Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

14 grudnia 2016 r.
15:11

Ryszard Petru kontra Beata Mazurek. Poszło o "zdrajcę"

0 30 A A

Przewodniczący Nowoczesnej będzie domagał się odszkodowania od rzeczniczki PiS. Posłanka z Chełma Beata Mazurek nazwała go „zdrajcą” za próbę doprowadzenia do debaty na temat Polski w Parlamencie Europejskim w rocznicę wybuchu stanu wojennego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– Będę zgłaszał wniosek na drodze powództwa cywilnego wobec pani Mazurek z prośbą o odszkodowanie. Tego typu wypowiedzi są nieakceptowalne – powiedział Superstacji Ryszard Petru.

– Rozmawiałem wczoraj z Guy Verhofstadtem (przewodniczącym frakcji liberałów w PE) z prośbą, aby debatę przenieść na 14 grudnia. Uważam, że to jest w interesie Polski, aby nie łączyć tych dwóch dat - debaty w Parlamencie Europejskim i rocznicy stanu wojennego. Pani Mazurek powinna mi raczej dziękować, a nie oskarżać – tłumaczy Petru.

Lider Nowoczesnej skierował też wniosek do Komisji Etyki Poselskiej o ukaranie posłanki PiS. Bronią jej jednak koledzy i koleżanki z partii.

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 20 grudnia 2016 o 21:55
Kto to jest na zdjęciu obok Petru? No bo chyba nie Mazurkowa, przecież ona wyglada diametralnie inaczej!!!!!!
Avatar
miki / 15 grudnia 2016 o 21:51
to taki nowoczesny Kononowicz tylko bez sweterka
Avatar
ww / 15 grudnia 2016 o 08:27
Bardzo dobrze, Panie Ryszradzie!  Niech Pan obieca, że jak wygracie to postawicie tych PIS-owych szkodników przed Trybunałem.
Avatar
Gość / 15 grudnia 2016 o 07:53
Misiewiczu Balcerowicza, twój kumpel Lewandowski płakał że za miast Aleppo UE powinna zając się Polską bo w Polsce jest gorzej. Proponuję Ci więc wystąpienie do Syrii z prośbą o azyl dla Ciebie, całej Nowoczesnej i PO. Tam znajdziecie zrozumienie i demokrację.
Avatar
lol / 15 grudnia 2016 o 07:15
jak wnuk żyda spod Odessy może tak zniwolić Polaków
Avatar
kokos / 15 grudnia 2016 o 07:12
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
ciekawe kto peirze im mózgi bo każda wypowiedz to jad, plucie poniżanie a wszystko w imię katolicyzmu
Dlatego świat nas widzi jak widzi - jako starożytny głęboko katolicki naród, taki żywy relikt przeszłości nijak nie pasujący do nowoczesnego myślenia i nowoczesnego świata. Ale co się dziwić, z taką władzą która co miesiąc robi mszę pod pałacem prezydenckim....
Avatar
Gość / 15 grudnia 2016 o 07:10
Mogliście dać aktualne zdjęcie pani Mazurek. Obecnie wygląda inaczej niż na zdjęciu.
Avatar
Gość / 15 grudnia 2016 o 00:34
KODfidentów do wora a wór do jeziora - najlepiej do jakiegoś ruskiego . Skąd przyszli niech tam wracają ...a że w worze.
Avatar
Gość / 15 grudnia 2016 o 00:30
Jeżeli Petru za rządów PiS nie dostrzega dobrodziejstw demokracji to niech jedzie do Putina i popróbuje tam pouprawiać ten styl polityki jaki tu uprawia . Wtedy może coś zrozumie jak szuja wróci - o ile wróci. Ależ to kanalie . Jak ich ziobro nie zacznie zamykać i to całymi stadami to nic z tego nie wyjdzie bo co tej szumowiny nie zabije to ich wzmocni.
Avatar
Gość / 14 grudnia 2016 o 22:07
Ej pisuary, tak sie spinacie, ze wam prezes spodni nie dopierze. Cala Polska sie z was smieje, pisuary to zlodzieje.
Avatar
Gość / 20 grudnia 2016 o 21:55
Kto to jest na zdjęciu obok Petru? No bo chyba nie Mazurkowa, przecież ona wyglada diametralnie inaczej!!!!!!
Avatar
miki / 15 grudnia 2016 o 21:51
to taki nowoczesny Kononowicz tylko bez sweterka
Avatar
ww / 15 grudnia 2016 o 08:27
Bardzo dobrze, Panie Ryszradzie!  Niech Pan obieca, że jak wygracie to postawicie tych PIS-owych szkodników przed Trybunałem.
Avatar
Gość / 15 grudnia 2016 o 07:53
Misiewiczu Balcerowicza, twój kumpel Lewandowski płakał że za miast Aleppo UE powinna zając się Polską bo w Polsce jest gorzej. Proponuję Ci więc wystąpienie do Syrii z prośbą o azyl dla Ciebie, całej Nowoczesnej i PO. Tam znajdziecie zrozumienie i demokrację.
Avatar
lol / 15 grudnia 2016 o 07:15
jak wnuk żyda spod Odessy może tak zniwolić Polaków
Avatar
kokos / 15 grudnia 2016 o 07:12
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
ciekawe kto peirze im mózgi bo każda wypowiedz to jad, plucie poniżanie a wszystko w imię katolicyzmu
Dlatego świat nas widzi jak widzi - jako starożytny głęboko katolicki naród, taki żywy relikt przeszłości nijak nie pasujący do nowoczesnego myślenia i nowoczesnego świata. Ale co się dziwić, z taką władzą która co miesiąc robi mszę pod pałacem prezydenckim....
Avatar
Gość / 15 grudnia 2016 o 07:10
Mogliście dać aktualne zdjęcie pani Mazurek. Obecnie wygląda inaczej niż na zdjęciu.
Avatar
Gość / 15 grudnia 2016 o 00:34
KODfidentów do wora a wór do jeziora - najlepiej do jakiegoś ruskiego . Skąd przyszli niech tam wracają ...a że w worze.
Avatar
Gość / 15 grudnia 2016 o 00:30
Jeżeli Petru za rządów PiS nie dostrzega dobrodziejstw demokracji to niech jedzie do Putina i popróbuje tam pouprawiać ten styl polityki jaki tu uprawia . Wtedy może coś zrozumie jak szuja wróci - o ile wróci. Ależ to kanalie . Jak ich ziobro nie zacznie zamykać i to całymi stadami to nic z tego nie wyjdzie bo co tej szumowiny nie zabije to ich wzmocni.
Avatar
Gość / 14 grudnia 2016 o 22:07
Ej pisuary, tak sie spinacie, ze wam prezes spodni nie dopierze. Cala Polska sie z was smieje, pisuary to zlodzieje.