo z tymi zarobkami. Naprawde niewiele osob tyle zarabia. Jesli nawet ktos ma wspomniala kwote, to brutto. Policz wiec, ile pozostaje tych pieniedzy po podatku... Wypisywanie takich info. nie sluzy do wzajemnego porozumienia sie spoleczenstwa.

rozwiń
Avatar
kto / 17 września 2013 o 10:54

To jest przywilej tylko dla GUMOFILCA co siedzi w POselskiej ławie,nie dla każdego śmiertelnika !

Chyba, co siedzi w PSLskiej ławie, nie dla każdego śmiertelnika. W mysl zasady Posady Samym Ludowcom.

Avatar
senator niezależny / 17 września 2013 o 09:57

Podobno w Polsce można mieć najwyżej 300 hektarów...Skąd takie molochy...???

To jest przywilej tylko dla GUMOFILCA co siedzi w POselskiej ławie,nie dla każdego śmiertelnika !

Avatar
Gość / 17 września 2013 o 09:48

Bezrolny i kto gdzie ta Wasza Lubelszczyzna w Lubelskiem leży i jak dobrze wiecie,to wskażcie w którym znajduje się powiecie.

Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z premierem Morawieckim [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z premierem Morawieckim [wideo, zdjęcia] 23 7

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:1 (relacja na żywo)

Chełmianka - Motor 0:1 (relacja na żywo) 9 0

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Chełmianka - Motor. Dla obu ekip, to spotkanie o wszystko. Pierwszy gwizdek o godz. 17

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 27 37

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 1

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 11 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 1

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 12 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu

Rozebrali go do naga w lesie, brutalnie pobili. Dopiero rano dotarł do domu 37 9

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 0

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 38 2

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm 7 0

Kto odwiedzi Bychawę w dniach 26-27 maja, będzie mógł spróbować pierogów z trzech województw: lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego. A to za sprawą imprezy „Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski”. Pierogi lubelskie będą kulinarną gwiazdą XIX Ogólnopolskiego Festiwalu „W Krainie Pierogów”. Gwiazdą muzyczną jest Beata i Bajm

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 5 4

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 10 4

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą