Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

28 stycznia 2017 r.
17:07

Rzucił butelką, rozbił szybę w autobusie

0 5 A A

31-latek rzucił butelką w autobus komunikacji miejskiej w Chełmie i rozbił szybę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W ubiegłym tygodniu wieczorem dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wybiciu szyby w autobusie. Do zdarzenia tego doszło, gdy autobus komunikacji miejskiej wjeżdżał do zatoki na przystanku przy ulicy Wojsławickiej. Jak się okazało ktoś rzucił w nego butelką po alkoholu. Pokrzywdzony oszacował straty na tysiąc złotych.

Policjanci zajmujący się tą sprawą ustalili i zatrzymali sprawcę. To 31-letni mieszkaniec Chełma. Mężczyzna usłyszał już zarzuty uszkodzenia mienia. Za to może grozić mu do 5 lat więzienia.

Czytaj więcej o:

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Henio / 29 stycznia 2017 o 17:22
Ten czyn to mógł być też znak protestu przeciwko rządom PiS, skokowi na Trybunał Konstytucyjny i zapowiedzi skoku na samorządy. 
Avatar
Eugeniusz W. / 29 stycznia 2017 o 12:59
Czyn naganny i godny nie tylko potępienia, ale także stosownej kary! Należy jednak wziąć pod uwagę stopień frustracji młodych ludzi spowodowany nie tylko ogólnym niedostatkiem, ale wręcz biedą będącą wynikiem ośmioletnich rządów PO i PSL! Najprostszy sposobem walki z wybrykami chuligańskimi jest zjednoczenie się narodu wokół obecnej władzy dokładającej wszelkich starań celem poprawy bytu ludzi pracy! Dekomunizacja, deubekizacja i konfiskata bajońskich majątków ludzi niegodnych imienia Polaka pozwoli na sprawiedliwą dystrybucję wspólnych dóbr! Bezpardonowa walka z przeciwnikami wiary, jak tez z kapitalistycznym wyzyskiem najsłabszych pozwoli nam wszystkim zbudować Polskę z równymi prawami dla wszystkich! Zmiana prawa wyborczego na najniższym stopniu, a więc samorządowym, umożliwi odsunięcie od władzy tych, którzy już się nachapali kosztem lokalnych społeczności i odcięli ludzi szlachetnych oraz moralnie czystych od stanowisk pozwalających na zwiększenie wpływu na to, co dzieje się w gminach, powiatach i innych samorządach! Tam jest miejsce dla ludzi prawdziwej "Solidarności", którzy działali zawsze dla dobra wspólnego, a nie dla własnych korzyści i orderów!
Czyn naganny i godny nie tylko potępienia, ale także stosownej kary! Należy jednak wziąć pod uwagę stopień frustracji młodych ludzi spowodowany nie tylko ogólnym niedostatkiem, ale wręcz biedą będącą wynikiem ośmioletnich rządów PO i PSL! Najprostszy sposobem walki z wybrykami chuligańskimi jest zjednoczenie się narodu wokół obecnej władzy dokładającej wszelkich starań celem poprawy bytu ludzi pracy! Dekomunizacja, deubekizacja i konfiskata bajońskich majątków ludzi niegodnych imienia Polaka pozwoli na sprawiedliwą dystrybucję wspólnych d... rozwiń
Avatar
Gość / 29 stycznia 2017 o 11:56
Niestety, ale u nas wandali się nagradza. Zniszczy mienie na 1000 złotych, to przy ucieczce grozi mu tylko kara w wyżej wymienionej kwocie. A przecież sam się nie zgłosił, w ten sposób wyrażając skruchę. Za coś takiego powinno liczyć się x5... zniszczył szybę niech buli 5000 zł. I wówczas skończy się urywanie lusterek w autach. Plaga chełmskich parkingów :( Co ciekawsze idiota wyrwie lusterko za 200zł. A po wezwaniu policji właściciel auta jest karany?! Zatrzymywany jest dowód rejestracyjny? "Przecież auto w takim stanie nie przejdzie diagnozy". No i człek płaci 200 zł za nowe lustrko i 100 zł za diagnozę. Prawie nigdy nie trwa to jeden dzień i jest człowiek bez auta. Musi lawetą auto dostarczyć do mechanika, bo przywalisz w Porsche autem bez dowodu, to o OC zapomnij. I człowiek wyskakuje z 5 stówek, a jak złapią idiotę, to mu wlepią "karę" 100 zł za zakłocanie spokoju. Bandycki kraj, bandyckie prawo.
Niestety, ale u nas wandali się nagradza. Zniszczy mienie na 1000 złotych, to przy ucieczce grozi mu tylko kara w wyżej wymienionej kwocie. A przecież sam się nie zgłosił, w ten sposób wyrażając skruchę. Za coś takiego powinno liczyć się x5... zniszczył szybę niech buli 5000 zł. I wówczas skończy się urywanie lusterek w autach. Plaga chełmskich parkingów :( Co ciekawsze idiota wyrwie lusterko za 200zł. A po wezwaniu policji właściciel auta jest karany?! Zatrzymywany jest dowód rejestracyjny? "Przecież auto w takim stanie nie przejdzie d... rozwiń
Avatar
Gość / 29 stycznia 2017 o 11:13
Nawet nie butelką a tulipanem w twarz powinien dostać bo rozbita szyba mogła też komuś to wyrządzić.
Avatar
Gość / 28 stycznia 2017 o 20:56
W ramach kary po uprzednim opłaceniu strat przez tego bezmuzga powinien dostać taka sama butelka w głupi łeb to by następnym razem może pomyślał.
Avatar
Henio / 29 stycznia 2017 o 17:22
Ten czyn to mógł być też znak protestu przeciwko rządom PiS, skokowi na Trybunał Konstytucyjny i zapowiedzi skoku na samorządy. 
Avatar
Eugeniusz W. / 29 stycznia 2017 o 12:59
Czyn naganny i godny nie tylko potępienia, ale także stosownej kary! Należy jednak wziąć pod uwagę stopień frustracji młodych ludzi spowodowany nie tylko ogólnym niedostatkiem, ale wręcz biedą będącą wynikiem ośmioletnich rządów PO i PSL! Najprostszy sposobem walki z wybrykami chuligańskimi jest zjednoczenie się narodu wokół obecnej władzy dokładającej wszelkich starań celem poprawy bytu ludzi pracy! Dekomunizacja, deubekizacja i konfiskata bajońskich majątków ludzi niegodnych imienia Polaka pozwoli na sprawiedliwą dystrybucję wspólnych dóbr! Bezpardonowa walka z przeciwnikami wiary, jak tez z kapitalistycznym wyzyskiem najsłabszych pozwoli nam wszystkim zbudować Polskę z równymi prawami dla wszystkich! Zmiana prawa wyborczego na najniższym stopniu, a więc samorządowym, umożliwi odsunięcie od władzy tych, którzy już się nachapali kosztem lokalnych społeczności i odcięli ludzi szlachetnych oraz moralnie czystych od stanowisk pozwalających na zwiększenie wpływu na to, co dzieje się w gminach, powiatach i innych samorządach! Tam jest miejsce dla ludzi prawdziwej "Solidarności", którzy działali zawsze dla dobra wspólnego, a nie dla własnych korzyści i orderów!
Czyn naganny i godny nie tylko potępienia, ale także stosownej kary! Należy jednak wziąć pod uwagę stopień frustracji młodych ludzi spowodowany nie tylko ogólnym niedostatkiem, ale wręcz biedą będącą wynikiem ośmioletnich rządów PO i PSL! Najprostszy sposobem walki z wybrykami chuligańskimi jest zjednoczenie się narodu wokół obecnej władzy dokładającej wszelkich starań celem poprawy bytu ludzi pracy! Dekomunizacja, deubekizacja i konfiskata bajońskich majątków ludzi niegodnych imienia Polaka pozwoli na sprawiedliwą dystrybucję wspólnych d... rozwiń
Avatar
Gość / 29 stycznia 2017 o 11:56
Niestety, ale u nas wandali się nagradza. Zniszczy mienie na 1000 złotych, to przy ucieczce grozi mu tylko kara w wyżej wymienionej kwocie. A przecież sam się nie zgłosił, w ten sposób wyrażając skruchę. Za coś takiego powinno liczyć się x5... zniszczył szybę niech buli 5000 zł. I wówczas skończy się urywanie lusterek w autach. Plaga chełmskich parkingów :( Co ciekawsze idiota wyrwie lusterko za 200zł. A po wezwaniu policji właściciel auta jest karany?! Zatrzymywany jest dowód rejestracyjny? "Przecież auto w takim stanie nie przejdzie diagnozy". No i człek płaci 200 zł za nowe lustrko i 100 zł za diagnozę. Prawie nigdy nie trwa to jeden dzień i jest człowiek bez auta. Musi lawetą auto dostarczyć do mechanika, bo przywalisz w Porsche autem bez dowodu, to o OC zapomnij. I człowiek wyskakuje z 5 stówek, a jak złapią idiotę, to mu wlepią "karę" 100 zł za zakłocanie spokoju. Bandycki kraj, bandyckie prawo.
Niestety, ale u nas wandali się nagradza. Zniszczy mienie na 1000 złotych, to przy ucieczce grozi mu tylko kara w wyżej wymienionej kwocie. A przecież sam się nie zgłosił, w ten sposób wyrażając skruchę. Za coś takiego powinno liczyć się x5... zniszczył szybę niech buli 5000 zł. I wówczas skończy się urywanie lusterek w autach. Plaga chełmskich parkingów :( Co ciekawsze idiota wyrwie lusterko za 200zł. A po wezwaniu policji właściciel auta jest karany?! Zatrzymywany jest dowód rejestracyjny? "Przecież auto w takim stanie nie przejdzie d... rozwiń
Avatar
Gość / 29 stycznia 2017 o 11:13
Nawet nie butelką a tulipanem w twarz powinien dostać bo rozbita szyba mogła też komuś to wyrządzić.
Avatar
Gość / 28 stycznia 2017 o 20:56
W ramach kary po uprzednim opłaceniu strat przez tego bezmuzga powinien dostać taka sama butelka w głupi łeb to by następnym razem może pomyślał.
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 0

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 0 0

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 2 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 1 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 0 2

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów 13 8

Obecny burmistrz, jego były zastępca oraz pełnomocnik wojewody – apetyt na fotel burmistrza Kazimierza Dolnego mają co najmniej trzy osoby.

P.Unity - koncert w Radiu Lublin
22 czerwca 2018, 18:00

P.Unity - koncert w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja P.Unity.

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę 3 0

Cztery kraje, 17 miast, 18 dni i blisko 2800 km na rowerze – tak w liczbach wygląda trasa, jaką pokona Kamil Misztal z Lublina, by pomóc niepełnosprawnemu 26-latkowi spełnić jego marzenia.

Pierwszy transfer Motoru Lublin

Pierwszy transfer Motoru Lublin 1 9

Motor wziął sobie do serca starą, piłkarską prawdę, że zespół buduje się od tyłu. W poniedziałek pierwszy profesjonalny kontrakt z klubem podpisał Maksymilian Cichocki. A we wtorek żółto-biało-niebiescy poinformowali o pozyskaniu kapitana Chełmianki Michała Wołosa

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal 1:2. Koszmarny początek mistrzostw [zdjęcia]
galeria
film

MUNDIAL 2018. Polska - Senegal 1:2. Koszmarny początek mistrzostw [zdjęcia] 246 24

Odliczanie zakończone! O godzinie 17 reprezentacja Polski na stadionie w Moskwie zmierzy się z reprezentacją Senegalu. Biało-Czerwoni wracają na Mundial po 12 latach przerwy. W 2002 i 2006 roku w meczach otwarcia nasz zespół ponosił porażki. Tym razem kibice liczą na zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Kolumbia – Japonia 1:2. Sensacja w Sarańsku

MUNDIAL 2018. Kolumbia – Japonia 1:2. Sensacja w Sarańsku 0 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy H Japonia niespodziewanie pokonała w Sarańsku Kolumbię 2:1. Zespół z Ameryki Południowej niemal przez cały mecz musiał radzić sobie bez jednego zawodnika

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!